Zaman: 04 Haz 2020, 20:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 8.Hafta | Galatasaray - Sivasspor
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019, 21:38 

Cofie de saglam utanmazmis adamin ayağini kiracakti nerdeyse hala karta itiraz ediyor

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019, 21:44 

Kırmızı kart pozisyonunda direkt kırmızı da verilebilirdi, faul yok deyip geçiledebilirdi. Öyle garip bir pozisyon. Ben olsam direkt kırmızı verirdim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019, 21:46 

pcinho32 yazdı:
Cofie de saglam utanmazmis adamin ayağini kiracakti nerdeyse hala karta itiraz ediyor

Utanmaz olan o değil hakem pozisyon icabı adam topa vuruyor ayağını da mecburen indiriyor havada asılı kalma sansi yok yani istemeden bir mudale oluyor oyundan atılması ağır karar oldu bence

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019, 21:57 

1934Dgb yazdı:
pcinho32 yazdı:

Utanmaz olan o değil hakem pozisyon icabı adam topa vuruyor ayağını da mecburen indiriyor havada asılı kalma sansi yok yani istemeden bir mudale oluyor oyundan atılması ağır karar oldu bence

Istemeden mudahele diye bir sey yok mudahele etmek istiyor ve sert bir mudahelede bulunuyor niyet okumadan yorumlarsak daha saglikli olur pozisyon net kirmizi

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 8.Hafta | Galatasaray 3 - Sivasspor 2
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019, 22:31 

Son dakikada golü kaçıran arkadaşın dönüş bileti iptal edilsin,Sivas'a dönmesin bence.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019, 22:33 

Yanlız gs busene taraftarını kanser eder. Mental anlamda çok kötü. Sivassporun 10 kişiyle her ortası tehlike. Hiç mi idmanlarda yan top çalışması yaptırmıyor fatih terim. Kağıt üstünde busene açık ara şampiyon olur dersin. Sahada baktığında bi problem var. Sanki çok yorgun Topçular. Yada kredi borcu varmış gibi kafaları başka yerde sanki. Çok fena uyumsuzluk var

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2019, 23:05 
Kullanıcı avatarı

Fatih Terimin hamlesi maçı zora soktu.
Ömer Bayram ı sol a çekti ortasaha oyundan düştü üstüne Ömer Bayram da sol a geçer geçmez müdahalede geç kalınca sarı görüp derbide cezalı duruma düştü.

Öte yandan Sivas İstanbul un Başkenti diye mizahlar yaparız tribüne baktık 50 kişi zar zor adam çıkıyor. Nasıl dolduramıyorlar anlamıyorum.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2019, 00:57 

Öncelikle çok keyifli bir maçtı, iki takıma da teşekkürler. Sivas bu sezon ligde şu ana kadar Galatasaray'ın oynadığı bütün takımlar içinde ki buna Fenerbahçe de dahil, en iyi takımdı. Hani derler ya taş gibi takım diye, işte öyle. Zaten daha önce birkaç maçlarını seyretmiştim (BJK ve TS).

Galatasaray ilk 75 dakika iyi oynadı. Önceki haftalara göre direnç ve mücadele seviyesi daha yüksek bir takım vardı sahada. Takımdaki yerli futbolcu sayısının önceki maçlara göre daha fazla olmasının bunda etkisi vardı. Ömer Bayram, Emre Taşdemir ve Şener azami katkıyla oynadılar.

Emre Mor bile bugün maçın 2.yarısında hünerlerini kısmen de olsa gösterme imkanı buldu. Andone, Nzonzi, Babel ve Luyindama çok iyiydiler. Sonradan giren Seri bugün biraz sırıttı ve iyi giden oyuna olumsuz etki yaptı. Yunus az süre aldı ve pek ışık vermedi.

Maçın ilk yarısında Sivas 15 faul, GS ise sadece 2 faul yaptı. Buna karşılık Sivas 2 tanesi şiddetli itirazdan olmak üzere 3, GS ise 1 sarı kart gördü. Yani Sivas 15 faule 1 sarı kart gördü aslında. Benim saydığım en az 3-4 kartlık hareket vardı ilk yarıda. Hakem toleranslıydı.

Ama Ali Palabıyık sonra gitti en olmayacak pozisyonda Isaac Cofie'yi 2.sarıdan attı. Andone ise kartı yaptığı faulden dolayı değil arka arkaya faullerden gördü. Bu doğru bir uygulamaydı ama eğer hakem tekrarlı faullere maçın başından itibaren aynı standardı uygulasaydı Sivas ilk yarı 9 kişi kalırdı.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2019, 01:20 
Kullanıcı avatarı

Maçtaydım. Gs rotasyonda yapsa maça bildiğimiz gibi başladı, rakip cezaalanına kadar oynayan, orada bir planı olmayan, atakları olgunlaşmadan biten bi gs.. bana göre attıkları golde dahil gs nin ilk yarıda tek gol pozisyonu var, onuda babel değerlendiremedi. Andon ise şapka çıkartacağım bi gol attı. Sivas ilk devre 2-3 gol atabilecek net pozisyonlara girdiler ama son vuruşu yapamadılar

2.yarı başladığında sivasın maça ortak olmasını beklerken, 2.sarıdan bi sivaslı atıldı ve 10 kişi kaldılar. Bu dakikadan sonra g.saray ilk defa büyük takım gibi topa hükmetti, üstüste pozisyonlara girdi. Fakat futbolun cilvesi, ilk yarı hakettiği golü atamayan sivas, 2.yarı kötüyken golü buldu. Az sonra babel usta işi bi gol attı. Biz maç bitti derken, sivas bi gol daha buldu ve maç son düdüğe kadar tehlikede geçti gs için

Gs takımının sıkıntısı devam ediyor. Bu belhanda da ne buluyorlar anlamıyorum. G.sarayın hücum planı yok, atak organizasyonu yok. Tek kreatif oyuncusu babel. Ömer bayram devamlı oynatılmalı, böyle yeteneği azda olsa özveriyle oynayan 3-4 asker tipi oyuncuya özellikle tr liginde her zaman ihtiyaç var bence

Gs tribünü çok eleştiriliyor bu forumda.Özellikle de gs liler ağır eleştiriyo bazen. Ben ultraslanı beğeniyorum. Rakibe, hakeme tepkiler güzel. Benim sevmediğim şey pankartlar. 1 tanede bi taraftarın içinden gelen bi sözü olsun duygu yansıtan. Boş pankartlar bana göre

Maç sonu metroda rezillik yaşadık. Bi türlü kalkmadı, klima çalışmadı, kalktı ama yavaş gitti, havasız kaldık, yanlış anonslar yapıldı. Birileri düzeltir umarım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2019, 01:47 
Kullanıcı avatarı

Sezon başından beri dediğimiz gibi bu takım oturacak..As oyuncusundan yedeğine kadar herkes formanın bi savaş olduğunu kabullenecek..Yalnız Belhanda'ya sosyal medyada çok yüklenildiğini düşünüyorum..İstatistikler yalan söylemez..O olmayınca pozisyona giremiyoruz,galibiyet yüzdemiz düşüyor..Çok çok iyi değil ama şu takımda olmazsa olmazdır..Fatih hoca herkesi keser onu kesmez bence

Bu arada Sivassporu'da tebrik ederim..Gelecek maçlarında başarılar

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], PMB10ALTI, seyfi, terso

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye