Zaman: 13 Kas 2019, 06:22

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 138 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 8.Hafta | MKE Ankaragücü - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019, 11:15 

dolmabahçe yazdı:
Ankaragücü maçından sonra Galatasaray maçı var.
Her Galatasaray veya Fenerbahçe maçı öncesinde saçma sapan kırmızı kartlar çıkıp duruyor.
Hakemin adını ilk defa duydum.
Umarım sorunsuz hakemin konuşmayacağı bir maç olur.
Su hakem bi kerede bizim yuzumuze gulsun, insallah dedigin gibi olur :)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019, 11:19 

tampon bölge işi iyi olmuş bence. geçen sene kimin fikriyse artık, fener maçında deplasman tribünü-bizim tribün yan yanaydı, 1 sıra bile boş bırakılmamıştı. dostluk içinde başlayan maç bi golle ne hale geldi gördük.

neyse saat 15.00'de diğer passo'lara satış açılıyor, çevremde baya kişi almak için bekliyordu. zaten 3-4k bilet kalmış, onlar da bugün yarın biter. maç gününe kalmaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019, 15:44 
Kullanıcı avatarı

Guclu06 yazdı:
Birde umarım Boyd'a gereken sevgi saygı gösterilir her tribün çağırıp onurlandırır onu zira geçen sene bizde emeği çok. Bjk taraftarından göremediği ilgiyi bari bizden görsün garibim...

Futbolcunun gidişinden nasıl tepki alacağı belli olur bence, bizden ayrılır ayrılmaz Beşiktaş - Ankaragücü maçında beşiktaş taraftarının takımına bağlılığına hayran kalmıştım diye bir açıklama yaptı ve ip koptu. Kendi kalesine gol atmadıkça alkışlanacağını sanmıyorum.
Bu arada deplasman tribünü girişi bizim metro çıkışa denk geliyor nasıl güvenlik önlemleri alacaklar merak ediyorum.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019, 15:48 
Kullanıcı avatarı

kubrick yazdı:
tampon bölge işi iyi olmuş bence. geçen sene kimin fikriyse artık, fener maçında deplasman tribünü-bizim tribün yan yanaydı, 1 sıra bile boş bırakılmamıştı. dostluk içinde başlayan maç bi golle ne hale geldi gördük.

neyse saat 15.00'de diğer passo'lara satış açılıyor, çevremde baya kişi almak için bekliyordu. zaten 3-4k bilet kalmış, onlar da bugün yarın biter. maç gününe kalmaz.

Aslında Ankaragücü'nün İstanbul takımlarından arası en çok bizimle iyi gibiydi ama o kavganın sebebini bilmiyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019, 17:29 

Son 4000 bilet kaldi, 13 bini gecti bizim taraftan satilan bilet sayisi, mac gunu cakili oluruz(17 bin)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019, 18:16 

Guclu06 yazdı:
Gecekondudan aldım biletimi herzamanki gibi (yaklaşık 45 yıldır) 19 Mayısta iken her tribünden maç izlemişliğim vardı protokol dahil Eryamanda da maratondan izledim kimse yalnış anlamasın ama Beç'miş ,sağ sol kapalıymış maratonmuş hiç birinden gecekondudaki tribün hazını alamıyorum hele maraton felaket her kafadan bir ses çıkıyor :D

Maça gelirsek kağıt üzerinde Beşiktaş bizi yener ama futbol sahada oynanıyor 1-0 olsun bizim olsun.

Birde umarım Boyd'a gereken sevgi saygı gösterilir her tribün çağırıp onurlandırır onu zira geçen sene bizde emeği çok. Bjk taraftarından göremediği ilgiyi bari bizden görsün garibim...

beç sağ kapalı sol kapalı maraton onlarda Ankaragücü'ne hizmet eden Ankaragücü için mücadele eden tribünler bırakalım artık ordan haz alamıyorum burdan haz alamıyorum muhabbetlerini yaşasın her Tribünün Ankaragücü mücadelesi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019, 18:20 
Kullanıcı avatarı

Geçen sene de bu sene de işten dolayı Beşiktaş maçlarına gidemedim. Geçen sene iki maç da 4-1 bitti. Nedense Beşiktaş'a karşı hiçbir zaman şansımız tutmuyor. Ben kötü mücadele edeceğimizi düşünmüyorum ama Beşiktaş erken gol bulup gardımızı düşürecek ve Korcan+orta saha hatalarıyla 1-5 gibi falan bir skor çıkar diye düşünüyorum.

Umarım Beşiktaş'a karşı şanssızlığımızı yeneceğimiz bir maç olur. 0-0 bile iyi sonuç, her puana deli gibi ihtiyacımız var. Tribünlere çok yabancı gireceği için Gecekondu hariç çoğu yerde mantara bağlanabilir. Ara ara sert çıkışlar olacaktır ama yine de.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: 8.Hafta | MKE Ankaragücü - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019, 19:32 
Kullanıcı avatarı

19:00 itibariyle

Batı (Dolu)
Doğu (1306)
Güney (673)
Kuzey (1941)
VIP (22)
Misafir (Dolu)

Satılan Bilet 15.810
Kalan Bilet 3942
Kaynak: Türkiye Stadyumları & Projeleri

Maç kapalı gişe olacak.Butik stadyum,full tribünler.Olaysız,Sert agresif futbol ve tribün ama 6222 siz bir akşam olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019, 22:23 

Mansur başkan 20 bin Türk bayrağı dağıtacakmış. Giderken bayrakları yere atmayalım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2019, 23:49 

Satilan bilet sayisi 17 bine ulasti. Umarim gecen sene ki fener maci gibi patatese baglamayiz, o macta tum biletler bitmis ve.ekstradan 2 3 bin adam vardi, maratonda nefes almaya calismaktan tribun yapamamistik.

Yukardaki renktaslarin dedigi gibi besiktasa sansimiz.hic tutmuyor.umudum hic yok muhtemelen farkli kaybederiz

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 138 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye