Zaman: 21 Şub 2020, 12:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1706 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 171  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2019, 13:31 

bu saatten sonra herkesin geçmişe bir sünger çekip gelecekte nasıl yardımcı olabilirim diye çalışması gerekir

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

MesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2019, 14:29 

Başkanın kim olacağını bilmiyorum, ama kimlerin olmaması gerektiğini biliyorum.Mehmet yiğiner,Cemal Aydın,Metin Akyüz ve daha önce kısa dönem başkanlık yapıp faydası pek olmamış kişiler olmamalı...Bence başkanlık Osman Gazi Kandaş'a yakışır.Gerek duruşu,gerek vizyonu, aynı zamanda sonradan Ankaragüçlü değil ,çok deplasmana gelmiş,besteleri bilen ve tribün tozu yutmuş
30 senelik gerçek Ankaragüçlü...Adam aynı zamanda eğitimli, yabancı dil bilen Üniversite mezunu bir iş insanıdır...Taraftarında sevdiği bir kişidir...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2019, 16:29 
Kullanıcı avatarı

Mansur başkan kimi istiyorsa o olsun, uğraşmayalım tekrar belediyeydi yardımdı. Bağımsız Kandaş isteğimdir tabi benim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2019, 16:33 
Kullanıcı avatarı

Bu takım MY denen dangozdan kurtuluyor, ama, Yine kendi isteği ile değil ağa babaları ona bir teklif sundu, oda ankesob u tercih etti hani gönülden (!) Ankaragüçlü abimiz çünkü orada dönen rant daha büyük üzüldük mü hayır bilmem Nesinin hörekesine kadar yolu var . Osman Gazi Kandaş hayırlı olsun sonradan olma değil harbi Ankaragüçlü ilk icraat Tandoğan tesisleri .

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2019, 22:08 
Kullanıcı avatarı

Osman Kandaş ismi eğer gerçekse, şahsen çok sevinirim. Daha öncede çokça yazdım , her anlamda çok güçlü biri , hem çok düzgün , hemde kimsenin arkasından iş çevirip, cebine para atmaz. Ankaragücü menfaati dışında herhangi bisey yapmaya ihtiyacı yok. Hem maddi , hemde manevi olarak ihtiyacı olmaması benim acımdan çok önemli. Birde ciddi hükümet ve iş adamları bağlantıları olduğunu düşünürsek, çok faydası olur.

Ama hepsinden önemlisi, istanbullu bir baskan tarafından asagilanamaz, Ankaragücü Camiası küçük düşürülemez.

Tabi baskan olursa , ben sanmıyorum, Keşke olsa.

Hatta baskan olup , Birol abilerin ekibinden de harbiden çok güçlü bir yönetim yapsa. Bizde yillar sonra kafamız rahat maçlara gitsek ve ligde kalmak için her şehirde savaşsak.

Hayırlısı diyelim

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2019, 23:21 

Jaba06 yazdı:
Cemal Aydın,Osman Gazi Kandaş ve Metin Akyüz isimleri geçiyor.

Bir de Abidin Doğan,her şey güzel olacak diyor...

Abidin Doğan kimdir bilmiyorum ama tweetlerini gördüm içler acısı gerçekten, osmanlı lige çıktığında melihe teşekkür etmiş, aman başkanım hasekiyi destekleyin falan yazmış, insanları osmanlı maçına davet etmiş, Ankara'nın mimarı olarak melihe şükranlarını sunmuş ve daha bir sürü şey.. böyle adamlar gelecekse hiç gelmesin amatöre gidelim daha iyi ya. Gönlümüzden geçen olmayacak ama artık içinde belediye, parti
falan geçen cümleler görmek istemiyoruz

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2019, 08:28 

Yazılan çizilen isimlere bakılırsa şahsen beni en çok Osman Gazi Kandaş ismi mutlu eder. Diğer isimler maalesef bu takım için MY'den daha fazla bir şey yapamaz.
Abidin Doğan denilen arkadaş kesinlikle kulubün kapısından içeri girmemelidir. Bu tarz insanlardan takımımız fayda görmez.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2019, 08:47 

Abidin Doğan devrin adamı ibre ne taraftaysa oranın kalıbına giren birisi bize NET ŞEFFAF DÜRÜST ve gerçekten ANKARAGÜCÜ'nü yürekten seven insanlar lazım bunlar da birol darçın, osman gazi bey, tamer acar fatih mert bu insanlar bir araya gelse ortak akılla bir oluşum kursa da çıksak şu cendereden.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2019, 15:09 

https://www.dha.com.tr/spor/mehmet-yigi ... er-1725117

hiç olmadığı kadar ılımlı konuşuyor ama hala laf arasında parası olursa bırakırız, bilmem nasıl olanlara bırakmayız falan.
gören de cavcav gibi takımı aldı sıfır borçlu makina gibi işleyen bi kulüp yarattı da çapsız biri başkan olunca tüm emekleri boşa gidecek zanneder :)

100 milyon borcu olan kulübü 250 milyon borçlu hale getirmiş, hala ben kulübün iyiliğini düşünüyorum ayakları.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2019, 20:30 

Abidin Doğan’ı Mansur başkanın adamı sanıyordum biraz araştırdım adamın herkesle resmi var. Melih Gökçek,Mansur Yavaş,Ahmet Ketenci,Murat Ağcabağ...
Bu adam yönetime girerse arkasında Mansur başkan mı yoksa Ağcabağ mı olacak acaba?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1706 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 171  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 10Batalla, BalıkesirBoys, bewitchedsoul*, Bing [Bot], casemiro, Cezmi1905, cordelia1912, cozker, Cuadrado, dogmatiksk, Elessar, gazikentlee, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, Lular, mturan16, ozgurr, protokol, Sadaev, saffet8, the10kolik, turkinho, çokatarım

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye