Zaman: 28 Oca 2020, 00:17

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 161 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 11 Eki 2019, 01:28 tarihinde bitecek
Türkiye 90%  90%  [ 18 ]
Beraberlik 10%  10%  [ 2 ]
Arnavutluk 0%  0%  [ 0 ]
Toplam oy : 20
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Euro 2020 Elemeleri 7.Maç | Türkiye - Arnavutluk
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2019, 14:30 
Kullanıcı avatarı

Arnavutluk maçını kazan.Fransa maçına en az beraberlik için çık bitsin bu iş.Bir kerede 90+larda ömrümüzden 3 sene gitmeden gidelim şu turnuvaya.Benim korkum İzlanda'nın Fransa'yı ez kaza yenmesi.Ozaman çarşı pazar karışır yine :)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2019, 14:52 

Maça gidecek arkadaşlar ilk maçta orda İstiklal Marşımızın ıslıklandığını hatırlayıp ona göre davranırlarsa iyi olur.Maça gelince en az 2 farklı bir galibiyet bekliyorum,başarılar çocuklar vurduğunuz gol yediğiniz ofsayt olur inşallah...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2019, 19:11 
Kullanıcı avatarı

KOBRA yazdı:
Maça gidecek arkadaşlar ilk maçta orda İstiklal Marşımızın ıslıklandığını hatırlayıp ona göre davranırlarsa iyi olur.Maça gelince en az 2 farklı bir galibiyet bekliyorum,başarılar çocuklar vurduğunuz gol yediğiniz ofsayt olur inşallah...

Arnavutların ne derdi var bizimle de böyle saçma bir harekette bulunmuşlar? Bir kez daha kazanıp gereken cevabı verelim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2019, 19:38 

Isliklandi evet. Bizimle dertleri olmalarına gerek yok. Biz hariç herkes bizim marşı ıslıklar senelerdir himayemizde olduklarından çoğu doğu avrupa nin ezikliği hala devam ediyor..

Bu maçı kazanırız fransaya yeniliriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2019, 11:15 

Windmark yazdı:
KOBRA yazdı:

Arnavutların ne derdi var bizimle de böyle saçma bir harekette bulunmuşlar? Bir kez daha kazanıp gereken cevabı verelim.

Osmanlı Devleti zamanında tepelerine çökmeyip, ibadetlerini özgürce, dillerini özgürce yaşattı onlara. Ama onlar bundan anlamıyordu. Çoluk çocuk demeden herkesi katletseydi, zorla kendi dilini dinini benimsetmeye çalışsaydı Osmanlı o zaman marşımız ıslıklanmazdı. Deveyi dileni insanı s... misali...
Bence bize yakışan ses çıkarmadan istiklal marşlarını dinlemektir. ( Daha önce bunu pek başaramadık ama yapmalıyız )

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2019, 11:57 

Emre ve Burak sırf tecrübeleri için sahada olmalı. Gerisi zaten belli.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2019, 20:38 
Kullanıcı avatarı

milli takım maçlarında en iyi tribün kadıköydeki isviçre maçında yapılmıştır ona yaklaşan performans aradan 15 yıl geçmesine rağmen yapılmadı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2019, 20:45 

eskicarsi82 yazdı:
Maçın İstanbul'da oynatılmasına neden bu kadar tepki var anlayabilmiş değilim. Ülke nüfusunun 15 milyonu bu şehirde yaşıyor.
Şahsen ben Gebze'den Kadıköye trenle 50 dakikada giderek bu maçı izleyeceğim.
Maç Konya, Trabzon, Antalya, Eskişehir vb. illerde olsa bu maçı izleyemeyecektim. Cuma iş çıkışı gidip rahat rahat izleyeceğim maçı.
Maçları İç anadolu, Karadeniz, Akdeniz ve Marmara şeklinde yaymaları bence çok güzel bir hareket.

Biz de Başkentiz sözde

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2019, 21:54 

Şu marş konusunda yazılanlara baktım da, bir an hakikaten ben de mağdurmuşuz gibi hissediyordum az kalsın.

Yahu biz değil miyiz şu ülkeye her gelenin marşını ıslıklayan? Andorra'yı bile ıslıkladık lan Andorra. Bir topluluğun Andorra ile ne sorunu olabilir? Kaldı ki, kim olduğu hiç fark etmez. Önce biz elâlemin milli marşını ıslıklamadan durmayı ve kendi iç müsabakalarımızda yapılan saygı duruşlarında İNSAN GİBİ çıt çıkarmadan beklemeyi becerebilen bir toplum olmayı öğrenelim de, ondan sonra milletin bizim marşımızı ıslıklamasına çakıp tarih dersi vermeye kalkalım. Bence daha sağlıklı olur.

Maça gelince, bence durum şu: Karşımızda Andorra gibi kapanan bir takım bulmayacağız. Son maçların ardından, bu maç Arnavutluk'un son kurşun maçı oldu. Beraberliğe dahi değil, tamamen galibiyete geliyorlar. Öyle yapmak zorundalar. Dolayısı ile açık ve hücuma yönelik oynayacaklarını, bunun da işimize yarayacağını düşünüyorum. Ha tabii ki boş takım değiller, kaliteli ayakları var fakat ben bizim pozisyon bulacağımızı düşünüyorum. Gol kaçırma rekoru kırasımız gelmezse, alacağız gibi doğuyor içime.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2019, 22:02 

Schuld yazdı:
Şu marş konusunda yazılanlara baktım da, bir an hakikaten ben de mağdurmuşuz gibi hissediyordum az kalsın.

Yahu biz değil miyiz şu ülkeye her gelenin marşını ıslıklayan? Andorra'yı bile ıslıkladık lan Andorra. Bir topluluğun Andorra ile ne sorunu olabilir? Kaldı ki, kim olduğu hiç fark etmez. Önce biz elâlemin milli marşını ıslıklamadan durmayı ve kendi iç müsabakalarımızda yapılan saygı duruşlarında İNSAN GİBİ çıt çıkarmadan beklemeyi becerebilen bir toplum olmayı öğrenelim de, ondan sonra milletin bizim marşımızı ıslıklamasına çakıp tarih dersi vermeye kalkalım. Bence daha sağlıklı olur.

Maça gelince, bence durum şu: Karşımızda Andorra gibi kapanan bir takım bulmayacağız. Son maçların ardından, bu maç Arnavutluk'un son kurşun maçı oldu. Beraberliğe dahi değil, tamamen galibiyete geliyorlar. Öyle yapmak zorundalar. Dolayısı ile açık ve hücuma yönelik oynayacaklarını, bunun da işimize yarayacağını düşünüyorum. Ha tabii ki boş takım değiller, kaliteli ayakları var fakat ben bizim pozisyon bulacağımızı düşünüyorum. Gol kaçırma rekoru kırasımız gelmezse, alacağız gibi doğuyor içime.
Evet söylediklerinde haklılık payı var bizim insanımızında bu konuda yanlışları oldu,fakat Arnavutluk tarihi bağlarımızın olduğu ve de aramızın diğerlerine göre nispeten daha iyi olduğu bir ülkeydi,bu açıdan yaptıklarını yadırgamıştım.Yoksa dediğin gibi bizim de temiz olduğumuz söylenemez bu konularda...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 161 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: arap1919, Bing [Bot], cozker, Faroz, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, Jason, menegemen, Michy, minigolfmuduru, ozerctnky, terso, tribunde, ymzdmr, ütopikgezgin

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye