Zaman: 03 Nis 2020, 23:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7799 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769 ... 780  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 10:05 

Maçı tv den takip ettim, tribün görüntülerinden izlediğim kadarıyla iyi tribün yapılmış özellikle ilk yarı sonlarında ancak tv ye ses bu şekilde gelmedi, kopma anlarında dahi cılız bir ses geldi, bu durumun nedeni öndeki camekan olabilir mi veya sahaya uzaklık ya da herkesçe malum mikrofon olayı, şu tribünü inönüde yapsan daha net ses gelirdi sanki.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 12:04 

hagrid yazdı:
Maçı tv den takip ettim, tribün görüntülerinden izlediğim kadarıyla iyi tribün yapılmış özellikle ilk yarı sonlarında ancak tv ye ses bu şekilde gelmedi, kopma anlarında dahi cılız bir ses geldi, bu durumun nedeni öndeki camekan olabilir mi veya sahaya uzaklık ya da herkesçe malum mikrofon olayı, şu tribünü inönüde yapsan daha net ses gelirdi sanki.

Bunu b.k atmak için söylemiyorum inan ama ses bizim tarafa da çok fazla gelmedi. Hani iyi tribün yapıldığı belli eller kollar hareket var baya ama anlık ses yükseldi ama devamlılık hissedilmedi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 12:14 

Gassaray1905 yazdı:

Bunu b.k atmak için söylemiyorum inan ama ses bizim tarafa da çok fazla gelmedi. Hani iyi tribün yapıldığı belli eller kollar hareket var baya ama anlık ses yükseldi ama devamlılık hissedilmedi.

Ultraslan'ın bulunduğu taraftaysan ses gelmemesi normal hem siz bağırıyorsunuz hem de uzak kalıyor... Sizin stadın akustiği bence İstanbul'dakilerin içinde en kötüsü, ses dağılıyor.

Tribün performansımız özellikle ilk yarı iyiydi...
GFB'ye normalden daha az bilet gidince çok ümitli değildim ama tribün yanılttı beni...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 20:18 

haqen yazdı:
Bugün tribünde baya bayan vardı. Gs deplasmanı için benve sayıları fazlaydı. Tribüncü adamlar maça bilet bulamazken millet sevgilisini getiriyor maça. Maç öncesi onları ve yaşını almış göbekli abileri görünce pek iyi tribün yapamayız diyordum ama ilk yarı baya iyi tribün yaptık. İkinci yarı düşüş oldu, aslında skora göre daha iyisi yapılabilirdi. Ben bunu iki nedene bağlıyorum: Birincisi deplasmanda olsak bile ev sahibi gibi tribün yapma şekli, ikincisi maçtan saatler önce başlayan gereksiz bağırma şekli. Bu iki neden bir yerden sonra SOS vermemize neden oluyor. Maçın başındaki atışmalarda olduğu gibi hep beraber sağlam şekilde bağırabilmeliyiz bazen. Cem Gölbaşı bana göre o konuda baya iyiydi. Yücel bildiğin etkisiz eleman anca hu çektirsin.

Herkes Ali Koç'a kızıyor ama şu tribündeki amsalakları kimse konuşmuyor.Kendi arkadaşları, dostları bilet bulamazken twitterdaki fenomen bozuntusu kadınlara her hafta bilet yükleyen sözde tribüncü kardeşleri bu tribün çok iyi biliyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2019, 12:45 
Kullanıcı avatarı

galatasaray maçında tribünümüz takip ettiğimiz kadarıyla sesleri geliyordu. Ben Gaziantep'te oynanan, Anadolu Efes - Fenerbahçe maçı hakkında yazacağım. Tribün iyiydi ses getirildi fakat tribünde ÜNİFEB grubu ayrı bir tribün yapıyor gibiydi yani karşılıklı tezahüratlar oldu tabii ki ama farklı gruplar bile olsa bir tribün altında toplanmak gerekir. Tribün güzeldi evet ama tam birlik yok mesela bir grup karşı rakip topu aldığında ıslıklarken, diğer bir tayfa tezahürata girişmeye çalışıyor bu sefer sesler karışıyor garip bir ortam oluşuyor. Bilinmeyen besteler mevzusu da var tabii. Anlatmak istediğim tribünde eksiklerimiz elbette var zamanla umarım düzelir, ses getiren bir tribün elbette ama söylediğim gibi tam bir birlik sağlayamadık henüz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2019, 16:51 

İç saha tribünün rezilliği geçen sene takım kötü diye hep arkada kaldı ama bu sene iyice ayyuka çıktı.Bu kibrinizden, egonuzdan insanlar illalah etti artık.Hepsi farklı beste bağırıyoru geçtim aynı besteyi bile farklı senkronlarda söylüyorlar.Biri de demiyor duruyum diğerine katılıyım.Alın başınıza çalın bu tribünü her hafta aynı şeyler konuşuluyor ama rezillik devam ediyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2019, 01:22 

isevil yazdı:
İç saha tribünün rezilliği geçen sene takım kötü diye hep arkada kaldı ama bu sene iyice ayyuka çıktı.Bu kibrinizden, egonuzdan insanlar illalah etti artık.Hepsi farklı beste bağırıyoru geçtim aynı besteyi bile farklı senkronlarda söylüyorlar.Biri de demiyor duruyum diğerine katılıyım.Alın başınıza çalın bu tribünü her hafta aynı şeyler konuşuluyor ama rezillik devam ediyor.

Sonuna kadar katılıyorum oturup toplantı mı yapılıyor amigolara telsiz mi veriliyor biran önce halledilmesi gerek herkes ayrı telden çalıyor , artık tribünler tek bir tribüne uysun. Daha iyi tribün yapmak tüm tribün gruplarının işine yarayacak zaten.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2019, 09:17 

Evet Maraton Güm Güm Güm,
Evet tribünün yükünü Maraton çeker ama arkadaş kale arkasına uymamak nedir?
Neyin isyanı bu?
OKul Açık beste seçimlerinde doğrru hareket etmiyor zaman zaman işte o an sen ortaya çık ateşle takımı ve tribünü...
90 dakika bağıracak potansiyeli yok Maraton'un...
Birde herkes abi, herkes delikanlı...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2019, 23:51 

Türkiye'de popülerleşen bir şey bir müddet sonra patlıyor ya maraton da o şekil oldu. Maraton berbat şuan. Abi çok, delikanlı çok, herkes beste başlatma telaşında. Tribünün yükünü cekecegini zannediyor ama sabaha kadar ugrassa o yükü cekemez. Maraton'da 90 dakika bağıracak adam sayısı en fazla 400-500. 90 dakikanın sadece 5-10 dakikası 2000 kişi bağırıyor. Geçenlerde bi maçta omuz omuzayı falan başlatmaya kalkıştıydı uslanmaz tribün gençleri. Gülsek mi ağlasak mı bilemiyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2019, 00:05 

maratonu maraton yapan gerektiğinde taşı gediğine koyan sloganları, anlık besteleri, telekom düştüğünde sazı eline almaları, hakeme baskı yapmalarıydı. 90 dk tribünü yönlendirmek gibi bir misyonu yoktu, böyle olunca cazibesi de kalmıyor fark da yaratamıyor. 1-0 mağlupken ve saldırıyorken kederli günler girersen bitmişsindir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7799 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769 ... 780  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altayusa, asparagas63, bhy1, Bing [Bot], fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, pirlo35, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye