Zaman: 14 Kas 2019, 07:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 107 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: 7.Hafta | Fenerbahçe 0 - Antalyaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2019, 23:30 
Kullanıcı avatarı

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2019, 23:42 
Kullanıcı avatarı

şu ligin çekişmeli aç sebepleri aziz yıldırımdır. yabancı kontanjanı hep serbest olsun derdi. eskiden fb gs bjk nin en çöp kadrosu anadolu takımlarını ezerek yenerdi.

şimdi iş değişti kafa kafaya gidiyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2019, 23:44 

bence kural hatası diye itiraz etmeliyiz, sonuçta penaltımız verilmedi, jailson da yine sıçtı, bildiğin kural hatası bu.Hoca da demiş zaten kaza diye.

Antalyasporlu arkadaşları tebrik ederim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2019, 23:45 
Kullanıcı avatarı

Bizim maç topiclerimizden çok rakiplerimizin maç topiclerine yazanlar da iyice sıktı yalnız..Uyarmak haddime değil ama bi kendinize gelin..Fenerbahçelilerden çok sizin yorumlarınız var şurada..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2019, 23:49 

bestofgeorge yazdı:
Parçalı kamili kaaleye almıyorum da senaryoyu değiştirin verilmeyen penaltı bizim değil de Antalya'nın olsaydı ve 1-0 kazanan taraf biz olsaydık burada Çemişgezeksporlusu dahi ağlıyordu. Bana göre mağlubiyet hocadan çok oyunculara yazar. Bülent Korkmaz otobüsü çekti kilidi açmak için gerekli tempomuz ve baskımız vardı. 42 tane orta 26 tane şut var buradan bir tane gol çıkmıyorsa hoca ne yapsın ?

başkan sende de nedir bu ersun sevdası, hoca ne yapsın mı :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2019, 23:50 

Takım ilk yarı 2 pas yapamadı, top tutamadı ama bir şekilde gol yemeden oyunun içinde kaldı. İkinci yarı değişikliklerle biraz daha yere sağlam basan bir oyun oldu.
Savunma neredeyse hatasız oynadı.
Rakibin topla oynama, orta, şut istatistikleri çok yüksek olsa da gol pozisyonu anlamında çok kısır kaldılar.
Hakan'ın pozisyonu gol olsa daha rahat bir son yarım saat geçirirdik.
Aatıf'ın hücum yönünden beklentimiz olsa da daha çok, bu maç özelinde savunmaya yardımı görmezden gelinmemeli. Çok eleştiri var ama ben beğendim. İkinci yarı rakip arkada daha fazla alan bıraktığı zamanlarda Paul'den beklentim yüksekti, kendini gösterebileceği toplar da aldı ama galibiyetin hatrına eleştiri almayacaktır.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2019, 23:53 
Kullanıcı avatarı

esgres yazdı:
Moses, Rodrigues ve Hasan Ali'nin dönüşüyle Fenerbahçe şampiyonluğun yeniden en büyük adayı olur.

Bilader milletin de başını yakacaksın dur adamlar düzgün bir sezon geçirsin :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2019, 00:00 

efsanekanarya yazdı:
bestofgeorge yazdı:
Parçalı kamili kaaleye almıyorum da senaryoyu değiştirin verilmeyen penaltı bizim değil de Antalya'nın olsaydı ve 1-0 kazanan taraf biz olsaydık burada Çemişgezeksporlusu dahi ağlıyordu. Bana göre mağlubiyet hocadan çok oyunculara yazar. Bülent Korkmaz otobüsü çekti kilidi açmak için gerekli tempomuz ve baskımız vardı. 42 tane orta 26 tane şut var buradan bir tane gol çıkmıyorsa hoca ne yapsın ?

Evet, soruyorum gerçekten ne yapsın ? Oyunu elinde tutamazsın, bir kurgun yoktur hücum planın yoktur hiç pozisyon bulamıyorsundur o zaman maç tamamen hocaya yazsın. Eldeki istatistikler ve izlediğimiz şey sorunun oyunda değil oyuncuların formsuzluğunda olduğunu gösteriyor bana. 44 kere ceza sahasına girmişiz bugün Antalyaspor'un. İyi kapandılar buna lafım yok. Kilidi açacak daha kreatif bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. Kruse bu konuda istenilen şeyi veremiyor. Moses ve Garry yok. Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'si bana sahada istediğim Fenerbahçe'yi izletiyor o yüzden evet hocayı seviyorum. Eleştirilmesi gerekirse de eleştiririm. Bugün Tolga tercihi yanlıştır deriz mesela. Jailson inadı da eleştirilebilir ama maçtan önce Serdar Aziz ve Rami açıklama yaptı henüz hazır değiliz diye. Maç hocaya yazar bu hocayla olmaz vesaire gibi görüşler komik geliyor bana sadece. Var mı ligde bizden daha tempolu daha efektif bizim kadar baskı kuran topu oyunu elinde tutan takım ? Yada Ersun hoca gittiğinden, 2014'den beri bu kadar iyi basan oyun üstünlüğünü her zaman elinde tutan, uyutmayan bir takım izledik mi ?

En son bestofgeorge tarafından 05 Eki 2019, 00:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2019, 00:06 

cozker yazdı:
maçın 80. dk'sında 2 fenerli aynı anda taç atışı kullanmaya kalktılar, kurallara göre aynı anda 2 oyuncu birden taç kullanmaya kalkarsa top rakip takıma geçiyor galiba. Fenerbahçe bu pozisyon içinde kural hatası itirazında bulunurmu acaba, ifab'a falan sorsunlar bakalım :)

Beşiktaş dökülüyor, Galatasaray gol yollarında kriz yaşıyor, iyi dediğimiz fener tamamen 1 oyuncunun performansına bağlı ilerlemeye çalışıyor (emre), Trabzon sakatlıklarla boğuşuyor.. çok bilinmeyenli bir denklem yaşıyoruz bu sene, 2010'dan beri ilk defa bir Anadolu takımı iyi form yakalarsa ciddi şampiyonluk adayı haline gelebilir, alanya iyi başladı, bakalım sürdürebilecekler mi ?

Bu durum oyun sonucunu etkileyecek olsaydı, aynı anda iki tane taç atışı kullanıldıktan sonra gelişen pozisyonda skora bir etki olsaydı durum kimin aleyhineyse doğal olarak o kural hatası başvurusu yapardı. Gerçekten taklit mi yapıyorsunuz yoksa bunu düşünemeyecek kadar basmıyor mu marş ? Fenerbahçe'nin itiraz ettiği iki pozisyonun sonucu da skora etki etti.

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: 7.Hafta | Fenerbahçe 0 - Antalyaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2019, 00:19 

bestofgeorge yazdı:
efsanekanarya yazdı:
[quote="bestofgeorge"]Parçalı kamili kaaleye almıyorum da senaryoyu değiştirin verilmeyen penaltı bizim değil de Antalya'nın olsaydı ve 1-0 kazanan taraf biz olsaydık burada Çemişgezeksporlusu dahi ağlıyordu. Bana göre mağlubiyet hocadan çok oyunculara yazar. Bülent Korkmaz otobüsü çekti kilidi açmak için gerekli tempomuz ve baskımız vardı. 42 tane orta 26 tane şut var buradan bir tane gol çıkmıyorsa hoca ne yapsın ?

Evet, soruyorum gerçekten ne yapsın ? Oyunu elinde tutamazsın, bir kurgun yoktur hücum planın yoktur hiç pozisyon bulamıyorsundur o zaman maç tamamen hocaya yazsın. Eldeki istatistikler ve izlediğimiz şey sorunun oyunda değil oyuncuların formsuzluğunda olduğunu gösteriyor bana. 44 kere ceza sahasına girmişiz bugün Antalyaspor'un. İyi kapandılar buna lafım yok. Kilidi açacak daha kreatif bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. Kruse bu konuda istenilen şeyi veremiyor. Moses ve Garry yok. Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'si bana sahada istediğim Fenerbahçe'yi izletiyor o yüzden evet hocayı seviyorum. Eleştirilmesi gerekirse de eleştiririm. Bugün Tolga tercihi yanlıştır deriz mesela. Jailson inadı da eleştirilebilir ama maçtan önce Serdar Aziz ve Rami açıklama yaptı henüz hazır değiliz diye. Maç hocaya yazar bu hocayla olmaz vesaire gibi görüşler komik geliyor bana sadece. Var mı ligde bizden daha tempolu daha efektif bizim kadar baskı kuran topu oyunu elinde tutan takım ? Yada Ersun hoca gittiğinden, 2014'den beri bu kadar iyi basan oyun üstünlüğünü her zaman elinde tutan, uyutmayan bir takım izledik mi ?[/quote]

Oncelikle sunu soyleyeyim, 2014 demissin ya, kadron bu sefer kotu degil.Haftada bir mac yapiyorsun bu kadroyla.Yonetim hatalarini yazmayacagim Ersun konustugumuz icin ama madem Ersun tartisiyoruz Jailson stoper israri sacmalik otesi.Hizli ve ayaga pas yapiyor diye oynatiyor ama kademe bilmiyor ve stoper icin cok kisa.Oyun plani golu yiyince mantara bagliyor ve kac mactir sorumlusu jailson.Takim oyun hakimiyetini aldi .Cunku sonuc olarak gol sonrasi antalya cekildi.Sen israrla kanatta ozan deniyorsun ozan formda diye.Stoper tercihin jailson olunca isla bekte ozan onde. jailson da stoperde pozisyon yaratmakla mesgul.Sahi sene basi hazirlik maclarinda sans verip aldigin murat nerede, ferdi nerede.Tamam rodri varken sans vermedin ferdiye yine ana sorun net sekilde kanatta.Cizgiye top inmiyor, oyunu domine ediyorsun ama surekli doldur bosalt, pozisyona giremiyorsun onca baskiya ragmen.Sonra oyuna mevlut aliyorsun pozisyon yok diye.Aslinda sikinti kanadinda.Degil mevlut, ceza sahasini uclesen nafile cunku tenis topu gibi geri donuyor toplar.Ama kazaymis, oyle dedi hoca :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 107 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: abraxas, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], ibo1903, kabaktadı, Lular, Marea

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye