Zaman: 12 Kas 2019, 07:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 240 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sonraki

Kim Kazanır?
Galatasaray 46%  46%  [ 30 ]
Berabere Biter 20%  20%  [ 13 ]
Fenerbahçe 34%  34%  [ 22 ]
Toplam oy : 65
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 6. Hafta | Galatasaray 0 - Fenerbahçe 0
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 02:09 

100 150 demişsin en fazla 20 kişi bağırdı. Zaten uzun da sürmedi sustular . Kimse destek olmadı. Hemen Abartmayın . 20 kişi bağırdıysa tüm stad alkışladı . Peki sizin Ali sami yene koro halinde küfür etmenize ne diyorsun ?

Fener tribünü sürekli hareketliydi ama biraz iç saha tribünü yapmaya çalıştılar ses genel olarak cılızdı . (İlk yarının son beş dakikası hariç )

Bizim tribün felaket kötüydü . Tabi sahada oynanan topun etkisi Büyük .

Bu yıla kadar Kale arkasında iyi kötü bağıran bir kitlemiz vardı . Bu sene herkes bir taraflara dağıldı . Sanki 10000 tane bağıran adam var da sağa sola dağılıyoruz .

Zihniyet değişecek , kimseye el kol yapılmayacak herkes Doğu üste geçecek . Yoksa bir bok olmaz bizim tribünden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 02:21 

Beş para etmez bir maçtı. Bundan daha doğal ne olabilir zaten, kulüp başkanları, idareciler, teknik adamlar hep saha dışıyla uğraşıyor. Bir kişi de çıkıp saha içini güzelleştirelim demiyor. Biz kötüyüz Fener neredeyse bizden de kötü. İki takım adına da utandım. Tribünlere de diyecek bir şey yok. Sahadaki futbol herkesi uyuttu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 02:26 

ölüye sayıp sövmek derbilerde moda oldu son senelerde maalesef.. ama daha geçen seneki maçta herkesin gözü önünde gencecik bi çocuk öldü utanmadan seni sevmeyen ölsün diye bağırmak insanlıktan çıkmaktır.. allahtan sayıları azdı ve stadın genel tutumu ve koraya saygısı çok iyiydi, uzun süre alkışladılar.. o yüzden o 50 kişilik ne idüğü belirsiz kitleyi çok takmamak lazım.. tribünden baya keyif aldık ben bu kadar iyi olacağımızı düşünmüyordum.. gs tribünü acilen kale arkasından çıkmalı ve saldırlı bestelerden başka beste bulmalı kendisine yoksa gidişatları çok kötü.. genel anlamda durgun, heyecansız, sıradan bi derbi oldu.. bi sonraki gs maçına banko 0 oynayıp güzel para basmayı düşünüyorum..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 02:37 
Kullanıcı avatarı

Saha ici performansi da tribün de yetersizdi. Resmen siradan lig maclarinda daha iyi tribün yapiyoruz. Derbi ve Avrupa maclarinda sadece gol varsa tribün var. Bugün FB beraberlige gelmis. Biraz daha risk alsalar maci kazanirlardi diye düsünüyorum cünkü kesinlikle bizden daha derli toplu bir görüntü ciziyorlar. Ufak tefek dokunuslara foul vererek Cüneyt Cakir da temposuz maci daha da soguttu. Kisacasi tarafli tarafsiz kimsenin zevk almadigi bir mac oldu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 02:54 
Kullanıcı avatarı

Cüneytin yönettiği bir derbinin tempolu olmasını beklemek aptallık olur. Adam sıradan bir faul atışını bile 2 dk. da kullandırtıyor. Maçı bıraktım bu adamın yaptıklarını izledim uzunca süre. Takımlardan biri korner kullanıyor bekle diyor ceza sahasına bakıyor, oyuncuları inceliyor sonra eliyle kullan diyor. Hele var incelemesi facia. Penaltı pozisyonunda nereden baksan 7/8 dk yedi inceleme ayağına. Son 3/4 yıldır ısrarla bu derbiye hep aynı isim veriliyor ve hepsi böyle geçiyor. Abartısız söylüyorum cüneyt tek başına maçtan 20/25 dk. çalıyor. Fazlası var eksiği yok. Maçı yönetmek başka, idare etmek başka. Zaten maçtan önce bir çok kişi cüneyt ismini görünce maç başlamadan berabere bitti demişti.

Takımlar kötü eyvallahta hakemin katkısı bence oyunculardan fazla bu temposuz oyunda..

Passo yüzünden staddan uzaklaşmıştım uzunca bir süre bu derbiyi izlememe kararı aldım artık. Hayatımdan giden 2 saate yazık. Kaç senedir her iki takımda beraberliğe razı bitiriyor maçı. İki takımda yenilmeyim ne olursa olsun kafasında. Hakem desen dünden hazır maçı oynatmadan bitirmeye.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 03:35 

Doğu üst taraftakiler maçtan önce kışkırtmak dışında bir işe yaramıyorlar heralde tüm maç oturdular zaten. Bizim kendi adımıza bir özeleştiri yapacak olursak maç öncesi Alpaslan Dikmenin görüntüleri barkovizyonda verilirken en azından bir alkış veya tezahürat yapılabilirdi. O ara hu çekeceğimize böyle birşey yapsak daha mantıklı olurdu. Maçın son 20 dakikasına baktım bizim sesimiz cılız çıkmış gerçekten. Gerçi dediğim gibi ilk yarı iyi tribün yaptık özellikle son 10 dakika susma anlat aşkı bölümünde. Son olarak bugün Karaköyden Kadıköye geçerken Galatasaraylıların arasından geçtim iskeleye gidene kadar, onun dışında maç sonu Kadıköyde Galatasaraylılar geziniyordu, Zincirlikuyu ve Leventte aynı yollarda denk geldik kimse kimseye salça olmadı, olmasında zaten.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 03:42 
Kullanıcı avatarı

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 06:34 

Bestemiz yokmuş iyi tribün yapamıyormuşuz pehh. Peki onu benim gibi sevmeee seevmeye ne diyeceksiniz tribün hareketli değilmiş o anki coşku aşk ile huşu ile tribünün kendinden geçmesi devamında bide saldır Galatasaray la devam eden takım taraftar arasındaki sinerji o ambiyans nerenizle izliyor nerenizle dinliyorsunuz Allah aşkına hem siz 40 yıllık tribüncülerden iyi mi biliyorsunuz bu işleri.kötü olsa 40 yıllık trbüncüler 40 yıldır yılmadan usanmadan bıkmadan aynı şeyleri söylermi ? Öyle olsa bi parça akılsızlık olurdu değilmi ? Ama iyi ki öyle değil:)

Tutma benim gibi onun elini onu Benim gibi. Sevme sevme
Ben kimseyi sevmedim senin gibi sende benim gibi sevme sevme

Şuna hareketlenmeyen içi kıpır kıpır olmayan topçunun ben **** zaten
He bugün bu söylenmedi saldır söylendi o da olumlu aynı hisleri onun içinde besliyorum ona coşmayacaksın da daha neye coşacaksın buna coşmayan topçunun ya aklı yoktur ya kramponu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 08:48 

İlk yarı çok iyi tribün yaptık ama buradaki yorumları okuyunca şaşırdım,
Herkes aynı şeyi söylediğine göre doğrudur, sesimiz gitmemiş belli ki.

İkinci yarı da fena değildik ama ilk yarı bence gayet iyiydik,
Geçen senelere kıyasla hiç bir fark yoktu

Koray pankartı açıldığında ‘seni sevmeyen ölsün’ giren yan tarafımızdaki 100 kişilik o y.vşaklara çok şey söylenir ama alkışlayan diğer (çoğunluk) Galatasaraylıların hatırına susuyorum.

Takım da son derece sakin, ne yaptığını bilen bir şekilde oynadı.
Ersun hocanın bir oyun formatı var ve bundan asla taviz vermiyor.
Bugün de öyle oldu, Galatasaray takımının baskılı başlayacağını bilmesine rağmen ayağa paslarla, sakinlikle İbreyi bize çevirdi, kontrolü aldı.

İki kanat oyuncumuz sakat olmasa muhtemelen galibiyetle dönerdik.
Ozan ve Tolga kanadıyla bu kadar oldu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 09:28 

Falcao 2 defa topla buluştu bugüne kadar. İkisinide gol yaptı biri ofsayt oldu. Adamı topla buluşturacak hücum edecek ortasaha yok. Böyle giderse falcao isyan eder.madem böyle bir futbol cu aldınız ozaman ona göre sistem kuracaksınız.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 240 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ayd06an, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], ksk_jef, mturan16, spartacus1903, vosvos

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye