Zaman: 06 Ara 2019, 11:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 240 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sonraki

Kim Kazanır?
Galatasaray 46%  46%  [ 30 ]
Berabere Biter 20%  20%  [ 13 ]
Fenerbahçe 34%  34%  [ 22 ]
Toplam oy : 65
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 6. Hafta | Galatasaray 0 - Fenerbahçe 0
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 23:45 

AşkıFener yazdı:
Biraz galibiyete dönük oynasak çok rahat maçı alırdık. Takım maç başında konsantre bir şekilde sahadaydı.
Kadıköyden sonra telekomda da yenilmezlik serisi başladı şaka maka. Her zaman dediğimiz gibi isterse dünya karması kursunlar karşımıza çıksınlar. Fenerin ölüsü cimboma yeter.

.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 23:51 
Kullanıcı avatarı

Bu arada es geçmeyelim..Cüneyt Çakır ve ekibi ciddi anlamda Avrupa'nın en önemli hakem üçlüsü arasındadır..

Başa Dön

Administrator
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 23:52 
Kullanıcı avatarı

15 yıldır GS maçlarına giderim. Bugüne kadar birçok derbi izledim. GS yendi yenildi, oyun olarak ezdi, ezildi ama ben çok çok uzun süredir bu denli tedirgin, plansız, ne yaptığı, yapmak istediği anlaşılmayan bir GS izlemedim.

FB'nin planı az çok belliydi. Orta sahayı kalabalık tut, ayağa pas yap, rakibe önde bas ve Muriqi ile Kruse'a oyna. Bunu çok iyi yaptılar belli dönemlerde ama biri anlatsın, eğer anlayan varsa, GS ne yapmaya çalıştı?

Hele hele son dakikada Falcao'nun çıkıp Adem'in girmesini özellikle açıklasın.

Andone ve Seri gibi 2 iyi oyuncun var ama kadroya almıyorsun. Daha önceki mesajımda da yazmıştım, hafta içi o kadar saçma Belhanda gazı verildi ki gördük. Bir tane ileri, dikine top oynayamadı.

Emre oyuna girdi 2 kez değebildi topa. Çünkü senin oyunu taşıyacak adamın yok. Senelerdir Bruma, Rodriguez, Onyekuru hattının ne denli önemli olduğunu bir kez daha gördük.

Fatih hocayı seviyoruz, uzun uzun yazmaya gerek yok ama sene başından beri bu takım hiçbir şey oynamıyor. Oyuncu tercihleri hatalı. 6 haftada sadece 9 puan. Son 30 yılın en kötü başlangıcı.

Şu an başka bir hoca, hele hele bir yabancı hoca olsaydı takımın başında istifa diye inliyordu her yer muhtemelen.

Falcao, garibim rakip ceza sahasında 1 kez topla buluştu. Elit santrfor vuruşu yapıp golü attı ama o da geçerli sayılmadı. Özellikle ilk yarı adam sağa sola koşmaktan yoruldu ama kimse top atmıyor. İnanılır gibi değil. Bu hali ile 5 gol atamaz zaten.

Fatih hocanın acilen sadece takıma ve oyuna konsantre olup çeki düzen vermesi lazım.

İzlediğim en kötü derbi sıralamasında ilk 5'e girer bu derbi.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 00:17 
Kullanıcı avatarı

Tipik GS-FB derbisi şeklinde başladı ve bitti.Devre arası yorumum da GS risk alır,daha zevkli maç olur demiştim ama ilk yarıdan daha kötü oldu.Hakemlik maç olmaması sevindirici bir durum.Burda karşılıklı atışmalar midemizi bulandırıyor artık ki,Allaha şükür hiç olmadı.

NOT:Maç linkleri paylaşmak yasaktır.Özelden benden veya başka kullanıcıdan istemeniz uygun olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 00:52 
Kullanıcı avatarı

Yazıklar olsun. Bizim takım bir sonraki derbiye etekle çıksın.
Fener takımını beğendim, tribünlerin ikisini de beğenmedim.
Maç sonu hocasına sicili bozuk diyen başkanla poz veren başkana buradan en haşin selamlarımı iletiyorum.

6 maç 9 puan kaybı.
Tekrardan yazıklar olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 01:11 

Öncelikle Fenerbahçe'yi tebrik etmek gerek. Maçın sonucu sebebiyle değil, bu maçta şampiyonluğun en güçlü adayı olduklarını kanıtladıkları için. Galatasaray camiasında ve taraftarda hala son 2 sezonun özgüveni var. Özgüven kötü birşey değil ama aşırısı zarar. Artık bulutlardan inme ve ayağı yere basma zamanı diye düşünüyorum. Bence son 3 yılın en kötü Galatasaray'ı şu anki takım. Tek tek oyuncu kalitesi bakımından demiyorum bunu ama kurulan takım, oyuncu yapısı itibariyle aşırı derecede hantal ve bir o kadar da gamsız. Babel instagram hackerlığından futbol oynamaya zaman bulamıyor. Son Yeni Malatya maçında takımın en gayretli ve en iyilerinden Andone 18'de bile yok. Falcao gelsin diye günlerce aylarca yolu gözlendi ama topu o bölgeye taşıyamazsan Falcao neye yarar ki? Bakın Fenerbahçe bu bölgeler arası geçişleri daha iyi yapıyor. Oyuncular yardımlaşarak oynuyorlar ve taktik disiplin üst düzeyde. Ama Galatasaray'da derebeyler düzeni oluşmuş. Herkes kendi bölgesinin ağası olmuş, armut piş ağzıma düş.

Cüneyt Çakır'a fazla iş düşmedi. O da iyi yönetti. Oyunu çok kesti diye eleştirenler var ama bence eleştirilmesi gereken hoca değil bu kadar faullü oynayan futbolcular. Napsın Cüneyt, oyunu kesmeyeyim diye gözünün önündeki faulü mü çalmasın?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 01:16 
Kullanıcı avatarı

Sıradan tribün yaptığımıza dair yorumları okuyunca şaşırdım. İlk yarı özellikle gayet güzel tribün oldu bizim adımıza

Koreografi yapılmaması ilginçti. Heralde gs tribünü psg maçında yapmayı tercih etti

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 01:48 

çok çok iyi tribün yaptık ama tv ye ses gitmemiş sanırım. sağlık olsun

benim merak ettiğim gs tribününe takılıpta tribünün halinden memnun olan varmı? bildiğin sıfır besteyle 2-3 saldırlı tezahuratla maçı götürüyosunuz. onda bile ses çıkmıyo gerçi. ne bi karşılıklı beste var ne bi gs ile ilgili beste.hiçmi içinizden biri çıkmıyo bu duruma dur diyecek. sıradan bi anadolu taraftarı sizin şu halinizden iyidir.

koray şener için seni sevmeen ölsün diye bağıran kapalının bize yakın kısmındaki 100-150 kişiyide allah bildiği gibi yapsın. alkışlayan genel kitleyede teşekkürler

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 01:49 

Koray'ın pankartı acıldıktan sonra dogu üstte ki 200-300 kadar gevşeğin bize dönüp güle güle ''seni sevmeyen ölsün'' diye bagırmasını unutmayacagım.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 01:54 

Derbi dedinmi en azindan gol olmasa da kirmizi olur ne bileyim o olmasa sahada biseyler olur.. Fazla soze gerek yok son yillarda izledigimiz en zevksiz maclardan biriydi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 240 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cordelia1912, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Josh1912, liebniz, mavi_simsek61, memduhbaskan, Milat1914, MSN [Bot], mucohan, ozgurr, Stabil35, sy1925, taktikçi, YeşilSiyah1965, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye