Zaman: 13 Ağu 2020, 06:21

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 226 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Sonraki

Kim Kazanır?
Galatasaray 46%  46%  [ 30 ]
Berabere Biter 20%  20%  [ 13 ]
Fenerbahçe 34%  34%  [ 22 ]
Toplam oy : 65
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 6. Hafta | Galatasaray 0 - Fenerbahçe 0
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 22:32 

Öncelikle hoparlör işi yalanmış. Gs yönetimine bir eyvallah çekmek gerekir. Kadıköyde yapılırsa gerekli şeyleri sizle beraber söyleriz.

Sahaya gelirsek sağlam bir isla, hasan, gary ve mossesla gelsek bu deplasmana net kazanırdık şu maçı. Ersun Hoca Denizi niye oynatmamış dedik ama girdikten sonra gördük ki doğru karar vermiş. Gustavo, Emre ve Kruse üçlüsüne Vedatta eklenince top kullanma konusunda takım pasif duruma düşmüyor. Galatasaraya gelirsek harbiden çok sağlam kadroları var kağıt üzerinde ama iş sahaya gelince Babel dışında birşeyler yaratabilen oyuncuları yok gibi.

Tribüne gelirsek ilk yarı çok iyi tribün yaptık, ikinci yarı zaman zaman çıkışlar oldu ama beklenenin altındaydı. Galatasaray Tribünü sadece takımları pozisyona girdiğinde veya toplu küfür olduğunda bağırdı. Ama ilk yarının son 10 dakikası susma anlat aşkını bölümünde en azından günü kurtardık.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 22:36 

Bizim acimizdan iyi olan -yada umut veren diyeyim- tek sey, takimin henuz oturmadigi apacik ortada. Belki oturunca da iyi bir sonuc ortaya cikmayacak bilemem ama suan takim henuz oturmamis. Takim, takim olduktan sonra hala boyleyse o zaman durum vahim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 22:43 
Kullanıcı avatarı

rezalet bir maç izlettiler bize, Galatasaray taraftarı bu maçın hesabını mutlaka soracaktır.

eğer 3 orta saha ile oynayacaksan sağ ve sol kanatların forvet tipli, top taşıyan, zorlayan adam olmak zorunda. hadi babel buna yakın diyelim, sağ taraftaki feghouliyi ilerde aksiyon içersinde hiç görmüyorum. adam oyunda kaldığı süre boyunca sağ taç çizgisinde 1 kere top alamadı. ya bir top al bi çalım at bi faul al hiç bir şey yok. geçen senede böyle kötü başlamıştı feghouli.

iki bekin hücuma katkısı hemen hemen 0. eğer bu kadar oynayacaklarsa ömer ve şener oynamalı, fatih hoca cezalarını kesip ilk lig maçında rotasyona gidecektir.

rakip savunma arkasına koşu yapmaya çalışmıyoruz, deneseler bile zaten top atma niyetinde biri yok. rakip savunmaları arkaya koşu olarak tehdit edemediğimiz için alan çok daralıyor, alan daraldıkça da rakibin savunma yapması çok kolaylaşıyor.

bu takımın 4-2-3-1 düzenine dönmesi gerekiyor. elinde forvet arkası yoksa 4-4-2 ye döneceksin o zaman.

bu takımın ideal orta saha ikilisi lemina&nzonzi dir bence.

Galatasaray dediğin takım sahaya en az 4 hücumcu ile çıkar.

ömer, şener, emre, jimmy, adem bu takımın ilk 11 ine dahil olmalı. hepsi bir anda demiyorum ama hemen hemen herkes değişerek oynamalı.

Fenerbahçe 1 puanı alamaya gelmiş ve aldı. taktikleri genel olarak tüm topları muriçe atmaktı. onun dışında 4 orta saha oyuncusu ile çıkarak Galatasarayın oyun kurmasını engellemek istediler ve bunda çok başarılı oldular. eğer Fenerbahçe bugün sahaya karşımızda GS var diyerek değil herhangi bir takım var diyerek çıksaydı büyük ihtimal bu kadar kötü rakibi karşısında 3 puanı alıp dönerdi. ama bunu maçtan önce tahmin etmek zor tabi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 22:44 
Kullanıcı avatarı

Oyun berbat. Tribünler dahada berbat.
Fener bugün bildigin 1 puan icin gelmis, galibiyet icin gelseydi rahat kazanirdi diye düsünüyorum.
6 hafta oldu bizde hala futbol adina hic birsey yok.
Uyum sorunu falan gecin bunlari.. gecen senede daha iyi oynamiyorduk.
Oynekuru, Musleranin ve ligin 2.yarisinda Feghoulinin bireysel becerileri ile sampiyon olduk.
Ve ayrica bizim en büyük sorunumuz Eren,Diagne,Falcao falan degil, forvet ile beraber oynayacak forveti besleyecek ne bir oyun planimiz var nede oyuncularimiz. Falcao gibi bi adam almissin adama top gelmiyor. Bi tane geldi onuda atti zaten, her ne kadar ofsayt karari dogru ise.
Ben belhandayi hep savunanlardandim, ama sirf belhanda oynacak diye 4-2-3-1 yada 4-3-3 oynamanin bi anlami yok, bu takim bildigin 4-4-2 diye bas bas bagriyor. Fatih hoca niye görmüyor neden bu kadar inat ediyor anlamis degilim.
Fenerbahceyide tebrik ederim, bizden daha iyidiler, puani hak ettiler, Ersun Yanal isteseydi daha fazlasini da alabilirlerdi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 22:57 

Tüm Galatasaray tribünlerini ve taraftarını genelleyemem ama Koray Şener pankartına "Seni sevmeyen ölsün" diye bağırmak kesinlikle karaktersizliktir...
Ama sizde şuna şunu söylediniz savunmasına girmesin kimse o hataysa bu da hata; hata başka bir hata ile savunulmaz...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 23:01 

Tribün anlamında kötüydük. Ama takım öyle top oynadıki resmen uykumuz geldi tribünde. Koray Şenere dakikalarca bağırdık ama fenerliler küfür etti anlamadık.
Sahada ise rezalettik. Bu kadar yavaş futbol oynanmaz. Her top muslera da bitiyor. Biz bir şekilde tarafız yine heyecanla izliyoruz vs de bu maçı izleyen diğer takım taraftarları futboldan soğumuştur diye düşünüyorum. Psg maçında işimiz çok zor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 23:05 

ibrahimfbL yazdı:
Tüm Galatasaray tribünlerini ve taraftarını genelleyemem ama Koray Şener pankartına "Seni sevmeyen ölsün" diye bağırmak kesinlikle karaktersizliktir...
Ama sizde şuna şunu söylediniz savunmasına girmesin kimse o hataysa bu da hata; hata başka bir hata ile savunulmaz...

Tam tersi siz Korayın resmini açtığınızda tüm stadtan alkış koptu ve tüm stad Korayın adını bağırdı. Hatta biz alkışlarken sizinde bizi alkışlamınızı bekledim ama duymadınız diye düşünüyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 23:09 

Gassaray1905 yazdı:
ibrahimfbL yazdı:

Tam tersi siz Korayın resmini açtığınızda tüm stadtan alkış koptu ve tüm stad Korayın adını bağırdı. Hatta biz alkışlarken sizinde bizi alkışlamınızı bekledim ama duymadınız diye düşünüyorum.

Alkışlayanlara lafım yok zaten ama deplasman tarafına yakın taraf öyle düşünmedi heralde...
Neyse ülke problemi bu zaten...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 23:15 

Terim kenarda olmayınca futbolcularda hirs istek biraz azalmis, Terim kenarda olsa gs en azindan ısırarak oynardi. Cüneyt cakir 0-0 scor veya alt oynamis olabilir, oyunu zirt birt durdurdu, üstüne diyalogları uzun sürdü, bu kadar oyun durdurulmaz ve sogutulmaz, ince ince gs'yi dogradigini düsünüyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2019, 23:25 

Biraz galibiyete dönük oynasak çok rahat maçı alırdık. Takım maç başında konsantre bir şekilde sahadaydı.
Kadıköyden sonra telekomda da yenilmezlik serisi başladı şaka maka. Her zaman dediğimiz gibi isterse dünya karması kursunlar karşımıza çıksınlar. Fenerin ölüsü cimboma yeter.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 226 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], KimboJR, Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye