Zaman: 26 Eyl 2020, 05:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 783 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 79  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 10:15 

Mesut Toros'u topçular yediyse o formaya ihanettir zaten bu şartlarda çalışması sağlıklı olmaz kim gelirse gelsin aynı tas aynı hamam gider bu iş tek takip ettiğim konu stad meselesi o çözülürse yükseliş başlar stad dışında kurtluluş çare formül yok

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 10:49 
Kullanıcı avatarı

Hayatımda bu kadar gevşek bir oyuncu kadrosu görmedim arkadaş Mustafa Aşanı ve bir kaç arkadaşı ayırıyorum ama gerisi yeminle çoluk çocuk, hatanın en büyüğü bizde anasını satayım, şu gevşeklere bunları yaptırabilecek güveni biz verdik. Siz bağrınıza basmaya devam edin bu gençler bu kafayla bizi daha çok s.kmeye devam eder. Bunu sonuna kadar hakediyoruz.

Bir gün olur para para diye oynamazlar, bir gün olur hocaya tavır koyarlar top oynamazlar, bir gün taraftar kızdı diye oynamazlar. Aynı şekil devam insan yazdıkça sinirleri hopluyor ***.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 11:45 
Kullanıcı avatarı

Herkes her şeyi bildiği için daha çok seneler amatörün kıyısında süzülüp dururuz. Hocanın başını dışarıdan yediler çünkü takımın içine giremediler. Taraftarın takıma müdahale ettiği nerede görülmüş bir kişi bunu bana açıklasın. Hoca yetersiz görmüş ve göndermiş olay budur. Yönetim de onaylamış köy takımımı burası onu al bunu alma. Şimdi kulisler öğlenden sonra Soner Tolungüç'ün imzalayacağını söylüyor. Ya kardeşim Soner Hoca ailevi sorunlarım var diyerek seni bırakıp gitmedi mi? Daha sonra takla olup 3. lige düşmedin mi? Başı sıkışınca bırakıp gitmeyeceği ne malum. Kaldı ki topçunun eline kozu verdin (bazılarını tenzih ediyorum) zora gelemezse ve istemezse bu hocada gitmeyecek mi? Transfer tahtasının açılması lazım. Mustafa Aşan ve birkaç arkadaşı dışarıda tutuyorum ama bu kadar yeteneksiz, kıymet bilmez ve ukala bir güruh nasıl bir araya geldi anlamıyorum. Koca semtten başka forvet çıkmaz mı? Koca semtten gidişata dur diyecek kimse yok mu?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 11:46 
Kullanıcı avatarı

Hoca goygoyu bitti.Topçuların ve belli bir kısmın istediği yerine geldi.Şimdi cumartesi kesin 3 puanı alıyoruz ozaman.Madem tüm sorun hocadaydı....Ya alamazsak ozaman sorun orada başlayacak zaten.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 12:35 

3 maçtada takımın mücadele anlamında sıkıntısı yoktu. hocanın tavırlarından en çok rahatsız olduğu söylenen mustafa ve doğukan takımın en iyisi ve en çok mücadele eden ikilisiydi. Daha fazla yazılacak bir şey varmı ?

Hazırlık maçlarından beri oyun olarak aksıyoruz , gol atamıyoruz ve gol bulma ihtimalimiz olan oyuncuları verimli kullanamıyoruz. Geçen seneki gibi kötü ve formsuz başladık ligte yine 16. sıradayız. Teknik direktörlüğün büyük bir yüzdesi sosyal beceridir, başarı için takım içinde kendine karşı saygı,sevgi ve güven ortamını oluşturmak zorundasın, bu ortamı yaratmadığın hiç bir işte çalışanından %100 verim alamazsın.

Geçtiğimiz sezon takım özgüvenini,moral motivasyonunu kaybettiği o süreçten çıkışı çok iyi top oynayarak değil iyi mücadele ve savunma yaparak maçı kazanamıyorsa kaybetmeyerek yapmıştı. 5 te 5 yapıp play off kalan kadro onur dışında bu, bir iki kücük ayarla takım kendine güvenini tekrar kazanıp toparlar yine.

Tribün olarak süreç yönetememe,derdini anlatamama sıkıntımız hala devam ediyor.
Gereksiz çıkışlardan artık uzak durulması lazım.

İçeride neler yaşandığını bilmeden ezbere yapılan boş muhabbetlere , aptalca demogojilere bulaşmadan takımımızın yanında olup daha fazla destek verelim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 16:57 

10urce yazdı:
Herkes her şeyi bildiği için daha çok seneler amatörün kıyısında süzülüp dururuz. Hocanın başını dışarıdan yediler çünkü takımın içine giremediler. Taraftarın takıma müdahale ettiği nerede görülmüş bir kişi bunu bana açıklasın. Hoca yetersiz görmüş ve göndermiş olay budur. Yönetim de onaylamış köy takımımı burası onu al bunu alma. Şimdi kulisler öğlenden sonra Soner Tolungüç'ün imzalayacağını söylüyor. Ya kardeşim Soner Hoca ailevi sorunlarım var diyerek seni bırakıp gitmedi mi? Daha sonra takla olup 3. lige düşmedin mi? Başı sıkışınca bırakıp gitmeyeceği ne malum. Kaldı ki topçunun eline kozu verdin (bazılarını tenzih ediyorum) zora gelemezse ve istemezse bu hocada gitmeyecek mi? Transfer tahtasının açılması lazım. Mustafa Aşan ve birkaç arkadaşı dışarıda tutuyorum ama bu kadar yeteneksiz, kıymet bilmez ve ukala bir güruh nasıl bir araya geldi anlamıyorum. Koca semtten başka forvet çıkmaz mı? Koca semtten gidişata dur diyecek kimse yok mu?

Önemli olan Soner hocanın ya da başkasının gelmesi değildi ki. Önemli olan A.G yi sportif direktör olarak istemeyen Mesut Toros`un gönderilip, A.G`yi sportif direktör olarak kabul edecek bir hocanın gelmesiydi. O da oldu işte.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 17:11 
Kullanıcı avatarı

Mesut Toros A.G yi istememişmiş ondan gönderilmişmiş, böyle bir şey yok yazdığı senaryoya bak. Böyle şeyleri nasıl bir ruh hastalığı yazdırıyor bu tiplere gülmemek elde değil,yeni hedef A.G herhalde.

Soner hocamız hayırlı olsun.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 17:50 

M.T nin gitme şekli hiç olmadı. İyi hoca kötü hoca,şöyle insan böyle insan ayrı da 2 tane topcuyu kadroya almadı diye lige 1 hafta kala paylaşımlar yapmak açıklanacak sey degil.Topcunun nazına kaldın mı bittin demektir.Transfer yasağı da var nasıl olsa, Yok bizim evladimiz falan fiştan hikayedir futbolda.Dışardan bir etki olduysa orası daha vahim.

Olabilecek en iyi isim oldu ya... Tek tesellimiz bu. Bu saatten sonrada geriye bakmadan devam etmeliyiz.Yoksa zararı yine kulup görüyor. Soner hoca hayırlı olsun

Bu arada battal umarım bu formayı bir daha giyemez. Soyunma odasındaki,kulubedeki muhabbetleri aylar sonra sosyal medyadan paylaşıp dedikodusunu yapan adamların bu formaya yararı olmaz.

Şu transfer yasağı kalkmadan ve stad yapılmadan bize gün yüzü yok gibi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 19:43 

Soner hoca olabilecek en iyi isim oldu bu saatten sonra takıma çeki düzen gelir inşallah

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 20:20 
Kullanıcı avatarı

Transfer yasağı kalkmadan bibok olmaz.Soner Hoca olabilecek en iyi alternatifti ama dediğim gibi bu eldeki topçularla bu iş zor.Umarım devre arası için bir plan vardır.Transfer yasağı kalkacakmış söylentileri bile bu mevut topçuları deli gibi oynatır.Ne oluyorsa bu nasıl olsa takım bana muhtaç özgüveninden oluyor.İnşallah kalkar da haketmeyen kim varsa boşta kalır.

Bundan sonra konuşmak kimseye fayda sağlamaz.Soner hoca'ya destek olalım.Hakkımızda hayırlısı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 783 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 79  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye