Zaman: 02 Haz 2020, 23:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 50 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: 5.Hafta | Yeni Malatyaspor 1 - Galatasaray 1
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2019, 21:23 
Kullanıcı avatarı

Golden çok bu video haz verdi resmen ohhh dedik.Kanal devletin,GS tv değil.Karaktersizler.
https://twitter.com/obuldanl/status/117 ... 74208?s=21

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 5.Hafta | Yeni Malatyaspor 1 - Galatasaray 1
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2019, 21:35 
Kullanıcı avatarı

Güzel bir futbol yoktu maçta. Biz biraz zorlasak veya Fofana Bifouma Gökhan eksikleri olmasa kazanadabilirdik. Maçta hakemlik pek bir şey yoktu artık hakem muhabbetleri ligimizde azalsın şu maçtada hakem diceksek futbolun 3 pasın dahi üst üste düzgünce olmadığı maçta hakemi konuşacaksak daha türk futbolu böyle devam eder.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2019, 21:39 
Kullanıcı avatarı

Hacıİlbeyi44 yazdı:
Bizi küçümseyip Fener maçı için rotasyon yapanlara, karşılarında bir futbol takımı olduklarını hatırlatmamız anlamında güzel oldu.

kesinlikle katılıyorum.. bir gs'li olarak son dk'da 2. golü atmanızı çok istedim, bu ciddiyetsizlik ve lakayitlikle kesinlikle 1 puanı bile haketmemiştik.. takıma alışması için devamlı oynatılması gereken falcao'yu oynatmamak, e hadi böyle bir karar vermişsin, 2. yarıda daha çok riske giren rakibe karşı 60'ta oyuna alsan o kontralarda belki farkı açıp rahatça kazanacağın maçı adeta hediye ediyorsun.. kulübün bir kasasını vermedik falcao için, e niye aldık o zaman biz bu adamı!!
görece kolay gibi görünen 5 haftalık fikstürden 7 puan kaybıyla çıktık, önümüzdeki yıpratıcı şampiyonlar ligi ve zorlu lig maçlarında ilk 5'ten uzaklaşırız gibime geliyor..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2019, 21:56 

Futbolda kalite farkıymış, takım maliyetiymiş, üstün oynamakmış hepsi hikaye. O topu iki direk arasından geçiremezsen ve senden daha kötü olarak nitelendirilen takım o topu iki direk arasından geçirebilirse aranızda hiçbir fark kalmıyor, puanları paylaşıyorsunuz. Bugün Galatasaray hiçbir şeye bahane bulmayacak, hakem, zemin, yorgunluk, şanssızlık falan filan. Ligin zorluk derecesi yüksek deplasmanlarından birinde oynuyorsun ve maçı farka götürebileceğin anormal müsait pozisyonlar ayağına geliyor. Malatya o ara oyundan düşmüş, bir gol daha atsan maç farka gidecek. Ama Galatasaraylı futbolcular bunları laubali şekilde harcayınca zaten hafta arası maç yapmadığı için daha fazla dinlenmiş olan Malatya oyunda kaldı ve son 10 dakika var gücüyle yüklendi. Daha önce Konya maçından sonra da yazmıştım, GS o maçı da 1-0 bitirebilirdi bu maçı da. Ama bazen futbol sana mesaj verir, bu sene seni sevmiyorum. İşte bu sene Cimbom'un talihsiz senesi. Maçlar 1-0 kalınca sonlarda yeme riski daha fazla.

Dünkü Fenerbahçe maçından sonra Fener bu savunmayla şampiyon filan olamaz demiştim. Geri alıyorum evet gayet de olabilir zira Galatasaray'ın savunması ondan beter. Hele o Marcao'nun hali nedir öyle. Ayağına top geldiğinde kesin birşeyler yumurtlayacak diyorsun. Böyle yaparak takım arkadaşlarını da tedirgin ediyor. Nagatomo çıkıp da Ömer beke geçince Malatya Guilherme ile orayı otoban yaptı. Şener hücum katkısı veremedi ama kanadını iyi savundu. Maçın gidişatı Falcao, Emre diye bas bas bağırıyordu ama kenar yönetim uykulardaydı o sıra. O zaman bize de iyi uykular demek düşer.

Hakem Arda Kardeşler bazı kart hataları yapsa da bana göre oldukça iyi bir maç yönetti. Maç boyu kontrolü kaybetmedi ve sonuca etkili herhangi bir hata yapmadı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2019, 22:02 

Pas bağlantıları aksıyor, hücuma çıkamıyoruz.
Savunma yerleşimi sıkıntılı.
Kaliteli oyuncular var ama inanılmaz formsuz.
Bunların dışında Konya ve Malatya elimize gelen maçlarda 4 puan kaybettik.
Hepsinin dışında inanılmaz bir konsantrasyon kaybı var.

Bunlar çözüldükçe ciddi anlamda üst düzey potansiyel var ama nasıl çözülecek Fatih Terim dışarıyı falan bırakıp takıma konsantre olmalı artık.

En son umud tarafından 22 Eyl 2019, 22:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2019, 23:18 
Kullanıcı avatarı

Bugün Fofana, Gökhan, Bifouma üçlüsünden biri olsa çok rahat kazanırdık ilk 15 dk araya ne toplar attık koşacak adam yok Guilherme'de artık nefes kalmadı hep onun üzerine oynadık meyvesini de aldı ama son dakika.

Ben farklı bi konuya değinmek istiyorum bugün de gördük ki Derebeyleri bu şehrin mihenk taşı güney alt komple cezalıydık oturduk maçı seyrettik

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2019, 23:33 
Kullanıcı avatarı

Derebeyleri bu şehrin de bu ligin de en rezili.Cezalı olsalar dahi stada girdiklerini biliyoruz.Tekrarlıyorum reziller,kral :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2019, 23:52 
Kullanıcı avatarı

Düşmesine gerek yok dönüp hakeme işaret etse bile penaltı alırdı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2019, 23:55 
Kullanıcı avatarı

Arda kardeşler seni de yazdım koçum..lig uzun.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2019, 00:05 
Kullanıcı avatarı

Bu zor deplasmanda skor kötü değil..Bu arada rotasyon konusunu kimse bizi küçük gördüler diye üstüne alınmasın..Biz bu sene rakip kim olursa olsun böyle değişikliklere gitmek zorundayız çünkü..İlerleyen haftalarda form tutup seri galibiyetlere başlayacağız..Bundan şüphem yok..Malatyaspora da gelecek maçlarda başarılar

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 50 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: alexandrette, Bing [Bot], dokuzkayalar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lular, tatangalar5435, TottiReiz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye