Zaman: 01 Eki 2020, 10:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 696 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 70  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Tiyatro kaldığı yerden devam ediyor!
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 15:22 

Insallah Fenerbahce maci tekrarlanir.
Bunu tüm kalbii Duygularimla diliyorum.
Iyiden iyiye 2005-2006 Sezonuna dönmeye basladi olay, sonuda insallah ayni olacak.

Futbol sahada oynanir gencler, sagda solda istediginizi yazin, baskaninizda cikmis Konusmus güzelce. Aynen tam gaz devam, yalniz su an cevrim disiyiz aksama Macimiz var, Baskaninizin secildigi Avrupa Kulüpler Birliginin en güclü Takimlarinin ciktigi Platformda bas gösterecegiz Allaha Sükürler olsun.Yarindan itibaren it dalasina devam ederiz ;)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 15:24 
Kullanıcı avatarı

Geçen sene meydanı boş bulup milletin hakkını yiyenler bu sene baktılar meydan dolu, topla tüfekle 19.05 safsatasına sığınıp hakkı olmayanı isteyecek olmanın hazırlığına başladılar.

Bu maç tekrar edilecek, kurallar açık. Bu maçı tekrar etmeyen MHK sonunu hazırlar. Biz öyle başkaları gibi organize işler , örgüt mörgüt bilmeyiz. Hakkımız olanı vereceksiniz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 15:34 

Taç pozisyonunda bir kural hatası kesinlikle yok ve maç tekrarı gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Dün yayıncı kuruluşun son görüntülerinde oyuncu atışı ileriden kullanmaya yeltendiği anda hakem düdük çalıyor. Bu düdük uyarı düdüğüdür ve atış kullanılmadan önce çalındığı için de taç el değiştirmez. Bu itiraz da boş bir itiraz olarak kalır.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 15:35 

Alanyaspor neden çıkıp verilmeyen penaltılar hakkında konuşmuyor? Maçın skorunu bir kenara bırakın bu maçta hakkı yenen bir takım varsa o da Alanyaspor'dur.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 15:40 

KutsaldırArman yazdı:
Geçen sene meydanı boş bulup milletin hakkını yiyenler bu sene baktılar meydan dolu, topla tüfekle 19.05 safsatasına sığınıp hakkı olmayanı isteyecek olmanın hazırlığına başladılar.

Bu maç tekrar edilecek, kurallar açık. Bu maçı tekrar etmeyen MHK sonunu hazırlar. Biz öyle başkaları gibi organize işler , örgüt mörgüt bilmeyiz. Hakkımız olanı vereceksiniz.

Sirf sunu yazdin diye tekrarnin izledim.
Hadi bak yine söylüyorum mac tekrarlansin vallaha cok istiyorumda. Hangi Kural hatasi? Adam taci kullanmadan Hakem düdük caliyor, ac Beini izle. 10 saniyelik mevzu. Birkerede bir isiniz dürüstce olsun lan, tek bir isiniz.

@PMBT10

Dostum al sana firsat g.te g.t demek icin seni Pistlere davet ediyorum, keza biz deyince anlamiyor bu arkadaslar.

Yine söylüyorum, insalllah su mac tekrarlanirda, Hak yiyip Gak diyenler tekrardan tescillenir.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 16:01 

Westing yazdı:
Baris57 yazdı:
Sirf sunu yazdin diye tekrarnin izledim.
Hadi bak yine söylüyorum mac tekrarlansin vallaha cok istiyorumda. Hangi Kural hatasi? Adam taci kullanmadan Hakem düdük caliyor, ac Beini izle. 10 saniyelik mevzu. Birkerede bir isiniz dürüstce olsun lan, tek bir isiniz.

MHK kuruluna gider konusulur. Gordugun gibi MHK oyuncunun kasıtlı ceza sahasında kaldıgını dusunurse kural hatası yorumu da yapabilir. Cunku oyunu ceza sahasından kosayım cıkayım diye havası da yok. Zaten hemen kosarak geri kaleye donuyor.

Hadi bunları gectim Fenerbahce'nin 2 pemaltı Alanya'nın bir tartışmalı penaltı pozisyonu varken aynı hakemleri bu hafta odullendiirip Beşiktaş macına gorevlendirmişler. Max Kruse'nin gole giden topunu adam koluyla kesiyor bunu tartıştırmadılar asıl. Bizim yonetim keşke daha vurucu noktaları da bassa.

Yahu vurucu noktalara girsen zaten isin icinden cikamiyorsun. Alanyanin 1 degil 2 Penalti posizyonu var. Ama o detaylari gectim, Halis Özkahyanin ne denli bir Hekm olduguna hic girmiyorum 6222 ye girer.

Bak üstadim, bak kardesim, bak canim dostum mevzuu ne biliyormusun.
Hepiniz farkli seyler yaziyorsunuz, farkli konulara deginiyorsunuz. Neye itiraz ettiginizi bile bilmiyorsunuz.
Önce Cisse ceza sahasi dediniz (arkadaslarin renkdaslarin), baktiniz sikintili mevzu. Altay topu koydu tak diye oynadi, tac a döndünüz. Bak yukarida Farfan arkadasin tac konusuna deginmis. Gercekten 1 dk ni almaz. Gir BEINE bak tac Posizyonuna, Alanya cabuk kullanacagim diye hareketleniyor taci kullandirmiyor hakem. Keza Kullansa 3-2 yakalayacaklar sizi ceza sahasinda.
Simdi Tactan birsey cikmayacak hoop dönelim Auta. Güzel kardesim bana degil baskasina degil kendinize adil olun allah askina. Bakin burada 1 hafta yangin yapacaksiniz sonra Mevzunun ne oldugunu unutup hakkimizi yediler diye sizlanacaksiniz. Hep yasadik bunlari. Tekrar söylüyorum allahimdan dilegim, TFF bu maci tekrarlatsin ama siz adil olun abi ya. Bizim aklimizla oynamayin surada. Günde 10 tane eski mac özeti izletmeyin, önce kendiniz izleyin sonra ona göre yorum yapin burada.
Ne islerle ne adamlarla ugrasiyoruz ya

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 16:03 
Kullanıcı avatarı

Ultraslan'dan bugün #KoçBoykot hashtag'i bekliyorum. Geçen Koç'u batıracağız diye inletiyorlardı ortalığı yine fasa fiso olarak kaldı. Cidden batırın da görelim ya, izlemesi çok eğlenceli oluyor. 30 milyonsunuz ya hani yapın şovunuzu.

Maalesef sicili bozuk hocanız skandalların üzerini örtmek için yine sağa sola saldırdı ama bu kez karşısında Başakşehir yok :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 16:08 

bu yalı bebesinin yarası öyle böyle değil. geceleri rüyasında fatih terim’i görüyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 16:17 

Federasyona bir Lefteri kaldirip getirmediler hala agliyorlar. 20 sene beceriksiz muteahhitin oyuncagi oldular yasmadiklari rezillik kalmadi, simdi de Koc'larin vizyonsuzunun kuyrugunda takiliyorlar. Calan onlar, oynayan onlar, elde sifir ile kalan yine onlar, disaridan nasil bir aciziyet icinde gozuktuklerinin farkinda bile degiller.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 16:23 

önümüzde ki hafta oynanacak derbi öncesi salak saçma açıklamalar...Bu tartışmalar taraftar yasağını getirebilir... Karşı açıklama gelecek illa ki ortalık çok fazla gerilir olay taraftara patlar...

BAŞKOMUTAN RTE...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 696 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 70  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Alexa [Bot], Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], ozgurr, Pomak_1925, öZMeNGeNLi14

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye