Zaman: 14 Nis 2021, 14:45

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 44 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: #futboloynamakistiyoruz
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 19:20 
Kullanıcı avatarı

Çok isabetli bir konuya değinilmiş. Alt liglerde iddialı kadro kuran takımların başına gelen kaçınılmaz durum. Geçtiğimiz sezon ve öncesinde biz de çok karşılaştık bu problemle. Bunun üzerine taraftarı olan bir takımsan vede tribünün biraz agresifse maçı zaten orda kaybediyorsun, kaybetmekle kalmayıp cezayı da yiyorsun durum oralara kadar gidiyor. Amaçlarına ulaşmaları bir o kadar kolay oluyor bu yatan takımların.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 19:24 

Ben idda ediyorum hakem kaleciye ilk sarı kartı 20.dakkada göstersin birdaha tekrarlayınca 2.ci sarı kırmızı kartı yapıştırsin hem kendine hakem diyenlere örnekte olur. Ben anlamıyorum kaleciye zaman geçirmekten ikinci sarıyı görmez diye bir kuralmi var daha 2.sarı yi gösteren hakem gormedim çok basit kartları yapistiracaksin hem futbolcuya hem kaleciye gerekirse atacaksın bunu yapsınlar bak bakalım bidaha yapiyorlarmi?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 22:20 
Kullanıcı avatarı

Resmen b.ku çıkmış.
Ek olarak tribünler dikkatimi çekti. Hoca ile birlikte takım yeniden kuruldu, uzun bir dönemin ardından ilk iç saha maçında tribünlerdeki boşluklar fazla gibi.
Geçen senenin etkisi var mı tribünlerde?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2019, 00:07 

Yaklaşık 18 bin taraftar vardı.
İyi kötü görecelidir.
İyi mi 18 bin?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2019, 00:38 

Veegol yazdı:
Resmen b.ku çıkmış.
Ek olarak tribünler dikkatimi çekti. Hoca ile birlikte takım yeniden kuruldu, uzun bir dönemin ardından ilk iç saha maçında tribünlerdeki boşluklar fazla gibi.
Geçen senenin etkisi var mı tribünlerde?

Kale arkaları büyük ölçüde boştu. Videoda daha çok kaleciyi gösterdiği için kale arkaları dikkatini çekmiştir.

Açıkalanan rakam 18.000 (stadın yarı kapasitesi) ama bana kalırsa onun da üstünde. Resimde stadın yarısından çok daha fazlası dolu görünüyor...

Tribünlerde geçen sezonun etkisinden çok, grup sayısının fazla olmasının etkisi var. Mantar gibi grup türedi ve birbiriyle didişmekten, birbirinin bestesini engellemeden başka iş yaptıkları yok. Git gide daha da kötüye gidiyor. Birleşmeyi geçtim birlikte hareket etmeye dahi yanaşmıyorlar. Yönetimi de en çok düşündüren bu.

Resim

Resim

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2019, 14:11 
Kullanıcı avatarı

Her maç klasik zaten dakika 80 e kadar uyar.Sonra yalandan bir sarı kart ver.Kaleciler sarıyı yese de kırmızının gelmeyeceğine o kadar emin ki ondan bu rahat rahat zaman geçirmeleri.Ver bakıyım bir kırmızı kart.Birdaha yapabiliyorlar mı ?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2019, 01:06 

Samsunlu arkadaşlar söylediğime alınmış ama maalesef bu ülke futbolunun gerçeği. Yarın bir gün sen süper lige çık ve düşmemeye oyna, şampiyonluğa oynayan takım geldiğinde sende zaman geçireceksin. Bu samsun özelinde söylediğim bir şey değil. Tüm takımlar için geçerli. Maalesef zihniyet futbol oynama değil oynatmama üzerine kurulu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2019, 02:21 

Pozzo yazdı:
Konu nerden nereye gelmiş. Bu konusu açılan olay türkiye liginin en üstünden en altına kadar her yerde var.

peki çözüm ?

çözümü yok bunun..çözüm,rakibe ilk 10-15 dk.da atacaksın bi tane o zaman zaman geçirmeyecekler..maalesef futbolun içinde olan şeyler bunlar..herkesin takımı yapmıştır bunu, şampiyonluğa oynayan da düşmeye oynayan da..

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 18:27 

Samsun camiası Bal ligi ve 3.ligi görse nasıl açıklama yapar merak ediyorum açıkçası ben hayatımda 3.lig kadar lanet bir lig görmedim adamlar bide galipse o zaman işte tiyatro başlıyor kaleci yatar oyuncu yatar oyuna girer bir daha yatar 20 dk duran maç hatırlıyorum ben en fazla uzatmada 8 dk verilir bir an önce böyle büyük camialar inşallah üst liglere çıkar yoksa alt liglerde mücadele gerçekten çekilmez

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2019, 21:53 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Samsun camiası Bal ligi ve 3.ligi görse nasıl açıklama yapar merak ediyorum açıkçası ben hayatımda 3.lig kadar lanet bir lig görmedim adamlar bide galipse o zaman işte tiyatro başlıyor kaleci yatar oyuncu yatar oyuna girer bir daha yatar 20 dk duran maç hatırlıyorum ben en fazla uzatmada 8 dk verilir bir an önce böyle büyük camialar inşallah üst liglere çıkar yoksa alt liglerde mücadele gerçekten çekilmez

Siz de onu dile getirin! Hep birlikte gündeme taşıyalım. Bir şekilde bu saçmalığa dikkat çekelim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 44 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, ArmanınPeşinde, asparagas63, Bing [Bot], d3sperandum, DeliMavi, fba, FiqhtClub, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, küçükçekmeceli, locoamigo, ozgurr, reblz, smt55, Spanksk, tekyolbesiktas

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye