Zaman: 15 Eyl 2019, 20:03

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1095 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 15:39 

sadaev kardeş dogru söylüyorsun bu zügürt agalardan kurtulmak en önemli konu, benim demek istedigim mansur yavaş verdigi sözleri bu yönetimi gönderemezsek yapmayacak mı, şehrin başkanı olarak agırlıgını koyup olayın çözümüne yardımcı olması gerekir, bu vaatleri verirken bu yönetimin ne oldugunu bildigini sanıyorum, kısaca yardım etmek isterse yapar,istemezse onlarca bahane bulunabilir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 16:28 

adam daha kendi belediyesinin şirketlerini tam olarak ele alamamış, siz gel ankaragücü'ne 30 milyon ver transfer açılsın diyorsunuz. gökçek'e yüklenmemizin sebebi siyasi değil, bile bile bizi 2. lige göndermesiydi. o yüzden gökçek'in tıpış tıpış o paraları vermesi gerekiyordu verdi. ama yavaş'ın bi' zorunluluğu yok. cerci'ye 1 milyon euro, bifouma'ya 1,5 milyon euro önüne her konan sözleşmeye imza atmadan önce düşüncekti bizim başkan.

kendi kendini de başka seçtirdi, otursun çare bulsun şimdi.
mansur yavaş efendiliğinden hala belediyede ağırlıyor yiğiner'i. başkası olsa seçim dönemi yaptıklarından sonra ankaragücü ismini belediye binasının önünden geçirtmez.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 18:07 

Mansur Yavaş para konusunda değil yönetim konusunda ağırlığını koymalıydı. Sizin olduğunuz yönetime ben olduğum sürece destek yok deyip bu yönetimin beklentileri boşa çıkarıp, yönetimin çaresiz kalınca mecburen kulübün önünü açacak bir pozisyona sokabilirdi.
Olay Melih Gökçek Mansur Yavaş çekişmesi değil bizim derdimiz siyaset değil Ankaragücü menfaatleri.

Yanlış hatırlamıyorsam 1993 sezonu açılışında hatırlayanlar vardır dönemin büyükşehir belediye başkanı Murat Karayalçın geldiğinde sol kapalıda cüzdanları ve paraları çıkarıp Karayalçın'a konuşması sırasında sırtımızı dönüp tepki koymuştuk yine Melih Gökçek'e gösterilen tepkiler ortada bizim tribün takım söz konusu olduğunda babasını tanımaz siyasetçilere verilen tepkilere ideolojik bakmamak gerek.

En son Başkentli tarafından 11 Eyl 2019, 18:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 18:07 

Gökçek'ten bu yana belediyeden ve ya başka bir yerden para beklemek o kadar normalleştirildi ki artık kimse yadırgamıyor. Belediyeler spor kulüplerine maddi yardım ve tesis yardımı yapmak konusunda yükümlü olsalar da bunun yolu bu olmamalı. Hakkaniyetli davranmak gerekirse bu şehirde bizden başka bir sürü takım var ve bu paralarda onların da hakkı var. Ayrıca bu yardımlar gökçek dönemindeki gibi el altından değil belediye meclisinden alınan kararlar ile yapılmalı. Altyapı ve tesis yatırımı eyvallah da Gökçek ve Yiğiner gibi kirli adamların pis ilişkilerinin, beceriksizliklerini ceremesini niye Ankaralıların vergisi, bütçesi çeksin

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 20:09 

Bize tesis ve bazi kalici gelirler konusunda yardimci olmali. Cikarip ta 30 milyon vermemeli. Mansur diger adiyida desteklemezdi cunku diger aday direk akp nin adayiydi. Mansur baskanin yapacagi bize altyapi icin tesis konusunda yardimci olmasi ve gencler ve bize kalici gelir saglayacak yatirim sunmasi. Akaryakit istasyonu en mantiklisi iyi bir yerde ruhsat versin zaten o istasyonu opet shell veya bp bedavaya yapar.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 02:05 

mansur yavaş da olsa melih gökçek de olsa belediyenin takımlara para aktarmasını doğru bulmuyorum. madem para aktarılacak belediye eliyle altyapıya yönelik çalışmalar yapılabilir.(torpilsiz)

çok alıştık bu düzene belediyeden 3-5 saraydan 3-5 toplayarak bu iş olmaz. belediyeler kulüplere tek kuruş dahi vermemeli. ankaragücüne edilen yardımlar siyasi fikrimi şekillendirmiyor.

biz ankaragücünün geleceğine yönelik stratejilerle uğraşmalıyız. belediye 10 milyon verecek bizim başkan birazını cebine atacak birazını da saçma sözleşmelerle hiç edecek. 7 milyon kişinin hakkı olan bir para ankaragücüne gençlerbirliğine hibe edilemez. ya bu deveyi güdelim ya da bu diyardan gidelim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 13:26 

sinsiliğe bakar mısınız.. biletlerde indirim yaptık derken passolig kart yenileme ücreti bizim yönetimin talebiyle 10 tl zamlanmış. yani tüm takımların kart yenileme parası aynıyken, bizim yönetim biletlerde indirdiği 10 lirayı kart yenilemeden çıkartıyormuş.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 13:33 
Kullanıcı avatarı

Kart yenileme 1 defaya mahsus bisey kardeş , artık bu detaylara çok takılmamak gerek. Biz işimizi yapalım, sahadakiler işini yapsın , malûm taraf bu güne kadar yapmadı prim vs konularinda onlarda yaparlarsa zorlarız ligde kalmayı. Onun harici herşey 1 pazdanin yada canterosun sakatlanmasına yada ceza almasına bakar.

Mümkün mertebe kaos ortamından cikmamiz lazim

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 13:34 

kubrick yazdı:
sinsiliğe bakar mısınız.. biletlerde indirim yaptık derken passolig kart yenileme ücreti bizim yönetimin talebiyle 10 tl zamlanmış. yani tüm takımların kart yenileme parası aynıyken, bizim yönetim biletlerde indirdiği 10 lirayı kart yenilemeden çıkartıyormuş.

Geçen sene 25 liraydı ben bu sezon başlamadan 35 liraya yeniledim ve 1 ayda 10 lira zam gelmiş 45 lira olmuş. Yazık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 17:08 
Kullanıcı avatarı

Ne kart yenilerim ne de maça giderim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1095 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: anesthetic, ankaraESES, ArjantinKöşe, Atmaca, Avanti, Bing [Bot], ekono0635, Emre, esgres, faDem, FBSK, Ghost1925, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, GreenTown, Hep YEK, isevil, kuzeyinkrali, mg, Offenbach, Rime, rolanddeschain, sorrento, tribunde, uzalaite, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye