Zaman: 18 Eki 2019, 10:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3193 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 320  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 15:49 

@Ftorres35

Serkanı biraz Göztepe'de geçmişte futbol oynadığından söyledim. Yoksa başka biride olabilir. Ama çokta alakasız bir adam olmamalı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 16:35 

Penaltı işine de çözüm bulmak lazım.Geçen sezon Borges kaçırdı bu sezon Soner.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 17:55 
Kullanıcı avatarı

Başkan derdini çıktı söyledi.
En büyük sorunumuz İzmir'in Süper Lig teki tek temsilcisiyiz ama bu şehirden taraftar dışında hiç kimseden maddi manevi destek alamıyoruz.
İstanbul takımlarına sponsor olan milyonlar akıtan sözde İzmir'li şirketlere baskı boykot tepki ne varsa göstermeliyiz.
Ebso, İzmir Ticaret Odası vs gibi kuruluşları ayağa kaldırmalıyız.

Yok öyle yağma bu şehirin değerlerine sahip çıkacaklar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 18:21 
Kullanıcı avatarı

tombulşişe yazdı:
Başkan derdini çıktı söyledi.
En büyük sorunumuz İzmir'in Süper Lig teki tek temsilcisiyiz ama bu şehirden taraftar dışında hiç kimseden maddi manevi destek alamıyoruz.
İstanbul takımlarına sponsor olan milyonlar akıtan sözde İzmir'li şirketlere baskı boykot tepki ne varsa göstermeliyiz.
Ebso, İzmir Ticaret Odası vs gibi kuruluşları ayağa kaldırmalıyız.

Yok öyle yağma bu şehirin değerlerine sahip çıkacaklar.

Sadece pizza pizza yokki İzmir'den çıkan. Bi dünya firma var Özsütü bilmem nesi.
Ama bu arkadaşlar şehrinin takımına destek olma fıtratı yok ki giderler İstanbul takımlarına destek olurlar.

Biz Göztepe'ye sahip çıkacaz. Biz maç kazandıracağız , lisanslı ürün alacağız , stad açıldımı oradaki dükkanlardan alışveriş yapacağız vs.
Onlar gelicek bizim kapımıza sponsor olalım diye.

Hele bi itosu bilmem nesi hiçbir işemi yaramaz. Stad oldumu ama en şeref tribündede en güzel yere onlar otururlar.
Valla başkandan ricam yeni stadta istinasız herkesin parasıyla girmesi buna kulüp çalışanlarıda dahil. Bir tek efsane kadro hariç olabilir.

Taraftar ve başkan bu işe maddi manevi her şeyini koyuyorsa geriye kalanlarda kusura bakmasında koyucak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 18:29 
Kullanıcı avatarı

Hadi diyelim Pizza Pizza'yi boykot ettik , Pizza Pizza'nin ne kadar s*kinde oluruz ki. Ne bir kitle , ne bir camia , ne de bilincli olarak tek guc yonetilen tribun var elimizde. O yuzden bizi takmamalari normal.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 18:51 
Kullanıcı avatarı

Destek olmadılar bundan sonra da olmayacaklar zaten.
Biz tavrımızı koyalım. Kimin ne bok olduğunu biliyoruz herkes bilsin.
Sonra bir belediye başkanı çıkıyor biz can pazarı yaşarken geniş geniş İst. takimi sampiyonluğunu kutluyor.
Yok böyle bi dünya...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 19:11 
Kullanıcı avatarı

Herşeyde İzmirlilik arayan çiğdem gevrek darı diyen insanlar istanbul takımı tutmakta sakınca görmüyor bu şehrin gerçeği bu. Biz onların yanında azınlığız ama az değiliz. Elden hiçbirşey gelmez demek hatalı illaki yapılcak şeyler vardır klüple birlikte. Geçen gün hattımı GözGözcell'e geçirmek istedim 2-3 tane turktelekom dolaştım çalışanlar bilgisiz dışardan geçiş kapanmış meğerse neden kapalı internet sitesinde görünüyor diyorum bilgi yok,başka tarifelerimiz var ona geçirelim diyorlar ben sadece Göztepe için geldim turkcel vodafone telekom hepsi aynı gözümde deyince kalıyolar öyle.klübün haberi var mı acaba? Anlaşma yapılan kurum beklediği ilgiyi görmemiştir kapatmıştır ama orda Göztepeye ait ürünü ipotek altına alıp kapatması hoş değil.

Bu şehirden siyasisinden zengininden destek görmedik ama taraftarın misyoner gibi yeni nesilleri kazanma çabasınıda görüyoruz,hepimiz mahallemizdeki çocuklar olsun okul arkadaşları olsun yakın çevre olsun Göztepeyle temasa geçirme çabası vardır demem o ki bu bir süreç bu sene olmasa bile önümüzdeki senelerde Göztepe gerçeğini herkes yaşıyarak görcek. Süper lige çıkmamızla insanların gözünde klasımız arttı yaptığımız hatalarla marka imajımız düştü biraz doğru. Ama stadyum büyük bir şans tekrardan ivmeyi çıkarabiliriz. Klüp klasik olcak ama her hafta 2 okulu ziyaret etse yeni stadta belli miktarda okullara bilet ayırsa o bile bir katkı sağlar gelecek için.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 19:39 
Kullanıcı avatarı

Özellikle yeni stadla birlikte bir seferberlik ilan etmekte fayda var. Tüm İzmir halkını Göztepe'ye yönlendirmeye çalışmalıyız. Maçlarda bu konu için özel pankartlar hazırlanabilir.
Sallıyorum; "Gerçek İzmirliler burada" "İzmirliyiz Göztepeliyiz" "Şehrine sahip çıkanlar" "İzmirliyiz, Göztepeliyiz, Gururluyuz" "Aklımız, fikrimiz İzmir" "Kendi şehrinin sevdalıları" "Bizde İzmirlilik lafta değil, Kalplerde" vs gibi.

Kimseyi ötekileştirmeden sevgiyle, festival havasında maçlarla, şovlarla insanları kazanmalıyız.

Mesela sosyal medyada çift takımlılar görebiliyoruz. Onlara gözlemlediğim kötü davranılıyor. Çift takımlı olup diğer takımları bırakıp sadece Göztepeyi tutan çok tanıdığım var. Göztepe sempatizanlarını sevgiyle kazanabiliriz. Ben kendimi bildim bileli Göztepe maçlarına gidiyorum ama süper ligden sonra maçlara gelmeye başlayanları da sahipleniyorum. Eskiden beri biz varız, siz kimsiniz ki yaklaşımıyla taraftar kazanılmaz. Ayrıca Göztepe taraftarını serseriler olarak gören hemşehrilerimiz var. Onları şehir merkezindeki stadımızda ancak davranışlarımızla kazanabiliriz. İnsanlar huzurlu, mutlu, kendini iyi hissettiği yerde aidiyet duygusunu kazanırlar. İzmirli insanlara Göztepeyle mutlu olacaklarını hissettirmeliyiz. Ayrıca yeni stadla birlikte yerel yöneticileri, iş adamlarını maçlara davet etmekte fayda var. Onları tezahuratlarımızla onore etmeli, gönüllerini kazanmalıyız.

Yani kısacası biraz stratejik, politik yaklaşmak durumundayız. Politik derken siyaset anlamında söylemiyorum. Kim Göztepeye yaklaşırsa onun sempatisini, sevgisini kazanmak için çaba sarfetmemiz gerekiyor. Her fırsatta özellikle İzmirlilik vurgusu yapılmalı. Çocuklara Göztepe ürünleri hediye edilmeli. Stad çevresinde halka iyi davranılmalı. Sosyal medyada İzmirle ilgili kanallara sayfalara Göztepeyle ilgili güzel paylaşımlar yapılabilir. Yönetim ve taraftarlar toplanıp bu konuda fikir alışverişinde bulunabilir vs. İzmirli firmalara Göztepenin fotoğraflarından, geçmişinden, geleceğinden bahseden onların ilgisini çekecek paylaşımlarda bulunulabilir. Bu konu üzerine özel çalışmalar yapmak durumundayız.

Kısacası camiayı büyütmemiz gerekiyor. Sadece taraftar ve Sepil başkanla olmaz bu iş. İnsanların, yerel yöneticilerin, gençlerin, çocukların, firmaların gönüllerine girmemiz gerekiyor.

Ayrıca rakip takımlarla, taraftarlarla iyi geçinip başka takım taraftarlarını da sempatizan yapmalıyız. Ligde Göztepe'nin ayrı yeri olduğunu, özel bir kulüp olduğunu HERKESE hissettirmeliyiz.

14 Haziran için sponsor veya sponsorlar bulmalıyız. Sallıyorum bir isim bulunabilir Kendine Has "14 Haziran Göztepe Festivali" Ünlü Dj performansları. Türkiyenin en büyük açık hava partisi olabilir. Efes Pilsen, Tuborg, Coca Cola, Pepsi, Turkcell gibi firmalarla iletişim denenebilir.

Bir çok konuda bu şekillerde beyin jimnastiği yapabiliriz. Böyle konularda projeler üretebiliriz. Yönetimden buraları okuyan varsa kendi adıma Göztepemiz için elden gelen ne varsa yapacağımı söylemek isterim. Camiayı hep beraber büyütmemiz gerekiyor. Doğru imaj, sinerji, psikoloji, sosyoloji tüm argümanları değerlendirmemiz gerekiyor. Bu sebeple yönetim taraftarla daha yakın konumlanmalı. Elimizde harika bir taraftar kitlesi var. Bunu değerlendirmemiz gerekiyor. Sadece tribün olarak değil, her alanda.

Sözün özü; marka değerimizi arttırmalıyız, camiayı büyütmeliyiz. Anadolu'da Fb, Gs, Bjk'yi tutmak istemeyenlere de alternatif olmalıyız. Ülke çapında taraftarlar edinmeliyiz. Takımın isminin şehir ismi olmaması da zaman içerisinde bize böyle bir fayda sağlayabilir. Sadece İzmirle kalmak da küçük bir hedef olur. Tüm bunların değerlendirilmesi gerekiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 21:48 
Kullanıcı avatarı

Biz bir Bursa, Antalya, Kayseri falan değiliz. Onlar Şehirlerinin tek takımı olduklarından, siyasi desteği, belediye desteği, şehrin sanayicisi, esnafı falan herkes destekliyor. Desteklemek istemeyen olursa, şehirden ekmek yiyorsun destek olmuyorsun diye dışlıyorlar. Bizdeki durumu herkes biliyor, bırakın üç İstanbulluyu, onlardan her yerde var, bizi diğer şehirlerden ayıran bir fark var, burada birbirini ölümüne sevmeyen takımlar var. Birine biraz destek çıkıldımı, diğerleri biz üvey evlatmıyız diye ortaya çıkar. Bunu bizde yaparız, yaptık zamanında. Sponsor olayların zorluğu birazda bundan kaynaklanıyor, adamlar haklı olarak hangi birine destek olayım, birine destek olsam diğeri bana cephe alır diyor.

Diğer konu şehirde kendini sevdirebilmek, evet şehirde 3 İstanbullu seyircisi fazla ama bu değişmeyeceği anlamına gelmez. Biz bir yola girdik ve şimdilik zorda olsa devam ediyoruz. Bulunduğumuz mevkiye ve elde ettiklerimize baktığımız zaman ( Süper ligde mücadele etmek, bitmekte olan stadımız, tesisimiz, alt yapı tesisimiz için çabalar ) doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum şahsen. Bütün bunlar zamanla bize daha fazla taraftar olarak geri dönecek, dönüyor da zaten. Biz büyüdükçe sponsorda artacak, bugün bizi yok sayanlar yarın kapımıza mutlaka gelecektir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 22:32 

Russell35 yazdı:
Özellikle yeni stadla birlikte bir seferberlik ilan etmekte fayda var. Tüm İzmir halkını Göztepe'ye yönlendirmeye çalışmalıyız. Maçlarda bu konu için özel pankartlar hazırlanabilir.
Sallıyorum; "Gerçek İzmirliler burada" "İzmirliyiz Göztepeliyiz" "Şehrine sahip çıkanlar" "İzmirliyiz, Göztepeliyiz, Gururluyuz" "Aklımız, fikrimiz İzmir" "Kendi şehrinin sevdalıları" "Bizde İzmirlilik lafta değil, Kalplerde" vs gibi.

Kimseyi ötekileştirmeden sevgiyle, festival havasında maçlarla, şovlarla insanları kazanmalıyız.

Mesela sosyal medyada çift takımlılar görebiliyoruz. Onlara gözlemlediğim kötü davranılıyor. Çift takımlı olup diğer takımları bırakıp sadece Göztepeyi tutan çok tanıdığım var. Göztepe sempatizanlarını sevgiyle kazanabiliriz. Ben kendimi bildim bileli Göztepe maçlarına gidiyorum ama süper ligden sonra maçlara gelmeye başlayanları da sahipleniyorum. Eskiden beri biz varız, siz kimsiniz ki yaklaşımıyla taraftar kazanılmaz. Ayrıca Göztepe taraftarını serseriler olarak gören hemşehrilerimiz var. Onları şehir merkezindeki stadımızda ancak davranışlarımızla kazanabiliriz. İnsanlar huzurlu, mutlu, kendini iyi hissettiği yerde aidiyet duygusunu kazanırlar. İzmirli insanlara Göztepeyle mutlu olacaklarını hissettirmeliyiz. Ayrıca yeni stadla birlikte yerel yöneticileri, iş adamlarını maçlara davet etmekte fayda var. Onları tezahuratlarımızla onore etmeli, gönüllerini kazanmalıyız.

Yani kısacası biraz stratejik, politik yaklaşmak durumundayız. Politik derken siyaset anlamında söylemiyorum. Kim Göztepeye yaklaşırsa onun sempatisini, sevgisini kazanmak için çaba sarfetmemiz gerekiyor. Her fırsatta özellikle İzmirlilik vurgusu yapılmalı. Çocuklara Göztepe ürünleri hediye edilmeli. Stad çevresinde halka iyi davranılmalı. Sosyal medyada İzmirle ilgili kanallara sayfalara Göztepeyle ilgili güzel paylaşımlar yapılabilir. Yönetim ve taraftarlar toplanıp bu konuda fikir alışverişinde bulunabilir vs. İzmirli firmalara Göztepenin fotoğraflarından, geçmişinden, geleceğinden bahseden onların ilgisini çekecek paylaşımlarda bulunulabilir. Bu konu üzerine özel çalışmalar yapmak durumundayız.

Kısacası camiayı büyütmemiz gerekiyor. Sadece taraftar ve Sepil başkanla olmaz bu iş. İnsanların, yerel yöneticilerin, gençlerin, çocukların, firmaların gönüllerine girmemiz gerekiyor.

Ayrıca rakip takımlarla, taraftarlarla iyi geçinip başka takım taraftarlarını da sempatizan yapmalıyız. Ligde Göztepe'nin ayrı yeri olduğunu, özel bir kulüp olduğunu HERKESE hissettirmeliyiz.

14 Haziran için sponsor veya sponsorlar bulmalıyız. Sallıyorum bir isim bulunabilir Kendine Has "14 Haziran Göztepe Festivali" Ünlü Dj performansları. Türkiyenin en büyük açık hava partisi olabilir. Efes Pilsen, Tuborg, Coca Cola, Pepsi, Turkcell gibi firmalarla iletişim denenebilir.

Bir çok konuda bu şekillerde beyin jimnastiği yapabiliriz. Böyle konularda projeler üretebiliriz. Yönetimden buraları okuyan varsa kendi adıma Göztepemiz için elden gelen ne varsa yapacağımı söylemek isterim. Camiayı hep beraber büyütmemiz gerekiyor. Doğru imaj, sinerji, psikoloji, sosyoloji tüm argümanları değerlendirmemiz gerekiyor. Bu sebeple yönetim taraftarla daha yakın konumlanmalı. Elimizde harika bir taraftar kitlesi var. Bunu değerlendirmemiz gerekiyor. Sadece tribün olarak değil, her alanda.

Sözün özü; marka değerimizi arttırmalıyız, camiayı büyütmeliyiz. Anadolu'da Fb, Gs, Bjk'yi tutmak istemeyenlere de alternatif olmalıyız. Ülke çapında taraftarlar edinmeliyiz. Takımın isminin şehir ismi olmaması da zaman içerisinde bize böyle bir fayda sağlayabilir. Sadece İzmirle kalmak da küçük bir hedef olur. Tüm bunların değerlendirilmesi gerekiyor.
Metro bilboardlarında maç reklamları vs olsa stat açıldıktan sonra çok insana ulaşırız.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3193 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 320  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], fofanagibi, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed, inadına_körfez, manhatten34, mturan16, mucohan, Pomak_1925, Primavera, SeferKSK, spartacus1903, WhiteKnight, zeolat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye