Zaman: 27 Şub 2020, 20:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10662 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053 ... 1067  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Galatasaray Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2019, 02:22 

ilrimed yazdı:
Yani tribunun tozunu yutmus, aktif bir sekilde tribunde kosturan kimsenin boyle bir sey yapacagini sanmam.
Sefa abinin vefat etmis olmasi bir yana, yasarken de bizim tribunde hemen herkes tarafindan sevilirdi.
Liseli birileri yapmistir bu terbiyesizligi. Normal adam isi degil

Terbiyesizliği yapanlar inşallah bulunur ve cezalandılır. Keşke aynı hassasiyeti Kadiköy’de reise ve annesine koro halde küfreden ve ettirenlere de gösterseydiniz abi abi diye el üstünde tutmasaydınız. Sadece sizin değil herkesin kırmızı çizgisi var.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 00:34 

Beste konusu artık kanser olmanında ötesinde bizim için. Bu durumu kırabilsek tribünde estireceğimizden şüphem yok çünkü bağırmaya aç okadar adam varki ama sürekli aynı bestelerden sıkılmış durumda herkes. Yeni besteleride geçtim örneğin ‘zaferler senin ruhunda var’ şu besteyi statta birgün tam anlamıyla patlatamazsak gözüm açık gidecek. Karşılıklı söylendiğinde stadı yıkacak beste.[/quote]
talimat verilse 1 günde 100 beste çıkarılır işte ama ne yapalım böyle devam sanırım ?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 01:13 

Arenada 1 e 2 yapma durumu nasil? Biletsiz girme sansi var mi? PSG maci icin denemek istiyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 09:59 

Megustastu yazdı:
Arenada 1 e 2 yapma durumu nasil? Biletsiz girme sansi var mi? PSG maci icin denemek istiyorum.

Hocam bana sorarsan bu şartlar altından 6222 riskini göze almaya hiç gerek yok.Eğer maçtan çok önce gelip denersen pankart ekibi vs ile şansın olabilir.Ama onu dışında biriyle beraber maça girerken deneme işi ikinizede 6222 yazar.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 15:39 

orjin yazdı:
Megustastu yazdı:

Hocam bana sorarsan bu şartlar altından 6222 riskini göze almaya hiç gerek yok.Eğer maçtan çok önce gelip denersen pankart ekibi vs ile şansın olabilir.Ama onu dışında biriyle beraber maça girerken deneme işi ikinizede 6222 yazar.

Karaborsacilara para yedirmek istemiyorum, bir sekilde girmem lazim. Deplasman tamam Ama bu mactada olmam lazim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 17:57 
Kullanıcı avatarı

Kale arkalarının kapasitelerini arttırma düşüncesi çok doğru bir hamle .

Yine aynı şekilde deplasman tribünüde bölünerek ,deplasman tribününe 50 -60 kişinin geldiği maçlarda kalanını satışa açma düşünceside yerinde.

Başa Dön

Administrator
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 18:26 
Kullanıcı avatarı

Kale arkası koltuklarının kalkmasını ben de isterim ama bu işe (sanmıyorum ama) TFF evet dese bile UEFA karşı çıkar muhtemelen.

Kombine koltuk üzerinden satılıyor. Malum site üzerinden de yanlış bilmiyorsam koltuk seçip bilet alınıyor. Olmayan koltuğu nasıl seçip de bilet alacak millet bilmiyorum.

Koltuktan ziyade şu stadın dışını ve en önemlisi ulaşımı çözseler kafi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 19:36 
Kullanıcı avatarı

Kaiser yazdı:
Kale arkası koltuklarının kalkmasını ben de isterim ama bu işe (sanmıyorum ama) TFF evet dese bile UEFA karşı çıkar muhtemelen.

Kombine koltuk üzerinden satılıyor. Malum site üzerinden de yanlış bilmiyorsam koltuk seçip bilet alınıyor. Olmayan koltuğu nasıl seçip de bilet alacak millet bilmiyorum.

Koltuktan ziyade şu stadın dışını ve en önemlisi ulaşımı çözseler kafi.

uefa organizasyonlarında koltuksuz tribün yasak.

lig maçı için sökerler uefa maçları için takarlar. almanyada bunu yapan kulüpler vardı yanlış hatırlamıyorsam.

eğer bunu yapmayı düşünüyorlarsa kale arkası tribünler tamamen bitti yada bitmek üzere demektir. kaç kombine sattık acaba bu sezon ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 21:11 

Dortmund kale arkasi koltuksuz diye her mac para cezasi oduyor diye bir muhabbet anlatiliyordu dogru mu bilmem

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 22:00 

Almanya’da bazı tribünlerde var bu uygulama, uefa kesinlikle kabul etmiyor, söküp takma yapıyorlar bu yüzden, bir de kapalı koltuk olayı var, koltuksuz gibi ama tam değil, çok zor değil taraftar grupları koltuksuz ister, bazısı elinde mısır bira takılmak ister, herkese uygun bir model geliştirilebilir aslında ama burası Türkiye burda durumlar farklı, umarım olur, bizim tribünün de bir zamanlar bu konuda talebi olmuştu ancak olmadı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10662 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053 ... 1067  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 0616, 41Kocaelili, Alberto, bhy1, Bing [Bot], BursasporArmy, cozker, DumanKSK, eryetli, esgres, fba, garajalti, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kare, minigolfmuduru, mmcg, partizan, Pomak_1925, raulmadrid, Ressambob, Rhcp16, rideordie, Ron1n, SeferKSK, tribunde, umittek, Viola, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye