Zaman: 15 Eki 2019, 13:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1179 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 118  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 21:32 

belki böylesi hayırlı oldu, yasak kalksaydı bir sürü futbolcu alınacaktı paraları ödenmeyecekti borç dahada artacaktı belki de yönetimden belki bu sayede kurtulabiliriz

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 22:08 

Yasağın kalkmayacağını totalde 50-60 milyonu bulduğunu geçen ocak ayından beri biliyorduk zaten yeni öğrendiğimiz birşey değil ! Israrla yalan söyleyenleri, hayal satanları, çilekler muzlar tarif edenleri Allah’a havale ediyorum başka da birşey demiyorum.

Oynayabilecek kapasitede 5 altyapı oyuncumuz yok. Kısmen mert ve ender son 10-15 dakika oynayabilir o kadar. En çok bu zoruma gidiyor işte. Yediğimiz 15. transfer yasağı, ve daha en az bi 3-5 sene daha kaldırsak dahi yine ceza yiyeceğiz ! Buna rağmen, gerçek kalıcı çözümün altyapı olduğunu bildiğimiz halde halen ısrarla tek adım atamadık 10 senede ! Çıldırmamak elde mi ya. Amatör ligden ve alt lig takımlarının profesyonel olmayan oyuncularından toplama 10-15 kişi baktılar, 3 5’ini de alacaklar muhtemelen ! Ki 6 ay oynatamayacaklarını bildiklerini de varsayarak , devre arasında da kaldırma ihtimali de yok ! Altyapı, üstüyapı komple çöktü yiğiner onun sığ sistemi ! Şu dakkadan sonra ne borcu çevirebilir, ne futbolcu alacaklarını, ne de taraftar- camia sinerjisi yaratabilir !

Keşke süper lige çıkmasaydık ! Keşke 2. Ligde 10 sene daha mücadele edip altyapı sistemi, vizyon sahibi bir yönetimle bu seviyeye gelseydik ! Çok üzgünüm harbi, hayatımda bela okuyacağım gökçekten sonra ki ikinci adam yiğiner !

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 22:26 

yapılan açıklamada 2 kritik nokta var.

biri " 8 ay önce evraklarımızı tamamladık, bütün kulüplere yapılandırma yapıldı bize yapılmadı."
bu mali durumumuzun ne kadar rezil durumda olduğunu, nasıl sümen altı işler yapıldığını, herkese imzalanan bi anlaşmanın bizle yapılamayacak kadar kötü durumda olduğumuzu gösteriyor.

diğeri " ilk 3 maç sonunda 5 puan toplayarak ligde 6. Sıraya yerleştik.."
yani yasak konusunu biraz daha zorlayabilirdik ama takım fena gitmiyor, sanki ilk yarıyı çıkarabilir görüntüsü veriyor, o yüzden sonuna kadar gitmedik.

bunların hepsinin sezon içinde tribünlerde karşılığı olacak. kimse işin içinden sıyrılıp paçayı kurtaramaz. madem küme düşmeye varan bi riski göze alıyorsunuz, tribünlerin de kendi reaksiyonunu vermesini anormal karşılamayacaksınız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 22:27 

Bursaspor alt lige düşmesine ve gelirleri bitme noktasına gelmesine rağmen yasağı kaldırıp transfer yapmayı başardı.
Sizin 1 ay önce yaptığınız kongrenin mantığı ve amacı neydi söyler misiniz? 1 aydır milletle dalga geçer gibi yapılandırma diye haberlerle herkesi uyuttunuz. Kendinize destek mahiyetinde 3-5 tribün lideriyle güya taraftar bizim arkamızda mesajı vererek milletin aklı ile dalga geçercesine camiayı %2 söylemleri ile küçümseyerek parası olmayan evinde izlesin diyerek bizimle takımın arasına mesafe koydunuz.
Madem paranız yok madem yasak kalkmayacaktı ne diye kongrede aday olanlara engel oldunuz?
Bu takım bu kadro ile düşmenin en büyük adayıdır eğer bunu göremeyecek kadar gözleriniz kapalı ise size akıl veren çevrenizdeki akıl hocaları ile bizim maçlarımızı gidin evinizde izleyin Başkanlık makamına layık değilsiniz.

Bugün şampiyonluk parolası ile lige başlayan Fenerbahçe'nin kalesini koruyan genç ve gelecek vaad eden 20 yaşındaki Altay'ı 1.5 milyon € gibi rakamlara satarak gelecek satışından pay almadan sattığınız kaleciyi madem yasak kalkamayacaktı neden sattınız nereye gitti bu çocuğun parası? Büyükşehirden 15 milyon yardım gelecek dendi nerede arkadaş bu söylenen rakamlar Allah aşkına birisi bizi aydınlatsın.

Sözde ligin en az borca sahip takımıyız velev ki öyleyiz bu nasıl bir başarıdır ki bu en az borçla ligde yasağı kaldıramayan tek camia biz oluyoruz.
Metin amca aday olmayacağım dedi çıktı tekrar listeye girdi
Mehmet Yiginer daha güçlü yönetimle geleceğiz dedi durum ortada
Söyleyin arkadaş amacınız nedir sizin neyin mücadelesini veriyorsunuz bizde bilelim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 22:37 

Şimdi hangi yüzle 50-60 liraya bilet satacak parası olmayan evden izlesin yasağı kaldıramıyorsak bizim burda durmamızın anlamı yok sözlerini yiyecek acaba

Belediye başkanlarından bankalara menajerlerden hocalara futbolculardan yönetime aday olanlara kadar herkes suçlu hain etrafına topladığı 12-13 taksici dolmuşçu hepsi sütten çıkma ak kaşık

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 22:44 

sıçtığımızın resmi. bu boktan durumdan faydalanıp altyapıdan 1 2 tane topçu kazanmak çok zor olmasa gerek

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 23:18 

Ülkecek ahlak yoksunu olduk ne yazık ki. Bir Allah'ın kulu da ben yapamadım kardeşim, olmadı deyip istifa etmiyor arkadaş. Hocasız, topçusuz oluyorsa başkansız da olur. Transferi falan filan geçtim, takımın geleceğini kurtarmak adına artık bu yönetimden kurtulmak lazım. Bakmayın şu yapılandırma işinin olmadığı bir bakıma iyi oldu, bu yönetim 1 seneye kalmaz yine eksiye girerdi. Zararın neresinden dönsek kârdır. Bu yönetimin para harcamadığı her gün kârdayız. Geçen sene de yazmıştım, yasağı kaldırmaları bir şey değil, bir sonraki döneme misli misli borç ile giriyoruz. Ara transfere mesela mevcut topçulara borç ve daha Heurtaux, Cerci falan filan gibi bir çok borçla gireceğiz

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2019, 01:57 

mehmet yiğiner ve metin akyüz denilen dansözlerden kurtulmak için transfer yasağının açılmaması lehimize oldu bence. bu dakikadan sonra yıpratmak için elimizden geleni yapmalıyız. başka türlü bunların gideceği yok. ben istemiyorum abi avrupayı da istemiyorum ligde kalmak da istemiyorum. siz gidin başka bir şey istemiyorum. bu takım büyüktür elbet düştüğü yerden kalkar. nefesimizin yettiği yere kadar da bunun olması için çabalayacağız.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2019, 07:29 
Kullanıcı avatarı

Bence takıma sahip çıkılmalı, düşersek kalkamama ihtimalimiz var. Maç başı oyunculara destek verilmeli, devre arası istifa sesleri, maç sonu sonuç ne olursa olsun destek, ardından tekrar yönetim istifa. Tüm stat katılmalı yalnız, münferit sesler hiçbir işe yaramaz. Kısıtlı yetenekle yürek koyuyor topçular, özellikle defans hattı. Onlar da bizim gibi mağdur. Sakat, parasız kim oynar, niye oynasın? Tüm sezon sürekli eleştiri bir yerden sonra bıktıracaktır diye umut ediyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2019, 08:52 
Kullanıcı avatarı

İşiniz zor gibi gözüküyor.İnşallah lige tutunur baştaki piranalardan kurtulursunuz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1179 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 118  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: AsoTribün, ayd06an, Bing [Bot], EF11, Emre, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ılgaz, Jameican1912, KsT_SuC, Lazarov, mmcg, nediyorduk, Pomak_1925, protokol, Spanksk, the10kolik, tribunde, voyvoda, zeolat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye