Zaman: 14 Ara 2019, 00:26

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 56 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Turu hangi takım geçer?
Anket 28 Ağu 2019, 23:02 tarihinde bitecek
Trabzonspor 89%  89%  [ 16 ]
AEK 11%  11%  [ 2 ]
Toplam oy : 18
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: UEL Play-Off 2. Maç l Trabzonspor 0 - AEK 2
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 23:21 

Yusuf yazici giderse yusuf sari var diye bir röportaj vermisti başkan maçı izlerken gülmemek icin kendimi zor tuttum yahu adamin daha sahada duruş pozisyonu yok halısaha topçusu 4 tane top atıldı.4 u önünden geçti iki tehlikeli bölgede top kaptırıp üç net garanti gollük pası verebilecek pozisyonda pas atamadı bırakın ya topcu olacak adam duruşundan belli olur bu adama bel bağlamasın trabzon altyapıdan diğer adaylara yonelisin bu çocuğu da ptt 2 lige kiralasın

Son olarak Nwekame Ekuban siz nasil kralsınız kardeşim sadece nwekame bazen basit oynaman hem.senin icin hem takim.icin harika olur duzeltirsin insallah yani ben kadro kursam bu iki adamı en once yazıp diğerlerini yanına dizerim net

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 23:35 
Kullanıcı avatarı

Wakaeme müthiş futbolcu. İlk yarı final pasları ve şutları kötüydü. 2.yarıda rakibin fişini çekecek son hareketi yapamasada inanılmaz oynadı. Ekuban santrforken etkisiz. Ne zaman önüne santrfor koydun, onu arkaya koyup arkadan top attın, boğa gibi oynadı. Obi mikelle işi var trabzonun! Bekleri bana göre en sağlam yeri. Stoper bana güven vermedi. Yusuf sarıya kızamam, bu seviyenin topçusu değil. Her bulduğunuz gençten bi anda müthiş aşama yapmasını bekleyemezsiniz

Trabzon tribünü iyi. Atmosfer, tezahürat olarak tribüncü kesim eleştirebilir ama benim için takım 2-0 mağlupken abdüş oyundan çıkarken alkışlanması keza yusuf sarı çıkarken kötü oyununa rağmen alkışlanması önemli. Bu davranışlar, bu destek, bu sabır önemli. Hele geçmişi düşünürsek..

Bu hakem tr liginde maç yönetse akşam tv kanallarını düşünemiyorum. Demekki sadece bizim hakemler hata yapmıyor.
Trabzon takımının eksikleri var, kulübesi rakiplerine nazaran zayıf, bireysel hatadan çok gol yer ama yinede taş gibi takım oturtuyo ünal hoca helal olsun. Fantastik takım olmuşlar. Kötüyken bile beğendim

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 00:01 
Kullanıcı avatarı

anlamıyorum trabzon güzel oynuyor rakip TÜÜĞ KAKA diyorlar. Rakip dişli AEK köklü bir camia trabzondan fazla avrupa maçı ve tecrübesi mevcut. O yüzden adamlar güzel DERS VERDİ RESMEN.. senin güle oynaya yeneceğin bir maçtı ama ünal karamandaki rehavet takıma yansımız. TAMAMEN REHAVETTEN oluyor. yoksa trabzon güzel oynasaydı yenerdi. Ama AEK tecrübesi ile maçı zekice kazandı..

Hayırlısı ülke puanı için önemsiz bir maçtı inş gruplarda birşeyler yapar.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 00:26 

Sparta prag ilk mactan sonra bir elestiri yapmistim... Trabzon yonetimi gereksiz yere cok transfer yapti...aldiklarinin icinde elle tutulur isim olarak bi obi mikel var demistim...oda elde patlicak gibi...
Bu sene oynadigi butun resmi maclarda gecen seneki takim yurutuyo tekrardan...

Orta sahaya iki tane saglam alicakti...yada almalilar...obi mikel nedense tutmayacak gibi geliyo bana

Stoper isini portekizli fena oyuncu degil... Huseyinlerden biriyle orayi goturur...

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: UEL Play-Off 2. Maç l Trabzonspor 0 - AEK 2
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 11:34 

Stoperleri begenmedim sag bek cok bindiriyor geri de dönemedigi icin oldukca bosluk bırakıyor arkada.

Eksiklerimi gördüm dedigi bir mactır umarım Trabzon acısından. 6 grup macı var önlerinde cıkabildikleri halinde şubat+ ayına kadar Avrupa'dalar.Bu da toplamda sezon icinde min 50 mac demek.

Rotasyonda bir zarar yok olması gereken. 50 macı da aynı 11'le oynamazsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 11:36 
Kullanıcı avatarı

Mikel resmen sabote etti. Trabzonspor 3-1'in rahatlığı ile oynadı. İlk yarı AEK çok iyiydi. 2. yarıda Trabzonspor nwakaemenin çabalarıyla pozisyon hazırladı. Organize bir atağı yoktu hiç. Sanki gole ihtiyacı olan Trabzonspor'du. AEK hiç atak yapamadı. Bu arada kontradan bir gol yeseydi Trabzonspor Ünal hoca da çok eleştirilirdi, skor sana yetiyor niye gol kovalıyorsun diye.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 56 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], caGe, Ghost1925, Google [Bot], Google Adsense [Bot], JaapStam, Lular, monsher, ozerctnky, SeferKSK, Siyahmezar, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye