Zaman: 19 Eyl 2019, 19:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 76 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Hafta | MKE Ankaragücü 1 - Kayserispor 1
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 10:15 
Kullanıcı avatarı

Seçim bitti , artık lige odaklanmamiz diyoruz , şu yönetim hakkında biseyler yazmayalım , artık olan oldu , oluruna bırakalım diyoruz ama her hafta ayrı bi basiretsizlikle karşımıza çıkıyorlar.

Tüm takdir haklarıni kayseriden yana kullanan hakeme çıkında 2 kelime söyleyin lan , geçen seneden beri mhk ve Tff 20 kere takımın üstünden geçti taraftarın gazıyla ligde kalındı , hala daha aynı durumlar. Maça 1 gün kala stadı değişen bir takımın Beceriksiz ve kimsenin syklemedigi yönetiminin hala aynı zihniyetle devam etmesi artık bardakları taşırıyor.

Benim Için ligde başarı , Transfer falan kıstas değil. Benim yönetimim kendini ve camiayı ezdiriyorsa , syktirsin gitsinler.

Çok kötü dediğimiz tribünler 3 dk baskı kurdu , gol geldi. Ama bunlar hala aynı zihniyette , biçok kişi evinden , sağda solda , adnan kahveci parkında vs izledi maçı yada hiç izlemedi bile. Ne oldu? Neredeyse 2.8 milyonu kazanırken, taraftar olarak baskı kuramadigin için böyle elinde patladı işte.

Tribünlere gelirsek , çok çok kötüydü. Kötü olmasının sebebi sadece inatlaşma falan da değil , tribünde bağıracak adamların çoğunun yaşı genç ve bu çocukların çoğu dün maça giremedi bilet fiyatları yüzünden. Yinede Gecekondunun daha iyi ve baskılı olmasını beklerdim. Maratona ise diyecek laf yok , 6 sene öncesine dönmüşler. Kimse sevmiyor ama bikac senedir Minti abinin sayesinde , kalabalık görünüyorlardı , şimdi 50 kişi bi yerde , 65 kişi bi yerde, 15 kişi de yeni çıkmış. Yazık.

Salı transfer açılacak diyorlar , bakalım durum ne olacak ama şu takıma 2 kenar , 1 forvet ve garanti 1 stoper (Kulusiç aksıyor ara ara) , takım yine bizi umutlandirir. Bari sacho dursaydi , çok faydası olurdu bu sene.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 10:18 

Twitter da mı gördüm tam hatırlamıyorum ama Maraton'dakilerden bazıları profillerinde, ''güzel tribün yaptık" yazmış. [emoji3] Hee la hee güzel tribün yaptınız. [emoji3] Tam karşıdan bakınca yamalı lastik gibi görünüyonuz ammk. 100 kişi bi yerde 50ki kişi bi yerde, 30 kişi bi yerde... Kaç kişiydiniz de, kaça bölündünüz siz ya? Her şeyiniz boktandı. Sikk gibi tribün yaptınız. İyi tribünü sadece bağırmaktan mı ibaret sanıyorsunuz? Milletin aklıyla dalga mı geçiyorsunuz, yoksa ciddi ciddi mi konuşuyorsunuz?
Rezil ediyorsunuz bizi cümle aleme! Haa ama biliyorum ki bu sizin umrununuzda bile değil!
Takımın duruma bak, adamların derdine bak ya!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 10:56 

harbiden maraton rezilin de ötesiydi. bi' ara sırf birbirine inat olsun diye farklı tempolarda davula vuruyolardı, tam ortasında olduğumuz için çoğu kişi ciddi ciddi homurdanmaya başladı.

yaş ortalaması yerlerde, amaç karşıdan "başkanım bak biz ayrı duruyoruz" görüntüsü vermek. gökçek dönemi de böyleydi, cemal dönemi de.
sıfır yaratıcı pankartlar, anlamsız besteler, aynı tempoda 25 dakika amaçsızca davul sesi çıkarmak.. neyse seneye düşer de pasta küçülürse yine birlik beraberlik hatırlanır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 12:46 
Kullanıcı avatarı

Şimdi tekrar izledim maçı. Kayserispor'un attığı golle Moke'nin golü birebir aynı nerdeyse. Bizimkisi ofsaytsa onlarınki de ofsayt, ki Pazdan pasif ofsayt. Dokunmuyor topa. Kayseri'nin golünde bi adamları Korcan'ın önünü kapatıyor, Pazdan'da böyle bir durum da yok. Zıplıyor dokunamıyor. Golden önceki faul, faul değil. Atilla Turan kırmızılık.

Hakem faciası resmen. Peki yönetim napıyor? "Banga bizim borçları yapılandırsıng, para yoh" diye ağlıyor. Ulan önce sahadaki mücadelede yenilen hakkını savun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 17:33 

ankaragücü hücum hattı %80 gol olacak 3-4 pozisyonu aptalligindan harcadi ikinci yari. pas hatasi filan olsa neyse hiçbirşeye karar veremeyip rakibe verdiler sürekli.

orgil çok yetenekli değil ama sürekli geziyor dk80 de bile basıyordu adam. bu tarz ciğersizler hep iş yapıyor bu ligde. canteros, sonradan giren sol bekin ayağina top yakışıyor. kitsou da bizim linnesin yunan şubesi gibi gösterişsiz doğru oynuyor. pazdan çok ağır ama biraz hızlı olsa bu sezgiyle başka yerlerde olurdu. muhtemelen ilk 10'un içinde olur a.gücü

ankaragücü tribünün de ne olursa olsun iç saha performansı bu kadar düşmemeli.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2019, 09:37 

Maçtan önce yazmıştım berabere biter yada kaybederiz diye.Eksik çok takımda.2 yeni transfer geldi bakalım.Adebayoru saymıyorum forvet transferi yapmış olmak için yapılan transfer.Faydalı olur olmaz bilemem ama gereksiz transfer günü kurtarmak için.Son dk golüyle berabere bitti maç takım hiç iyi sinyaller vermiyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 76 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], caGe, cotanak, cozker, fenerr, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenBlack34, leonidis, ozerctnky, Rime, Suarez, tribunde, ultrasfanzin, Veegol

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye