Zaman: 30 Eki 2020, 07:17

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 53 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Hafta | Başakşehir 1 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 00:08 

Moskov1925 yazdı:
rapid yazdı:
Güzel galibiyet aldık şampiyonluk alameti gibi oldu gerçekten, Ferdi 2 maçta büyük oyuncu olacağının sinyallerini verdi stoper sol bek transferiyle iyice havaya giricez , haftaya Trabzon'u da yenersek herşey çok güzel olacak :)

Muric yarın sakatlansa veya kart cezası alsa yerine oynatacağın forvet kimdir hocam.?

Forvet ciddi anlamda sıkıntı forvet almaları gerekiyor ama nasıl alacaksın kim gelirse gelsin şu Muriç'i kesemezsin o yüzden avrupa'da olmadığı için Muriç olmadığı durumlarda Kruse oraya geçer kesin plan öyledir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 00:28 
Kullanıcı avatarı

Skor önemli değil de fener nasıl oynadı o önemli, geçen haftadan sonra. Yani gazişehir mi çok kötüymüş fener mi çok iyiymiş bu maçta belli olmuştur. Maçı gram izlemedim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 00:33 

Ozan sağda oynamasına rağmen bu akşam da çok iyiydi...
1,5 senedir top oynamayan Tolga da iyiydi..
Altay çok kritik bir kurtarış yaptı, çok önemliydi...
Ve Vedat, Vedat, Vedat... Çok önemli bir futbolcu onu kulübe kazandıranlara her gün dua etmek lazım...

Tribün yine çok iyiydi...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 00:46 

Maç başlığında 4-1 dedik, 2-1 oldu bizim oldu, muazzam tribün dedik, muazzam üstü tribün oldu, maç aldırdı, Fenerbahçe deplasman tribünü en az iki gömlek üstün gelir ülke şartlarına, tribün yaparsın da bi “es” verirsin arada dimi, bizde o da yok işte, besteden besteye...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 00:52 

Kanalda denk gelince maça stresim 2 kat artıyor. İlk yarı sonuna doğru Rıdvan Hoca ve Murat Abi rejiye gelip devre arası için son 5 dakikaya bakarken golü attık ben sevinirken Rıdvan Hoca ofsayt dedi, tekrardan bakınca yıkıldım resmen. Maçın sonuna doğru Murat abi girdi ilk rejiye Viscayı almışsınız dedi abi Kruse de onun kadar kötü derken Hoca girdi içeri ve bu sefer atılan golden sonra rejide bağıran ben, bana bakıp içeri gülerek koşan Rıdvan Hoca ve gelen galibiyet. Geçen seneden sonra özlemişiz bu havayı. Tribün olarak zaten şuan hakkını veriyoruz şu eksik olan bölgeleride kaparsak sonuna kadar gideriz inşallah.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 00:56 

Alemde Fenerbahçe deplasman tribünü... İnanılmazdı gerçekten orada olan herkesin ayağına sesine sağlık...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 01:04 

Kırılma anları çok fazla olan bir maç izledik. Fenerbahçe için beraberliğin bile kötü sonuç sayılmayacağı bir mücadele şeklinde geçti oyun ama onlar 3 puanı rakibin midesinden söküp aldılar. Sanırım Vedat Muriqi'i izleyen GS'lılar kaçan balığın ne denli büyük olduğunun farkındalardır. Vedat Muriqi neredeyse bütün hava toplarını indirdi maç boyu. Hem de çok iyi yerlere. Oyun görüşü mükemmel ve takımın ileride çoğalmasını, rakip yarı sahada kalmasını sağlıyor. Emre nereye kadar dayanır bilemem ama oynayabildiği sürece maksimum katkıyı verecektir. Oyun yönlendirmeleriyle tam bir futbol beyni. Kruse biraz aksıyor gibi. Ama atılan 2 golde de Tolga ve Ferdi'nin asistleri her türlü övgüye değer. Bu tip maçlar bazen 3 puandan daha fazla anlam taşır, sembolik değeri vardır. FB şampiyon olursa ki benim en büyük favorim, geriye dönüp bakıldığında bu maç çok hatırlanacaktır. Herşeyden önemlisi FB, Ersun Yanalla birlikte come-back ve son dakika galibiyeti alışkanlığına yeniden dönüş yaptı. Hele bir de savunmada oynayan oyuncuların Zanka dışında hiçbirinin aslında savunma oyuncusu olmadığı düşünüldüğünde bu galibiyet ilaç gibi gelecektir.

Başakşehir herşeye rağmen hala iyi takım. Crivelli'nin golü akıl doluydu. Visca 70 dakika çok iyi oynadı ama sonlarda oyundan düşme yaşadı. Zaten Başakşehir de o durduktan sonra oyunda geriledi. Azubuike'yi de beğendim bugün. Okanla birlikte Başakşehir oyun alışkanlığını değiştirmeye çalışıyor. Tabii bu süreç sancılı geçecektir. Ama Başakşehir'de keskin bir düşüş beklemiyorum, ileriki haftalarda toparlayacaklardır. Bugün Visca o karşı karşıya golü atsa maçı kazanmışlardı.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 01:30 
Kullanıcı avatarı

Maçı 58. dakikadan sonea izlemeye başladım. O dakikadan 75'e kadar felan Başakşehir baya bi iyiydi ve hatta 2-3 tane de gol kaçırdı.

Benim hoşuma giden tek şey ; bu kadar eksiğe rağmen oyuna küsmeyen,bırakmayan bir Fenerbahçe izledik.

Önemli olan ise yıllar sonra,gerçektende yıllar sonra adam gibi bir Fenerbahçe izlemem oldu. Maçı geeçektende kazanabileceğimizi hissettim. Ve kazandık. Ersun Hoca ile şampiyonluğumuzda ki sezonda böyleydi. Son dakika gelen goller,takımın fizik durumu,oyuncuların üstüne koyan performansları ile yırtıcı sonuçlar alıp,şampiyon olmuştuk. Gs / Bjk / Ts ne kadar güçlü olursa olsun,biz bu fizik gücü,inançla gidersek yolun sonu tekrardan şampiyonluk olur. Ben şimdi bas-bas bağıran eksik noktalara yapılacak transferlere yoğunlaştım. Transfler nokta atışı olursa eğer,işte Avrupa olmayan bir sezonda sadece 34 maçımız var. Sadece 34. İnşallah eksikleri tamamlayıp,şampiyon oluruz.

SM-N976B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 01:38 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçe ben kaybeder diyordum Başakşehir ters geliyor genelde İstanbul takımlarına.
Eğer kaybetseydi, Trabzon maçındaki puan kaybı kaos getirirdi, la yine mi başa sarıyoruz hesabı şimdi 2 de 2 çıkacaklar Trabzon maçına bu gazla Trabzon maçını kötüde oynasa kazanırlar sanırım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 01:44 

EF11 yazdı:
haqen yazdı:
Kanalda denk gelince maça stresim 2 kat artıyor. İlk yarı sonuna doğru Rıdvan Hoca ve Murat Abi rejiye gelip devre arası için son 5 dakikaya bakarken golü attık ben sevinirken Rıdvan Hoca ofsayt dedi, tekrardan bakınca yıkıldım resmen. Maçın sonuna doğru Murat abi girdi ilk rejiye Viscayı almışsınız dedi abi Kruse de onun kadar kötü derken Hoca girdi içeri ve bu sefer atılan golden sonra rejide bağıran ben, bana bakıp içeri gülerek koşan Rıdvan Hoca ve gelen galibiyet. Geçen seneden sonra özlemişiz bu havayı. Tribün olarak zaten şuan hakkını veriyoruz şu eksik olan bölgeleride kaparsak sonuna kadar gideriz inşallah.

Hocam ne anlatıyorsun sen :) ntv'de mi çalışıyorsun? ntv fenerli derlerdi de inanmazdık :D

Hocam, asıl sen ne anlatıyorsun ? Rıdvan Dilmen'in Fenerbahçeli olmasını mı garipsedin ? :D

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 53 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye