Zaman: 14 Ağu 2020, 23:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 75 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Hafta | MKE Ankaragücü 1 - Kayserispor 1
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 23:27 

Konya maçında verilmeyen, vardan da kör gözlerin göremediği penaltidan sonra bugün 3 kritik pozisyonda da aleyhimize karar veren bi yaratik vardi
Attığımız ve ofsayt diye iptal edilen golde Pazdanin topa teması yok. Golü atan Moke zaten ofsayt değil.

2. Yarının basinda 55. Dakika civarı Kitsou ya ceza sahasına girerken yapılan sert faul sarı kartlık. Yapan adamın sarısı var ilk yarıdan.

Yedigimiz golden önce pozisyon tam önümüzde ve faul yok. Hakem uydurdu faulu.

Mehmet, Aydın ve Ilhan a haksız tepki veriyoruz bence. Adamlar kapasitesiz. adam yokluğunda mecbur oynuyorlar. Son 15 dakikada zaman gecirmek icin ancak süre alacak adamlar. Yiginer artık adam gibi 3 kanat alıp biletleri de 25-35-40TL yapında 2 senedir sıçıp batiriyonuz bari tüy dikmeyin.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 23:32 

skandal hakkatten bu hakemlerin bizle derdi ne?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 23:38 

90. dakikada gelen gol ile 1.3 milyon kaybettik değil mi? 5 bin kişi 40 tl değilde 20 tlden ekstra tribünde olsaydı kulübün hasılattan zararı 100 bin lira olacaktı. Insan düşününce akıl ermiyor bir yönetim neden taraftarını takıma küstütür? Mehmet Başkan sen kulübü şeffaf bir şekilde yönetip borçları sıfırladın, kimseye muhtaç olmayan bir camia olmamıza katkı sağlayıp Istanbul'a kafa tutan bir takım kurdunda bu taraftar sana karşı mı geldi ya da bunları yaptığın için mi bilet üzerinden taraftara ayar veriyorsun?
Şu maçta 5 bin değilde 15 bin kişi olsaydı bu maçın skoru böyle mi olurdu?
Bu skor parası olmayan evinde maç izlesin diyenlere gelsin.
Acil takviye yapılması gerek.
Yönetimin taraftardan büyük olmadığını bilmesi gerek.
Sizler işleriniz dolayısıyla burada yönetimdesiniz.
Bizler gönülden buradayız ve bizlere bu takımı bilet üzerinden ayar vererek kaçıramazsınız. Yarın siz gidersiniz başka yönetimler gelir ama bu taraftar dün olduğu gibi yarında yine peşinden koşmaya devam eder. Inat etmeyin madem bu kulüpte yöneticisiniz yasağı kaldırıp iyi bir hoca getirip tribünleri asıl sahiplerine tekrar iade edin. Böyle yaparak kendi ayağımıza sıkıyoruz bu inatlaşma ile direk düşeriz haberiniz olsun. Sonra kimseye bahane bulmayın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 00:48 
Kullanıcı avatarı

Maci maratonun ortasinda izledim. Tam bir uğultuydu. Bölük pörçük bir rezaletti. Maraton patlamaya hazir bomba, bu asikar. Maratonun GencGucluler tarafi BEÇ ile karsilikli yaparken Yenidoğan Gecekondu ile ayni anda karsilikli yapiyor. Yonet7m tarafindan sokulan nifaklar meyvesini vermis! Bu fiyatlara ragmen bence tribunler sayi olarak cok iyiydi.
Maca gelince maca girerken ben 1 puana raziydim. Ama su maca kahrolmamak elde elde degil. Bu kadar beceriksizliğe ve kondusyonsuzluga ragmen 3 puani 90+4 te hakemin uydurdugu faulle kaybetmek hepimizi uzdu.

En son sniper_xxx tarafından 25 Ağu 2019, 00:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 00:51 

2 maç; bıraktığımız ve çooooookk arayacağımız 4 puan allah yardım etsin bize, sevgili başganımızdan sonra bu akşamki hakem katliamı da cabası oldu yazık ya 3500 kişi var stadda, şu bileti 20-30-40 yapsan 10 bin kişi olacak maçı ite kaka her türlü teşviği yapacak taraftar, başganımız hakeme bağlar maçı sebebini bulur gerçide, açtır allah rızası için şu tahtayı al 5 topçu otur taraftar gruplarıya tamir etmeye çalış işleri, bilettede düş 5-10 rakamdan, taraftar zaten sana yeniden der bile store örneği ortada satılan rakam mal etti yönetimi bile, çok iyi rakamlar çıktı ortaya kaosu seçmek neden anlamsız; ilk yarı 20-25 puan yapsan bak neler oluyor stadda yer yerinden oynar...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 08:01 

yenilsek bu kadar koymazdı. hikmet karaman bile maçtan sonra söylemiş, ankaragücü 2 tane iyi oyuncu sokabilse 3 olurdu diye. yazık günah banko düşer denilen takım 2 haftadır müthiş direniyor ama elden gelen bu. transferi açamazsak yine bu oyunu oynar ama nereye kadar tabi.

bu arada hakemleri de allah bildiği gibi yapsın. eryamana gelene bi cesaret geliyor, hepsi aslan hepsi deplasman rakibini ezdirmemek için direnen birer kahraman. geçen sene rize maçı son dakika ikili mücadele çat penaltı, bu sene oyuncu kendini bırakır çat 90+4 faul.
atilla’nın sarısı var direk bileğe basıyor ya bi git izle, dje bizdeyken sarısız maç bitirmezdi, moke’nin bileğine direk kırmızılık basıyor adam olayın farkında bile değil. moke’nin golü asam geriden çıkmış öndeki oyuncuya çizgi çekip ofsayt veriyor.

ya gerçekten ne desek boş. 2 tane adam yapılandırmayı bekletir kulübün geleceğiyle oynar, denenmek için gönderilen hakem kahraman olmak için takımın her pozisyonuna dikilir, başkanı bileti pahalı yapar taraftarın alacağı maçı eliyle verir.
koskoca başkentte yaşanan rezilliklere bak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 09:00 

Yalniz Pazdan olaganustu bir oyuncu ben Ankaragucunde boyle bir stoper daha gormedim, pozisyon bilgisi ve oyun kurma becerisi cok ust duzey. Kisacasi Allahin lutfu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 09:23 

Hadi geçen haftayı geçtim bu hafta kaçan 2 puanı umarım ilerde aramayız yönetim ile ilgili bi şey söylemek istemiyorum gerek duymuyorum herşey ortada ..
Tribünlere gelecek olursak bana allah rızası için birisi desinki maratondaki guruplarin takıma faydası var aksine bizi de bozdular bağıramadık yenidoğanın iki davulunun gürültüsünden genç güçlüler. Gücluler gurubu yenidogan falan ya birleşsinler ya gerekiyorsa gelmesinler maçlara avantaysa yine alsınlar ama gelmesinler ..
Memleketim olduğu icin kayseri tribünü hakkında konuşmayıda kendime hak görüyorum golden sonra 2 3 dakika sert giriş yaptılar duydum yoksa hiç duymadım belki iç meseleleri falan vardır bilmiyorum da dün geceki ankaragücü tribününü bi daha öyle yakalayamazlar beklentim yüksekti kendi tribünüme kızmamdan o kadar isterdimki bizim su halimizi kayserinin tribünde ezip geçmesini ki hakkaten büyük fırsat geçmişti ellerine

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 10:00 

Geçen sezon sıralamayı değiştirmeyecek son hafta maçı dışın da Süper lig maçı olmayan, kariyerinde ilk ciddi süper lig maçına Ankaragücü-Kayserispor maçı olan, tecrübesiz ve bir o kadar da ne yaptığını bilmeyen bir hakemdi dün ki arkadaş.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 10:15 
Kullanıcı avatarı

Seçim bitti , artık lige odaklanmamiz diyoruz , şu yönetim hakkında biseyler yazmayalım , artık olan oldu , oluruna bırakalım diyoruz ama her hafta ayrı bi basiretsizlikle karşımıza çıkıyorlar.

Tüm takdir haklarıni kayseriden yana kullanan hakeme çıkında 2 kelime söyleyin lan , geçen seneden beri mhk ve Tff 20 kere takımın üstünden geçti taraftarın gazıyla ligde kalındı , hala daha aynı durumlar. Maça 1 gün kala stadı değişen bir takımın Beceriksiz ve kimsenin syklemedigi yönetiminin hala aynı zihniyetle devam etmesi artık bardakları taşırıyor.

Benim Için ligde başarı , Transfer falan kıstas değil. Benim yönetimim kendini ve camiayı ezdiriyorsa , syktirsin gitsinler.

Çok kötü dediğimiz tribünler 3 dk baskı kurdu , gol geldi. Ama bunlar hala aynı zihniyette , biçok kişi evinden , sağda solda , adnan kahveci parkında vs izledi maçı yada hiç izlemedi bile. Ne oldu? Neredeyse 2.8 milyonu kazanırken, taraftar olarak baskı kuramadigin için böyle elinde patladı işte.

Tribünlere gelirsek , çok çok kötüydü. Kötü olmasının sebebi sadece inatlaşma falan da değil , tribünde bağıracak adamların çoğunun yaşı genç ve bu çocukların çoğu dün maça giremedi bilet fiyatları yüzünden. Yinede Gecekondunun daha iyi ve baskılı olmasını beklerdim. Maratona ise diyecek laf yok , 6 sene öncesine dönmüşler. Kimse sevmiyor ama bikac senedir Minti abinin sayesinde , kalabalık görünüyorlardı , şimdi 50 kişi bi yerde , 65 kişi bi yerde, 15 kişi de yeni çıkmış. Yazık.

Salı transfer açılacak diyorlar , bakalım durum ne olacak ama şu takıma 2 kenar , 1 forvet ve garanti 1 stoper (Kulusiç aksıyor ara ara) , takım yine bizi umutlandirir. Bari sacho dursaydi , çok faydası olurdu bu sene.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 75 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], birkarasevda, Bizans1905, casemiro, cozker, Cuadrado, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], minigolfmuduru, Moskov1925, Rhcp16

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye