Zaman: 15 Eyl 2019, 22:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2914 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 292  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 21:36 

Psycho yazdı:
Biraz sakin daha 2. haftadan kimse düşmez,kimse çıkmaz.
Zaten en sonda bjk deplasmanı galip gelme olasılığı düşük.
Evet eleştiri çok doğal ama bu takıma daha 2. hatfadan haksızlık yapmayalım.
Bu köprünün altından çok sular geçecek her takımın inişleri, çıkışları olacak.

Ben kadronun düşme durumunda olduğuna inanmıyorum.
Ve takviye yapılması taraftariyim tabi.
En başta on numara, forvet arkası tarzında sağlam bir isim.
Eğer eldeki girillo, çinemre gibi stoperleri gönderebilirsek,leo yedek stoper ve yedek sol bek olarak kaydırılır ve iyi bir sol bek alınarak transfer noktalanir.

5 stoper oluyor yine, Veli, Reis, Titi, Sanneh, Leo, Hakan Çinemre ve Grillo lisansı çıkmadı, sol ayaklı bir sağ açıkta lazım.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 21:49 

VTS yazdı:
Ankaragücü maçını izliyorum. Yaklaşık 2 katı bütçeyle Ankaragücü’nün yarısı kadar iyi takım kuramadık. İzleme tayfasından idarecisine alayı beceriksiz. Ben artık bilinçli olarak bu hale geldiğimizi düşünmeye başladım. Takımı düşürmek istiyorsan çekinmeden söyle Başkan. Göztepe seninle var olmadı senden sonra da yok olmayacak.

+1 Aydın Karabulut, Mehmet Sak, İlhan Parlak'larla kurulmuş A.gücü kadar top oynayamıyoruz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 22:08 
Kullanıcı avatarı

Bizim takımın iyi futbol oynayamama sebeplerinden başlıcası Deniz Kadah. Bunu hala anlayamadı Tamer Tuna. Deniz Kadah top dağıtamıyor, varlık gösteremiyor, dönen topları alamıyor, yavaş, oradaki bağlantıyı sağlayamıyor, on kişi gibi oynuyoruz. Siz Deniz Kadah'ın hiç ver kaç yaptığını, uzaktan şut çektiğini, forvete top taşıdığını, yaratıcı pas attığını, çalım attığını gördünüz mü? Oraya Yalçın'ı, Hüseyin'i, Alpaslan'ı koysa takım biraz daha iyi oynayabilir. Ayrıca Eren Jerome gibi şişirilen topları alıp takıma kazandıramıyor. Transfer gelmeyecekse Jerome'un acil iyileşmesi lazım. Tamer Tuna da hiç değişik şeyler denemiyor arkadaş.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 22:36 
Kullanıcı avatarı

krefeld1925 yazdı:
VTS yazdı:
Ankaragücü maçını izliyorum. Yaklaşık 2 katı bütçeyle Ankaragücü’nün yarısı kadar iyi takım kuramadık. İzleme tayfasından idarecisine alayı beceriksiz. Ben artık bilinçli olarak bu hale geldiğimizi düşünmeye başladım. Takımı düşürmek istiyorsan çekinmeden söyle Başkan. Göztepe seninle var olmadı senden sonra da yok olmayacak.

+1 Aydın Karabulut, Mehmet Sak, İlhan Parlak'larla kurulmuş A.gücü kadar top oynayamıyoruz.

Oynayamayiz cunku bizim takimda bir Pazdan,Canteros,Orgill yok.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 23:03 

Psycho yazdı:

Eğer eldeki girillo, çinemre gibi stoperleri gönderebilirsek,leo yedek stoper ve yedek sol bek olarak kaydırılır ve iyi bir sol bek alınarak transfer noktalanir.

Olaya yanlış yerden bakmışsınız veya giriş yaptınız olay 3 puan veya düşmemek değil , duseriz de puanda kaybederiz Ahmet oynar Mehmet oynar ama sorun şu takımın 180 dk dır gol pozisyonu yok . Bakın kupada amatör bir takımla oynamistik geçen sene farklı yendik ama adamlar poziyona girmişlerdi bize karşı bu futbolun doğası gereği olması lazım biz bunu bile yapamadık iki maçtır .
Daha farklı örnek vereyim boks maçında boksörün yumruk atamaması gibi bir durum düşünün ..
Yediğimiz gol kaleyi bulan sutumuzdan fazla ...
Takım en iyi pas yapan yüzdesi yüksek oyuncusu beto!!! Normalde bunun takım orta sahasindan birisi veya ne bileyim bir kanat oyuncusu olması lazım . Kısaca konu büyük anormallikler var galibiyet flan değil yani

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 00:13 

Psycho yazdı:

Bu takım geçen senede ilk iki hafta sıfır çekti kim düşer dedi,

Malatyaya eksik çatır catir top oynadık GS deplasmanında adamlar bize kontratla attı öncesinde yüzde yüzlük kaç gol kaçırdık

sen 180 dakika Malatya ve GS deplasmanindaki pozisyonların bir tane bulabildin mi?

kimse dolmabahceden galibiyet beklemiyordu kimse neden Antalyaya yenildik diye kizmiyor

2. haftadan değil lig başlamadan düşülür bu takıma 2. hafta değil 36. haftada eleştiri yapılıyor sana geçen sene itelenip zorla kalınan kadrodan ikinci yarı oynayan kadro arasında bir sanneh bir leo hariç hepsi aynı.

gol pozisyonuna giremeden nasıl gol atacaksın kimle gol atacaksın gol atamadığın maçı nasıl kazanacaksın düşmeyeceksin

bir senedir sol beke imza attiramayan sepil ve yoneticilerle mi o dedigiin kaydiymalari yapacak iki haftada..

köprünün altinsan sular akar ama bizim kopru su altında bize değişen bir şey olmaz..

o inişli çıkışlı takımlardan Beşiktaş'ı Antalyaspor u bir daha böyle yakalayamazsin bırak bir puanı sen bir pozisyona giremiyorsan milletin inişi çıkışı bize bir fayda getirmez..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 08:34 

Haydi transfer yapalım desek ,

Traore'den sonra sol bek ,Demba ba'dan sonra forvet bulamayan adamlardan çok umutlu olmamak lazım. Lig dışından yaptıkları 10 transferin 9'u çöp oldu. Elle tutulur bir Jahovic çıktı,o da Okan Buruk'un taaa Sivas'tayken aldırmak istediği adamdı zaten,bizle alakası yok.

Her zaman söyledim,yine söylüyorum : Bu takımın kurgusu oyuncu kapasitelerine göre yanlış. Bu 4-3-2-1 'in Allah cezasını versin. Bu taktiğin ağa babasını Barcelona yıllardır oynuyor.Oyuncu kalitelerini bir kenara bırakıyorum :

Barcelona'nın iki kanat bekinin asisti (Jordi Alba mesela) Kanat açıkları kadar. Eeee ortada da Messi gibi anadan doğma 10 numara oynuyor. Suarez'e aralara kaçıp,sekenleri toplayıp gol atmak kalıyor. O atamazsa beklerle birlikte hucümda birden 5 kişi oluveriyorsun,biri illa sekemi alıp atıyor.

Biz kanat beklerimizi sıfıra indiremiyoruz,sıfıra indirsek,asist yapacak yetenekleri yok. Zaten 10 numara hak getire. Forvetlerin suçu yok yani. 3 kişiyle 6 kişiye,kaleciyle birlikte 7 kişiye hücum yapmaya çalışıyorsun,olmuyor haliyle

Ben olsam , ilk önce ayağı top yapan,orta yapmasını bilen ,sıfıra inecek iki bek transfer yapar,onlarla oynardım. Her ne kadar geri dönüşleri sıkıntı olsa da Berkan oynamalı,hücum için mecburuz. Paluli'yi denemek lazım artık.

Bir de elinde oynatacağın biri yoksa,10 numara transferi şart oğlu şart.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 09:58 
Kullanıcı avatarı

Hala quaresma yazilmadi mi bize? Nalet olsun alin size transfer diyip dunya paraya bu adami alirlarsa sasirmam. Tam sepil transferi olur.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 10:14 
Kullanıcı avatarı

krefeld1925 yazdı:
betooo13 yazdı:
GÖZTEPE BİZİMDİR BİZİM KALACAK !!!

Siz kimsiniz derler adama

biz göztepeliler

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 10:31 

Sezona başlarken kadroda dūşūnūlmeyen bir iki ismi 11de oynattik ne demek?Tamer hoca ne demeye çalıştı amacı ne bu sorgulanmali ōnce.Bence bu açıklaması,M.Sepile takımda kadro dışılar ve transferler istiyorum göndermesidir.Soyunma odasında muhakkak olay oldu yoksa Ereni çıkarmazdi.Takim içi gruplaşma alanen ortada.Geçen senelerde herkesin imrendiği Göztepe tam bir kaos içinde,Denizlispor maçı öncesi yine kulağının üstüne yatarsa başkan işler iyice sakata gider

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2914 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 292  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ayd06an, babazor, Bing [Bot], Bozkurt1903, caGe, Delarey1925, Denyos Pukes, Elessar, EmreFR, Erdal83, esgres, extranjero, fba, FBSK, Ftorres35, gazikentlee, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kaplanbaba, kasadaparayok, NerdesinBeAbi, Offenbach, rapid, TİMİ88, Viola, vosvos, águila

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye