Zaman: 20 Eyl 2019, 11:45

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2976 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 298  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 12:37 

Mehmet sepil çık delikanlı gibi açıklama yap takır takır şöyle, biz bu klübü devredicez harcadığımın on katını kazanmam lazım projem bu de.Bayındır gizli ortaklarındandır de benden ümidi kesin de. Göztepe sayesinde bütün ülke beni tanıdı de.KONUŞSANA BÜYÜK BAŞKAN.

ATKISINI KRAVAT YAPANLAR ESKİ TRİBÜNCÜLER NABER? YOK MU STADYUM İÇERİSİNDEN BİR GÖRSEL YOLLAYIN GELSİN.

BURASI GÖZTEPE BURADA İHANET OLMAZ, BEDEL OLUR BEDEL

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 12:39 
Kullanıcı avatarı

Bu takimda asil bek olmayan bir futbolcu varsa o da Gassama'dir.
Gassama ve Titi Allah cezalarini versin , gecen sene dusuremediler bu takimi bu sene dusurup rahatlayacaklar. Her kim bu Gassama'yi istediyse direk ucak biletini kulup alsin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 12:54 
Kullanıcı avatarı

Tamer Hoca'ya laf soyleyenler var ama butun Göztepe sayfalari algi operasyonu yapiyor. Tamer Hoca'nin aciklamalari dikkat cekici ;

Beşiktaş'ın oyunundan yararlanamamanın öz eleştirisini içeride çok yaptım. Göztepe adına yapacaklarım var. Çok üzgünüm. Ortaya çıkan sonucun bu olmaması gerektiğini düşünüyorum. Göztepe'nin nelere ihtiyacı olduğunu bilmek için açıkçası teknik direktör olmaya gerek yok. Sezon başında göndermeyi düşündüğümüz bir-iki oyuncuyu Beşiktaş karşısında ilk 11'de oynattık. Yöneticiler neler olduğunu biliyor. Kulübün yapısını düşünerek çalışmalar yapıyorlar." 

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 12:57 
Kullanıcı avatarı

VTS yazdı:
Her musibette bir hayır varmış. 2 haftalık mağlubiyetlerin bize getirisi, herkesin durumun vahametini anlamış olmasıdır.

Vasat seviciler Leo'yu saçma sapan istatistiklerle övemiyor mesela. Hatta ''Leo sol bek değil'' yazanlar bile var. Biraderimiz gelmiş diye kutlama yapıyorlardı. Alın size ''birader''. İlk 15 dakika atak yapmak için Leo'yu muhatap dahi almadı adamlar. İçinden geçip devam ettiler. Oğuzhan hiç kasmadan 2-3 defa sağ kenara inip orta kesti.

Hazır boştayken Traore'yi geri bile getirebilirler. Bu kadar boş beleş bir yönetim anlayışımız var maalesef. Oyuncu araştırıp bulma sıfır. Planlama sıfır. Beceriksizlerini kabullenip menajerlerden yardım da istemiyorlar ne yazık ki. Böyle giderse geçen sezonu mumla ararız.

Leo haberinin bir diğer kopyası Sanneh. geçen sene 8 milyon euro'ya transfer yapmış bilader, helal olsun süper adam aldık bilader. ama daha önce canlı izleyen kişi sayısı koca bir sıfır :D

transfer taktiğin gençlere yatırım olabilir bunu anlarım da gençlerin en son teslim edileceği hoca müsveddesi TT'dir. adam genç düşmanı, elinde olsa +32 yaş ortalaması ile sahaya çıkar. 85'de yine 35 yaşında oyuncu sürer sahaya. bunları defalarca gördük, hatada ısrar etmenin anlamı yok. bunu geçen hafta yazdım diye "şimdiden hocaya sardınız yeeaaa" diye cevap veren bile vardı. al hocanı turşusunu kur birader.

biz bu kafa yapısıyla olmayacağını defalarca buraya yazdık, süper ligde 3. lig yönetim zihniyeti ile tutunamayız dedik ama eksi bombardımanına tuttular. şimdi birileri de doğruyu görmeye başladı ancak çok geç kaldık. 10 ay sol bek bulamayan yönetimden de hocadan da scoutdan da bi skim olmaz.

dortmund altyapısından çocuk aldık, adamın tecrübesi alman 4.ligi. buraya öyle yazıldı ki sanki messi geldi. yerli messi kadroya giremiyor daha. Paluli kral bilader. kadroda yok. 26 yaşında 2. lig topçusu stoper piyasada yok ama daha genç 30unda alır formayı. çiftlikbank tokatçısına benzeyen sol açık genç geldi "batuhan galiba" piyasada yok. şimdi de altyapıdan Ege var diyorlar. bi ara Uğur Kıllı vardı, altyapıdan süper bilader diyorlardı aha onun gibi olur Ege de. birileri bu isimleri sosyal medyada şişiriyor, gazınızı alıyor, hepsini birer ronaldo zannediyorsunuz sonra gelip burada gençler nerede diyorsunuz.

şimdi konuşması kolay diyenler çıkacaktır. ulan bunları 3 aydır söylüyoruz. siz, yönetim o bu görmüyorsa yapacak bişey yok. şimdi son 1 hafta yine 2-3 panik transferi gelir çikaleşi ayarında 3-4 hafta daha sustururlar tribünü ondan sonrası tornado...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 13:20 

Transfer isteyen arkadaşlar olaya su yönden bakalım , transferi yapacak olan yine aynı yönetim aynı adamlar aynı tas . Daha açık konuşmak gerekirse grilloyu ghilassi Ereni chikalesiyi peyberbesi doganayi vb bulup getiren kişiler yapacak transferi adise birkaç lira fazla veremeyenler leoyu 3-5 için yollayıp sonra solbek diye getirenler.
Kısaca bunların bulacağı getireceği 10 numaradan da 100 numarada hayır gelmez üzücü ve çıkamaz olanda bu :wink: .. kanat al dersin bunlar ucuz diye ızgara tavuk kanatçı getirirler

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 13:28 
Kullanıcı avatarı

Rime yazdı:
Tamer Hoca'ya laf soyleyenler var ama butun Göztepe sayfalari algi operasyonu yapiyor. Tamer Hoca'nin aciklamalari dikkat cekici ;

Beşiktaş'ın oyunundan yararlanamamanın öz eleştirisini içeride çok yaptım. Göztepe adına yapacaklarım var. Çok üzgünüm. Ortaya çıkan sonucun bu olmaması gerektiğini düşünüyorum. Göztepe'nin nelere ihtiyacı olduğunu bilmek için açıkçası teknik direktör olmaya gerek yok. Sezon başında göndermeyi düşündüğümüz bir-iki oyuncuyu Beşiktaş karşısında ilk 11'de oynattık. Yöneticiler neler olduğunu biliyor. Kulübün yapısını düşünerek çalışmalar yapıyorlar." 

Dünkü başarısızlık transferle izah edilemez. Göndereceğimiz adamı oynattım ne demek. Kafana silah mı dayadılar yoksa korkak olduğun için mi yedeğe çekemedin.

Bunu söylerken Borges ve Yasin'i kast etti herhalde. Borges'in taktik icabı sahaya sürüldüğünü yine kendisi söyledi. Yasin'i de oynatmasaydın kardeşim. Yerine topçu vardı kulübede.

Velhasıl; Tamer Tuna içi boş açıklamalarından birini yapmış. Maç elimizden gittikten sonra Ege, Yalçın veya Yusuf'tan birini sahaya süremeyecek kadar korkak bi hoca. Transfere bahane bulup korkaklığını saklamasın. Deniz hiçbir şey yapmadan maçı tamamladı. Kimse taraftarın aklıyla dalga geçemez.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 13:50 

Atalay1925 yazdı:
Hala enseyi karartmamayı seçiyorum öncelikle... Kadronun genel olarak iyi olduğunu ve oyun planında bir sorun olduğunu düşünüyorum. Normalde oyuncu özelinde tartışmayı sevmem ancak kendisini gerçekten sevmeme rağmen Deniz Kadah hem özellik hem de yaş itibariyle sadece alternatif olabilir bu takımda artık. Tamer Hoca baskıdan çekiniyor muhtemelen ama dün sahaya giren ve çıkan 14 oyuncu etrafında dönüyor takım. Heyecanımız eksik bizim bence... Dün maç öncesi sesi titreyerek yayıncı kuruluşa röportaj veren Yusuf'u koy takıma, geçen hafta oyuna girince iyi kötü hareket kazandıran Yalçın'ı koy takıma... Trabzon'un elinden aldığımız Hüseyin Bulut'u koy takıma... Şu anki durumdan ne farkı olur ki?

Ayrıca takımda bir takım mental problemler olduğu da ortada. Hüseyin'in maçtan sonra twitterda yazdıkları, Castro'nun maç sonu açıklamaları, Deniz'in maç sonu açıklamaları falan ciddi problemli işler... Daha ligin ikinci haftasında bu psikolojiye girersek rekor kırarak gideriz kümeye...

Önümüzdeki hafta Denizlispor maçını kazanırsak özgüvenimiz bir parça yerine gelecektir diye düşünüyorum. Galatasaray'ı yenmesine rağmen epey kötü bir takım olduğunu düşünüyorum çünkü Denizli'nin... 1-2 iyi transfer de gelirse fark yaratırız gibi görünüyor.

Son olarak yönetim ve Mehmet Sepil taraftar ile arasına mesafe koymayı tercih etti sanırım. Eskiden daha şeffaf bir yönetim sergiliyordu. Belki hala sağlık sorunları devam ediyor bilemiyorum ama gidişat çok parlak değil... Benim gibi iyimser bir adamı bile artık şüpheye düşürüyorlar...

Hüseyin Bulut'un twitter hesabı yok, yaptığımız 7 transferin 5'i Veli, Batuhan 3.lig, Murat Paluli 2.lig, Leo küme düşmüş takım, Hüseyin Bulut 4.lig(amatör küme) 600 dakika oynamış.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 14:05 

duyumcu arkadaş nerdesin yaaa,içerden üflemişlerdir senin kulağa bişeyler ,anlat bakalımmm bi izah et, nerdesin gönüllü duyumcu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 14:09 

Yönetim de yer alan maaşlı çalışan sevgili Göztepelilerin düşünceleri nelerdir? Sepil'e forvet, sol bek almazsak düşeriz diyebildiler mi? Yoksa aman ali rıza bey tadımız kaçmasın durumları mı? Kulüp neden şeffaf değil? Neden her şey gizli? Küme düşen veya son hafta düşmekten kurtulan takımlardan oyuncu almak nasıl bir gerizekalılık? Herkes eteğinde ki taşları döksün.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 14:24 

Yediğimiz gol sayısı (4) kaleyi bulan şut sayımızdan fazla başka bir şey demiyorum.. bu vaziyette kadro dışı da bekliyorum olması lazım gercekten tablo çok kötü konu 2 mağlubiyet değil daha fazlası 180dk tehlikeli pozisyonu olmayan takım ve vurdum duymaz kaşarlar..
Transfer konusunu yazmıştım bir beklentim yok bu güne kadar ki trasferleri yapanlarin getireceği topcuda aynılarinin laciverti olur en fazla ..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2976 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 298  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Emre, Garfield3454, Google [Bot], Google Adsense [Bot], icewolf01, Jason, kasadaparayok, Lular, Majestic-12 [Bot], manhatten34, Milat1914, mturan16, Offenbach, ozerctnky, saffet8, sorrento, tombulşişe

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye