Zaman: 22 Eyl 2019, 20:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 76 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Hafta | MKE Ankaragücü - Kayserispor
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 23:21 
Kullanıcı avatarı

Çoğumuz bilet almadık , yarın biçok kişi dışarda kalırsa bilet parası yüzünden , içeri girmenin bi anlamı olmaz. Bu işler tepkiyle olur , keşke kimse girmese ve takım 5 yese , o zaman anlar bu sivrizekalilar, sinerji denen şeyin kendileriyle alakalı olmadığını.. Yinede 5 yemeyelim tabi ama zaten normal şartlarda Kayseri bizi çok rahat yener. Bunu sadece taraftarla durdurabilirdik, sağolsunlar onunda içine ettiler.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 00:14 

Adam pişkin pişkin ne yapsam gidiyo kafasında tavır tarz desen o biçim

Vallahi Cemal’e rahmet okuttunuz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 10:21 
Kullanıcı avatarı

1 haftadır maça dair ne plan ne düşünce vardı.Maç günü geldi kıpırdanmalarımız başladı benim gibi düşünende baya kişi var.

Ne diyelim ki Ankaragücü bu hastalığı var tedavisi yok...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 11:08 
Kullanıcı avatarı

Şimdi adam çıktı parası olmayan evde izlesin dedi, ateşi harlamaya devam ediyor bu adam akıllanmaz kulüp olmuş bunun babasının malı , çok güçlü geliyoruz dedi dilenmeye devam etti, 2573639292 tane teknik direktör adayı var dedi takımda hoca yok ( ben transferi geçtim bu takımın nasıl hocası olmaz) , bugün maç günü insanda gram heves bırakmadılar paramızda var çok şükür ama birşeylerin anlaşılması lazım gitmiyorum maça başkanın tabiri ile elma armut garpuz bir ayrılsın bakalım .

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 11:52 
Kullanıcı avatarı

network yazdı:
Çoğumuz bilet almadık , yarın biçok kişi dışarda kalırsa bilet parası yüzünden , içeri girmenin bi anlamı olmaz. Bu işler tepkiyle olur , keşke kimse girmese ve takım 5 yese , o zaman anlar bu sivrizekalilar, sinerji denen şeyin kendileriyle alakalı olmadığını.. Yinede 5 yemeyelim tabi ama zaten normal şartlarda Kayseri bizi çok rahat yener. Bunu sadece taraftarla durdurabilirdik, sağolsunlar onunda içine ettiler.

Hepinizin düşüncesine saygı duymakla birlikte naçizhane fikrim takımı yalnız bırakmakla protesto etmek tabiri caizsse kendi ayağımıza sıkmaktır. Ben sizler gibi fazla deplasmana gidemiyorum lakin içeride maç kaçırmamaya çalışıyorum, bu maçada gecekondudan aldım biletimi. Bırakalım Mehmeti,Muratı biz en iyi bildiğimiz işi yapalım tribünümüze bakalım,takıma puan kazandııp sonrasında da ölçülü bir şekilde protestomuzu yapalım derim ben.

Başka Ankaragücü yok...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 12:36 

Ayhan Koç’un da dediği gibi bardak boş.
https://twitter.com/agtribundoluluk/sta ... 91105?s=21

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 12:48 

Son ana kadar nabız yokladım ama şu andaki görüntüde gitmemek en hayırlısı olacak..Biz kazanacağız,ANKARAGÜCÜ kazanacak..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 12:48 
Kullanıcı avatarı

Guclu06 yazdı:
network yazdı:

Hepinizin düşüncesine saygı duymakla birlikte naçizhane fikrim takımı yalnız bırakmakla protesto etmek tabiri caizsse kendi ayağımıza sıkmaktır. Ben sizler gibi fazla deplasmana gidemiyorum lakin içeride maç kaçırmamaya çalışıyorum, bu maçada gecekondudan aldım biletimi. Bırakalım Mehmeti,Muratı biz en iyi bildiğimiz işi yapalım tribünümüze bakalım,takıma puan kazandııp sonrasında da ölçülü bir şekilde protestomuzu yapalım derim ben.

Başka Ankaragücü yok...

Abi sıkıntı parası olmayan kişilerin maça gelemeyecek olması , yoksa ben kendim verebilecek durumdayım ama bir çok insan var veremeyecek.
Biz küçükken cebimizde para olmazdı , stada gelir 1 e 2 girmek için 3 saat beklerdik, şimdi öyle bir şansta yok , paran yoksa giremezsin. O yüzden durumu zayıf olan Arkadaşların , Abilerin, Kardeşlerin haklarını savunmazsak , yanlış yapmış oluruz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 13:31 
Kullanıcı avatarı

Maç günü gelince kaşınıyoruz, dayanamıyoruz. 60 lira bilete, 35 lira passo denilen saçmalığı yenilemeye verdim. 2 bira, bi köfte ekmek, bi paket sigara oldum sana 200lük. Geçen sene Kayseri deplasmanında bu kadar para harcamamıştım.

Dışarda kalan arkadaşların içerideki sesi oluruz umarım. Ayrıca Sol Kapalı ne durumda olacak, satılan 200 kombine ne ayak bugün göreceğiz. Gerçekten şehit ailelerine mi verildi yoksa taksici-dolmuşcu mu dolu içerisi belli olacak.

Maça gelince... 1 puan iyi, 3 puan mucize olur. Kafana göre Ankaragücüm.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 13:47 

takımı yalnız bırakmak olmaz ama bilet fiyatlarından içeri giremeyecekleri düşündügünde maça girmemek daha mantıklı maça gelince beraberlik agır basıyo.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 76 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], bunela, BVB, davidluiz4, Delija, esgres, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, HeryerdeÇarşı, inadına_körfez, kei, Larendon, mecbur, raulmadrid, YeşilSiyah1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye