Zaman: 19 May 2022, 02:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6260 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 626  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 04:49 
Kullanıcı avatarı

Dönüş yolundayız 4 arkadaş yemin ederim ağzımızı bıçak açmadı turgutlu gişelere kadar salak salak müzik dinledik enerjimizi emdiler 2 haftada.

önceden yenilsek bile önümüzdeki maçın kritiğini yapardık maalesef onu bile yapamadık yolda

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 05:03 
Kullanıcı avatarı

rolanddeschain yazdı:
Dönüş yolundayız 4 arkadaş yemin ederim ağzımızı bıçak açmadı turgutlu gişelere kadar salak salak müzik dinledik enerjimizi emdiler 2 haftada.

önceden yenilsek bile önümüzdeki maçın kritiğini yapardık maalesef onu bile yapamadık yolda

iyi yolculuklar hocam. hayatlarında bi kere bu duyguyu yaşamamış insanların elinde olmak, ellerinde imkan varken bizlere bunları yaşatmak.. az süreleri kaldı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 07:09 
Kullanıcı avatarı

Sen ligi 6. bitirmiş takımı komple boz , ligi 15. sırada bitirmiş takım iskeletini koru :!:

Sonuç ortada, bu saatten sonra pek birşey beklememek lazım başkan kafasında birçok şeyi bitirmiş.İstediği fiyata satamayınca iyice sıkılmış.
Stad inşaatı bitesiye kadar bu durum devam edecek gibi...

Stad açılınca da ufukta yeni başkan görünecek gibi...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 09:39 

Utanıyorum kardeşim bu Göztepe kadrosundan utanıyorum. Alt liglerde elde avuçta bir şey yoktu reva bu halimiz dedik hiç bir beklentimiz yoktu eyvallah ama bu gelir gider dengesiymiş falan benim sikimde değil. Utanıyorum bu takımı izlemekten. Yönetemiyorsun yönetmeyeceksen siktirin gidin

Sonra elimizde pankartlarla gelmeyeceğiz diyince bozuluyorlar beyfendiler. O ulu,kulüpler, yönetimler üssü SEPİLE söyleyin DÜŞÜYORUZ

Her şey hentbol maçında sepile ve yönetime protesto ederken, kendi taraftarımızdan sepili koruyup bize tu kaka yapan ASALAKLAR YÜZÜNDEN OLDU. ADAMA ÖYLE BİR ROL MODEL YAPTINIZ Kİ ADAM ŞİMDİ NE DİNLİYOR NE İCRAAT YAPIYOR. ADAMI GÖREN VAR MI BEN GÖRMÜYORUM ADAMLARINI YOLLUYOR GÖREN VARDA SÖYLESİN BU TAKIM DÜŞÜYOR. İSTEDİĞİ FİYATTA NET YARI YARIYA ZARAR EDER AYIK OLSUN

GÜZELYALIYDA BÜYÜDÜ BİLADERRR, BÜYÜK GÖZTEPELİ BİLADER, RÜYALARINI BİLSENİZ UYUYAMAZSINIZ BİLADERRRR, KAFANIZI SİKEYİM BİLADER.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 09:53 

Şu yasin ve denizden bir an önce kurtulmamız lazım. Bir an önce ya kadro dışı yada ilişiklerinin kesilmesi lazım. Takımı düşürecek şekilde gruplaşmışlar gibi bu adamlar. Bir kanat bir 10 numara şart oğlu şart. Kanat alınamıyorsa koy yalçını oynasın

Eren i ile eleştirmek bence saçma çünkü adam kariyerinin hiçbir zamanında koşan basan forvet olmamış. Ceza sahasında önüne top atacaksanız bitirecek başka bir numarası yok, bize uygun olmadığını söyledik ama bizimkiler gitti rodellega yerine bu faydasızı aldı.

Biraderimzidir eyvallah ama leo maç kazanacak takımın sol beki olmaz.

Gassama çaresiz vaka, geçen sene bursa maçında düşüremedi bizi, bu sene düşürecek

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 09:56 

bizim takımın en teknik,ayağa pas yapabilen oyuncusu beto ,söylüceklerim bu kadar ,

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 10:16 

Hala enseyi karartmamayı seçiyorum öncelikle... Kadronun genel olarak iyi olduğunu ve oyun planında bir sorun olduğunu düşünüyorum. Normalde oyuncu özelinde tartışmayı sevmem ancak kendisini gerçekten sevmeme rağmen Deniz Kadah hem özellik hem de yaş itibariyle sadece alternatif olabilir bu takımda artık. Tamer Hoca baskıdan çekiniyor muhtemelen ama dün sahaya giren ve çıkan 14 oyuncu etrafında dönüyor takım. Heyecanımız eksik bizim bence... Dün maç öncesi sesi titreyerek yayıncı kuruluşa röportaj veren Yusuf'u koy takıma, geçen hafta oyuna girince iyi kötü hareket kazandıran Yalçın'ı koy takıma... Trabzon'un elinden aldığımız Hüseyin Bulut'u koy takıma... Şu anki durumdan ne farkı olur ki?

Ayrıca takımda bir takım mental problemler olduğu da ortada. Hüseyin'in maçtan sonra twitterda yazdıkları, Castro'nun maç sonu açıklamaları, Deniz'in maç sonu açıklamaları falan ciddi problemli işler... Daha ligin ikinci haftasında bu psikolojiye girersek rekor kırarak gideriz kümeye...

Önümüzdeki hafta Denizlispor maçını kazanırsak özgüvenimiz bir parça yerine gelecektir diye düşünüyorum. Galatasaray'ı yenmesine rağmen epey kötü bir takım olduğunu düşünüyorum çünkü Denizli'nin... 1-2 iyi transfer de gelirse fark yaratırız gibi görünüyor.

Son olarak yönetim ve Mehmet Sepil taraftar ile arasına mesafe koymayı tercih etti sanırım. Eskiden daha şeffaf bir yönetim sergiliyordu. Belki hala sağlık sorunları devam ediyor bilemiyorum ama gidişat çok parlak değil... Benim gibi iyimser bir adamı bile artık şüpheye düşürüyorlar...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 10:26 

Sideye,Bozüyük’e amatöre düşmüş takıma otobüs yapan insanları soğuttunuz allah bin belasını versin bunların. Hentbola yaptığın gibi ver dilekçeyi alt ligde oynamak istiyorum de BÜYÜK BAŞKAN

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 10:44 
Kullanıcı avatarı

Yasin,Halil,Deniz gibi karakter abidelerinin? olduğu bir takımda alt yapıdan gelen çocuklar kimi örnek alacak da takıma katkı verecek.Buradan iki senedir salladığımız Reis Saneh ve Çakma Puyol ( Titi )yi 8 e böler 2 yle çarpar.Mevcut kadroda o bölgede oynayacak adamlar Alpaslan ve Reistir.Şimdiye kadar yönetim hakkında hep iyi düşündüm ama Sepil ya görevini tamamladı ya da b.kuyla inatlaşıyor.Atalar boş konuşmamış '' b.kula inatlaşan altına s.çar.''
'' NOKTA !!! ''

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 10:45 

Tamer Tuna ilk 10 haftayı göremez ki Denizli mağlubiyeti olursa 2.haftada bile bırakabilir.
Sepil şimdiden , kadro iyi ben bu takımı adam ederim diyen birini hazırlamıştır Tamerin yerine. Bence de kadro eksik ama bu kadar da kötü değil , tatktik yerleşim hatası ve hoca korkaklığı yaşıyoruz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6260 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 626  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, MorMenekseler, Offenbach

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye