Zaman: 16 Nis 2021, 13:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 107 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor - Sakaryaspor(Hazırlık Maçı-Rövanş)
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2019, 17:49 
Kullanıcı avatarı

Burada maçın güvenlik nedeniyle iptal edildiğini söyleyen arkadaşlara Tatangalar resmi açıklamayla cevap vermiş ve yönetimlerini istifaya davet etmiş.

Rövanş maçının altı doldurulmaz sebeplerle iptal edilmesine diye bir ibare var açıklamalarında bilginize..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor - Sakaryaspor(İPTAL EDİLDİ)
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2019, 18:09 
Kullanıcı avatarı

Belli bir seviyeyi korumakta fayda var diye düşünüyorum.

Ben Sakarya tarafı açısından daha hayırlı olduğunu düşünüyorum bu iptalin. Bence moral motivasyon anlamında çok dipteler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2019, 18:36 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle bizden yana kimse bu maçın iptalini istemiyor. Geldiniz güzelce tribün yaptınız gittiniz biz de tebrik ettik. Ne güzel biz de gelecektik organizasyon tamamlanacaktı. Tribün, kavga vs. hakkında yorum yapan arkadaşlar siz de benzer durumu Çorumspor maçında yaşamıştınız, hangi deplasman tribünü gelse sazı eline alır o durumda. O yüzden anlayabildiğinizi düşünüyorum nasıl bir ruh hali olduğunu ve de bu bir hazırlık karşılaşması olunca ciddiyetten uzaklaşıp ipleri iyice kopartanlar oldu. Diğer meseleye gelirsek şu anki yönetim sancılı bir şekilde göreve geldi. Gerek iletişim kopukluğu, gerek verdikleri sözleri yerine getirememe durumlarından bir süredir istifa etmeleri yönünde bir çağrı vardı, bu açıklama ile metne dökülmüş oldu. Yapılan açıklamadaki o kısım yönetimin maçın rövanşının iptalini kabullenmesine tepki.

Gönül isterdi iki camia birbirini güzelce karşılaşsın, taraftarlar arasında seviyeli bir diyalog olsun, Kocaelisporlu futbolcuların maça çıktıkları pankartın hakkı verilsin fakat olmadı. Yeni sezonda başarılar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2019, 19:12 
Kullanıcı avatarı

Günler planlanırken niye bunlar düşünülmedi. Emniyetle niye görüşmedi uygun bir gün belirlenirdi. 1. ve 2. maçın günü kafadan belirlense ve gerekli görüşmeler yapılsa ona göre program yapılsa bunlar olmazdı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2019, 19:25 

90 lı yıllarda da sezon öncesi hazırlık maçları oynannıyordu..

Kocaelinin en iyi kadrosunu hazırlık maçında 3-1 yenmiştik.. Kocaeli taraftarı gelmişti.

Yine İzmitte oynanan bir maçı 4-0 Kocaeli kazanmıştı.. Her iki hazırlık maçınıda seyretmiştim..

İş fulleme muhabetlerine kadar düşmüşse yazık.. Şunun şurası 40 km.. Her iki takım taraftarının kendilerine ayrılan yeri rahatlıkla dolduracağı aşikarken muhabbet nereye dönmüş..

Ancak esas sorgulanması gereken Yeni Kocaeli stadının yol sorunu.. Açıldığı geçen sezondan beri ciddi deplasman taraftarı gelmedi diye biliyorum.. Bu maç resmi maç olsaydı muhtemelen yasaklanacaktı o zaman.. Yol sorunu çözülmedende yasağın kalkacağını düşünmüyorum..

Yine bu maçlar ayarlanırken bu durumun sorgulanmamasıda ayrı bir konu..

Neyse hayırlısı olsun.. Gelecektik olmadı.. Artık lige dönme vakti..

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2019, 20:10 

esklery yazdı:
90 lı yıllarda da sezon öncesi hazırlık maçları oynannıyordu..

Kocaelinin en iyi kadrosunu hazırlık maçında 3-1 yenmiştik.. Kocaeli taraftarı gelmişti.

Yine İzmitte oynanan bir maçı 4-0 Kocaeli kazanmıştı.. Her iki hazırlık maçınıda seyretmiştim..

İş fulleme muhabetlerine kadar düşmüşse yazık.. Şunun şurası 40 km.. Her iki takım taraftarının kendilerine ayrılan yeri rahatlıkla dolduracağı aşikarken muhabbet nereye dönmüş..

Ancak esas sorgulanması gereken Yeni Kocaeli stadının yol sorunu.. Açıldığı geçen sezondan beri ciddi deplasman taraftarı gelmedi diye biliyorum.. Bu maç resmi maç olsaydı muhtemelen yasaklanacaktı o zaman.. Yol sorunu çözülmedende yasağın kalkacağını düşünmüyorum..

Yine bu maçlar ayarlanırken bu durumun sorgulanmamasıda ayrı bir konu..

Neyse hayırlısı olsun.. Gelecektik olmadı.. Artık lige dönme vakti..

96 senesinde hazırlık maçına bende gelmiştim Sakaryada 1-1 bitmişti 10 yaşında filandım basın tribününde ben gibi bir kardeş Faruk Yiğit’e kaptan mağara adamı dedi diye kavga edecektik az daha :) güzel günlerdi ama güzel anlatıyoruz

Bu maça gelirsekte bu maç kesinlikle Sakarya’lı arkadaşlarla alakası yok onlarda gelmek ister senelerdir derbi izlemediler

Eylül ayında bizim stad’da Türkiye -İngiltere U21 maçı var İngilizler kalkıp dese bizde geliyoruz veya Türkiye’de yaşayan İngilizler maça gidemeyecekmi şimdi saçma değilmi sizcede veya şöyle soralım bu sene iyi takımlar var taraftarlı o zaman biz her maç deplasmanı kapatalım kimse gelmesin veya süper lig’e çıkarsak ne olacak her maç deplasman yasağımı olacak

Türkiyede amatör maçlar bile emniyete bildiriliyorken böyle bir maçın emniyet onayı dolayısıyla valilik onayı olmadan organize edilebilmesi mümkünmü,yada bir hafta önce yol vardı güvenliydide bir haftadamı güvensiz oldu.Sakarya yönetimi rica etti bizimkilerde kabul etti maçın iptalini,kılıfıda il güvenlik kurulu hazırladı (Bu yazı bizim tribünden büyüğümüz bir abinin yazısı olay budur Sakaryalı arkadaşlarda teyit edenlerde var )

Şunuda söyleyim hazır tam hazır olmayan Sakarya takımını yakalamışken güzel bir galibiyet alırdık moralli girerdik Sakarya yönetimide sizden gelecek olası tepkiye karşı iptal ettirdi bide diğer önemli etken o gün Sakarya tarafında yaşanan olaylar bir video izledim kale arkasında bayanlar bile olaylara girmiş bu nedenle hayırlı olduğunu düşünüyorum Salı günkü olaylar İzmit’de devam etse altından 2 camiada kalkamazdı

Son olarak Sakarya tarafı 99 senesinde iyi gelmişti 2004 de idare eder 2006’da problem vardı yine 2.yarı girmişlerdi 2011’de yine iyi gelmişlerdi ama bizde her Sakarya maçında hakkını verdik deplasman tribünün özellikle 99 senesindeki ve 2004 oynanan ve son olarak 2 gün önceki maçlarda en baş favorimdir

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Kocaelispor - Sakaryaspor(İPTAL EDİLDİ)
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2019, 21:17 

Sakarya İzmit’e gelirken formasız atkısız gelirdi çok makarasını yapardık [emoji3]

2-0 yendiğimiz maçta 500 bilet verildi 500 kişi geldiniz doğrudur. Ama o maç esir aldık falan büyük yalan olur

https://youtu.be/4ZLQmA8TNyc

Çok iyi tribün yapmıştık o maç.

Sırasıyla Sakarya maçlarının analizini yapayım;

97-98 sezonundaki Sakarya’daki maça gelmiştim. 2-2 bitmişti. Kale arkasını komple doldurmuştuk. İki tarafta öyle aman aman tribün yapmamıştı.

97-98 İzmitdeki maçta vardım. Sakarya 1-0 yenmişti . Sakarya bizim gittiğimizin yarısı gelmişti. Yine 2 tarafta öyle çok iyi tribün yapmamıştı.

2003-2004 yılı ilk maç, maçtaydım,1-0 yenmiştik. Çok iyi tribün yapmıştık. Sakarya iyi değildi.

2003-2004 Yılı ikinci maç askerde idim. Televizyondan izlemiştim. Kar maskeli deplasman. Bizim tribün tam ultras görüntü vermişti o maç. Çok iyidi. Sakarya tribünü de iyiydi.1-1 bitmişti

2005-2006 yılı Sakarya’nın İzmitde bizi 3-0 yendiği maç maçtaydım. Sakarya deplasman tribünü çok kötüydü. Doğru dürüst atkı bile yoktu. Bizde çok kötüydük.

2005-2006 yılı ikinci maç Sakarya’da idim. 2-0 yenilmiştik. Sakarya tribünü de bizde çok iyiydik. Maç sonu emniyet ile olaylar yüzünden gece 2’de çıkmıştık.

2007-2008 ilk maç Sakarya’da Sakarya bizi 4-1 yenmişti. Deplasman yasağı vardı.

2007-2008 ikinci maç maçtaydım. 1-1 bitmişti. Deplasman yasağı vardı.

2010-2011 İzmitde ilk maç 2-0 yenmiştik. Çok iyi tribün yapmıştık. Sakarya’da iyi tribün yapmıştı

2010-2011 Sakarya’daki 2. Maçta yoktum. 5-1 yenildik. Tribün nasıldı bilmiyorum

En son hazırlık maçı 1-1 bitti. Maçtaydım. Bizim tribün çok iyidi, Sakarya kötüydü.

4 beraberlik, 5 mağlubiyet , 2 galibiyet [emoji3]

Ama objektif konuşayım aramızdaki maçlardaki genel anlamda tribün olarak biz daha iyiydik.

İki tribünde çok iyi tribün. Türkiye’de ilk onda. İkisinin de iyi kötü günleri olur. Ama değerlerinden hiçbirşey kaybetmezler.

Sakaryaspor hep olsun, hep birbirimizle atışalım. Yeter ki canlara birşey olmasın

Bir daha ki maç süper ligde olması dileğiyle...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En son körfezli_celik tarafından 22 Ağu 2019, 23:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2019, 22:11 

Orhan deli gibi yaptın kendini iyice

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2019, 22:24 

54Sakaryam yazdı:
Aga ne anlatıyorsun ya yok atkıyla gelmemişiz de bilmem neymişte geldiğimizi ispatlasak atkıyla gelmediniz diyorsunuz onu kanıtlayacağım başka hikaye anlatıyorsun en son 10 sene önce karşılaşmışız o zaman atkı kültürü ülkede ne kadar genişti ne anlatıyonuz aga

Storeler mi vardı o zamanlarda olacağı bu işte o yıllarda görmüyoyormusun atkıyı

https://youtu.be/YHog7AjBJes
Allta sizin tribünden çekilmiş atkı açılan görüntüler var denizli taraftarı mı ne anlatıyorsunuz ne kadar yalana tapan bir topluluksun kocaeli hayatımda sizn kadar kolpa sıkan taraftar görmedim yalanın yalanı bin para sizde yalan söylemekten de utanmıyorlar videoyla kanıtlıyoruz hala film peşindeler :lol:

Korkarım ki birazdan o stad bizim stad değile döner iş
https://youtu.be/_lC8ArjCRPg

Ayıp etme kardeş burada efendi gibi konuşuyor herkes sana niye yalan söylesin Çelik abi adam tek tek açıklamış bizde kötüydük Sakarya’da kötüydü diye objektif yorum yapmış hangi maça geldinde millete film peşindesin diyorsun burada yazan çoğu kişi eski zamanları gören isimler sizden esklery ve tatanga mesela senelerdir yazarlar geçmişi gören adamlar onlarda yazsın

Şunuda söylemek lazım 1999 maçı haftaiçiydi Cuma günüydü 2006 senesinde oynanan maç kardan dolayı ertelendi hafta içi oynandı 2011 senesi yine hafta içi oynadık buna rağmen çok iyi ambiyans vardı bizim şansımıza İzmit’de 2 maç hafta içine denk geldi. Deplasman’da oynanan maçtada Çelik abinin dediği gibi gece 2’de döndük iyi tribün yapmıştık.

Atkı kültürü ne kadar genişti demişsin ben çok iyi hatırlıyorum Sakarya’nın efsane atkıyla yaptığı tribünleri bana kalırsa o zamanki atkıları hiç birşeye değişmem tezgahta satılan atkılar her zaman daha kalitelidir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2019, 22:33 
Kullanıcı avatarı

54Sakaryam yazdı:
Aga ne anlatıyorsun ya yok atkıyla gelmemişiz de bilmem neymişte geldiğimizi ispatlasak atkıyla gelmediniz diyorsunuz onu kanıtlayacağım başka hikaye anlatıyorsun en son 10 sene önce karşılaşmışız o zaman atkı kültürü ülkede ne kadar genişti ne anlatıyonuz aga

Storeler mi vardı o zamanlarda olacağı bu işte o yıllarda görmüyoyormusun atkıyı

https://youtu.be/YHog7AjBJes
Allta sizin tribünden çekilmiş atkı açılan görüntüler var denizli taraftarı mı ne anlatıyorsunuz ne kadar yalana tapan bir topluluksun kocaeli hayatımda sizn kadar kolpa sıkan taraftar görmedim yalanın yalanı bin para sizde yalan söylemekten de utanmıyorlar videoyla kanıtlıyoruz hala film peşindeler :lol:

Korkarım ki birazdan o stad bizim stad değile döner iş
https://youtu.be/_lC8ArjCRPg

Ya sen sıkıntılı mısın. Eminim maçta kavga edip kendi tribününe zarar veren, alt taraftan bizim tribüne 100 metre engelli gibi koşmaya çalışan, (sanki havaya ışınlanacak) koltuklara takılıp düşen falan troller arasında sende varsındır. Adam 2011'de ki maçta atkı yoktu dememiş 2005 2006'da doğru düzgün atkı yoktu demiş objektif şekilde değerlendirme yapmaya çalışmış. Üstüne bizde çok kötüydük demiş.

Efendi Sakaryalı kullanıcılar bile rahatsız senin tavırlarından saçmalama artık. Şu trollü susturun lütfen.

Tamam en büyük sakarya tribünü başka büyük yok, Sakın banada cevap vermeye laf yetiştirmeye çalışma valla uğraşamam senle.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 107 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Aretias, berkutay, Bing [Bot], gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kare, Nistelrooy, Spanksk, TottiReiz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye