Zaman: 14 Tem 2020, 16:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 228 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Sakaryaspor 1 - Kocaelispor 1(Hazırlık Maçı)
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2019, 01:46 

körfezlee yazdı:
grelow yazdı:
https://medyabar.com/haber/3005306/macta-cikan-kavga-stat-disina-tasti-1-yarali

Ne diyeyim Allah akıl fikir versin

Az öncede yazdım arkadaşa özeldende sordum durumunu biz bir arkadaşımızı kardeşimizi toprağa verdik 2 sene bugün yaşanan bu olay durulmazsa devam ederse siz iç işlerinizi daha iyi biliyorsunuz 2.maç oynanmasın 90 dk'lık futbol yüzünden millet bu hale geliyorsa oynamayalım yani şart değil

Sıkıntılık bi durum yok çok şükür, cumartesi nasipse oradayız.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2019, 02:33 

Cumartesi de Biz Geliyoruz Beyler Sıkıntı Yok:) Maç Sonu Kocaeli Haber Sitelerinde Konu Geçti. Maç Öncesi Bir Kocaeli Taraftarı Plastik Mermiyle Yaralandı Diye. Çok Araştırdık, Abiler Telefonda Konuştu Aslı Gelmedi Haberin. Tribünsel İşlere Girmeye Gerek Yok. Buradan Kocaelisporlu Tribüncülere Sesleniyorum, Şehir Dışından Gelen Polisler Bir Çok Kişiyi Fişledi, Size de Aynısı Olacak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2019, 03:03 
Kullanıcı avatarı

Kimsenin mütevazi olmasına gerek yok, çok büyük ta.sak yaptık. Kına gecesi bitti Düğün İzmit’te :):):)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2019, 03:41 

Sakarya tribünü beklentimin çok altında, bizim tribün ise çok üstündeydi.

Uzun zamandır güzel bir stada deplasmanda yapmamıştık, efsane deplasmanlar arasına girmiştir.

Ulusal kanallar verse uzun yıllar en iyi 10 deplasman sıralamasına girer

Muhakkak Sakaryalılar da İzmit’e iyi gelecek, iyi tribün yapacak ama emin olun bizim yaptığımız gibi 90 dakika stadı esir alamayacaksınız. Bir daha da karşılaşılsak Sakarya’nın Sakarya’da kendini bu duruma düşüreceğini sanmıyorum. Nasıl rekabetin getirisi ile 5-1’in yıllarca makarasını yaptıysanız bizde yıllarca bu tribünün makarasını yapacağız. Bu arada pankartınız güzeldi.

Sakarya’da Kocaeli’de üst ligleri fazlası ile hakediyor. Bugün makara sırası bizde. O yüzden çok takılmayın, ikimizde birbirimizin değerini iyi biliyoruz.

Bıçaklanan Sakaryalı arkadaşa geçmiş olsun. Bizden de birinin boğazına plastik mermi gelmiş, boğazından çıkmamış, şimdi durumu iyiymiş.

Hiçbirşey candan öte değil...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2019, 04:46 
Kullanıcı avatarı

Sado yazdı:
Cumartesi de Biz Geliyoruz Beyler Sıkıntı Yok:) Maç Sonu Kocaeli Haber Sitelerinde Konu Geçti. Maç Öncesi Bir Kocaeli Taraftarı Plastik Mermiyle Yaralandı Diye. Çok Araştırdık, Abiler Telefonda Konuştu Aslı Gelmedi Haberin. Tribünsel İşlere Girmeye Gerek Yok. Buradan Kocaelisporlu Tribüncülere Sesleniyorum, Şehir Dışından Gelen Polisler Bir Çok Kişiyi Fişledi, Size de Aynısı Olacak.

facebookta bir arkadaş yazmış. biz otobüslerden inmek üzereyken bir taşlanma hadisesi oldu orada polis hemen plastik mermiye sarılmış rastgele bir arkadaşın boğazına denk gelmiş. spor büro evine kadar getirmiş yarın operasyonla alınacakmış durumu şimdilik iyiymiş.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2019, 07:20 
Kullanıcı avatarı

Şöyle bir durum var, bizim arkadaşlar ilk yarı inanılmaz bir tribün yaptı, Sakarya'lılar ancak 35'te hareketlendi ki bizimkiler Hoşgeldiniz diye maytap geçtiler. 3-5 dk'lık bir tezahurattan sonra o da bitti. Ben bizimkilerin ikinci yarı performansını merak ederken hatta endişe duyarken, ikinci yarı bizimkiler aldı sazı eline, cidden Sakarya'lıların ıslıklamaya mecali yoktu.

Bu bir hazırlık maçı vs diye geçiştirilecek bi durum değil, ezeli rakibin gelmiş ve stadı inletiyor. Sen maratondasın ve full doldurmuşsun.

Yazın, çizin kendi sayfalarınızda, eleştirin ki birşeyler değişsin. Ben ciddi ciddi, tatangaları da izlemek için gitmiştim. Hayal kırıklığı yaşadım.

Biz burada bütün renkdaşlar, 2 senedir hakaret etmeden tartışıyoruz, tribünümüzü yeri geliyor yerden yere vuruyoruz ki birşeyler değişsin diye.

Yani Tatanga'ların ciddi anlamda birşeyler yapması gerek.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2019, 08:41 

Tribündeki üstünlüğümüzü sakaryalı hafısslarda anlamışlardır herhalde. Güzel organize olup tribün dersi verdik. Daha fazla şey yazıcamda hafısları rencide etmek istemiyorum . İnşallah cumartesi geceside böyle güzel deplasman tribünü görürüz . Son zamanların en keyifli tribününü yaptık bana göre .

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2019, 09:01 
Kullanıcı avatarı

https://www.instagram.com/p/B1Zmi01g7SC/

https://www.instagram.com/p/B1ZaN86DsjY/

Bu fotolar dün akşamdan mı harbiden. Greenblack34ün dediği gibi biz gerek burdan gerek sosyal medyada 2 senedir tribünü tartışıyoruz. Yeri geldi eski tribün lideri telefonla bile aradı beni. Yer geldi kendi taraftarlarımızdan tribünü rezil ediyorsunuz dercesine eleştiri aldık, Ama bazı şeyler düzelecekse dediği gibi yanlışı görenler olarak hür iradenizle eleştirmeniz lazım. Bizde de her şey çok güzel değil, hatta bu senede eleştirilere devam edecek gibi duruyor, daha eski ekip hala gelmediği halde ben dahil 2,5 senedir deplasmana maratona gelmeyen yüzlerce kişi, 2 senedir bir şeyler yapmaya çalışan üni tayfası ve haluk bozonun yeni ekibiyle iyi iş çıkarttık.
Biz çıtayı ilk maçta yükselttik şimdi sizden de bir çok küskün gelecektir göreceğiz

En son zebercet41 tarafından 21 Ağu 2019, 10:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2019, 09:54 
Kullanıcı avatarı

biz zaten 2-3 sezondur tribünde çok ciddi sorunlar yaşıyoruz. kabaca anlatmak gerekirse yılmaz abi bir türlü tek başına iktidar olamıyor gibi bir durum var diyebilirim. rahat bırakmıyorlar adamı. geçen sezon ilk haftalarda kimse tribüne gitmedi bu sebepten. açın bakın içerideki sarıyer, uşak maçlarını 1000 kişi var yoktu. bu tepki verildikten sonra geri çekildiler 3-4 maç olması gerektiği gibi tek başına yılmaz abi geçti sete ama tam havaya giriyoruz ortaya çıkıyorlar tad tuz bırakmıyorlar. hep kavga hep gürültü.

3 senemiz 1 şampiyonluk 2 de play off finali ile geçtiği için uygun zaman olmadı bu konuları masaya yatırmak için. bu sorunlar da dışarıdan çok görülmedi, içerde 35 bin kişiye salkım saçak oynadık, şehir şehir onbinlerce kişi finallere gittik geldik. canlı yayınlandı maçlar, tribün hep gündem oldu ama içeride ciddi sorunlar vardı. bu sene umarım takım orta sıra takılır vitrine de çıkmayız tribün içindeki problemleri çözmek için en uygun zaman olur. gerçi konu sakaryaspor olunca iddiasız, play-off'suz sezon imkansız gibi de neyse... tribünün yüzde 90'ının tarafı belliyken çok uzatmadan bir an önce bu işleri çözmek lazım.

kocaeli tribünleri için aslında bu anlattıklarım hiç yabancı değil. en iyi onlar anlar tribün içindeki çekişmenin sıkıntılarını. 2 senedir kötü durumdaki tribünün artık toparlanma vakti gelmişti ve bu maç hazırlık maçı da olsa çok iyi bir harekete geçme motivasyonu oluştu. yapılan kortejden belliydi tribüne ve tribün yapmaya olan açlıkları. içeride de iyi tribün yaparsınız. takımınız da fena değil üst sıralara oynadıkça bu sezon yükseliş seneniz olur tribün olarak. bizim taraftaki yılgınlık zaten maç öncesi burada bile belliydi. ben kendi adıma 10dklık yola gitmedim maça. bizim çocukların yayınından bakarım dedim kavgayı gördüm iyi ki gitmemişim dedim kapadım. deplasmana giderim diyordum da yılmaz abinin kale arkasındaki fotoğrafını görünce içim acıdı. az olan hevesim de kaçtı açıkçası.. ne diyelim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah kısa sürede çözeriz..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2019, 10:01 

Hodri Meydan müthiş tribün yapmış valla helal olsun :shock:

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 228 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Burak1905, caGe, cozker, Elessar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Michy, SeferKSK, Spanksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye