Zaman: 22 Ağu 2019, 06:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 217 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sonraki

Kupayı kim kazanır?
Anket 14 Ağu 2019, 23:20 tarihinde bitecek
Liverpool 91%  91%  [ 29 ]
Chelsea 9%  9%  [ 3 ]
Toplam oy : 32
Yazar Mesaj

TD Editör
 Mesaj Başlığı: Re: UEFA Süper Kupa Finali | Liverpool 1 - Chelsea 1 (2-2)-(
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2019, 02:36 
Kullanıcı avatarı

BÇV yazdı:
Maç ile ilgili söyleyeceğim tek birşey var.O ibne sahaya daldığında kameralar bilerek çekmiyor ki amacına ulaşamasın ve başka insanlara örnek olmasın diye.Ama bizim sayın tribündergi yönetimi adamın bir tek hayat hikayesini paylaşmadığı kalmış.Uefa dakiler gerizekalı aptal insanlar ama siz çok akıllısınız galiba hemen fotoğraflarını hesaplarını bulup paylaşmışsınız.Sözüm bu herifleri ünlü yapıp milyon liralar kazandıran tüm kerizlere.Kazanılan o paralardan cukka yapılıyorsa o zaman anlarım ama bak.

Not:Şunuda ayrıca belirtmek istiyorum;sırf bir takıma veya futbolcuya sevgisinden ötürü sahaya atlayarak sarılmaya,öpmeye çalışanları ayrı bunun gibi kendi reklamını yapmak için belkide olası bir organizasyonu almamızda sıkıntı yaratabilecek adamları ayrı tutuyorum.

Sahaya atlayanla bir cukka ilişkimiz yok. Sahaya atlamak üzerine kurgulanacak ve öylesi bir şeyden elde edibileceğini düşünülen cukka ile de işimiz yok. Sahaya atlayanı tanımıyoruz, ama internetten tanıyoruz. Kendisi bir Youtuber imiş. Bir başka deyişle "Fenomen". Ronaldo'nun "El Fenomeno" olması gibi değil. Herhangi bir yeteneğe mazhar olmadan, alabildiğine cehaletinle fenomen, meşhur olabiliyorsun bugünlerde bu ülkede, Youtube'da ve daha nice yerde.

Sahaya atlayanın kim olduğunu ilk biz yazmadık, deşifre etmedik. Bizden önce yazanlar oldu. Fotoğrafları düşünce tanıdık, ilgili notla yayınladık iliştirdik. Kendi kitlemizin pek de bilmeyeceğini düşünerek "Böyle böyle atlayan bir fennmeno Youtuber imiş" dedik. Genelde bizde atlayanı Terör destekçisi görme alışkanlığı vardır. Görüntüler tv yayınına gelmiyor ama atlama anı videosundan, fotoğraflarına kadar her şey sosyal medyaya geliyor. Yayınladık, yayınlarız. Bu denyo kim herkes görsün diye. Cukka almadık BÇV. Onu daha da tanıtmaya belki vesile olduk ama bak bu konuda da Cukka almadık. Adı geçen kişi ile bir cukka ilişkimiz yok. Ama öyle emin yazmışsın ki çekmeceyi açıp baktık acaba çekmecemze bir cukka bırakılmış olabilir mi diye. Rahat ol, cukka yoktu çekmecede.

Şimdi UEFA ya da yere otorite bu denyo arkadaşa ne yaptırım uygulayacak bekleyip görelim. Bundan ne zarar görülecek bekleyip görelim. Sponsor bileti ile girmiş içeri. Orada ajans - sponsor - Youtuber - TFF - UEFA sarmalında ne olacak görelim. Görelim de sahaya tribün grubu mensubu ya da mnferit bir taraftar olsa başına ne gelmiş olabilirdi bu gece onla kıyaslayalım.

Cukka yok BÇV, rahat olunuz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2019, 02:42 

6222 is that you bruh ?

Başa Dön

TD Editör
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2019, 03:00 
Kullanıcı avatarı

Organizasyon UEFA'nın, dolayısı 6222 değil UEFA'nın kendi disiplin kuralları geçerli olur bu maçta. Öyle zannediyoruz yani. Dolayısıyla tahminen bu kişiye 6222'den hiçbir yaptırım uygulanmayacak. Ama davetli değil sıradan taraftar olsa daha bu akşam başına ne gelmişti acaba?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2019, 03:14 
Kullanıcı avatarı

tribunde yazdı:
BÇV yazdı:
Maç ile ilgili söyleyeceğim tek birşey var.O ibne sahaya daldığında kameralar bilerek çekmiyor ki amacına ulaşamasın ve başka insanlara örnek olmasın diye.Ama bizim sayın tribündergi yönetimi adamın bir tek hayat hikayesini paylaşmadığı kalmış.Uefa dakiler gerizekalı aptal insanlar ama siz çok akıllısınız galiba hemen fotoğraflarını hesaplarını bulup paylaşmışsınız.Sözüm bu herifleri ünlü yapıp milyon liralar kazandıran tüm kerizlere.Kazanılan o paralardan cukka yapılıyorsa o zaman anlarım ama bak.

Not:Şunuda ayrıca belirtmek istiyorum;sırf bir takıma veya futbolcuya sevgisinden ötürü sahaya atlayarak sarılmaya,öpmeye çalışanları ayrı bunun gibi kendi reklamını yapmak için belkide olası bir organizasyonu almamızda sıkıntı yaratabilecek adamları ayrı tutuyorum.

Sahaya atlayanla bir cukka ilişkimiz yok. Sahaya atlamak üzerine kurgulanacak ve öylesi bir şeyden elde edibileceğini düşünülen cukka ile de işimiz yok. Sahaya atlayanı tanımıyoruz, ama internetten tanıyoruz. Kendisi bir Youtuber imiş. Bir başka deyişle "Fenomen". Ronaldo'nun "El Fenomeno" olması gibi değil. Herhangi bir yeteneğe mazhar olmadan, alabildiğine cehaletinle fenomen, meşhur olabiliyorsun bugünlerde bu ülkede, Youtube'da ve daha nice yerde.

Sahaya atlayanın kim olduğunu ilk biz yazmadık, deşifre etmedik. Bizden önce yazanlar oldu. Fotoğrafları düşünce tanıdık, ilgili notla yayınladık iliştirdik. Kendi kitlemizin pek de bilmeyeceğini düşünerek "Böyle böyle atlayan bir fennmeno Youtuber imiş" dedik. Genelde bizde atlayanı Terör destekçisi görme alışkanlığı vardır. Görüntüler tv yayınına gelmiyor ama atlama anı videosundan, fotoğraflarına kadar her şey sosyal medyaya geliyor. Yayınladık, yayınlarız. Bu denyo kim herkes görsün diye. Cukka almadık BÇV. Onu daha da tanıtmaya belki vesile olduk ama bak bu konuda da Cukka almadık. Adı geçen kişi ile bir cukka ilişkimiz yok. Ama öyle emin yazmışsın ki çekmeceyi açıp baktık acaba çekmecemze bir cukka bırakılmış olabilir mi diye. Rahat ol, cukka yoktu çekmecede.

Şimdi UEFA ya da yere otorite bu denyo arkadaşa ne yaptırım uygulayacak bekleyip görelim. Bundan ne zarar görülecek bekleyip görelim. Sponsor bileti ile girmiş içeri. Orada ajans - sponsor - Youtuber - TFF - UEFA sarmalında ne olacak görelim. Görelim de sahaya tribün grubu mensubu ya da mnferit bir taraftar olsa başına ne gelmiş olabilirdi bu gece onla kıyaslayalım.

Cukka yok BÇV, rahat olunuz.

Şimdi ne mi yapılacak yada yapılması gerek dilimin döndüğünce izah edeyim; Uefa ki kendisinin de pürü pak bir oluşum olmadığını cümle alem biliyor.Ama böyle bir olay için şayet büyük bir zararları olmayacak ise her türlü adam harcarlar.Ayrıca onlar için bir firma gider diğeri gelir heleki böyle bir rezillik yaşanmışken yenisi her türlü bulunur.O yüzden evvela bu lavuğa artık ajansmı sponsormu ne dalgaysa bileti vereni bulacak bir daha böyle maçlar için tüm ilişiğini kesecek.Tff işin içindeyse onlarada sağlam bir azar.Gelelim işin emniyet kısmına.O sana bana kraliyet ailesinden hallice ama zoru gördümü dolapdereli sabri olan süpor büro ekipleri bu elemana normal bir taraftara görece uyduruk bir maçta çıkan mevzu için nasıl davranıyorsa bin misli davranacak.

Demişsinki cukka yok.Eyvallah, fakat cukka yoksa durum daha vahim.Neden daha vahim ? Hayır bir çıkar ilişkisi olsa ulan adamlar zaten anlaşmalı ben olayı patlatayım sen yayınla ne kazanıyorsak ta şu kadar pay muhabbeti olsa,adamlar zaten tezgahı kurmuş herkes yolunda sus otur ne uğraşıyorsun BÇV diyeceğim kendime.Ama böyle bir kurgu yoksa işte o zaman durum harbiden vahim kardeşim.

Aslında sen de ben de aynı yoldayız ama bu gibi sosyal medya ''maymunlarının'' (fenomen değil onların adları) ekmeğine yağ sürmeyin.Benim ki sadece bir uyarı devam edersiniz etmezsiniz yine sizin bileceğiniz iş.Cukka mukka muhabbetinede kalp kırdıysak affola.Yoksa bende az çok tahmin ediyorum Tribündergi gibi bir platformun öyle birşeye tenezzül etmeyeceğine.Yalnız olurda ilerde buralardan banlanırsak güzel bir nickname buldum bile ''cukka''.

Başa Dön

TD Editör
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2019, 03:44 
Kullanıcı avatarı

Super Cup finalinde sahaya giren kedi de olsa insan da olsa, denyo Youtuber da olsa Tribundergi bunu paylaşır. Aklın akçeli işlere son dönemde pek takılmış herhalde. Ama James Bond filmlerini bir şeyleri daha net bulgulardan kestirmek konusunda yardımcı olması için sil baştan izlemeni önereceğiz.

"Sen atla biz de patlatalım" müthiş bir marketing kurgusu da burada cukka nerden geliyor. Yani tüm bu saçmalığı finanse eden kim? O finanse eden bundan ne elde ediyor? Çocuğun ayağında adidas, eşofmanı Puma, tshirtünde Fuck Off yazıyordu. Bu markalar cukka vermiş olabilir mi elemana BCV? Sen bu işin peşini bırakmazsın gibi gözüküyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2019, 05:46 

inönü stadı yenilendikten sonra ilk kez gidebilme fırsatım oldu,
deniz tarafındaki kale arkası alt tribündendi biletim, protokol tribününe yakın olan taraftan, giriş yapacağımız turnikeler bozuldu, biraz beklemeden sonra girebildik,
bu maç için mi yoksa genelde de öyle mi bilemiyorum ama tribünler arası tel örgü gibi bir ayrım yoktu, lig maçlarında da aynı şekildeyse süper. kale arkası bileti alıp, kapalı tribüne, protokol tribününe rahatça geçilebilir. stadyum modernize edilmiş ama eski dokusu yok gibi, yeni ama ölü sanki. insanların bir çoğu anı yaşamak yerine telefonlarla çekim yapıyordu, garip geliyor açıkçası bu durum. gördüğüm ingilizlerin yarısından çoğu göçmen kökenliydi, sarışın renkli gözlü klasik ingiliz fenotipinden çok az görebildim, az ilerimizde de sanırım biri evlenme teklifi yaptı, bir patırtı gürültü koptu o bölgede, biri ön taraflardan sahaya girdi, youtubermış sanırım, yan tarafımızda iki ingiliz meşale yaktı, polisler müdahale etti, götürdüler meşale yakanları. güzel geceydi, otoyolda aracın camına taş isabet edip çatlaması dışında.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2019, 07:14 
Kullanıcı avatarı

Kale arkasındaki teller kalkınca medeniyet görmüş stad. Tvden de çok iyi gözüküyordu. Tekrar takılmasa iyi olur diyeceğim ama zannetmem, takarlar yine.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2019, 07:22 
Kullanıcı avatarı

1404 yazdı:
bu maç için mi yoksa genelde de öyle mi bilemiyorum ama tribünler arası tel örgü gibi bir ayrım yoktu, lig maçlarında da aynı şekildeyse süper. kale arkası bileti alıp, kapalı tribüne, protokol tribününe rahatça geçilebilir.

Her maç öyle.Bel hizası cam var.Dediğin gibi tribün değiştirecek bir kitle yok yalnız.Kimse girmiyor o işlere.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2019, 08:22 

Güzel maç oldu. Adamlar kalite.

Herkes uluslararası taraftarın çeşitliliğinden dem vurmuş. Elbette biraz daha fazla İngiliz görseydik iyi olurdu ama değişik ülkelerden taraftar görmek hoş oldu. Futbol bu yönüyle güzel kim ne derse desin.

Birçok Türk takımından forma gördük. Bizim Hatayspor formalı atkılı bir arkadaş da gitti. Beşiktaşlılar ligde böyle bağırmıyor. :D Onlar çoğunluktaydı doğal olarak.

Sevmememe rağmen keşke Chelsea alsaydı dedim. O derece tiksindirdi beni Liverpool muhabbetleri.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2019, 09:14 
Kullanıcı avatarı

beş gün önce manu'ya karşı oynayıp sonrasında liverpool'a böyle direnç göstermek harika iş. Lampard'ın chelsea'si bu sene keyif verir.

Maçın uzatmalara gitmesine kante'yi daha çok izleyeceğim için sevindim. sabah ilk iş kante'nin istatistiklerine bakmak oldu.

İngiltere'nin penaltı facialarından sonra bir ingiliz takımının penaltılarla süper kupayı alması da manidar. :lol:

Gün bizim günümüz. İstanbul Liverpool'u Liverpool İstanbul'u seviyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 217 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], MorMenekseler, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye