Zaman: 22 Ağu 2019, 06:54

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 137 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Altay | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 19:50 
Kullanıcı avatarı

Altay iyi transferler yapıyor ama o stadı değiştirmeleri gerek. Daha öncede yazmıştım. Maçlarını Bornova'da oynasa takım taraftar desteğini hisseder. En kötü gider Buca'nın stadında oynarım. Atatürk stadında tribünler sahaya çok uzak kalıyor. Oldum olası o stat bana itici gelir.

İsmi değil ha stat itici geliyor yanlış anlaşılmasın :D

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 19:58 

Geçen yıl kupada FB ve TS a gol atmış. 1.ligde vasat performans. Umarım bu yaşında paixao gibi bir bahar yakalar. Kariyeri tam aradığımız oyuncu.Hadi hayırlısı. (Yanarım yanarım Ziya Alkurt'a yanarım. :wink: )

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 21:38 

Aynı teknik direktörle, aynı iskelet kadroyla yeni sezona başlamanın avantajları işte. Geçen senenin ikinci yarısındaki topu yine oynuyoruz. Avantajları ve dezavantajlarıyla yine aynı futbol. Ama gelişecektir illaki 4-5 haftaya iyiye doğru. Bugün alınan kara oğlan ve yeni sağ bekin performansları belli edecek. Uslu çok iyi niyetli çok çalışkan ama bugün yine ortaları açamadı. Kalede emre yine karşı karşıya kurtardı. Zaten iyi kaleci olacak bu çocuk ama olmayacak hata yapabiliyor bazen sıkıntısı bu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 03:22 

rayzi yazdı:
Aynı teknik direktörle, aynı iskelet kadroyla yeni sezona başlamanın avantajları işte. Geçen senenin ikinci yarısındaki topu yine oynuyoruz. Avantajları ve dezavantajlarıyla yine aynı futbol. Ama gelişecektir illaki 4-5 haftaya iyiye doğru. Bugün alınan kara oğlan ve yeni sağ bekin performansları belli edecek. Uslu çok iyi niyetli çok çalışkan ama bugün yine ortaları açamadı. Kalede emre yine karşı karşıya kurtardı. Zaten iyi kaleci olacak bu çocuk ama olmayacak hata yapabiliyor bazen sıkıntısı bu.

akıllanmış gibi değil miydi bugün? topları bekletmeden tekte oynadı. bence isabet yüzdesi de pasların zorluğuna baktığımızda şahaneydi. yine de malatya’da ufuk alanya’da haydar forma göremez gibi. haydar çok iyi kaleci ne güzel olur gelse...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 10:52 

partizan yazdı:
rayzi yazdı:

akıllanmış gibi değil miydi bugün? topları bekletmeden tekte oynadı. bence isabet yüzdesi de pasların zorluğuna baktığımızda şahaneydi. yine de malatya’da ufuk alanya’da haydar forma göremez gibi. haydar çok iyi kaleci ne güzel olur gelse...

Özden 1 ay önce kaleci almayı düşünmüyoruz mevcut kalecilerimize güveniyoruz demişti. İnşallah haklı çıkar. Uzun vadede haklı çıkacağına inanıyorum ben de ama geçen seneki hatalarından sonra korkuyoruz doğal olarak. İnşallah utandırır bizi.

Bir de marco paşa için acaba tek sezonluk performans mıydı diye korkularım vardı ama dünkü maçta gördüm ki alakası yok. Adamı bu sene de durduramayacaklar. Hele 60. dakikalarda mıydı neydi çizgi üzerinde bir çalım attı rakibe benim belim kırıldı resmen izlerken. Allah sakatlık vermesin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2019, 01:47 
Kullanıcı avatarı

Matthaus yazdı:
Altay iyi transferler yapıyor ama o stadı değiştirmeleri gerek. Daha öncede yazmıştım. Maçlarını Bornova'da oynasa takım taraftar desteğini hisseder. En kötü gider Buca'nın stadında oynarım. Atatürk stadında tribünler sahaya çok uzak kalıyor. Oldum olası o stat bana itici gelir.

Bucaspor yada yeni Tire 1922'nin ismi değişmiş haliyle Ci Grup Buca FK kendi stadlarında asla başka takım oynatılmasına izin vermiyor diye biliyorum.

Bornova'da ise anlaşma var. Sanırım anlaşma Göztepe,Altınordu ve belediye arasında. Bu iki takım stadın maliyetlerini + kira parasını ödeyip,başka takımın o stadda oynamasını istemediler anlaşma içeriğinde.

Geriye sadece Atatürk stadı kalıyor. Onu da zaten Karşıyaka kullanıyor mecburen şu an için. Diğer seçenekler malum Menemen stadı felan ki,orayı bu sene 1.lige çıkan Menemen dahi kullanamıcak kriterler gereği sanırım. Veya te anasının gözünde Bergama stadı var ki,sanırım Menemen stadı ile aynı durumda olsa gerek.

İzmir'in hali bu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2019, 13:26 

Leandrinho Hüsamettin kadar genç görünüyor, 10 gol 10 asist yaparsa şaşırmam. Öndeki oyuncularda sakatlık olmassa son yıllardaki en keyifli sezondayız. Genç Hakan'dan çok şey bekliyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2019, 14:35 
Kullanıcı avatarı

Turkesa yazdı:
Matthaus yazdı:

Bucaspor yada yeni Tire 1922'nin ismi değişmiş haliyle Ci Grup Buca FK kendi stadlarında asla başka takım oynatılmasına izin vermiyor diye biliyorum.

Bornova'da ise anlaşma var. Sanırım anlaşma Göztepe,Altınordu ve belediye arasında. Bu iki takım stadın maliyetlerini + kira parasını ödeyip,başka takımın o stadda oynamasını istemediler anlaşma içeriğinde.

Geriye sadece Atatürk stadı kalıyor. Onu da zaten Karşıyaka kullanıyor mecburen şu an için. Diğer seçenekler malum Menemen stadı felan ki,orayı bu sene 1.lige çıkan Menemen dahi kullanamıcak kriterler gereği sanırım. Veya te anasının gözünde Bergama stadı var ki,sanırım Menemen stadı ile aynı durumda olsa gerek.

İzmir'in hali bu.

Kulüp açıklama yaptı. Pasolig sistemi kuruluyor. Montaj başladı. Sadece 2. Haftadaki hatay maçı Atatürk stadyumunda. Kalan 16 maçımız Menemen'de diye...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2019, 15:05 

Geçen seneden 3 tane sorunlu bölgemiz vardı kaleci sağ bek ve sağ açık.Sağ bek ve sağ açık transferle giderildi. Leandrinho bence güzel transfer.Erhan Kartal için Samsunsporlu arkadaşlar olumsuz yorum yapıyorlardı ama bence hazırlık maçlarının en iyilerindendi ısıran bir sağ bek görüntüsü verdi oradaki problemi de giderdiğimizi düşünüyorum.Kaleci transferi yapmayacağız gibi gözüküyor.Bu oyunda klasik bir laf vardır şampiyonluk için atanın ve tutanın iyi olacak atanımızın maşallahı var umarım daha derli toplu gözüktükleri hazırlık maçlarındaki gibi ligde de kalecilerimiz iyi bir performans gösterirler.Ama benim en çok korktuğum kısım Ulaş'ı satmamızla stoper bölgesi oldu Abdülkerim Bardakçı geçen sene Denizli de 32 maçta ilk 11 oynamış ve 90 dakika sahada kalmış.Bu ciddi bir veri aslında denizlili arkdaşlarında mükemmel yorumları var kendisi için ama bana hazırlık maçlarındaki görüntüsü biraz dağınık geldi.ayaklarının iyi olduğunu görebildik uzun pasları vs başarılıydı ancak poziyon alma ve yanındaki arkdaşıyla uyum konusunda zayıftı bence biraz.Umarım beklemedğimiz yerden sorun yaşamayız. Abdülkerim ve Gencer güzel bir ikili oluşturur ibo da gerektiğinde fazlasıyla o bölgeye katkı verecektir zaten.

Sonu şampiyonluk olan güzel bir lig olur umarım bizim için.
#VuraVura

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2019, 17:59 
Kullanıcı avatarı

Altay iyi bir başlangıç yapabilirse ligi domine edebilir. Biz düşmemeyi başarabilirsek büyük olasılıkla 17 yıl sonra iki İzmir takımı Süper Lig te mücadele etme şansı bulacak.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 137 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], MorMenekseler

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye