Zaman: 18 Eki 2019, 10:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1179 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 118  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2019, 15:36 

Ben gecekondunun da yiğinerin de geri adım atacağını sanmıyorum olan Ankaragücü’ne olacak...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2019, 17:07 

Sana göre madem yüzde 2-3 niye bu kadar kafaya takıyorsun.
Bu arada herkese iyi bayramlar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2019, 01:38 

Herkese iyi bayramlar.
Hiçbir guruba aidyet hissetmeyen ama kendisini %2 nin içinde tanımlayan münferitlere hiç sordun mu bu insanlar gruplardan bağımsız bizi neden istemiyor diye?
Mehmet Yiginer eğer samimi ise çıkıp delikanlı gibi söylesin.
Geçen sene devre arası yaşanan krizde taraftar liderlerini neden topladı?
Işsiz güçsüz diyerek söylemde bulunduğu tribün liderleri ile o dönemde arası iyiyken bugün nasıl kötü oldu?
Biz bizi iyi biliriz hayırdır bugün bazı guruplar sana neden toz kondurmuyor sayın Başkan?
Bu kulübün geçen sezon 80 trilyon sadece yayın geliri olmuş futbolcularla ödeme yüzünden sıkıntı yaşadık söyleyince biz kötü oluyoruz siz söyleyin bu borçlar nasıl 200 milyonlara çıktı?
Söyleyecek çok şey var ama en önemlisi artık bu taraftar size güvenmiyor Amcamız yönetimde olmayacağım artık dedi. Sen 35 milyon getirsinler hemen bırakalım dedin sonra çıkıp önümüze gelene kulüp vermeyiz diyerek adamları kongreye dahi sokmadın. Nasıl bir kulüp olduk vicdanınıza bir sorun sonra cevap verin sayın Başkan.

Parası olmayan gitsin evinde izlesin diye bir açıklamanız var yanlış okumadıysak.
Bu cümlenizden yola çıkarak madem belediye, yayıncı kuruluş, devlet yardım edecek o zaman size ne gerek var gidin amatör kulüpte yöneticilik yapın daha iyi olmaz mı ya da sizde para vermiyorsanız o zaman maçları protokol yerine sizde gidip evinizde izleyin sayın Başkan olmaz mı?
Bu kulübün sahibi siz değilsiniz bunu bilin sayın Başkan. Siz yokken bizler yine buradaydık yarın siz bırakıp gidersiniz bizler yine sarı lacivertin peşinde terketmeden devam ederiz çünkü biz müşteri değil taraftarız.
Sorun 50 100 vermek değil sizin yönetim tarzınız. Mustafa Kaplan ile anlaşma sağlamak yerine Aykan atik hocayı ilk önce scout ekibi diyerek getiriyorsunuz sonra td olabilir diyerek bizim aklımızla dalga geçiyorsunuz. 10-15 hoca var hepsi gelmek istiyor bekliyorlar diye açıklama yapıyorsunuz bugün lig başlayacak ne olacak nasıl olacak hepsi belirsiz. Artık istanbul ekibide yok bakalım bu sefer ihale kime kalacak.
Ankaragücü sadece guruplardan ibaret değildir. Çok şükür doğruya doğru yanlışa yanlış diyecek aklımız ve irademiz var.

En son Başkentli tarafından 12 Ağu 2019, 01:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2019, 01:41 

Açıklamasında en çokta şu kısıma güldüm '' sahte hesaplarla istifa yazıyorlar ortalığı karıştırmak isteyen bi grup var '' kendi hesabında yazan ve sonrasında engellediği isimlerin hepsi gerçek adı soyadını kullanan adamlar ya storeden mennun ama yarın dicek tahtayı açamayınca gombine satamadık sonra taraftar bişeyler bekliyor ama muhalif çıkıncada 500 bin gayme goysunlarda görek demeyi biliyor.
İSTİFA istiyenleri sanıyorki my ismine karşı ağcabaya yakın altını çizerek demek lazım bizim isimler ile sıkıntımız yok bizene ahmetten mehmetten biz ANKARAGÜCÜ iyi yönetilsin markalaşsın, avrupaya oynayan takım olsunun derdindeyiz, yoksa hangi isme kalmışki başkanlıklar yine yolun sonunda beraberiz omuzomuza herkes gider biz kalırız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2019, 08:49 

Kendisi birilerinin adamı olmaya o kadar alışık ki, elestiren, muhalif olan herkes ona göre birilerinin adamı olmak zorunda, yönlendirilmiş olması gerek. Çünkü kendisi öyle, çünkü kendisi feyk hesaplar ile kendine methiyeler düzdürüyor, gerizekalının birisi yazmış, başkanım biz senin çalışmalarını görüyoruz, bunlar nankör, nankör adamın evine, vatanına, milletine faydası olmaz diye. Uzun uzun yazayım diyorum sonra muhatap olunan kitleyi görünce .... et diyorum, takılsın kendi halinde. Tüm planını banka yapılandırması üzerine kurmuş, şaka gibi. Allah'a emanetiz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2019, 09:38 

yiğiner’in söylediklerinin artık kelimesini okumuyorum, haziran’da başlayan “1 haftaya herşey netleşir” muhabbeti ağustos’a kadar geldi.

tek yapabildiği basını kullanarak aslında herşey kontrol altında ama o son dokunuş bi türlü gelmiyor algısı. baktı buna inanan bi kitle de var, temmuzda belli olur, kongreden sonra açıklarız, bayramdan önce hediyeleri veririz yalanları, şimdi bayramdan sonra netleşire döndü.

emin olun ne hazırda transferi var ne de bi planı. istediği paraladı bulsa toplayacak menajerleri boşta forvet kim var boşta sol kanat kim var diyip yakaladığına imzalatmak. yok listesi hazırmış yok eleme yapıyorlarmış. anca kendi çevresi inanır.

ilk 3 hafta bizden bi halt olmaz. bu hafta da bayram seyran bankalar kapalı böyle geçti, Konya maçı sonucunda kulüp iyice kaynar. kayseri maçına da bi seçim yapacaklar, ya transfer işini çözecekler yada gökçek taktiği kale arkası 80 tl falan işi yönetim beceriksizliğinden tribün kaosuna odun atacaklar. başka seçenek yok.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2019, 00:31 

Özellikle siyasetçilere sesleniyorum. Bu devlet bizim, bu millet bizim. Biz hizmet için varız. İnşallah ülkemiz ve Ankaragücü'müz için hayırlısı olur." dedi.

Ya arkadaş sen Ankaragücü başkanısın kendine gel. Adam beni siyasete alın diye kendini yırtıyor resmen.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2019, 09:05 

bir ara gökçek ten para bekliyorduk, sonra mustafa tuna dan para gelecek sorunlar bitecek dendi,araya seçim girdi şimdi kurtulduk özhaseki gelecek bizi kurtaracak dendi ama evdeki hesap çarşıya uymadı, mansur yavaş geldi belediye işi sogumaya bırakıldı ,mke yardım etmiyor onun için sıkıntıdayız denildi, kongre kararı alındı muhalifler para versin takım uçacak denildi buda olmadı ,sıra taraftara gelmişti 22 bin kombine alın hep beraber kurtulalım dendi ama bunu da kimse iplemeyince yeni bir suçlu lazımdı oda bulundu bankalar birligi borçlarımızı yapılandırırsa kurtulacagız deniliyor buda tutmazsa sanırım sıra mansur yavaşa gelecek, dereye su gelinceye kadar kurbagının gözü patlayacak derler,mehmet yiginer ve 17 adet yöneticisi ne iş yapar bilmiyorum üç gün sonra lig başlayacak takım yok,hoca yok,taraftar yok,borç ne kadar bilen yok,başkan çıkmış para gelirse iyi kadro kuracagız diyor herhalde agam bizle dalga geçiyor,hazırlanın beyler 1. lige dönüyoruz

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2019, 11:19 
Kullanıcı avatarı

Birkaç yerde yapılandırmaya uygun olmadığımızı okudum. MY ısrarla yapılandırmayı bekliyor ama sanki o iş hiç olmayacak ve "gombine alaydınız nasıl darafdarsınız?" diyeceğini düşünüyorum. Mansur Yavaş sözünü tutup yardım edebilir ama yapılandırma yapılmaz büyük ihtimalle.

Kongrede duyduğum 417 milyon gelir/417 milyon gider olayı da kafamı karıştırıyor açıkcası. Şu anda İMG'nin bıraktığı durumdan daha kötü durumdaymışız gibi sanki.

Ayrıca oradan buradan DİLENMENDEN bıktık MY. DİLENCİSİN ama "jipim nerde gardeğşim" diyorsun. Ankaragücü'nün sırtından edindiğiniz her kuruş boğazınıza dursun, ben hakkımı helal etmiyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2019, 12:02 

Valla belediye işide sakat. Akpli üyelerin onay vereceğini pek sanmıyorum

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1179 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 118  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cordelia1912, eskicarsi82, Google [Bot], Google Adsense [Bot], harput1967, manhatten34, visavis, zeolat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye