Zaman: 08 Ara 2019, 08:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4351 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 436  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 21:49 

jerome için daha önce kamp görünce ve buraya alışınca bu sene ciddi yararlanma ümidimin olduğunu söylemiştim ama kamp görmemiş nerdeyse hoca geçen sene sakat sakat oynadığı için geçmedi fln demiş o yüzden ya jeromu u yollayıp maliyetli birini alacağız ya da maliyetsiz oraya yama yapacağız o yüzden Umut mayir kiralıj opsiyonu yüksek görünüyor keza bugün avcı açıklama yapmış onlar da forvet alacakmış

ayrıca hadi solbeki leo ile yamadık (keşke hücumcu bek alaydık)

ama 10 numara olmazsa olmaz boştaki josue e bile razıyım yaşı daha 28 son 2 senesi kötü düşüşte ama ondan önce 2 senesi baya iyiydi portekizli olması ve yaşı uygun olmasından uygun maliyetle denenebilecek bir isim fitim açıkcası Deniz kadah karakterli kardes saolsun ama mumkunse sadece kupa maclarında oynasın vs

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 23:14 

fuar yazdı:
jerome için daha önce kamp görünce ve buraya alışınca bu sene ciddi yararlanma ümidimin olduğunu söylemiştim ama kamp görmemiş nerdeyse hoca geçen sene sakat sakat oynadığı için geçmedi fln demiş o yüzden ya jeromu u yollayıp maliyetli birini alacağız ya da maliyetsiz oraya yama yapacağız o yüzden Umut mayir kiralıj opsiyonu yüksek görünüyor keza bugün avcı açıklama yapmış onlar da forvet alacakmış

ayrıca hadi solbeki leo ile yamadık (keşke hücumcu bek alaydık)

ama 10 numara olmazsa olmaz boştaki josue e bile razıyım yaşı daha 28 son 2 senesi kötü düşüşte ama ondan önce 2 senesi baya iyiydi portekizli olması ve yaşı uygun olmasından uygun maliyetle denenebilecek bir isim fitim açıkcası Deniz kadah karakterli kardes saolsun ama mumkunse sadece kupa maclarında oynasın vs

Josue gelecekse kimse gelmese daha iyi olur diye düşünüyorum, skor katkısı yok son 2 sezon oynadığı takımlar da.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 01:41 
Kullanıcı avatarı

10 numarayı sadece almak için alacaklarsa hiç almasınlar bence de. En azından Yalçın ve Hüseyin'i mecburiyetten oynatıp oyuncu kazanma şansı yakalarız. Aylardır ihtiyaç olan sol bek pozisyonunu, geçen sene yedek sol bek olarak bile yetersiz görülüp yollanan Leo ile kapatan bir yönetim anlayışından söz ediyoruz. Kaliteli bir on numara transferi beklentisinde değilim maalesef. Herhalde bu sene transfere en az parayı harcayan kulübüzdür.

Takımın fena olmadığını her fırsatta söylüyorum ama bir, iki üst düzey dokunuşla çıtamız yükselecek iken o transferleri yapmayıp düşmemeye oynar hale geliyoruz, ona üzülüyorum. Oyuncuların da emeğine yazık oluyor böyle olunca Gol atamadıkça gerilen, rakibe cesaret veren bir durumda kalıyoruz. Üst üste bir kaç maç kötü gittiğinde de takımın motivasyonu düşüyor. Geçen seneden ders çıkardık deniyor ama o dersleri çıkardığımıza dair transfer hamlelerini gözlemlemiyorum. Hiç bir taraftarımız, paralar har vurulup harman savurulsun demiyor. Geçen sene golcü konusunda yapılan hata bu sene de on numara konusunda tekrarlanıyor gibi görünüyor. Umarım yönetim iyi bir transferle beni yanıltır. Çünkü ihtiyaç olduğu apaçık ortada.

Eğer başarılı olacaksak da çalışkan, hırslı, mücadeleci oyunculardan kurulu bir takım olduğumuzdan oluruz. Ama yaratıcılık açısından ligin en zayıf ekiplerinden biriyiz maalesef. Bunu gidermek için de iyi bir oyun kurucu şart.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 12:53 
Kullanıcı avatarı

Russell35 yazdı:
10 numarayı sadece almak için alacaklarsa hiç almasınlar bence de. En azından Yalçın ve Hüseyin'i mecburiyetten oynatıp oyuncu kazanma şansı yakalarız. Aylardır ihtiyaç olan sol bek pozisyonunu, geçen sene yedek sol bek olarak bile yetersiz görülüp yollanan Leo ile kapatan bir yönetim anlayışından söz ediyoruz. Kaliteli bir on numara transferi beklentisinde değilim maalesef. Herhalde bu sene transfere en az parayı harcayan kulübüzdür.

Takımın fena olmadığını her fırsatta söylüyorum ama bir, iki üst düzey dokunuşla çıtamız yükselecek iken o transferleri yapmayıp düşmemeye oynar hale geliyoruz, ona üzülüyorum. Oyuncuların da emeğine yazık oluyor böyle olunca Gol atamadıkça gerilen, rakibe cesaret veren bir durumda kalıyoruz. Üst üste bir kaç maç kötü gittiğinde de takımın motivasyonu düşüyor. Geçen seneden ders çıkardık deniyor ama o dersleri çıkardığımıza dair transfer hamlelerini gözlemlemiyorum. Hiç bir taraftarımız, paralar har vurulup harman savurulsun demiyor. Geçen sene golcü konusunda yapılan hata bu sene de on numara konusunda tekrarlanıyor gibi görünüyor. Umarım yönetim iyi bir transferle beni yanıltır. Çünkü ihtiyaç olduğu apaçık ortada.

Eğer başarılı olacaksak da çalışkan, hırslı, mücadeleci oyunculardan kurulu bir takım olduğumuzdan oluruz. Ama yaratıcılık açısından ligin en zayıf ekiplerinden biriyiz maalesef. Bunu gidermek için de iyi bir oyun kurucu şart.
Çok güzel özetlemişsin hocam +1925

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 23:03 
Kullanıcı avatarı

Atiba hayırlı olsun.
Kaynak hakan gündoğar instagram

Başa Dön

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 23:23 
Kullanıcı avatarı

göztepelihakan yazdı:
Atiba hayırlı olsun.
Kaynak hakan gündoğar instagram

Adamın hesabı hacklenmiş twitterda görebilirsin ne Atibası allah aşkına

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2019, 16:48 
Kullanıcı avatarı

Basında sürekli bir Göztepe golcü arayışlarında haberleri. Şimdi de Brezilyalı Karanga adı geçiyor ki oyuncunun son dönem istatistikleri üst düzey. Çok fırsatçı, yakaladı mı kolay kolay kaçırmayan bir oyuncuymuş ancak bu golcü arayışları haberleri doğru ise Eren'i neden aldık. Şu an itibariyle elde sözleşmeleri süren Jerome ve Eren varken golcüye ödenecek parayı on numara transferine aktarsak daha doğru olmaz mı? İlk hafta maçımıza kaldı 1 hafta. Hazırlık maçları itibariyle iyi oynayan ama pozisyon bulmakta zorlanan bir takım hüviyetindeyiz. Bakalım ligin ilk maçında nasıl bir performans sergileyecek takımımız. Hazırlık maçlarında genelde Türkiye süper lig standartlarının altında takımlarla oynadık. Umarım on numara transferi için çalışmaları vardır kulübümüzün. Çünkü süper lig her ne kadar eski kalitesinde olmasa da şakaya gelir bir lig değil. Şunu unutmamak lazım, ne kadar iyi oynarsan oyna atamayana atarlar. İyi oynayana değil gol atan takıma puan veriyorlar. Gol atabilme alışkanlığını en kısa zamanda edinmeliyiz artık. Bu da iyi bir oyun kurucu almakla gerçekleşebilir. Oyun kurucu aldıktan sonra bir tane de gol makinesi alırlarsa hayır demeyiz elbet.

Ayrıca şu anki kadroyla Yalçın ve Hüseyini ilk 11 oynatmayı düşünmüyorsa Tamer hoca, orta sahanın gerisinde Alpaslan ile Poko ilerisinde de Denizin yerine Castroyu oynatsa daha mantıklı bence.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2019, 12:30 

Lige eksik başlayacağız anlaşıldı.geçen seneki hataları tekrarlıyoruz.ihtiyac olan yerlere lig başladıktan sonra gelen adam alışma süresi uyum vs derken lig bitiyor puanlar kaçıyor.umalımda taraftar yanılır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2019, 13:14 

inciraltı yazdı:
Lige eksik başlayacağız anlaşıldı.geçen seneki hataları tekrarlıyoruz.ihtiyac olan yerlere lig başladıktan sonra gelen adam alışma süresi uyum vs derken lig bitiyor puanlar kaçıyor.umalımda taraftar yanılır.

Sezon içinde hatalarımızı kabulleniriz sonra ders çıkardık deriz önümüzdeki sene aynı gamsızlıkla devam ederiz.Klasik Göztepe.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2019, 14:05 
Kullanıcı avatarı

On numara almayacaksak borgesi 10 numarada kazanmamız lazım. Sözleşmesi var. Deportivo ve milli takımında yaptıkları ortada keainlikle kazanmak gerek.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4351 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 436  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: absolutly, babazor, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], puar

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye