Zaman: 22 Eyl 2019, 20:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 113  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 23:54 

Yanlış yapıyosunuz. Haklıyken haksız oluyorsunuz. Bu takımı 3-5 ergene feda ediyorsunuz. Ankaragücünden büyük olduğunu düşünen varsa boyunun ölçüsünü alması yakındır. Dünkü sıçırtma üstümüze yürüyor, niye bunlarla istifa diye bağırmamışız.
Herkes herkesi biliyor, kimse kendine akkaşşık muamelesi yapmasın. Sen karşndakine yönetimin yalakası dersen, oda sana muhalefetin askeri der. Ama şuda bir gerçek, iki tarafta haklı! Yeter lan bıktık sizin rant kavganızdan. Adam bilet satarak, şehir dışında okudu, araba aldı, bu gün kalkmış bana dürüstlük satıyor. Söyleyin lan abiler; çoğunuz 40 yaşın üstündesiniz, evinizi neyle geçindiriyosunuz? Mesleğiniz ne? Nerden maaş alıyosunuz? Bide Yeğinere kızıyosunuz; neymiş bunlara çulsuz demiş. değilmisiniz? yettiniz lan.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 00:43 
Kullanıcı avatarı

Ulan Konya deplasmaninda istifa diye bagirmazsak dayak yer miyize donduk. Biz harbi olelim batsin bu klup yok olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 01:01 
Kullanıcı avatarı

Her tepkinin bi dozajı vardır , bugünkü tepkiler tsyd maçı olduğu için kaldırılabilirdi ama lig maçlarında da aynı dozda tepki olursa , bu klubün altını oymaktan başka bisey olmaz.

Yenidogana bilet inmiş belli , kalabalikti sayıları. Genç güçlüler sayı olarak az kalmışlar , zaten 2 grubunda potansiyeli çok değil ama görüntü berbattı.

Gecekondunun Genç güçlüler ve Sağ kapalı karşılıklı bağırırken isliklamasi çok yanlıştı, Ali Abi stadda olsa onu kesinlikle yaptirtmazdi , hoş olmadi onlar acısından.

Genç Güçlülerin, Bekarevi diye bagirip , Bizide topa sokma çabasına kulak asmadık (Biz yıllarca %5 iken , hepsi yönetimden paralarını aliyordu) , çünkü biz herhangi birisinin tarafı değiliz, ahmet gider ,mehmet gelir , o gider , hasan gelir.. yönetim ve muhalefet için birbirlerine atar gider yapılmasının çok bi anlasilabilecek nedeni olmasa gerek.

Bu gruplar bi yerde büyük sıkıntılar yaşayabilirler , şu saçmalıklara bi son verilmeli acilen. Hiç yoktan büyük sıkıntılar çıkabilir.

Zaten bilet fiyatları sebebiyle çok taraftar gelmeyecekti , şimdiki kaos ortamıyla 3000 kişiye oynasak iyidir.

Yönetim ve Muhalefet savaşını kim kazanır bilmem ve işin açığı zerre umrumda da değil ama Kaybedeninin Ankaragücü Camiası olacağı Kesin ve Nettir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 01:05 
Kullanıcı avatarı

Takim içinse söylenecek çok bisey yok , Hoca acilen değişmeli ve en az 6 takviye şart. Özellikle orta sahaya sağ ve sol kenar hucumculari kesin alınmalı. Boyd kalmazdı ama Sachoyu keşke elimizde tutabilseydik.

2 tane siyahi kenar oyuncusu şart ve Kulusiç yaşi itibariyle çok ağır kalıyor savunmada. Kitsio eski yerinde oynamalı ve önüne de hızlı bi oyuncu alınmalı.

Yönetimde yasağı mi kaldırıyor , kendilerini mi kesiyorlar , ne yapacaklarsa yapsınlar , takım çok kötü Şu an.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 01:29 

Başkandan çok bir beklentimiz yok, çok fazla konuşmasın, kulübün girdisini çıktısını güzelce açıklasın, köşesine çekilsin, topçusunun parasını ödesin, kısacası işini yapsın, tamamen bu. Tarzı, üslubu tamamen öykündüğü siyasi figürler ile aynı şuanda. Kendini kulübün sahibi olarak görüyor, en iyi ben bilirim, benim yaptığım doğrudur kafasında, yok öyle bir dünya. Senin mevkiin dertleri dinleme, görme, çözme mevkii. Sen cemiyetteki insanlarla zıtlaşırsan olmaz, olmuyor.

Sezonu kurtarma ve daha huzurlu girebilme adına kısa sürede hoca ve transfer şart. Yönetim sanmıyorum üstüne düşeni yapsın ama bazı konularda geri adım atıp tansiyonu düşürmeli, biz de taraftar olarak zaten her platformda ve tribünde istemediğimizi net bir şekilde belirttik, sezon sonuna kadar sükuneti sağlamamız lazım. İki taraf zıtlaşmaya devam ettikçe, bu işin sonu hayır olmayacak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 01:39 
Kullanıcı avatarı

37 yaşında bu taraftar kendi sahasında kendi takımının taraftarlarının birbirlerini ıslıkladığnı gördü hatta bir ara maratondan girilen Eren ile Mert bestesine kale arkasından katılımın yine kale arkasından engellendiğini gördü.

Sap ile samanı ayıralım arkadaşlar aklı selim insanlar bir oturup konulabilmeli hepimizin ortak paydası bu takım ( bu takım olmayanlar ayıklanmalı) bende mevcut yönetimi beğenmiyorum , desteklemiyorum ama bu iş bu şekilde çıkmaza girer hepimiz üzülürüz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 09:29 

allah hepimize transferin son günü 2 eylül’e kadar sabır versin. ne bu kaos içinde takım kafası rahat top oynar, ne taraftar gönülden takımı destekler, ne de yönetim bişeyleri çözmek için motivasyon bulur.

dün yine yazmışlar, Başkan maçtan sonra üzülmüş de bozulmuş da artık transfer yapsak ne olur yapmasak ne olur diye tribünleri göstermiş.

şu an 1 kişi bile işini doğru düzgün yapmıyor. futbolcusu ne de olsa bana muhtaçlar diyip tüm kamp dönemi yatmış, taraftarı desen bölünmüş genel kurulu devam ettirir gibi ipleri koparmış şekilde protesto yapıyor, yönetim desen bütün camiayı birleştirmesi harekete geçirmesi gereken adamlar biri gelse de para verse diye boş boş bekleyip kaosun kendi kendine geçmesini bekliyor.

millet 2 sene önceden gelecek sezonların planlamasını yapar, biz ligin son maçından bu yana 3 ay geçmiş sıfıra sıfır kendimizi avutuyoruz kadroyu koruduk diye. bu takıma boyd’u sacko’yu döndür yine geçen seneki havayı getiremez, yönetim taraftar ipleri koparmış, sahadaki oyuncu da salak değil herşeyi görüyor. 1-2 haftaya onlar da topa girer sözü verilen ilk maaşım yatmadı falan diye.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 09:55 

takım yetersiz,taraftar şuan da en büyük rakip,yönetim yok,geçen seneki mucizeyi beklemekten başka çare yok,bu kafayla ligin arası gelmeden havlu atarız, ne yönetimin ne taraftarın,nede futbolcuların umurunda degil,tribündeki ortamı görünce umutlarım iyice yok oldu,demekki geçmişten ders almak gerekiyor ama biz bu dersi almamakta ısrar ediyoruz, herşeyi yeniden yaşayacak gibiyiz, allah yardımcımız olsun yoksa gidişat hiç iyi degil

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 09:59 

yiginer e destek veren niye destek veriyor, agcabay a destek veren niye veriyor hepimiz biliyoruz. O yüzden kimseyi kahraman kimseyi hain ilan etmeye gerek yok. Münferit taraftarlar olarak takıma destek vermek isterken gecekondu tarafından yuhalandik. Yanlıştı. Takima ve futbolculara taraftar önündeki ilk maçta desteğimizi hissettirmeliydik. Yönetimi protesto etmek başka takımı sahiplenmek baska. Yiginer tepkiyi fazlasıyla hak ediyor. Öncelikle yiginer gidip taraftarla barışmak zorunda yoksa olmaz bu iş. Takımın cok ciddi eksikleri var 2 kanat 1 ayağı düzgün ön libero 1 de santrafor. Orgil iyi görünmüyor. Bir de en 2-3 tane bu bölgelere alternatif adam lazim.

Son olarak maratonun ortası insallah her zaman dünkü gibi grupsuz taraftara kalır. Hatta maratonun tamamı inşallah. Yiginerciler bi tribüne agcabaycilara baska bir tribüne girsin ne yapıyorlarsa yapsinlar. Bu vesileyle belki grup sayısı azalır.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 10:13 

Takımı ve taraftarı bu noktaya getirip transfer yasağı kalksa ne olur kalkmasa ne olur şeklinde bir söylemde bulunmak çok doğru değil. Yapacak gücün yoksa neden ısrar ettin bu kadar. Süper lige çıktığımızda deseydin ki, arkadaş borç şu kadar, elimizdeki kaynaklar şunlar, buna göre kadro kuracağız, hedef borcu bitirmek, kim ne diyecekti? Sen kimseye tek bir açıklama yapma, menejerlerden kazık ye, borcu katla, kandırıldım diye ortalıkta dolan. Olacak iş mi bu?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 113  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: argentinastyle, Bing [Bot], bunela, Delarey1925, Delija, esgres, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, Jason, kskgaltayfa, Larendon, mecbur, oncago, PMB10ALTI, raulmadrid, sorrento, YeşilSiyah1965, yorgo-ksk, ütopikgezgin

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye