Zaman: 06 Ara 2019, 14:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1515 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 152  Sonraki
Yazar Mesaj

Administrator
 Mesaj Başlığı: Re: Transfer Dedikoduları l 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 23:12 
Kullanıcı avatarı

Matthaus yazdı:
Falcao, Monaco'nun Lyon ile oynayacağı maçın kadrosuna alınmamış. Herhalde bu iş olacak.

Kadroda değil çünkü kart cezalısı...

Falcao falan gelmez beyler aşırı beklentiye girdiniz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 00:30 
Kullanıcı avatarı

Zmajevi yazdı:
brscnctn yazdı:
Pedro Rebocho diye birini almışız. Hayirli olsun.

Fransa Ligi'nde geçen sezon en çok isabetli orta yapan savunma oyuncusuymuş + 8 asisti varmış. Piyasayı iyi bilen birkaç arkadaşım baya övdüler. Sanıyorum satın alma zorunlu şekilde kiralanmış.

fransa ve italya liginde kafaya oynayan takımlar hariç tüm takımları deli gibi takip ederim. niye bilmiyorum ama benim de hobim bu diyelim :D neyse.

pedro, türkiye liginin çok üzerinde bir bek. uyum sorunu yaşamazsa ki ben yaşayacağını sanmıyorum fark yaratır ligde. fransa'da daha iyi bir takıma transfer olacağını düşünüyordum ama bize nasip oldu. gol-asist toplamında 10 golü rahat geçer. bizi caner'den kurtaracak olması bile yeterli aslında.

abdullah avcı'nın gelişi transferlere de yansıdı. pedro, victor ve boyd'u avcı ve ekibinin takip ettiğini ve aldırdığını düşünüyorum ben. atiba'nın yerine wanyama'yı, oğuzhan'ın yerine golovin'i önerip istediğim adamları almadılar, menajerlerin eline bakıyor beşiktaş diye her fırsatta ağlayan serkan reçber'e ders olsun bu transferler...

Başa Dön

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 12:51 
Kullanıcı avatarı

Zanka'yı almışız bişeyler karalayalım, Zanka Melo tipi rakipleri çıldırtan cinsten bi futbolcu bayada çirkef biz severiz böyle topçuları, Kjaer'de gelecek diyolar bakalım olacak mı?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 14:20 

2-3 90 dakikasını izlemiş olan var mı? Nasıl topçudur, hantal mıdır, ayağı kötü müdür vesaire? 23 kez milli olmuş, dökümüne baktım 3 Dünya Kupası maçı var, geri kalanın çoğunluğı hazırlık maçları ve Uluslar Ligi. Hayırlısı olsun umarım sağlam çıkar zira çok ihtiyacımız var.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 17:28 

Bu sene gerek Eljif'in satışı, gerekse gelen oyuncuların maaliyetlerine bakarsak iyi işler yapıldı. Zanka'nında 2m Euroya geldigi söyleniyor. Geçen sene Frey' i 2.5m Euroya aldığımız düşünülürse bedava sayılır. Kolarov'a çok takıldık gelirse mutlaka katkı sağlar ama gündeme gelen Juan Jesus ve Marcos Rojo'da hem sol stoper, hem de sol bek oynayabilecek özelliklerde. Kolarovda sıkıntı varsa bu adamlara yönelinsin. 6 numara ve forvetlede kaparız transfer gündemini.

Başa Dön

Tribundergi HQ
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 20:49 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçe'nin bu yaz transfer döneminde en anlamadığım hamlesi Skrtel'i bırakması. Gitti adam Atalanta'ya imza attı, yıllık daha az paraya. CL'de oynamak var ayrı ama PL tecrubesi olan Süper Lig'e getirmesi başlı başına iş olan bir adamı takım neden bırakır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 23:51 
Kullanıcı avatarı

Matthaus yazdı:
Falcao, Monaco'nun Lyon ile oynayacağı maçın kadrosuna alınmamış. Herhalde bu iş olacak.

gelirmi gelmezmi bilmemde bu maçta cezalı oldugu için oynamadı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 23:52 
Kullanıcı avatarı

zoban yazdı:
Fenerbahçe'nin bu yaz transfer döneminde en anlamadığım hamlesi Skrtel'i bırakması. Gitti adam Atalanta'ya imza attı, yıllık daha az paraya. CL'de oynamak var ayrı ama PL tecrubesi olan Süper Lig'e getirmesi başlı başına iş olan bir adamı takım neden bırakır.

adamlar burayı arabistan olarak görüyor bizden 2 yıllık kontrat senelik 2.5 istedi .. gitti 1 milyon euroya imza attı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 13:00 
Kullanıcı avatarı

Şuraya transfer haberi yazasım gelmiyor artık. Falcao dedikoduları diye değişse başlık iyi olacak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2019, 13:18 

Skrtel'e zaten biz de saygı duyuyoruz, güzel bir ayrılık oldu bu; emekleri var, yolu açık olsun onu seviyoruz.

Sorun şu ki Skrtel'e 3 sezon boyunca artık hemen hemen hiçbir oyuncuya vermememiz gereken bir kontrat vermiştik, bu devasa kontrat ile oynadı ve bitince de olması gereken kendi şartlarımıza uygun skaladan yeni bir sözleşme teklif ettik. Bu sözleşme ona uymadı, teşekkür ettik o da yoluna baktı. Geçen sezonu büyük bireysel düşüşle kapamış, 4 ay sonra 35 yaşını dolduracak oyuncuya 2-3 senelik sözleşme ve 2+ milyon EUR kontrat veremezdik, vermemeliydik, vermedik.

Serie A'da zaten alabileceği para belli. Normal bir ücrete attı imzasını. Şampiyonlar Ligi oynayacak, yükselen değeri olan keyifli bir takımda oynayacak. İstanbul ve Fenerbahçe'nin kaosuna kıyasla kafası daha rahat olacaktır.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1515 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 152  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], ColpaDeo, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Josh1912, Larendon, mavi_simsek61, phonix, turkuazdevrim, WhiteKnight, zeolat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye