Zaman: 24 Şub 2020, 08:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1704 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 171  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2019, 16:42 

3 tane adam akıllı transfer ile geçen senekinden iyi bir noktaya gelebiliriz ama bizde o vizyon yok. İki kanat bir ortasaha şart, alınabiliyorsa kaleci ve forvet transferi yapılmalı. Bir iki de yerli alternatif fena olmaz

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2019, 17:26 

15 yıl önce Cemal Aydın vardı arkasından Cengiz topel, Ahmet gökçek, sami altunyuva, erdal şanlı, bent ahlat, atilla süslü ve en son Mehmet Yiginer..
Ama 15 senedir değişmeyen 2 şey var. Birisi malzemeci musa
Diğeri ise bu camianın omurgası olan ve Ankaragücü denince akla ilk gelen şey..
Taraftar...
Yarın bu yönetimde gider koltuk kimseye ebedi kalmaz ama bugün başkana yanlayıp kendi kardeşini dışlarsan nitekim daha yakın geçmişte örnekleri mevcut (kendileri bedava biletleri tomarla alırken yan tarafta 120 liraya yapılan bilet parasını görmezden gelenler) yarın destek verdiğin, uğruna kardeşine sırtını döndüğün güç el değiştirirse o zaman kardeşine bakacak yüzün olsun değil mi? Sonuçta bizler bu camiada yolcu değil hancıyız.
Yönetim için bugüne kadar yapılan eleştiriler başkanın yaptığı camiaya verdiği zararları dile getirmek içindi. Bizler bunları söylerken dün nasıl alkışladı isek bugünde yapılan hataları yanlışları söylemek en doğal hakkımız.
Başkan ve yönetimde olan herbiri dahil içinde bizden daha çok cefa çekmiş daha çok emek vermiş ve bu armaya bizden daha fazla gönül verip daha fazla seven varsa buyursun konuşsun ama biz yanlışları söylüyoruz diye siz hala biz biliriz sizler bilemezsiniz kafasında devam ederseniz buyurun bakalım taraftar olmadan bu takım ne kadar büyük hepimize bu yıl bilet fiyatlarını kimseyi istisna tutmadan dediğiniz fiyatlarda yapın bakalım sonuçları ne olacak görelim?
Kimsenin adamı değiliz bizim tek davamız var oda Ankaragücü var olsun..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2019, 18:21 

belediyeden 15 milyon olayı doğru galiba. bugün yayıncı kuruluştan da para geldi. bi zahmet cumaya kadar çözsünler artık şu işi. getir adam gibi bi hoca, kabak gibi sırıtan mevkilere 3-4 yabancı ve emrah başsan gibi iş yapacak birkaç yerli oyuncu. ondan sonra kimin ne derdi varsa otursun konuşsun.

millet farkında değil ama süper lig en ufak sallanmaya gelmez. bi bakmışsın yine 1.ligde kendimizi play-off’a atar mıyız diye hesap yaparız.

yıllar sonra adam gibi bi iskelet kadro kurmuşuz, yönetim mundar etmesin şunu. ciddi ciddi 2 fark yaratacak kanat oyuncusu bizi başka yerlere götürür, yeter ki huzuru sağlayalım.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 00:29 

Twitter'da şu an bi Polonyalı ile anlaştık deniyor. Engin Atanaz ile Ertan Güler yazmış, bayağı da olumlu yorumlar yapmışlar. İsim veremeyiz sezonu da açılmış, vallahi şunu bile özlemiştik. Eğer bilen varsa özelden yazarsa bana da çok sevinirim, gece gece Polonyalı kanatlara baka baka biçare olacağız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 08:24 

smic7r yazdı:
Twitter'da şu an bi Polonyalı ile anlaştık deniyor. Engin Atanaz ile Ertan Güler yazmış, bayağı da olumlu yorumlar yapmışlar. İsim veremeyiz sezonu da açılmış, vallahi şunu bile özlemiştik. Eğer bilen varsa özelden yazarsa bana da çok sevinirim, gece gece Polonyalı kanatlara baka baka biçare olacağız.

Sanırsam Paweł Marek Wszołek den bahsediyorlar.
https://www.youtube.com/watch?v=q7_Dqp-b9pQ
https://www.transfermarkt.com.tr/pawel- ... ler/164759

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 10:11 

phonix yazdı:
smic7r yazdı:

Sanırsam Paweł Marek Wszołek den bahsediyorlar.
https://www.youtube.com/watch?v=q7_Dqp-b9pQ
https://www.transfermarkt.com.tr/pawel- ... ler/164759

Ben de o golleri atarım gibi. O yüzden topu getirenleri mi alsak diyorum. 8)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 10:37 

Bizim camiada sözü geçen kim varsa, başkanla kim konuşsa, bi sakinlik çöküyo üzerine. Yiğiner köylü kurnazlığıyla alttan girip üstten çıkıyor ve o sözü geçen abi ve amcalarımız sanki hiç bir şey olmamış gibi hareket ediyorlar. sezona 10 gün kaldı. Kağıt üzerinde en zayıf takımız, bunu dile getirince de biz kötü oluyoruz.

Geçen seneki,, NBA'de kontrat sezonunu oynayan basketbolcular misali oynayan Pazdanın ve Kulusicin aynı performansı gösterebileceği muamma. Boyd ve Sacko yok, yerlerinde oynayacak birileri de yok halen. Şu an elimizde performansı garanti 5-6 futbolcu ancak var. En önemlisi bu sene taraftar desteği ne ölçüde olacak o da belirsiz. Bu kadar belirsizliklerle başladığımız sezonun sonu hayırlı biter umarım.

Bize bunu yapmaya hakkın yok Yiğiner efendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 11:07 
Kullanıcı avatarı

ben buradaki karamsarlık dalgasını gerçekten çözemiyorum arkadaşlar. geçen seneki kadrodan en önemli eksik boyd. defansımız taş gibi, forvette orgil ilk 11için yeterli adam gibi yedek lazım. sadece orta sahada ciddi iki eksiğimiz var. bu eksikler giderilirse o kadar büyük sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum.

bakın arkadaşlar ben münferit adamım, tamam yiğiner e kızmakta haklısınız falan ama ağcabay mı gerçekten başkan adayınız. öyle yada böyle ta altlardan çıkarmış getirmiş takımı buralara yiğiner, sırtlan gibi çıktı geldi nerden geldiyse ben başkan olacam diye. bizim başkan türkçe konuşamıyor bulunduğu yerin vizyonu yok, sürekli siyasilere yanlıyor tamam da mevcut şartlarda bu adamdan daha iyisi malesef yok.

bir münferit olarak yazıyorum aman şucu bucu demeyin üzülürüm valla :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 11:17 
Kullanıcı avatarı

Konya maçı biletleri çıktı. Aldık kısmetse ordayız. Kafana göre Ankaragücü 8)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 11:41 
Kullanıcı avatarı

nmn yazdı:
ben buradaki karamsarlık dalgasını gerçekten çözemiyorum arkadaşlar. geçen seneki kadrodan en önemli eksik boyd. defansımız taş gibi, forvette orgil ilk 11için yeterli adam gibi yedek lazım. sadece orta sahada ciddi iki eksiğimiz var. bu eksikler giderilirse o kadar büyük sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum.

bakın arkadaşlar ben münferit adamım, tamam yiğiner e kızmakta haklısınız falan ama ağcabay mı gerçekten başkan adayınız. öyle yada böyle ta altlardan çıkarmış getirmiş takımı buralara yiğiner, sırtlan gibi çıktı geldi nerden geldiyse ben başkan olacam diye. bizim başkan türkçe konuşamıyor bulunduğu yerin vizyonu yok, sürekli siyasilere yanlıyor tamam da mevcut şartlarda bu adamdan daha iyisi malesef yok.

bir münferit olarak yazıyorum aman şucu bucu demeyin üzülürüm valla :)

Bence kaçırdığınız bir kısım var burada kimse körü körüne MA demiyor hatta desteklemiyor, örnek ben bende ne MA ne MY ikisinde benim şanlı Ankaragücüme layık adamlar değiller münferit canı ne tarafa isterse o tribüne giren bir insanım MY nin üslubu ile de bir sıkıntım yok yanlız bu gündelik hayatında olduğu sürece , sen bu (MY) bu kulübü temsil eden bir insansın ve o makamım bir ağırlığı var .
Sözün özü MY bu durumu kendi hazırladı , hesap sorulamayan bir yönetim anlayışı , şaibeler ile dolu kulübün net borcunun belli olmayışı en önemlisi yapıcı olmaktan uzak kaos ile beslenen bir yönetim anlayışı . taraftarı karşısına aldı geri adım atmamak da diretiyor bunun mantıklı bir açıklaması yok tek açıklama demek ki bu sene de böyle olması işine geliyor .
Bizim alt liglerde ilken vizyona çok ihtiyacımız yoktu ( aslında tam tersi bugünün temelleri o günlerden atıldı) ama bu lig kaldırmıyor , burada gitmiyor sokak ağzı .

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1704 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 171  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], BüyükAltay1914, Google [Bot], Google Adsense [Bot], grasshopper, ibrahimfbL, kirmasti16, Lusage, mturan16, phonix, PMB10ALTI, saffet8, sorrento, spartacus1903, tombulşişe, zeolat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye