Zaman: 22 Eyl 2019, 20:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 113  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 11:17 
Kullanıcı avatarı

Konya maçı biletleri çıktı. Aldık kısmetse ordayız. Kafana göre Ankaragücü 8)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 11:41 
Kullanıcı avatarı

nmn yazdı:
ben buradaki karamsarlık dalgasını gerçekten çözemiyorum arkadaşlar. geçen seneki kadrodan en önemli eksik boyd. defansımız taş gibi, forvette orgil ilk 11için yeterli adam gibi yedek lazım. sadece orta sahada ciddi iki eksiğimiz var. bu eksikler giderilirse o kadar büyük sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum.

bakın arkadaşlar ben münferit adamım, tamam yiğiner e kızmakta haklısınız falan ama ağcabay mı gerçekten başkan adayınız. öyle yada böyle ta altlardan çıkarmış getirmiş takımı buralara yiğiner, sırtlan gibi çıktı geldi nerden geldiyse ben başkan olacam diye. bizim başkan türkçe konuşamıyor bulunduğu yerin vizyonu yok, sürekli siyasilere yanlıyor tamam da mevcut şartlarda bu adamdan daha iyisi malesef yok.

bir münferit olarak yazıyorum aman şucu bucu demeyin üzülürüm valla :)

Bence kaçırdığınız bir kısım var burada kimse körü körüne MA demiyor hatta desteklemiyor, örnek ben bende ne MA ne MY ikisinde benim şanlı Ankaragücüme layık adamlar değiller münferit canı ne tarafa isterse o tribüne giren bir insanım MY nin üslubu ile de bir sıkıntım yok yanlız bu gündelik hayatında olduğu sürece , sen bu (MY) bu kulübü temsil eden bir insansın ve o makamım bir ağırlığı var .
Sözün özü MY bu durumu kendi hazırladı , hesap sorulamayan bir yönetim anlayışı , şaibeler ile dolu kulübün net borcunun belli olmayışı en önemlisi yapıcı olmaktan uzak kaos ile beslenen bir yönetim anlayışı . taraftarı karşısına aldı geri adım atmamak da diretiyor bunun mantıklı bir açıklaması yok tek açıklama demek ki bu sene de böyle olması işine geliyor .
Bizim alt liglerde ilken vizyona çok ihtiyacımız yoktu ( aslında tam tersi bugünün temelleri o günlerden atıldı) ama bu lig kaldırmıyor , burada gitmiyor sokak ağzı .

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 12:05 
Kullanıcı avatarı

nmn yazdı:
ben buradaki karamsarlık dalgasını gerçekten çözemiyorum arkadaşlar. geçen seneki kadrodan en önemli eksik boyd. defansımız taş gibi, forvette orgil ilk 11için yeterli adam gibi yedek lazım. sadece orta sahada ciddi iki eksiğimiz var. bu eksikler giderilirse o kadar büyük sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum.

bakın arkadaşlar ben münferit adamım, tamam yiğiner e kızmakta haklısınız falan ama ağcabay mı gerçekten başkan adayınız. öyle yada böyle ta altlardan çıkarmış getirmiş takımı buralara yiğiner, sırtlan gibi çıktı geldi nerden geldiyse ben başkan olacam diye. bizim başkan türkçe konuşamıyor bulunduğu yerin vizyonu yok, sürekli siyasilere yanlıyor tamam da mevcut şartlarda bu adamdan daha iyisi malesef yok.

benim takıldığım tek nokta transferlerin vs gecikmesi değil.
savunma taş gibi diyoruz, pazdan ve pinto 1 hazırlık maçında oynamadı, moke, orgill toplam 90 dakika oynamadı, en önemli sorun geçen seneden kalan adamların da hazır olmaması.
Transferi bizim kadar geç yapan başka kim var Allah aşkına, biraz da bunları görelim

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 12:23 

Bi kere uyum diye bi sorunumuz yok. Kadro geçen yıldan geliyor. Kondüsyon olarakta profesyonel bir futbolcunun lig başlarken imza atana kadar bireyselde olsa kendini hazır tutması lazım. Yani bu adamların imza atana kadar benim gibi yiyip içip göbek yapma gibi bir durumu olamaz.

Artık şu saatten sonra takıma, futbolculara destek şart. yiğiner'e de kombine, bilet fiyatları ve transfer yasağı nedeniyle tepki göstermek gayet normal. ama bu tepki takımı etkilememeli. Ankaragücü için bu sene bir kurtuluş savaşı daha başlıyor. İlk Kurtuluş savaşını Vatanı için vermiş bir camia olarak "Bismillah" deyip başlayalım sezona.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 14:01 
Kullanıcı avatarı

Fankara yazdı:
Bi kere uyum diye bi sorunumuz yok. Kadro geçen yıldan geliyor. Kondüsyon olarakta profesyonel bir futbolcunun lig başlarken imza atana kadar bireyselde olsa kendini hazır tutması lazım. Yani bu adamların imza atana kadar benim gibi yiyip içip göbek yapma gibi bir durumu olamaz.

Artık şu saatten sonra takıma, futbolculara destek şart. yiğiner'e de kombine, bilet fiyatları ve transfer yasağı nedeniyle tepki göstermek gayet normal. ama bu tepki takımı etkilememeli. Ankaragücü için bu sene bir kurtuluş savaşı daha başlıyor. İlk Kurtuluş savaşını Vatanı için vermiş bir camia olarak "Bismillah" deyip başlayalım sezona.
İlk 4 hafta ne demek istediğimi anlarsın, umarım ben yanılırım

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 14:30 

nmn yazdı:

Hocam kusura bakmayın ama bu söylem muhalefet yok kime oy verelim söyleminden farksız. Ağcabağ çok matah birisi olmayabilir ama görmeden de bilemezsiniz. Ki bence Yiğinerden daha kötü olamaz. Denemeden bilemeyiz. Adamlara sırtlan demişsiniz ama Yiğiner de başkan olmadan önce Ankaragücü ile yatıp Ankaragücü ile kalkan birisi değildi. Ayrıca Yiğiner'i başkan yapanın Melih Gökçek olduğunu, amacının oğlunun yönetimine dava açılmaması olduğunu sağır sultan biliyor. Ha sonra siyasi ortam değişti, bizimki Gökçeğe cephe aldı, bakmayın. Bu kulüpte bal tutan parmağını fazlasıyla yaladı. Ben bu fikirleri Yiğiner'in en başarılı olduğu dönemlerde de yazdım buraya. Yanlış yanlıştır, Ağcabağ'ı içinize sindirememiş olmanız Yiğiner'i doğru yapmaz. Takım başarılı olur, olamaz ayrı mesele, taraftarız biz cefasını çekeriz. Ama adamın biri çıkacak bizimle dalga geçecek, her türlü de eleştiririm.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 15:47 
Kullanıcı avatarı

Yarın bazı şeyler belli olur TSYD maçında. Gecekondu, maraton ve sağ kapalıyı bize vermişler. Ben Gecekondu'da olacağım. Maçın skoru falan çok önemli olmayacağı için yoğun protesto olur diye düşünüyorum. Bakalım neler olacak.

Ayrıca "Gombine alıng dransfer açılsın, gombine bitmezse demek ki kuçük camiayız" falan diyen adam gitsin çubukspor yönetsin, bizimle işi olmasın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 16:56 

Sadaev yazdı:
Yarın bazı şeyler belli olur TSYD maçında. Gecekondu, maraton ve sağ kapalıyı bize vermişler. Ben Gecekondu'da olacağım. Maçın skoru falan çok önemli olmayacağı için yoğun protesto olur diye düşünüyorum. Bakalım neler olacak.

Ayrıca "Gombine alıng dransfer açılsın, gombine bitmezse demek ki kuçük camiayız" falan diyen adam gitsin çubukspor yönetsin, bizimle işi olmasın.

Buradan camianın küçük değil fakir olduğu ortaya çıkar en fazla. Ortalık durgun olsaydı da taraftar bence bu fiyata kombine almazdı, en fazla 3 5 bin olurdu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 17:06 

@1910baskent

Kardeş ben takım iyi, iyi sonuçlar alırız başarılı olur demiyorum. Sadece uyum ve kondüsyon olarak sıkıntı yaşamaması lazım takımın diyorum. Yoksa kadro olarak özellikle kanatlarda hücumda ve orta sahada ciddi olarak kaliteyi geçtim sayısal anlamda bile eksiklerimiz var. Şu an ligdeki 18 takım içinde en kaotik olanı biziz. hele bir de ödemeler aksamaya başladığında vay halimize. Yiğiner her anlamda fazlasıyla protestoyu hak ediyor ağzını her açtığında saçmalayan bi adam. etrafında hiç kimsede yaa başkan bir dur bi soluklan demiyor anlaşılan. Ama bu takım bizim şartlar ne olursa olsun umudumuzu kaybedemeyiz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2019, 18:26 
Kullanıcı avatarı

bAŞKent50 yazdı:
Buradan camianın küçük değil fakir olduğu ortaya çıkar en fazla. Ortalık durgun olsaydı da taraftar bence bu fiyata kombine almazdı, en fazla 3 5 bin olurdu

E zaten öyle. Bu takım Ankara varoşlarının takımı. Ben bununla gurur duyuyorum, durumu iyi olan eğitimli çok taraftarımız da var ama işçi takımının taraftarına tutup Trabzonspor'dan fazla kombine fiyatı çekecek adam bu takımın işçi kimliğiyle dalga geçiyordur diye düşünüyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 113  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: argentinastyle, Bing [Bot], bunela, BVB, davidluiz4, Delarey1925, Delija, esgres, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, HeryerdeÇarşı, inadına_körfez, kei, Larendon, mecbur, raulmadrid, sorrento, YeşilSiyah1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye