Zaman: 22 Eyl 2019, 20:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 113  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2019, 23:24 

Lige başlamasına kalmış 13 gün, transfer edeceğin adam ne zaman alışır, ne zaman katkı verir muamma. Yemin ediyorum kafayı yememek elde değil.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2019, 23:28 
Kullanıcı avatarı

böyle giderse yasak konya maçına kalır, tek umudum beinsport parayı hafta içi yatırır, yoksa yasak zor kalkar

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 00:30 

Faty ve Pinto hafta içi imzalıyormuş. Söylenene göre Cumaya kadar transfer yasağı da açılacakmış.
İnşallah diyelim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 09:30 

phonix yazdı:
Faty ve Pinto hafta içi imzalıyormuş. Söylenene göre Cumaya kadar transfer yasağı da açılacakmış.
İnşallah diyelim.

Kalksa nolacak getirdin 6-7 adam diyelim bunların alışması uyumu vs geçtim daha şimdiden elindeki yabancılar sıkıntıya başlamış söylenen peşinatlar ödenememiş üstüne bu gelenlerin parası biniyo yabancıların böyleyken yerli elindeki topçuları bıraksan PTT den takımlar ya alır ya almaz o derece kaliteliler başkan desen ciddi ciddi aykan atikle başlasak nolur kafasında şu ödeme politikasıyla takımı ocakta tekrar dağıtma durumun var var oğlu var işte sıkıntı bir tane değil keşke transferle bitse

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 11:15 

Emrah Başsan geliyormuş galiba.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 11:41 

Faty sedat moulin bu üçlü Ptt 1.lig üçlüsü olur. Sıkı tutunun düşüyoruz böyle giderse. Yazık

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 11:50 
Kullanıcı avatarı

Hoca olara aykan atik le devam ediyomusuz icimiz rahat olacakmış haa bide kulübe üye olmayan agcabay yönetimindeki zengin iş adamlarından destek bekliyomusuz
Bugün de böyle geçti çok şükür

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 13:07 
Kullanıcı avatarı

Bizim orada "Keyfinden alaboklu osurmak" diye bir deyim var. Bizim başkan da keyfinden alaboklu osuruyor. Röportajı okudum, resmen rezilliğin belgeseli çekilmiş başkan da başrolde oynamış.

"Kongre öncesi üzücü olaylar oldu" dedikten sonra "Bunlar %1-2. Herkes beni destekliyor" diyor. Kapalılar hariç satılan kombine sayısı 20 bile değil. Ağcabağ için "Bunlar reklam yaptı gitti" dedikten sonra "Gulubümüze para virsingler, destek olsunglar" diyor. Neymiş 3 istanbullunun maçlarında fiyatı arttıracakmış, ona göre kombine alacakmışız.

Hep diyorum yine diyeyim, bu sezon ne sana ne de bize biter Yiğiner ama benim tanıdığım Ankaragücü taraftarı seni o koltukta uzun süre oturtmaz.

Ayrıca Yiğinercilik yapan kim varsa bana zerre samimi gelmiyor. Doğum günü kutlamaları falan çok boş işler bunlar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 15:01 
Kullanıcı avatarı

MY nin kesinlikle psikolojik destek alması gerekiyor. Bu kadar tutarsızlık bu kadar kendin ile çelişme... acınası durumda. Kişisel olarak bu durumu umrumda değil yanlız temsil ettiği makam münasebeti ile her demeci her açıklaması bizi zor duruma sokuyor. Halen kendine muhalif olanları %1 ile sınırlandırması ve akabinde bizimde hatalarımız var demesi bambaşka bir kafanın ürünü. Takımı bıraktık uğraştığımız mevzulara bak. Her iki Başkan adayının Sayesinde ( fakat bunda Aslan payı MY nindir ) Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi taraftar /yönetim, taraftar/taraftar çatışması yükleniyor .
Görüştüğü hocalar vardı seçim öncesi anlaşması etik değildi, hoca yok
Ne yazık ki son dk tahtayı açmayı maharet sanan Başkan yine son dk yı bekliyor biz de buna alıştık ki en tehlikesi bu alıştırılmak..
Arkasından atıp tuttuğu futbolcular ile anlaşma, tükürdüğünü yalama
Arkasından atıp tuttuğu bunlar balon dediği adamlardan medet umma destek bekleme
Belediyeden MKE den para beklentisi
Hep bir beklenti içerisinde
MY nin yerine bizlerden biri olsa daha kötü olmaz diyorum
Sen ne büyüksün Ankaragücü işi gücü olmayan adamlara iş ,vizyon mu o ne arar la bazarda diyecek kapasitedeki adamlara vizyon sunuyorsun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 16:02 

mustafa kaplan’ın da gelmesi kumardı ama adamın bi süper lig geçmişi var. gençlerbirliğiyle 50 tane maça çıkmış..vs.
aykan atik gibi hobi olarak antrenörlük yapan adamı süper lig kaosuna atmak delilikten başka bişey değil.

adamın röportajını izledim, kendi özgüveni yerlerde. başkanımız sağolsun, başkanımız çalışıyor, yönetimimize güveniyoruz falan.

bu sefer de aykan atik hoca oldu denilince yok o kadar da olmaz diyordum, adam resmen beklete beklete bize kabul ettirdi. yok 15 hocayla görüşüyormuş falan diye niye sallıyorsun o zaman, artık bizi geçti ulusal medyayla da alay ediyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 113  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: argentinastyle, Bing [Bot], bunela, davidluiz4, Delarey1925, Delija, esgres, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, kei, kskgaltayfa, Larendon, mecbur, PMB10ALTI, raulmadrid, sorrento, YeşilSiyah1965, ütopikgezgin

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye