Zaman: 07 Nis 2020, 20:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1130 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 113  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2019, 12:04 

Numarali alt forever

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2019, 13:53 
Kullanıcı avatarı

Serhat abiden sonra numaralı b'ci olmuştuk oradan devam ettirdik geçen sene de numaralıya devamdı bu sene de aynen devam. Eski tayfa olmadığı sürece maratona geçmem bende.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2019, 15:25 

zebercet41 yazdı:
Derincede ki toplantıdan sonra tribünle ilgili düşüncelerimi yazmıştım böyle olmaz bu iş. Atılması gereken 2 3 tane radikal adım var onlar atılacak ki bir şeyler düzelsin. Bazı çocuklar yazıyor yaşasın efsane tribün geri dönüyor falan diye. Numaralı kale arka devam. En son derince üstte maraton altın düzenine dokunulmayacak denmişti şimdi durumlar ne acaba? Bu sene numaralı geçen seneden daha sağlam olacak.

Toplantının olduğu gün de aynı uyarıyı yapmıştım yazına Derince üste olacak diye bir karar çıkmadı Deve Yavuz abi biz çarşı çocuklarıyla üstteyiz bizim oturmuş düzenimiz var bozmayın Derince'de yanımıza gelsin diye bir öneride bulunmuştu Haluk abide konuşulur deyip geçmişti.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2019, 15:42 
Kullanıcı avatarı

derinceliler alta geçecekse alttaki 2 senedir olan ekiple nasıl olacak? Paşa ve derince tarafının asla yan yana gelmeyeceğini söylemeye gerek yok tekrar tekrar. Şimdi kerem ermanla beraber kuruçeşmelilerinde bir bölümü maratonda olacak üstüne. Belli bir kesimde tamamen eski ekibe zıt zaten derinceliler ve kuruçeşmeliler orda olmaz bence o düzenle. Veya ordaki ekip üstte çıkar. Haluk abi bir şeyler yapmaya çalışıyorda bazı dinamikler var yani.

Eskiden işleyen bir düzen vardı kalabalık maçlarda hortluyordu bazı şeyler, rahmetliden sonra herkes kendi semtine düştü olmaz böyle düzen. İş tribünü yönlendirecek semtlerde değil kafada bitiyor. Eskiden tribünü hangi semt yönlendirecek diye bi yarış yoktu. Çarşı çocuklarının büyük bölümüde aslında eski ekip gibi 3 senedir maça gelmiyor baktığın zaman. Yılmaz abi kendi yanındakileri söyledi çarşı çocuğu derken.

Neticede göreceğiz sezon başlayınca benim hiç içimden gelmiyor haluk bozo olsada. İlk 5 maç kale arkaya gittik 90 dakika bağırdık orda ortam iyidi, sonra onlarlada koptuk bu sefer. En iyisi numaralıda yahya kaptan sosyetesinin yanında oturmak, pozisyonlara göre refleks almak hacı abi. 8)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 00:31 
Kullanıcı avatarı

Yeni karenin hepsi altta olacak. Semt ayrımı yapmadan yönetim oluşturdular bu yönetimde Üni Hodri Meydan'dan dahi üyeler var hatta gulften bile birilerini alacaklar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 01:29 

Semt ayrımı yapmadılarsa eski kareden çoçuklar niye yok burada yazan çoçuklar var kaç senedir kovaladılar karşı kıyıdan dernek açanlar var neredeydi bu arkadaşlar daha önce ama listeye bakıyorsun onlar var Enver Gülerle yürüdüysen o bıraktıysa herkes bırakmalıydı içlerine sindiyse kovalamaya devam etsinler Ünili çoçuklar girebilir onlardada yönetim değişti sordunuzmu hiç mevzu nedir diye gulf grubu girmez tanıdığım çoçuklar

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 03:11 
Kullanıcı avatarı

Erto abinin bizzat ağzından çıkan kelimedir: "Yönetimde gulften kardeşlerde olacak". Ama Soner Öztürk fena gulfe kurulmuş onları lav ederim diyor. Gulf numaralıya gireceklerini söylüyor ama Hodri Meydan gerçeği varken başka oluşuma gerek yok diyorum ben.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 03:57 

Rantın babası dönüyor babası gulf mülf kalmaz ya biat ederler yada yeni yönetim yol vermez

Tribünden bu sene uzak durun ben şahsen öyle yapacağım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 10:10 

Derinceden yazdı:
Rantın babası dönüyor babası gulf mülf kalmaz ya biat ederler yada yeni yönetim yol vermez

Tribünden bu sene uzak durun ben şahsen öyle yapacağım.

Gulf ekibi efendi çoçuklar rantla filan işleri olmaz işinde gücünde okulunda olan adamlar kimsede biat etmez gider numaralıda otururlar izlerler kimseyede bağlı olmazlar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2019, 10:52 

Transfer ne durumda,ben endişelenmeye başladım bu konuda...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1130 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 113  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ayd06an, Bing [Bot], gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, ksklitribüncü, Lupus7, minigolfmuduru, mmcg, Onuroloji1912, sfenk35, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye