Zaman: 22 Eyl 2019, 20:30

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 113  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 14:02 
Kullanıcı avatarı

Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Ağcabağ tarafına bakalım:

- Yönetim kurulunu çok geç oluşturdu. Halbuki devre arasından beri adaydı. Yasal sürede delegelik işlerini halledebilirdi, yapmadı.

- Mehmet Yiğiner tarafından köşeye sıkıştırıldı "Olur mu öyle şey, dünyada var mı?" demekten başka hiçbir adım atmadı.

- Takımdan ayrılan topçularla fotoğraf çektirerek çok büyük yanlış yaptı.

- Tribünlerin bir kısmını yanına aldı ama kulübü ayrıştırmış oldu.

Mehmet Yiğiner'e bakalım:

- Hep rakibine salladı. Para verin, para yatırın, MKE destek olsun, ABB destek olsun dışında hiçbir şey diyemedi.

- Transfer yasağını kaldıramadı. Her kuşu geçti, taraftara göz dikti. Transfer yasağını kaldıracak maddi gücü olmadığı halde yine başkan oldu.

- Ağcabağ'ı Beşiktaşlı diye eleştirdi. Yönetiminde çok koyu Trabzonsporlu 2 kişi var(kendisi de Galatasaraylı zaten)

- Tribünleri iyice ayrıştırdı. Bilet parası üzerinden ekonomi düzeltmeye çalışıyor.

- Kendi delegeleriyle kulübü ele geçirdiğini son kongrede resmen ilan etmiş oldu.

Peki bu sezon ne olur? Öngörülerim şu şekilde:

- Transfer yasağı kalkmaz, kalkmadığı için de uçuk bilet fiyatları olur. Zaten en ucuz 50 lira diyor.

- Transfer yasağı kalkmazsa içerde dışarda her yerde protesto edilir. Ulusal medyada da, yerel medyada da taraftarla iyice birbirine girer.

- Devre arasında ödemelerden dolayı tüm takım teker teker gider.

- İstifa etmez. Kulübü eski haline getirmeden asla bırakmaz.

- Tribün olayları hiç yatışmaz.

En iyi senaryo da şöyle olur:

Transfer yasağı kalkar. İyi bir hoca ile anlaşılır. Güzel transferler yapılır. Futbolculara alacakları düzenli ödenir, kadro korunur. Bilet fiyatları makul tutulur(50-60-70 gibi). Mehmet Yiğiner uzun süre ortada görünmez, taraftarlarla ilgili hiçbir açıklama yapmaz. Takım da iyi giderse ligi yine 13. falan bitiririz. Ortada görünmediği sürede TÜRKÇE kursuna gider, diksiyonunu düzeltirse hiç sıkıntı kalmaz(en önemlisi bu bence).

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 15:30 

Sadaev yazdı:
Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Ağcabağ tarafına bakalım:

- Yönetim kurulunu çok geç oluşturdu. Halbuki devre arasından beri adaydı. Yasal sürede delegelik işlerini halledebilirdi, yapmadı.

- Mehmet Yiğiner tarafından köşeye sıkıştırıldı "Olur mu öyle şey, dünyada var mı?" demekten başka hiçbir adım atmadı.

- Takımdan ayrılan topçularla fotoğraf çektirerek çok büyük yanlış yaptı.

- Tribünlerin bir kısmını yanına aldı ama kulübü ayrıştırmış oldu.

Mehmet Yiğiner'e bakalım:

- Hep rakibine salladı. Para verin, para yatırın, MKE destek olsun, ABB destek olsun dışında hiçbir şey diyemedi.

- Transfer yasağını kaldıramadı. Her kuşu geçti, taraftara göz dikti. Transfer yasağını kaldıracak maddi gücü olmadığı halde yine başkan oldu.

- Ağcabağ'ı Beşiktaşlı diye eleştirdi. Yönetiminde çok koyu Trabzonsporlu 2 kişi var(kendisi de Galatasaraylı zaten)

- Tribünleri iyice ayrıştırdı. Bilet parası üzerinden ekonomi düzeltmeye çalışıyor.

- Kendi delegeleriyle kulübü ele geçirdiğini son kongrede resmen ilan etmiş oldu.

Peki bu sezon ne olur? Öngörülerim şu şekilde:

- Transfer yasağı kalkmaz, kalkmadığı için de uçuk bilet fiyatları olur. Zaten en ucuz 50 lira diyor.

- Transfer yasağı kalkmazsa içerde dışarda her yerde protesto edilir. Ulusal medyada da, yerel medyada da taraftarla iyice birbirine girer.

- Devre arasında ödemelerden dolayı tüm takım teker teker gider.

- İstifa etmez. Kulübü eski haline getirmeden asla bırakmaz.

- Tribün olayları hiç yatışmaz.

En iyi senaryo da şöyle olur:

Transfer yasağı kalkar. İyi bir hoca ile anlaşılır. Güzel transferler yapılır. Futbolculara alacakları düzenli ödenir, kadro korunur. Bilet fiyatları makul tutulur(50-60-70 gibi). Mehmet Yiğiner uzun süre ortada görünmez, taraftarlarla ilgili hiçbir açıklama yapmaz. Takım da iyi giderse ligi yine 13. falan bitiririz. Ortada görünmediği sürede TÜRKÇE kursuna gider, diksiyonunu düzeltirse hiç sıkıntı kalmaz(en önemlisi bu bence).

Diğer takımlar 100-150 liraya kombine satıyor. 50-60-70 mi makul ? En fazla 300-400-500 kombine, 20-25-30 da bilet olmalıydı. İstanbul takımlarıyla oynarken biraz daha yukarı çekebilirdi. Ben bu sene maçlara gidemeyeceğim. 700'den kombine, 50'den maç bileti başlat yazıklar olsun.

15 bin kişi ortalama 25 lira bıraksa 375 bin lira ediyor.
Bu fiyatlarla 3-4 bine anca oynarız 4 bin kişi ortalama 60 lira bıraksa 240 bin ediyor. Yapacağınız işi ...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 15:46 
Kullanıcı avatarı

Taraftar kitlemiz artık yaşananlardan ders çıkarıp ^ Büyük Başkan ^ argümanının arkasında durulmaması gerektiğini, yeri geldiğinde kendi dava arkadaşlarının dahi kişisel çıkarlarını uğruna onları satabileceğini dün acı da olsa öğrenmiş oldu. Anlayış değişimez biliyorum ama ne zaman büyük başkan , büyük reis, klişelerinden vazgeçer büyük Ankaragücü der isek o zaman kazanırız. ( yanlış anlaşılma olmasın büyük demeyerek sen ne dersen o demeyerek o insanlara saygısızlık yapıp emeklerini yok saymış olmuyoruz )

Dün MY antidemokratik kongresi ile beraber bugüne gelen süre içerisinde bu kulübün bir numaralı düşmanı, kaleyi içten yıkan hain olarak anılacaktır . Kendi saz ekibi , sorgulanamaz bir yapı , diktatörlüğünün en açık göstergesidir. Koyun sürüsü Üyeler tek bir kelam edememiş oturdukları sandalyeleri vasıfsızlaştırarak bu kulübün şanlı tarihine en büyük saygısızlığı yapmıştır.
Başkan adayı MA ise sonu belli olan senaryonun sonunda aslında tam da amacı olan taraftar desteğini arkasına alarak Kaos fitilini ateşlemiş yeni sezon öncesi MY nin beslendiği sorunlar yumağına bir ilmek de o eklemiştir.

Bu saatten sonra iyimser düşünürsek ( ki zor ) istenilen hoca istenilen transferler yapılsa dahi , tribün\ yönetim ve ne acıdır ki tribün/tribün olarak tarihimizin belki de en sorunlu sezonuna başlayacağız

Gazamız mübarek olsun , Rabbim Ankaragücümüzü her şeye rağmen başarılı kılsın.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 15:51 
Kullanıcı avatarı

kennedy yazdı:
Diğer takımlar 100-150 liraya kombine satıyor. 50-60-70 mi makul ? En fazla 300-400-500 kombine, 20-25-30 da bilet olmalıydı. İstanbul takımlarıyla oynarken biraz daha yukarı çekebilirdi. Ben bu sene maçlara gidemeyeceğim. 700'den kombine, 50'den maç bileti başlat yazıklar olsun.

Bu fiyatlarla 3-4 bine anca oynarız 4 bin kişi ortalama 60 lira bıraksa 240 bin ediyor. Yapacağınız işi ...

Yani tabi makul değil ama geçen sene de çoğu maça 50 liradan girdim ben kapalıya. 30-40-50 de olabilir ya da dediğin gibi 20-25-30 ama MY bunu yapmayacaktır. Benim beklentim ilk maç 50-60-70 olur, protesto edilir ve sonraki maçlarda fiyat 75-100-150'ye çekilir gibi geliyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 16:40 

Sadaev yazdı:
kennedy yazdı:

Yani tabi makul değil ama geçen sene de çoğu maça 50 liradan girdim ben kapalıya. 30-40-50 de olabilir ya da dediğin gibi 20-25-30 ama MY bunu yapmayacaktır. Benim beklentim ilk maç 50-60-70 olur, protesto edilir ve sonraki maçlarda fiyat 75-100-150'ye çekilir gibi geliyor.

Katiliyorum hocam bilet fiyatlari giderek artar. Stadin kirasidir,cezasidir diyip maliyetleri bahane ediyor ama asil amac belli. Tribunleri bos birakip maclarda tepki almamak. Bu adamin derdi Ankaragücü degil koltugu. Sosyal medyada cok sayida takipcisi olan abilerimiz de bilet fiyatlarina en ufak bir tepki gostermemis. Yazik cok yazik.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 16:46 

https://youtu.be/kjRB0zhGDoI

Başkan ve yönetici dediğin böyle olmalı.Adamın duruşu,konuşması,her şeyi kalite.
Üstelik gerçek taraftar ve arma sevdalısı.Başkanlık Osman Gazi Kandaş'a yakışır.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 16:54 

batıkent06 yazdı:
https://youtu.be/kjRB0zhGDoI

Başkan ve yönetici dediğin böyle olmalı.Adamın duruşu,konuşması,her şeyi kalite.
Üstelik gerçek taraftar ve arma sevdalısı.Başkanlık Osman Gazi Kandaş'a yakışır.

Osman Gazi Kandaş'ın konuşmasından sonra MY'in konuşması açıldı onu da izleyince aradaki kalite farkı bariz bir şekilde ortaya çıkıyor.

Günün birinde taksici ve dolmuşçulardan kurtulursak, umarım takımın yönetiminde Osman Gazi Kandaş, Birol Darçın, Abdullah Karaata gibi gerçek arma sevdalılarını görürüz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 17:19 
Kullanıcı avatarı

https://www.youtube.com/watch?v=HGDLSBEruCM

Hatayspor'la hazırlık maçı yapıyoruz. Hatay 1-0 önde. Uğur denilen belirsiz cisim de spikerlik yapıyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 18:41 
Kullanıcı avatarı

Korcan'a nazar değmesin hep böyle olsun inşallah

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 18:55 
Kullanıcı avatarı

Hazırlık maçı ama takım hiç umut vermiyor. 11 bayağı şaşırtıcıydı bugün:

------------Korcan------------

Cebrail Alihan Kulusiç M.Sak

------------Moke--------------

------Canteros----Kitsiou----

Aydın--------------------İlhan

-----------Sadaev-------------

Pazdan iki maçta da oynamadı. Orgill de bugün oynamadı. Canteros gerçekten kumaş olarak çok çok iyi, bu ligin üzerinde. Cebrail iyi mücadele ediyor ama Sadaev, İlhan, Aydın, Moke, Alihan ancak yedek olabilirler bu takımda.

Kadro böyle kalırsa takribi 15-20 puan alır son sırada düşeriz. Kitsiou orta sahada iyi oynuyor ama yeri orası değil, Cebrail ligi kaldıramaz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 113  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: abraxas, argentinastyle, Bing [Bot], bunela, Delarey1925, Delija, esgres, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, Jason, kskgaltayfa, KsT_SuC, mecbur, oncago, Opis, PMB10ALTI, radikaltxs, raulmadrid, roxrox, siptar16, sorrento, YeşilSiyah1965, yorgo-ksk, ütopikgezgin

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye