Zaman: 29 Eki 2020, 10:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 115  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2019, 01:48 
Kullanıcı avatarı

Emre Balcı stoperde oynuyor benim takip ettiğim kadarıyla.
Ben hep stoperde oynatırız diye düşündüm kendisini.
Yoksa SEFA-MESUT ikilisi bizim kadroya yazılacak ilk 2 isim.

Engin Hoca fantezi yapıp Süleyman'ı 10 numara pozisyonunda oynatacağını açıklamıştı.
Ona göre bir kadro dizilimi yapacak olursak.

Volkan Mert
Transfer(Erdinc)
Fatih Adıgüzel ?
Transfer(Emre Balcı)
Başak
SEFA-MESUT
Transfer(Sertaç Çam)
Transfer( ?)
Burak Süleyman
Transfer(Yakup)

Yedek Forvet Transfer( Ozi)
Sağ Bek Transfer ( ?)

7 Transfer işimizi fazla fazla görüyor. İcabında 6 tane alınsın birine fazla para verilsin.
10 adam alınmasına karşıyım ben. 3 adam 250 binden 750 bin TL para eder. Bu parayı yedekte yatacak çöp transfer yerine alt yapıya yatırsınlar.
Zaten 22-23 oyuncumuz var.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2019, 02:02 

Saffet Talha ve Serdar Ümit ikiside ilk 11 oynar hiç hesaba katmamışsın ama :wink:

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2019, 02:44 

Bir şeyi fark etmemiz lazım hala transferi açamıyoruz ve büyük sıkıntılar var kolay gözükmüyor.Adam diyor ki; "Yılmaz Vural'a bunu verdiniz kaç maç antrenörlük yaptı hakkını mı verdi diyor, ben 35 maç oynadım hakkını verdim diyor bana bu kadar teklif ediyorsunuz."Sorsan haklı ama niye faizi istiyorsun diyemiyorsun, sen bu parayı alabilecek miydin diyemiyorsun.Çok garip şeyler yaşıyoruz aldığımız futbolcuların hepsi bonservissiz doğru düzgün transfer yapamıyoruz.Bu neyi işaret ediyor maddi olarak dardayız.Tribün konusuna gelinirse tekrardan geri gittik geri gitmeye devam edeceğiz.Deplasmanları konuşmayalım zaten her deplasmanda taraftarımız kontenjanı zorluyor.İç sahaya bakalım bu stadyumda tribün yapmak çok zor kesinlikle üst katta olunması lazım.
Tribün açısından bakarsak belki eş değer olmaz ama şehre inmeliyiz, orta okuldaki çocukların ilk okulda ki çocukların aidiyet duygusuyla hareket etmesine çalışmalıyız.Bunu Enver güler ama öyle ama böyle yapıyordu.Lise, üniversite mükemmel ilerlemeler katetti.Kimseden destek almadan kareografi yaptılar, her deplasmana katkıda bulundular.Lise çok güzel oturdu, artık mezunlar acaba hangi üniversiteye gidebilirim oluşum nerede güzel mantığıyla bakıyor.
Ama tribüne geliyoruz ve bakıyoruz tekrar başa sardık iyi seyirler diliyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2019, 15:36 
Kullanıcı avatarı

Sedat cengiz ve emre balcıyı arayan soran olmamış. Yazık oldu bu adamları almamız gerekiyordu ikisinde bu ligde bu takımda iş yapacak adamları. Yıllar sonra transfer yapıyoruz elimizde yüzümüze bulaştırmayalım. Şehir komple scout olmuş vaziyette. Bu arada transfer konuşuyoruz ama klüpten de henüz resmi bir açıklama yok. Boşa mı tombala çekiyoruz acaba

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2019, 15:45 

Bu transferin açilma işinin kolay olmayacaği belli oldu,açilsada borcu öteleyeceğiz yani tek dönemlik transfer yapabilme hakkımız olacak,

Engin Hoca geçmişte çaliştigi bana göre cok önemli artilari olmayan düz topçuları takıma getirecek,bu adamlar tutmazsa ne olacak sonra yine arap saçına döneceğiz,

Alinanlar yada alinmak istenenler diyelim yaşları hep 30 üzeri adamlar,transfer politikamiz berbat,insiyatifi tamamen teknik direktöre birakmişiz bu hiç hoşuma gitmiyor...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2019, 15:56 
Kullanıcı avatarı

İki sene önceki performanslarıyla değerlendirirsek Talha ve Serdar ın orta sahada çok verimli işler yapacaklarını sanmıyorum..özverilidirler ancak yetenekleri sınırlı..yaşlarıda baya ilerledi sanırım.ercüment enteresan bir kaleci abuk sabuk gol yeme adeti vardır ancak çok net pozisyonlardada başarılı kurtarışlar yapar.yan topları çok iyi değildir.vasatın bir tık üstü olabilir.bu üçlü transferin vasatları ise şampiyonluk söz konusu olabilir.

Engin hocanın t. Direktörlüğünü siz daha iyi bilirsiniz.ben pek beğenmem..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2019, 17:46 

baturman_41 yazdı:
Bu transferin açilma işinin kolay olmayacaği belli oldu,açilsada borcu öteleyeceğiz yani tek dönemlik transfer yapabilme hakkımız olacak,

Engin Hoca geçmişte çaliştigi bana göre cok önemli artilari olmayan düz topçuları takıma getirecek,bu adamlar tutmazsa ne olacak sonra yine arap saçına döneceğiz,

Alinanlar yada alinmak istenenler diyelim yaşları hep 30 üzeri adamlar,transfer politikamiz berbat,insiyatifi tamamen teknik direktöre birakmişiz bu hiç hoşuma gitmiyor...

Öteleme yapıldığını nereden çıkardın?
Kapatılan dosyalar tamamen kapatıldı,bugün de Ali Çamdalı dosyası çözülmüş.
Belki bir Kemal Aslan ötelenirse ötelenir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2019, 18:07 
Kullanıcı avatarı

Çözecek tabi kocaelispor başkanı oldu adam :? Kulüpte bütün gün bana facebooklardan ne yazmışlar diye mi kontrol etseydi. Gecesini gündüzüne katıyor denilen başkanlar vardı bir zamanlar albay hüseyin başkanım. Gecesini gündüzüne katmak değildi o kardan bir tane çiçek açıyordu. Sen geldin acemisin, hareketlerinden tavırlarından zaten bu belli oluyor, ama hevesli şekilde bir şeyler yapmaya çalışıyorsun, vizyon ne demek gösteriyorsun herkese. Hani altyapı altyapı deniyordu ya altyapıdaki oyuncularıda elde tutarak hemde. Bazıları 3.ligde çok mutlu oldukları için hedefsiz şekilde seni eleştirmeleri normal. Daha sezon başlamadı be insaf. Albay hüseyini yedirmeyiz 5 sene devam. "kocaelispor üzülmez" grubunu kurda müridin olalım.

İnşallah teknik direktör yanlış hamlelerle ve oyuncu tercihleriyle albay hüseyinin emeklerini boşa çıkarmaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2019, 18:11 

Gardrop yazdı:
baturman_41 yazdı:

Öteleme yapıldığını nereden çıkardın?
Kapatılan dosyalar tamamen kapatıldı,bugün de Ali Çamdalı dosyası çözülmüş.
Belki bir Kemal Aslan ötelenirse ötelenir.

Fark edermi tek dosya bile transferin kapali olmasina yetmiyormu???

Tek Kemal ya da 3-5 dosya farketmez ötelendiği taktirde Ocakta transfer tahtamiz kapalimi kapali,

Bu Kemal işini SG bile çözemedi demekki...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2019, 18:29 
Kullanıcı avatarı

Helal başkanımıza gecesini gündüzüne kattı transferi açmaya çalışıyor kalmadı böyle adamlar

Resim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 115  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1940kozmopolit, Bing [Bot], cordelia1912, Dordevic, Google [Bot], protokol

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye