Zaman: 09 Ara 2019, 05:21

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 347 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2019, 18:46 
Kullanıcı avatarı

drcogito yazdı:
Normalde Marei kalsın isterim ama maliyetler yakınsa Stimacı tercih ederdim sanırım ama tartışılabilir tabi

Marei savumada gayretli de olsa ne hızlı ve atletik ne de kalıplı ve güçlü böyle olunca hem bekçi görevinde iyi değil hem de kendinden güçlü kalıplı pivotları birebir savunmada sorunları var.Benzer şekilde hücümda dişine göre savunmacılar karsısında çok çok etkili olsa da üst düzey hatta üst düzey olmasa da kalıplı /güçlü ve veya uzun pivotlar karsısında zorlanıyor.Örneğin Sasari serisininde Cooley Mareiden daha etkili olmuştu.
2 si birden olsun [emoji3]
Şaka biyana marei leş gibi ilkanla oynadı sarsari maçlarında adam hücum mu yapsın savunma mı
Ben marei den yanayım ama ya kalıplı 5 yada skorer 4 numara lazım yanına stimacın şutuda yok marei kalsın isterim

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2019, 19:32 

Sonuçta sezonun büyük kısmında yanında İlkanla oynadı arkasında güçlü ve uzun bes numara olunca hücümda verimliği düşuyor (tabi aldığı dakikalar ve yorgunlukta etken ).Şut açısından pek fark yok aralarında Marei %60 ile faul atmıs Stimac 62.Stimac gecen sene hem ligde hem Eurocupda epey verimli oynadı.Ufuk hocanın BJK ile final oynadığı sezon da çok etkili idi. İkisi birden olabilse en iyisi olurdu tabi ama eğer maliyetler yakınsa Stimac daha ıyı bence öte yandan maliyetler ne kadar yakındır emin değilim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2019, 22:55 
Kullanıcı avatarı

drcogito yazdı:
Sonuçta sezonun büyük kısmında yanında İlkanla oynadı arkasında güçlü ve uzun bes numara olunca hücümda verimliği düşuyor (tabi aldığı dakikalar ve yorgunlukta etken ).Şut açısından pek fark yok aralarında Marei %60 ile faul atmıs Stimac 62.Stimac gecen sene hem ligde hem Eurocupda epey verimli oynadı.Ufuk hocanın BJK ile final oynadığı sezon da çok etkili idi. İkisi birden olabilse en iyisi olurdu tabi ama eğer maliyetler yakınsa Stimac daha ıyı bence öte yandan maliyetler ne kadar yakındır emin değilim.
Çok güzel bi anlatım yapmışsın sağolasın sen söyledikçe bende düşündüm haklısın ama yine de marei görmek istiyorum ben ilk 5 te

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2019, 23:45 

Eyvallah.Ben de istiyordum kalmasını hala da isterim aslında da dedigim gibi Stimac daha çok para alır gibi geliyor ama hem Ufuk hocanın ıkı gün önceki demeci hem de twitterda pek kolpa yazmayan birinin Stimac ismini vermesi üst üste gelince biraz olumlu tarafından bakmaya çalıştım :)

1 Numara transferi çok önemli Ufuk hoca Dixon’dan sonra hiç dikiş tutturamadı orada (joe ragland belki istisna ama onda da disiplin sorunları yasandı) özellikle BJK’de hiç de fena olmayan bütçelere rağmen iki sezon basında da çok kötü tercihler yaptı.İnşallah nokta atış gelir.

Ekleme: Basketfaul Jorgan Morganla imza aşamasına gelindi demiş.Her ikisi birde olmaz herhalde Stimac haberi boşa düştü gibi uzun rotasyonunu 3 yabancı ile gecıp 3 numarayı yerlı ile geçme planı yoksa tabi

Semihle bir yıllık anlaşılmış

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2019, 11:57 
Kullanıcı avatarı

Semih erden ve jordan morgan deniyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2019, 11:58 

Pivot havuzunun dar olduğu ortamda Semih baya fark yaratir. Buraya gelenlerin bir iki gömlek performans yükselttiği de göz önünde bulundurulursa, baya olumlu hamle.

Rotasyonu marei olsa benim gözümde daha iyi ve farklılık yaratan rotasyon olur ama hoca nasıl düşünüyor bilmiyorum.

Paraları nasıl öderiz bilmiyorum ama, uzun süre sonra play off görecek kadro olacağı kesin

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2019, 12:05 
Kullanıcı avatarı

Onuralp Bitim?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2019, 12:11 

Ferhat Yeşiltaş Jordan Morgan ok yazmış. Semih Morgan olacak o vakit orası. Marei ve sek kesin ayrılıyor yazmış. Stimac ta olmadı demektir bu. Umarım Egemen de ayrılır bu sene. Yüksek kontrat düşük süre çıkmazı olacak yoksa onda. Artik bir umudum da yok şahsi olarak benim

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2019, 12:14 

Çağlar Torun Semihe kesin demiş ama basketfaul henüz kesin bir anlaşma yok demiş

Bu arada Yunus Sonsırma 3 senelik anlaşma deniyor çıkış ücreti verilerek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2019, 12:49 
Kullanıcı avatarı

drcogito yazdı:
Çağlar Torun Semihe kesin demiş ama basketfaul henüz kesin bir anlaşma yok demiş

Bu arada Yunus Sonsırma 3 senelik anlaşma deniyor çıkış ücreti verilerek.

Yunus geldiyse Ufuk hocanin prensi Soner Senturk'te gelmez umarim :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 347 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], rapsodi, umittttt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye