Zaman: 17 May 2022, 00:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 195 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: TBSL Playoff Finali: Fenerbahçe Beko 3 x Anadolu Efes 3
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2019, 11:45 
Kullanıcı avatarı

bu sezon 13 maç yapmışlar. 7'sini efes almış.
http://www.tercumangazetesi.net/spor/20 ... h3108.html

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2019, 12:42 

Son maça denk geldim, göz ucuyla baktım 4-5 dakika.
Eski derbileri, eski tribünleri özledim yine.
Göt kadar salonlar, tıka basa dolu, kan ter içinde insanlar.
İyi olan kazansın, biz tatildeyiz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2019, 12:59 
Kullanıcı avatarı

Arada denk gelince izliyorum seriyi, bugün de son maçı izlerim büyük ihtimalle. Fenerbahçe basketbol da tamamen sosyetik seyirci kitlesine sahip. Açıkçası Efes taraftarı ile arasında tek fark takımlarına bağlılıkları, tribün anlamında yapılan hiçbir şey yok. Sanırım fiyat politikası ve tribün yapacak kitlenin salondaki lokasyonu ile alakalı. Basketbolda Fenerbahçe senelerdir izlemesi çok keyif veren bir takım, Obradovic'e olan büyük saygım ve hayranlığımdan dolayı kazanmasını isterim.

Fakat tribün anlamında ileriki senelerde Ksk-Gs finali izlemek keyifli olabilir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2019, 13:02 
Kullanıcı avatarı

Döneklik bunların kitabında var.

başakşehirin ak parti muhabbeti olmadan önce gslisi,fblisi,bjklisi,tslisi vs hepsi maçlarına gider izlerdi. fenerbahçe başakşehire destek verseydi şampiyonluk maçında arenada 250 kişi mi olurdu :lol: bu takımın maçlarına rakipler gitseydi her maç dolardı. en önemli maçlarda bile stadın yarısı boştu. gs ile fb birbirinin başarılı olmasını istemez doğrudur rekabet var ama gs şampiyonluk ve kupa sayısı için hep ben olayım diğerleri olmasın mantığı ile hareket ediyor.

Beşiktaş ile fenerbahçe şampiyonluk yarışındayken biz olamıyorsak beşiktaş olsun fenerbahçeyi nasıl olsa sevmiyoruz,düşmanız yalanı ile aslında kupa sayısı ve şampiyonluk için her türlü palavralara başvurduklarını anlayabilirsiniz.

Şike davasında fenerbahçe ile trabzonsporun ezelden düşman olması kozunu kullanarak arena'da bize pankart açıp tezahürat yapmışlardı. Ben o gün bile sırf bizim fb ile düşman olmamızdan prim yaptıklarını söylemiştim. Ondan sonraki senelerde avni akerde forma yakarak gerekli cevabı verdik. Yine geçmiş senelerde arena'da 7 kişi kaldığımız maçta hakeminde yardımıyla 2-1 öndeyken 'oley' çekmişlerdi. O maçtan sonra içerde dışarda en kötü zamanımızda bile yendik. Bu seneki maçta ilk yarı 4-0 bitti rakip 10 kişi kalınca bizimkiler 8 9 atmayalım diye orta sahayı geçmedi. :lol: Bunları yendiğimiz her maçtan sonra 2010 2011 şampiyonu fenerbahçe dediler :lol:

Başakşehir ile verilen şampiyonluk yarışında rakibi akp,medya,cumhurbaşkanı kolluyor diyerek her hafta algı yapan, ama kendilerinin ligin kaderini etkileyecek 5 6 maçı bizzat hakem tarafından kazanarak şampiyonluğun kendilerine hediye edilmesini konuşmayan topluluktur. başakşehirin puan kaybettiği hafta ortalıkta gözükmeyen ama rakip kazanınca her maç algı yapan, rakip takım oyuncularına sahada saldıran, küfür eden hocalarına ve teknik ekiplerine laf söylemezler. konu galatasaray olunca hakem vara gidip %100 penaltı olan pozisyonu es geçmiş, nagatomonun hakemin yüzüne ettiği küfürler görmezden gelinmiştir. koca sezon ezeli rakibi fenerbahçe ye iki maçtada yenilmekten son anda kurtulmuştur. kendilerine karşı da hatalar yapılmıştır kabul ediyorum fakat rakipler daha fazla doğranmıştır. bunların fırsat bile gs her türlü çirkefliği yapıp rakiplerinin de kötü olduğu sezonda kupa sayısında arayı açmıştır.

takım ligde kötü giderken futbolculara tepki gösteren, yönetime ana avrat söven maçlara 5 6 bin kişi gelip, takım seri galibiyet alınca her maç 30 40 bin kişiye oynayarak iyi gün taraftarı olduklarını belli etmişlerdir.

galatasaray, fenerbahçe ile arasındaki rekabeti saha içi değilde farklı yönlere de çekerek çok iyi kullanıyor.

galatasaray ile ak parti arasında hiç bir fark yoktur. ikiside güç bende olsun, diğerlerinin önünde olayım aradaki farkı açayım mantığı ile hareket etmektir. galatasarayın şampiyonluk sayısında olmasının nedeni rakiplerinin kötü olduğu sezonda kendisi çokta iyi olmamasına rağmen başarıya giden her yolu mubah görüp bütün saha içi ve saha dışı etkenleri devreye sokmasıdır.

En son devrimciTS tarafından 21 Haz 2019, 13:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2019, 13:11 

Trabzonlu sen ne anlatiyon.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2019, 13:18 

maje yazdı:
Son maça denk geldim, göz ucuyla baktım 4-5 dakika.
Eski derbileri, eski tribünleri özledim yine.
Göt kadar salonlar, tıka basa dolu, kan ter içinde insanlar.
İyi olan kazansın, biz tatildeyiz.

aynen bu şekilde abi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2019, 13:28 
Kullanıcı avatarı

Parçalıaşk yazdı:
efes'in başında ataman olmasa fener yedek kadroyla 4-0 bitirmişti seriyi çoktan.

adam ayrı bir ffügür , fenerli yönetimin de olayları büyütmek istemesiyle çok farklı bir maç oldu şimdiden. ben bile salonda olacağım yahu. futbol maçı seviyesinde canlı izlenme oranı yakalar. akşamı sabırsızlıkla çekiyorum. efes'e değil , ataman'a güveniyorum.

bu arada fenerlilier, kendi takımınızla gelemiyorsunuz efes üzerinden şey sallıyorsunuz diyerek haklı , haklı yanı çok yani. bu da bizim yönetimin ayıbı olsun. ataman gibi bir hoca ve efesin 5 te biri bir bütçeye bile sahip değiliz.

Seriyi bitirmeyen Ergin Ataman değil, bizim uzunsuz ve 2 sakatla oynamamız yalnız. Basketbolda bu eksikler 2 açıdan çok önemli. Birincisi kimseyi dinlendiremiyoruz, ikincisi cidden bizim için en önemli oyuncu olan Vesely yok.

Anadolu Efes'ten Micic'i veya Larkin'i çıkarın dediğimi anlarsınız. Bir de üzerine Lauvergne olmayınca işler bizim için hiç kolay değildi zaten. Seriide gerginlik olmasa Efes bu işi çoktan bitirirdi bence, Ergin kendi ayağına sıktı. Şampiyon olsak da olmasak da oyuncuların yüreğine sağlık. Hepsi ile gurur duyuyoruz, hepsi karakter abidesi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2019, 13:42 

Hayir topcu her zaman ayniydi her takima karsi o konu da cok istikrarli hakkini yedirmem.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2019, 13:55 

İsteyen istediğini yazabilir vız gelir tırıs gider.

Zoruna gidenin der ben kaçarım ergin hocamı desteklemek adına sinan erdeme .

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2019, 13:58 

topcu, bin gaassaraylı bence on bin fenerliyi yok eder reis olabilir mi sadece soruyorum

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 195 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: argentinastyle, Bing [Bot], burakerdim, BVB, Google Adsense [Bot], obafemi, sorrento

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye