Zaman: 26 Oca 2021, 21:07

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2283 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 229  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2019, 13:44 

bu sene küme düşeceğimiz kesinleşti artık

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2019, 16:10 
Kullanıcı avatarı

raulmadrid yazdı:
Mustafa Kaplan badem gözlü oldu :) arkadaşlar başkanımız vizyonsuz, arkadaşlar başkanımızda yönetim zafiyeti had safhada, süperlig düzeyinde kabul edilmeyecek beceriksizlikleri var. Ancak Allah için her konuda şu adamı darlamayalım. Sinyalci Mustafa Kaplan zaten Sivas maçından sonra, hani o gözyaşı döktüğü Sivas maçından sonra, Gençlerbirliğine sinyali çakmıştı zaten. O gözyaşlarının bi kısmı da, 'bi süre bu Ankaragücü sayesinde ben bu işten daha çok ekmek yerim'in sevinç gözyaşıydı. Mustafa Kaplan, kesinlikle çok başarılıdır. Önceki döneminde de çok başarılıydı. Sonra ilk fırsatta soluğu Gençlerde aldı. Bu sefer yine aynı, ilk fırsatta Gençlerbirliği oldu adresi. Suçlu ya da hain ilan etmek için söylemiyorum bunları, 5-6 yıl önce de, Kaplan gemiyi terkederken, Yiğiner buradaydı.

Burda defalarca yazdım yönetimi istemediğimi, neden istemediğimi. Hala aynı pozisyondayım. Osman Gazi Kandaş gibi, Tamer Acar gibi Ankaragüçlü insanlar topa girmediği sürece bunu tekrar tekrar dile getirmenin de anlamı yok benim açımdan. Diğer adayın Gökçek'ten ne farkı var geliş şekli itibariyle? Yiğineri mumla arar hale gelmekten korkuyorum. Dolayısıyla samimiyetini kanıtlamayı bırak, kulübü sabote etmeye kadar hareketleri olan diğer aday benim açımdan Yiğinerin tırnağı etmez.

Yiğiner başkana sesleniyorum burdan, belki yerine gider duyar sesimi. Yaptın yine yapabilirsin. Bi derin nefes al, işe koyul. Gerekenleri tak tak tak diye yap. Sana yakışan budur. Yıllarca yaptın bu işi. Git getir Pintoyu geri, al Kitsiu'yu sağa. Tut Pazdan, Kulusici. Gönderme Mokeyi, bak şunları yapsan yolun yarısı bitti zaten. Zor mu? Bunun üstüne 2 ortasaha, 2 kanat al biraz da derinlik kat kadroya bitti gitti başkan. Zor mu yahu? Gerekiyorsa, çıkarlarımız için Mokhtar bile olur kanatlardan biri her ne kadar sevmesem de.

Yine Yiğiner başkana sesleniyorum. Başkanım olmayacak gibiyse, vakit ayıramıyorsan kulübe, yıprandıysan ve sorunların altından kalkamıyorsan,, lütfen bırak. Yanlış tercihler yaptın, onun cezasını çekiyosun. Bi kenara çekil, kulübü adam gibi insanlara bırak. Bu işi tek yapabilecek insan sen değilsin sonuçta.

Şimdi hepimiz sinirliyiz, yıprandık. Çoğu konuda haklıyız. Başkan da hedef tahtasında, ona yükleniyoruz. O da bu stres altında sürekli hata yapmaya devam ediyor. Bu şekilde maalesef önümüzü göremeyiz. Gerçi biz sakince beklesek, bu sefer de başkan ölü taklidi yapıyor.

:lol: :lol: Yorumsuz...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2019, 17:10 

raulmadrid yazdı:
Yiğiner başkana sesleniyorum burdan, belki yerine gider duyar sesimi. Yaptın yine yapabilirsin. Bi derin nefes al, işe koyul. Gerekenleri tak tak tak diye yap. Sana yakışan budur. Yıllarca yaptın bu işi. Git getir Pintoyu geri, al Kitsiu'yu sağa. Tut Pazdan, Kulusici. Gönderme Mokeyi, bak şunları yapsan yolun yarısı bitti zaten. Zor mu? Bunun üstüne 2 ortasaha, 2 kanat al biraz da derinlik kat kadroya bitti gitti başkan. Zor mu yahu? Gerekiyorsa, çıkarlarımız için Mokhtar bile olur kanatlardan biri her ne kadar sevmesem destres altında sürekli hata yapmaya devam ediyor. Bu şekilde maalesef önümüzü göremeyiz. Gerçi biz sakince beklesek, bu sefer de başkan ölü taklidi yapıyor.

Kardeş şu kısmı inanarak mı yazdın öyleyse daha çok üzülürüm şunları yapacak çapı olmadığından kopuyo zaten mevzu

Ya iş bilmezliğini de geç vefasız bir adam Mustafa Kaplan bize gelmeden önce nerde çalışıyordu ona bakmak lazım diyo öyle ya da böyle beğen beğenme adam herşeye rağmen geldi gık çıkarmadı senle kader birliği yaptı afedersin senin kıçını kurtardı arkasından dediği lafa bak nerde çalışıyodu dediğin adamı sen aldın geldin hoca gelmiyodu takıma,anlaştığın hoca dişim ağrıyo başım ağrıyo diye 15 günde kaçtı

Düşman yaratmakta üstüne yok herkes kötü bi bu iyi bugün Kenan özerinden erdemine hepsi alacağını tam istiyo hiç bişekilde de anlaşmaya yanaşmıyolar niye acaba

İsmail Kartal hain el kabir yalancı muhtar sahtekar ağcabay darbeci djedje formsuz menajerler kandırdı taraftar mikser para vermeyen belediye kötü mke ayıp ediyo arkasından çekilen iktidar yanlış yapıyo

Hayırdır Mehmet Yiğiner sen kimsin kim bilirdi seni Ankaragücü başkanı olmadan önce

Valla seven sevsin kızan kızsın eğer yalan değilse en güzelini birilerinin kanalıyla Mansur yavaş demiş yüzlerine seçim döneminde spor kulübü kimliğine hiçe sayıp açıktan 4 ay aralıksız desteklediğiniz aday kaybetti para istemek yerine yakışanı yapın kulübün önünü açın biz gerekeni yaparız diye

Yiğinerin bu saatten sonra yapacağı tek şey var o da belli yok yapmam kendim düştüm takımda düşsün benle beraber diyorsa bakarız hep beraber duruma

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2019, 18:11 

raulmadrid yazdı:
Yiğiner başkana sesleniyorum burdan, belki yerine gider duyar sesimi. Yaptın yine yapabilirsin. Bi derin nefes al, işe koyul. Gerekenleri tak tak tak diye yap. Sana yakışan budur. Yıllarca yaptın bu işi. Git getir Pintoyu geri, al Kitsiu'yu sağa. Tut Pazdan, Kulusici. Gönderme Mokeyi, bak şunları yapsan yolun yarısı bitti zaten. Zor mu? Bunun üstüne 2 ortasaha, 2 kanat al biraz da derinlik kat kadroya bitti gitti başkan. Zor mu yahu? Gerekiyorsa, çıkarlarımız için Mokhtar bile olur kanatlardan biri her ne kadar sevmesem de.

https://www.youtube.com/watch?v=CsKOLdgHVew

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2019, 18:21 

içinde bulunduğumuz durumla ilgili biraz matematik yapınca yiğiner süper lige çıktığımızdan bugüne en az 250 milyon TL para harcamış sonucunu çıkardım ki vahim durumdayız. tabi bunlar belgeli bilgili şeyler değil ama okuduklarımızdan genel bir değerlendirme. çünkü yiğiner konu para borç olunca topu taca atıp geveliyor.

şu an için net borcu kimse bilmiyor ama metiner erdem'in 15-20 gün önceki yazısına göre 130-150 milyon civarında borç var gibi. bunun 50'si önceki yıllara ait olabilir çünkü süper lige çıkınca borcun 40-50 milyon kaldığını yiğiner söylemişti. yani yiğiner 100 milyon ekstra borç yapmış. elde edilen gelirlerin hepsi harcanmış ve 100 milyon da borç var. bu durumda elde edilen gelirleri de yiğiner harcamış demek. bildiğimiz kadarıyla gelirler neler sıralayalım.

80 milyon naklen yayın ve puan performansı (en net bilgi bu olsa gerek)

20 milyon civarı süper lige çıkma ödülü olması lazım

38 milyon Orhan Sal'ın yazısına göre İstanbullu önce dost sonra düşman olduklarından gelmiş.

7-8 civarı devre arası özhaseki den alındığını okuduğumuz duyduğumuz bir para var.

5 milyonda iddaadır tribün hasılatı filan olsa

toplamda 150 milyon TL civarında gelir elde edilmiş. Hepsi harcanmış gitmiş ve geriye tahminen 150 civarı borç var. bu kadar vizyonsuz kapasitesiz bi adamın 250 milyon TL harcaması mahvetti bizi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2019, 20:41 
Kullanıcı avatarı

kennedy yazdı:
raulmadrid yazdı:

https://www.youtube.com/watch?v=CsKOLdgHVew

Özgür Demirtaş hoca cuk diye oturmuş .
Benim en çok zoruma giden ne biliyor musunuz hepimiz oturmuşuz başımızdaki adamın istifa etmesini yada bizleri şaşırtacak hamleler yapmasını bekliyoruz . İkinci seçenek hamle olasılığı videoda ki gibi “olmaz, olmaz”
Şimdi bu kulüp bu adamın malımı hayırdır da biz bu adamın iki dudağının arasındayız
Yaşımın yettiği Cemal Aydın döneminden beri biz böyleyiz hayır biz gönderelim edelim de demiyorum da neden bu modeller hep bizi bulur neden şu kulübün armasına yakışır insanlar tarafından yönetilmeyiz , aklıma tek gelen biz bunu , bu tarz adamları hak ediyoruz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2019, 22:20 
Kullanıcı avatarı

Geçen sezon Ankaragücü tribünü. (15 dakikalık derleme)

https://youtu.be/2X9x5lTz5tk

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2019, 02:24 

Ben şunu anlamıyorum öyle ya da böyle Mustafa Tuna bir mali yardım yaptı, Mehmet Özhaseki devre arasında transfer yasağının kaldırılmasında ciddi yardımcı oldu. Mansur Yavaş'ın da seçim menfaatlerinden birisi "Ankaragücü'nü Şampiyonlar liginden oynatmak" fikri üzerineydi. Mehmet Yiğiner bugün var yarın yok ama Allah korusun Ankaragücü düşerse bir daha çıkamayacak durumlara gelecek. Mevcut yönetimin aldığı kötü kararlar-inşallah artniyet değildir.- neticesinde Ankaragücü şu an sıcak para bulamadığı takdirde 2011-2012 sezonunun aynısını yaşayacak duruma gelecek. Şimdi belki diyorsunuz adamın hakkı vermez diye ama o zaman yine aynı mevcut tablo vardı. Mansur Yavaş o zaman neden bir vaat ortaya atıyor, sözün değeri bu kadar mı az?

2014 yerel seçimlerinde Mansur Yavaş'ın yine gündem konusu Ankaragücüydü. Melih Gökçek'in karşısına kim çıkarsa çıksın seçimde zaten en büyük kozu Ankaragücü olacaktı da. 2019 seçim kampanyaları başladığında Mansur Yavaş yine Ankaragücü ismiyle başladı seçime ancak Ankaragücü o zaman paraşütsüz düşüyordu. Devre arası yasağın kaldırılması ile mitinglerinde Ankaragücü ismi geçmeye devam etse de hem 2014 takip edildiğinde hem de 2019 seçim kampanyası başladığında zikredilen Ankaragücü ismi sayısında çok ciddi düşüş oldu.

Mehmet Yiğiner'i devre arasında son can havliyle yaptığı transferlerde tebrik ettim ama hem Eren-Mert kardeşlerimizin olayında hem de bu sezonun yapılanmasında bir o kadar eleştirdim. Artık kendi de eminim farkında gitme vakti geliyor. Tarihte eşi benzeri çok görülmüştür ki koltukta fazla durmanın iki tarafa da faydası olmaz. Murat Ağcabağ ekibine de çok güvenmesem de mevcut krizi daha iyi yönetme konusunda umudum var.

Bugün Ankaragücü lig başlamadan düşmeyi bile garantileme tehlikesi altında. Bu durumda sıcak para akışını sağlayabilecek tek kişi Mansur Yavaş. Eğer biz kendimiz adam para mı vermek zorunda diye Mansur Yavaş'ı haklı çıkarmaya çalışırsak elimize ne geçecek? Mansur Yavaş bir söz verdi, mübalağa olan bir sözdü ama mesela şu an vereceği 5 milyon lira veya seçim öncesi dediği kalıcı gelirler Ankaragücü'nü ne kadar rahatlatır. Hep beraber Mehmet Yiğiner verdiği sözü tutmadığı zaman #SözNamustur diyerek bu sözün yerine getirilmesini sağladık, Mansur Yavaş da bize bir söz verdi ve oy aldı. Şimdi ona da vermemiz gereken cevap #SözNamustur olmalı. Çünkü bugün bize verilen sözler tutulmazsa yarın bunun anlamı olmayabilir.

Hepimizin derdi Ankaragücü, hepimizin derdi Ankaragücü'nün hakedildiği gibi yönetilmesi ama Mehmet Yiğiner veya başka isimler gelip geçicidir. Ankaragücü adı baki kalacak olandır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2019, 07:16 
Kullanıcı avatarı

Sponsorlar, belediye ve klübe yardım yapmayı düşünenler iki sebepten vazgeçiyor,
1_Paranın akıbetinin belli olmaması, kime harcandığı belli değil
2_ağcabağ kanadının engellemeleri

Mevcut durumda ısrar eden yiğiner, kulübün pimini çekiyor.

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2019, 12:05 

başkanın aa'ya verdiği röportaja göre yönetim kurulu toplantısı iptal edilmiş, hoca konusu 1 hafta ertelenmiş, transfer yasağı hakkında girişimler haftaya başlayacakmış :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2283 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 229  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Atmaca, bAŞKent50, Bing [Bot], Cuadrado, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kocaeli, machineryKSK, Majestic-12 [Bot], MitO, ozerctnky, sadece1966, voyvoda, yasingzt, YeşilSiyah1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye