Zaman: 21 Tem 2019, 19:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1432 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 144  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2019, 14:51 

Partisi ne olursa olsun , böyle kafatasçı zihniyetle maalesef bu İzmir çukurunda bi bok olmaz , Rezalet tek kelimeyle.

İzmir'in herşeyi düzgün her şey çözüldü bizim arazimi battı.
Sadece Göztepe'ye değil Şu şehrin gençliğine yapılmış en önemli projelerinden bu tesis.

Çocuk oyuncağımı bu Bizim tabikide 1 saniye bekliyecek bile halimiz yok , sen nasıl bu süreci uzatabilirsin , kimsin sen ya.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2019, 15:17 

Beyler rahat olun,
o tesisi öyle yada böyle geri alırız..!
yeter ki yönetim almak istesin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2019, 16:11 
Kullanıcı avatarı

1- İrtifak Hakkı, İntifa Hakkı gibi işlemlerde taşınmazın imar planı, yapılacak tesise uygun değilse; öncelikle Ön İzin verilir. Bu iznin süresi 1 yıldır. Bu 1 yıllık süre gerekli plan çalışmalarının yapılması için verilir. 1 yıllık izin süresince herhangi bir çalışma yapılmadıysa ya da yapılmasına rağmen yetişmediyse ön izin süresi 1 yıl daha uzatılır. Yine yetişmediyse 1 yıl daha uzatılır. Ön izin süresi toplamda 4 yılı geçemez. Bizim Milli Emlak mevzuatında bir taşınmaz üzerinde irtifak hakkı tesis edilmişse yazılan hüküm geçerlidir. Belediyelerde de mevzuatın farklı olacağını düşünmüyorum.

2- Başka takım mensubu arkadaşlar bu durumdan haz almış olacaklar ki siz şahıs şirketisiniz, o nedenle verilmesi uygun olmaz, belediye başkanı o topa girmek istemez minvalinden birşeyler yazmış. Şahıs şirketi olsak da aynen dernekler, vakıflar, resmi kurum ve kuruluşlar gibi şahıs şirketlerine de eğitim, sosyal tesis, spor tesisi vb. alanlarda irtifak hakkı tesis edilmesinde kanunen herhangi bir sakınca yok. Örnekleri de çok. Teker teker sayarım.

3- Aziz Kocaoğlu'na her ne kadar kızsak da, ne kadar söylensek de Büyükşehir Belediyesi'nin bu tesis için vereceği miktardan kaçmak için Torbalı Belediyesi'ni maşa olarak kullanmış olabileceği de ihtimaller dahilinde gözden kaçırılmamalı.

İşin tam olarak içeriği bilinmese de mevzuatsal açıdan baktığımda Torbalı Belediyesi tarafından yapılan açıklamaların altında art niyet olduğu apaçık belli. O nedenle daha geçen gün Torbalı Belediyesi'nin bizimle değil de Mahmut Atilla Kaya'yla bir sorunu olabilir demiştim. Diğer taraftan kanı yeniden bitlenen İzmir'in çıbanı olan bir kulüp de sürekli arkamızdan iş çevirmelere başladı. Dikkat dikkat.

Torbalı benim memleketim, orada tesis kurulması beni mutlu eder. Ancak; yönetim Bakanlık kanadını bağlar, bizim İl Müdürlüğüne gerekli talimatlar verilirse ben babalar gibi arazi bulurum bizim Milli Emlak'tan. Hatta aklımda olan birkaç yer de var. Yeterki Bakanlık İl Müdürlüğüne bu arazi üzerinde İrtifak Hakkı kurun desin.

Tüm bunlar haricinde tesis elden gitmiş, millet kutlama derdinde diyen arkadaşlara sözüm. Hani Münir Özkul'un filmdeki sözü gibi "İşte böyle günde bir olacağız, işte böyle bir günde kutlama yapacağızki bize düşmanlık edenler kuyruklarını kıssınlar." Esas bu akşam o hopörlörden Torbalı Belediyesi'ne tepki verilecek ki yankı bulsun.

Son olarak; Doğum Günün, Doğum Günümüz kutlu olsun Şanlı Göztepem.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2019, 18:28 

Tüm bunlar haricinde yazdigin maddeleri daha önce benzerleri yazılırken ya kutlama tad vermiyor beş yıllık yapalım on yıllık yapalım diyen arkadaşlara di tepkim..

gün ve gün aciklanacak ulaşılacak belgeler ile de torbalı belediye başkanını yaptığını iyi niyetiyle inanan arkadaşlar da işin aslının öyle olmadığını görecek..

Göztepemiz için kim taş üstüne taş koymuşsa basimustunde tasirim

94. yılında daha güzel yarınlar için Önce Göztepe..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2019, 18:57 
Kullanıcı avatarı

Tunç Soyer başkana güveniyoruz, hadi bakalım...

https://www.dokuzeylul.com/spor/soyer-d ... eXl72MyYw0

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2019, 20:20 
Kullanıcı avatarı

Stabil35 yazdı:
Tüm bunlar haricinde yazdigin maddeleri daha önce benzerleri yazılırken ya kutlama tad vermiyor beş yıllık yapalım on yıllık yapalım diyen arkadaşlara di tepkim..

Ben 100. yıldan sonra böyle bir döneme girmeyi düşünüyorum dedim.
Dediğim gibi artık gittikçe rutin bir hal aldı eski heyecanını yitiriyor gibi geldi.
Ve bunu çok uzun yıllar aynı heyecan ve coşku ile yapmamızın imkanı yok.
Böyle bir yola basvurmaz isek katılımın seneler içinde azalması ve kendiliğinden bitmesi gibi bir durumda olabilir.
Ve 100. yıldan sonra 10 senelik periyodlarda kutlamamiz sanki daha hayırlı olur.
Benimki sadece bir önlem biraz daha özlem duyarak 10 yılda bir daha coşkulu bir etkinlik ve sonsuza dek sürdürmek.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2019, 20:50 

Bu haliyle 14 Haziran heyecanını yitirir evet. Bu yüzden 14 Haziran geleneksel "Göztepe festivali" gibi bir şey olmalı. Ünlü bir dj çağırılabilir. Işık şov, meşale, dans, açık hava partisi. Tüm İzmirin katılabileceği ki zaten katılım gayet iyi. Sponsor bulunabilir. Ama işte vizyon gerekiyor, belediye desteği de gerekiyor. Öyle bir hafta kala program belirlemekle olmaz. Belki 1 2 ay önceden özenli hazırlık gerekiyor. Konumumuz çok müsait. Felsefemiz mevcut, Göztepenin doğum günü, Yaza merhaba, Sezon finali, zaman çok uygun, katılımcı sayısı konusunda sıkıntı yok. Bunu bile markaya dönüştürme şansı var. Karnavala dönüştürme şansı var. Öyle çılgın paralar harcanmasına da gerek yok ama işte vizyon ve planlama meselesi.

Ama maalesef yerel yönetimlerde o vizyon yok. Sepil başkan da o heyecanını kaybetmiş gibi. Oysa sırf sponsor bulma, organizasyon yapma, Göztepe markasına değer katma anlamında taraftarlardan bir ekip bile oluşturulabilir. Göztepe buralara kadar geldiyse marka olarak amatör ligde bile adını duyurmayı başarmış taraftarı sayesinde. Sepil başkana saygım yüksek ama üzülerek söylüyorum ekibini dışarıdan bakan biri olarak yetersiz buluyorum. Yaratıcılık konusunda ilerleme kaydedemiyoruz kulüp olarak. Göztepe markasını hakettiği noktaya taşıyamıyoruz. Her şey para değil. Fikirler bazında duraklama dönemine girdiğimizi düşünüyorum.

Bu söylediklerim sadece 14 Haziranla ilgili değil, genel anlamda.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2019, 21:13 
Kullanıcı avatarı

Başkanın heyecanını kaybettiği aşikar, o kadar ki bizim için anlamı çok büyük olan 14 Haziran kutlamalarına dahi katılmıyor (doğruysa) . Daha önceki senelerdeki Sepil ile şu andaki Sepil arasında dağlar var. İnşallah bu süreci en az kayıpla atlatırız

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Haz 2019, 01:56 

Psycho yazdı:
Stabil35 yazdı:

Ben 100. yıldan sonra böyle bir döneme girmeyi düşünüyorum dedim.
Dediğim gibi artık gittikçe rutin bir hal aldı eski heyecanını yitiriyor gibi geldi.
Ve bunu çok uzun yıllar aynı heyecan ve coşku ile yapmamızın imkanı yok.
Böyle bir yola basvurmaz isek katılımın seneler içinde azalması ve kendiliğinden bitmesi gibi bir durumda olabilir.
Ve 100. yıldan sonra 10 senelik periyodlarda kutlamamiz sanki daha hayırlı olur.
Benimki sadece bir önlem biraz daha özlem duyarak 10 yılda bir daha coşkulu bir etkinlik ve sonsuza dek sürdürmek.

eyvallah dostum saygı duyarım lakin o ara sinirler gerginken o durumda pek mantıklı gelmedi
kirdiysam kusura bakma

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Haz 2019, 02:44 
Kullanıcı avatarı

Kalabalık ama karmaşık bir 14 Haziran’ı geride bıraktık. Göztepe camiasının büyüklüğüne yakışır hamleler ve atılımlar yapan Sepilden bugünlere kadar geldik.

Her ne olursa olsun, kulüp bu gece sınıfta kalsa da İzmir’in en büyük değeri layık olduğu halkla olan kucaklaşmasını doyasıya yaşadı.

İzmir’de gün geçtikçe rüzgarıda arkamıza almaya devam ediyoruz.

Bizim gibi camialarda enerjin hep yüksek olmak zorunda. Açıklama yapmak zorunda olduğun her nokta da geç kaldığın her saniye kişilere eksi yazıyor. Başkan vekilinin açıklamasını değil başkanı dinlemek zorundayız.

Heyecanını kaybettiği ve süreçte ayakta duramadığı durumlar da fizana kadar yolu var.

O da büyüklüğünü yapacak ve Göztepe ismine yakışacak hamleyle noktayı koyacaktır.

Torbalı mevzularıda çocuk oyuncağı artık bunca belge işi halledildikten sonra.

Karşıyakalılar yine kurulup 4-5 civarı gelmesinler artık zaten kimse kalmadı..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1432 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 144  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozkurt1903, caGe, casemiro, cosh_75, drcogito, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, maddox, Psycho, Rime, sorrento, Totem, yering, yescroll, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye