Zaman: 16 Eki 2019, 01:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1179 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 118  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2019, 21:33 

yiğiner gitmez. öyle taraftarın istifa demesiyle küfretmesiyle gidecek biri değil. sıkıntı önce uslübünde. önce profesyonel insanlardan destek almalı onu düzeltmeli. sıkıntının sonrası ise gitmeyeceğine inandıgım için yönetiminde. yönetim çok zayıf. eskiden nerdeyse yılda 1 kongre yapılır yönetime girenler para akıtır transfer yapılırdı. ankaragüçlülük falan hikaye. bir yönetici bir futbolcunun bir yıllık maliyetini koymuyorsa masaya tutmanın mantığı ne. 1 yıl yöneticilik yeterli 2.yıl para koymayanı çıkaracak yönetimden. ama çevresi iş adamlarından ziyade esnaf kesim ağırlıklı olduğu için o da mümkün gözükmüyor. kaos dolu bir sezona hazır olalım en iyisi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2019, 01:27 

Pazartesi başlar belediye bize para versin diye bir iki demeçte profili belli hocasına verdirir takım iyi kadro yeterli çok transfere gerek yok diye bir hafta on günde böyle oyalar

Bir de hadi tribün liderleri üç beş yolunda yöneticiye niye eyvallah çektiği belli de tanıyıp tanımadan bu kuru kuru amca dayı dümeni çekenler ne ayak çok seviyorsan git sarıl eline koluna aşkını dibinde yaşa bedavaya yancılık niye

Haşa Allah mı peygamber mi ki bunlarda eleştirilemiyo gık diyene ana bacı sövülüyo herkesin gözünün önünde

Yani vasatın iktidarı denir ya başkanıyla yöneticisiyle hocasıyla tribünün önde geleni vs ile harbiden her anlamda şu an o durum yaşanıyo Ankaragücünde yazık yemin ederim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2019, 08:03 

transfer dönemi bugün resmen başladı. madem transfer yasağından korkuluyor, 1 ay öncesinden bunun plan programını yaparsın, bugün itibariyle de genç olur almancı olur ucuz yabancı alternatif olur, 3-4 tanesini çat çat yasak gelmeden açıklarsın. en azından en kötü senaryoda elimizde kemik bi kadro olur.

şimdi elimizde 6 yada 7 oyuncu var (ki bu adamların ödendi denilen ücretleri ne kadar bilmiyoruz, belki 2 maaş ödediler oyuncuların hala serbest kalma ihtimali olabilir) bu 6-7 adamla kemik kadromuzu koruduk diye rahat rahat geziyor başkan.

biz mi çok panik yapıyoruz, kulüptekiler mi çok rahat anlamıyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2019, 10:39 
Kullanıcı avatarı

Ben artik biktim bu yonetimden, ne elde tutulacak oyuncular belli, ne yerine getirilecek oyuncular belli. Uc kurus para verene eldeki en iyi oyunculari satarlar, takimda kesin tutulmasi gereken adamlarin parasini vermeyip, gitmesine musade ederler.
Pintoya sallayan bir kesim vardi, bence bosuna sallamasinlar sadece sunu dusunsunler, son 6 aydir yiginer kac defa parani onumuzdeki ay verecez demistir. Benim zerre guvenim yokken, futbolcularin guvenmesini nasil bekleyebiliriz.
Ben artik biktim plansiziktan ve vizyonsuzluktan. Bu zamana kadar hep agcabag olmasin diye bakiyordum ama seffaf bir yonetim kuracaksa gelsin gecsin klubun basina(Yiginere birakmasi icin uyari yapildigi iddia ediliyor). 7 senedir devam eden kapali kutunun altindan neler cikacak gorelim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2019, 11:30 

bügün lig başlasa elimizde 5 veya 6 tane futbolcu var,teknik direktör yok, başkan kayıp, yönetim kurulumuz hiç olmadı,taraftarın bir kısmı menfaat peşinde,muhtemelen transfer yasagımız da var,gelecek sezon hedef bu şartlarda avrupa kupaları herhalde şampiyon olmamız zor, yazık bu külübü çıkarsız seven yıllardır aynı sıkıntıları çeken taraftara çok yazık.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2019, 13:08 
Kullanıcı avatarı

Bu yönetim ancak bir darbeyle gider. Umarım bu darbede çok gecikmez. Yoksa ilk yarıyı görmeden süperlige en erken veda eden klub oluruz. Bu camia bu kadar ahlaksız, bu kadar seviyesiz bir yönetimi daha önce hiç görmemişti. Kurumsallık yerlerde amca amca diye birisinin bi yerini kaldırırsan oda kafayı çekip çekip sosyal medyada ana avrat düz gider. Yani şu olaylar çorumspor'da falan bile olmaz emin olun. Yazık,,,

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2019, 14:00 
Kullanıcı avatarı

Takım süper ligde zihniyet bölgesel amatör lig falan, ilçe ya da bir Anadolu şehri takımı. Bayram da bitti, bakalım neler dönecek, birkaç gün içinde yoğun bir transfer 'geyiği' bile dönmezse iç işleri karışık demektir ki benim tahminim yeni sezona Ağcabağ ile başlayacağız.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2019, 14:04 

Şu forum da bile bu kadar kaosun, tartışmanın olduğu başka bir kulüp yoktur herhalde. Ne zaman biter sizce renktaşlar bu kaotik ortam? :oops:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2019, 17:32 
Kullanıcı avatarı

Merto6 yazdı:
Şu forum da bile bu kadar kaosun, tartışmanın olduğu başka bir kulüp yoktur herhalde. Ne zaman biter sizce renktaşlar bu kaotik ortam? :oops:

Kaos bizim göbek adımız. Profesyonel olarak ilk çıktığı maç bile kavga gürültü sebebiyle yarıda kalan bi Ankaragücü'nden bahsediyoruz. Sonsuza dek kaos içinde var olacağız.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Haz 2019, 18:36 

Yiğiner'in bırakma ihtimali var mı? Duyum alan, istihbaratı olan?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1179 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 118  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cobija, Google [Bot], Google Adsense [Bot], saffet8, WinstonBlue

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye