Zaman: 16 Eyl 2019, 14:11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2933 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 294  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 18:11 

2 tane formayı kulüp tasarlayacak diye biliyorum. 12-13 formaları kötüydü renkler cansızdı vs.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 19:09 

Ftorres35 yazdı:
2 tane formayı kulüp tasarlayacak diye biliyorum. 12-13 formaları kötüydü renkler cansızdı vs.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

T-shirtleri tasarlayan arkadaş tasarlayacaksa yandık.

Keşke bu 4 parça ve siyah olsa. Özellikle siyah müthiş.
[tweet] https://twitter.com/doganyalcin13/statu ... 93856?s=21 [/tweet]

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 19:37 
Kullanıcı avatarı

Puma deyince aklıma 97-98 sezonundaki efsane çubuklu forma gelir aklıma.Hic unutmam konaktaki barçından almıştım.

Lottodan kat ve kat iyi bir marka

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 19:53 

Jahovic sözleşmesini tek taraflı fesih etmiş. Çok güzel anılarımız olsa da şahsen gelmesini istemem

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 20:16 

selam arkadaşlar,konu ile alakasız birşey sormak istiyorum

birkaç gün sonra izmire gelicez arkadaşımla,kalma konusunda yardımcı olabilecek biri var mı burdan

bi de alsancak tarafına yani merkeze en yakın denize girebileceğimiz güzel bi yer var mıdır,yoksa direkt çeşme vs tarafları mı sadece

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 20:24 
Kullanıcı avatarı

O anki durum itibariyle Tamer Tuna'nın gitmesini istemiştim. Gittiğinde sevinmiştim. Döndüğünde de sevindim. Bana göre dönüşü de iyi geldi Göztepemize. Tamer Tuna Göztepe'nin değerini anlayarak geri döndü ve kendisiyle şu an daha güçlü bir bağımız oluştu.

Aynı şekilde Adis Jahovicin yollanmasını da doğru bulan birisi olarak eğer Jahovic de Göztepenin değerini anladıysa ve Göztepe'nin istediği fiyat doğrultusunda gelecekse gelmesine hayır demem. Onun bizden başka bir takımda aynı başarıyı gösterebileceğine de inanmıyorum. Yaptığı hatalar var, farkına varıp aynı hataları tekrarlamayacaksa gelebilir.

Bunun yanı sıra Halil ve Alpaslan'ın da istenmeyen olaylar sonrası kulübe bağlılığı ve performansında ciddi bir artış var. Bazen böyle olaylar aidiyet duygusu konusunda farkındalık yaratabiliyor. Eskisinden de iyi dönüşler gerçekleşebiliyor. Çünkü taraflar böyle meseleler sonrası birbirlerinin değerini daha iyi anlayabiliyorlar. Herkes hata yapabilir. Telafi etmek için çaba sarfedilirse, bazı hatalar yeri gelir bir kereye mahsus affedilebilir bana kalırsa.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 21:05 

hid16 yazdı:
selam arkadaşlar,konu ile alakasız birşey sormak istiyorum

birkaç gün sonra izmire gelicez arkadaşımla,kalma konusunda yardımcı olabilecek biri var mı burdan

bi de alsancak tarafına yani merkeze en yakın denize girebileceğimiz güzel bi yer var mıdır,yoksa direkt çeşme vs tarafları mı sadece

Özel mesaj gönderdim bakar mısın?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 22:24 
Kullanıcı avatarı

Jahovic’in gönderilişi doğru, işin o raddeye gelmesinde ise başkan hatalıdır. Hatalarının bedelini ödedi iki taraf da. Bu hasret bitsin artık.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 22:46 
Kullanıcı avatarı

TT'nın başkandan istediği 1 hafta dinlenme süresi pazartesi bitiyor. Kendisinin pazartesi günü basın toplantısı yapıp sezon değerlendirmesi, akabinde yeni sezon ile ilgili hedef ve projeleri açıklamasını bekliyor olacağız.

Aynı şekilde Sepil başkanın da sezon değerlendirmesi yapmasını ve bundan önemlisi gelecek ile ilgili planını; varsa devir ile ilgili düşüncelerini, böyle birşey yoksa son bir senedir kendisini geri plana çekme nedenini açıklamasını bekliyor olacağız.

Adis konusunda kendi adıma nötürüm, gelse de bir gelmese de...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 00:14 
Kullanıcı avatarı

Adis'i as forvet alacaksak düşeriz diyorum. çıktığımız sene müthiş bir rüzgar yakaladı, taraftarın gönlünü çalmıştı zaten, o destekle yürüdü gitti. ancak devamı gelmedi. Konya'da doğru düzgün form tutamadı. bu sene 28 maçta 6 gol atmış, kaçı penaltı bakmadım. bir şekilde bize geldi diyelim, tribünden o eski desteği alacağını düşünmüyorum. form düşüklüğü yaşadı, yaşı 32 oldu.

gelecekse 2. forvet olarak gelsin, önüne zımba gibi bir forvet alınsın. Adis sever mücadeleyi, çalışıp o adamdan formayı kapmak için her şeyi yapar. bu da takıma başarı getirir.

şahsi fikrimdir bu sene kombinelere 50 100 lira hentbol katkı payı eklensin. görelim bakalım hentbol onurumuzdur diyenler buna itiraz edecek mi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2933 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 294  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: anarche, Bing [Bot], bursatexas1963, DaltonForma, DBK01, funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hayalet10Kolik, ibrahimfbL, JaapStam, kobebeko26, Marea, network, Opis, phenomenal, PMB10ALTI, rolanddeschain, seyfi, tribunde, çokatarım

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye