Zaman: 17 Eki 2021, 03:52

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 328 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 08 Haz 2019, 15:20 tarihinde bitecek
Türkiye 47%  47%  [ 17 ]
Beraberlik 28%  28%  [ 10 ]
Fransa 25%  25%  [ 9 ]
Toplam oy : 36
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Euro 2020 Elemeleri 3.Maç | Türkiye - Fransa
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 23:21 

Dünkü milli maçı izlemeyenler icin söylüyorum kadronun yüzde 70 i yedek kadro olmasına rahmet 90 dakka makina gibi oynadılar yunanistan a top göstermediler 5 lik maç son saniyede duran toptan gol attılar santrali olmadı bu pırıl pırıl çocuklar oynamayanlar oynayacak olanlar avrupaya transfer olacaklar falan derken her mevkide 3 er 4 er topcumuz ve hepsi genc yetenekli bir takımımız var inanılmaz bir jenerasyon yakaladık ben böyle gidersek seneye avrupa şampiyonasında tarihi bir başarı yapacağımızı şimdiden söyleyebilirim bu başarıda yakalanırsa her topcumuz bayern juve barça real manu chealsa gibi takımlara dağılir ve 10 sene icinde kimsenin beklemediği bir konuma gelebiliriz yeterki bu çocukların arkasında duralım ülkece.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 23:26 

Ayrıca Nazım kesinlikle Hasan'ın yerine oynamalı ama Zeki Çelik'in de kadroya monte edilmesi lazım.Zeki seneye sampiyonlar liginde ve bu sezon taş gibi oynadı.Maşallahı var Merih'te ayni şekilde.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: EURO 2020 AVRUPA ŞAMPİYONASI ELEMELERİ 3.MAÇ: TÜRKİYE-FR
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 14:11 

Genç 1923 yazdı:
Normalde topic acmaya pek hevesli oldugum söylenemez ama bu yeni jenarasyon,yeni başlangıç,pırıl pırıl 19 20 yaşındaki çocuklar farklı bir heyecan getirdi herkese olduğu gibi bana
Maçla ilgili şeyler yazılır çizilir de tek benim eleştireceğim husus;bu maç kesinlikle Eskişehirde oynanmalıydı.Nalçacılar ellernden gelenin en iyisini yapar ondan şüphe duymuyorum,ama besteye katılma,besteleri bilme,tempo ve ritmle tek gırtlaktan tok bir sesle destek olma konusunda Konya Eskişehirin gerisinde.Umarım öyle bir tribun yaparlarki gelip ben burda özür dilemek mecburiyetinde kalırım
Mod arkadaşlardan ricam da bu topicler bu katagoride rağabet görmüyor en azından sabitlerseniz forum fertleri milli takım hakkında daha çok yazıyor çiziyor :) .Teşekkürler

Hocam iyi dileklerin için çok sağ olasın emin ol elimizden geleni yapacağız ilaveten inşallah sana özür diletebiliriz :D . İlaveten grubumuzun ismi Nalçacılılar, düzeltmiş olalım :wink: .

Bu sponsorlara bilet dağıtılması işi oldukça can sıkıcı bunu da burada belirtmiş olalım. Duyumlarıma göre biletlerin yarıdan fazlası sponsorlara gitmiş, el insaf!

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 15:07 

Cenk Tosun sakatlanmış ve kadrodan çıkartılmış. Grupta ilk iki maçta çift forvetle (Burak-Cenk) sahadaydık ve Cengiz Ünder de sakatlığı sebebiyle kadroda yoktu; o nedenle ataklarımızı ağırlıklı olarak merkezden yapmıştık. Bu maçta ve Izlanda maçında Cenk'in yokluğu Cengiz'in varlığı ile tek santraforlu bir düzene döneriz ve ilk 2 maçtan farklı olarak kanatları daha aktif kullanmaya çalışırız diye tahmin ediyorum.

Önemli olan iyi mücadele etmek ve geleceğe ümitle bakmamızı sağlayacak oyunu oynamak. Puan olmasa da olur. Olursa bayram ikramiyesi olur.

Başarılar Türkiye.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 16:13 

Ekibin morali yuksek, kendi sahamizda oynuyoruz, Fransa full motivasyonla cikamayacaktir maca, adamlar Dunya Sampiyonu ama sansimizi cok dusuk gormuyorum ben, iyi oyuncularimiz var ve bir cogu formda. En azindan beraberlik koparabiliriz ki buradan cikaracagimiz 1 puan demek alinacak ic sahada Izlanda galibiyeti ile gruptan cikmak demek.

Mert; Zeki, Kaan, Merih, Hasan; Okay, Dorukhan, Hakan; Cengiz, Deniz, Burak. 11'i bekliyorum hocadan, Emre oynayabilecek durumdaysa Hakan'i sol one atip Emre'yi merkezde kullanabilir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 16:23 

Keşke Eskişehir'de olsaydı bu maç. Milli maç olaylarında şehir olarak çok başarılılar. Ben öyle fark falan beklemiyorum, bir farkla mağlup oluruz gibi.
Beraberlik koparırsak eski milli takım havasına girebiliriz, bu sefer cidden iyi bir jenerasyon yakaladık her mevkide genç ve iyi oyuncularımız var. Cengiz ve Hakan'dan iyi performans bekliyorum.

Önemli olan İzlanda maçı oradan mutlak galibiyet çıkarmalıyız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 16:47 
Kullanıcı avatarı

Yenilmeyelim yeter.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 16:52 
Kullanıcı avatarı

En fazla 2 farkla yeniliriz.Sürpriz bir puan çok güzel olur ama hiç sanmıyorum.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: EURO 2020 AVRUPA ŞAMPİYONASI ELEMELERİ 3.MAÇ: TÜRKİYE-FR
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 20:16 

Gagoz yazdı:
Genç 1923 yazdı:
Normalde topic acmaya pek hevesli oldugum söylenemez ama bu yeni jenarasyon,yeni başlangıç,pırıl pırıl 19 20 yaşındaki çocuklar farklı bir heyecan getirdi herkese olduğu gibi bana
Maçla ilgili şeyler yazılır çizilir de tek benim eleştireceğim husus;bu maç kesinlikle Eskişehirde oynanmalıydı.Nalçacılar ellernden gelenin en iyisini yapar ondan şüphe duymuyorum,ama besteye katılma,besteleri bilme,tempo ve ritmle tek gırtlaktan tok bir sesle destek olma konusunda Konya Eskişehirin gerisinde.Umarım öyle bir tribun yaparlarki gelip ben burda özür dilemek mecburiyetinde kalırım
Mod arkadaşlardan ricam da bu topicler bu katagoride rağabet görmüyor en azından sabitlerseniz forum fertleri milli takım hakkında daha çok yazıyor çiziyor :) .Teşekkürler

Hocam iyi dileklerin için çok sağ olasın emin ol elimizden geleni yapacağız ilaveten inşallah sana özür diletebiliriz :D . İlaveten grubumuzun ismi Nalçacılılar, düzeltmiş olalım :wink: .

Bu sponsorlara bilet dağıtılması işi oldukça can sıkıcı bunu da burada belirtmiş olalım. Duyumlarıma göre biletlerin yarıdan fazlası sponsorlara gitmiş, el insaf!

Doğru söylüyorsunuz küçük bir dalgınlikla yanlış yazım da bulundum Afedersiniz :) Nalçacılılar her milli maç elinden gelenin en iyisini yapıyor ama onlara seyirci profilinde ki kesimin destek olması çok önemli,her şehirde takımda olan bir cekirdekci güruh vardır hiçbir tribuncu de sevmez onları hakikaten umarım bu maç işleri çıkar da gelmezler :) ben olsam 10 bin bileti Nalçacılılara indiririm al kardeşim organize et her yeri derim

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 20:21 

Bırakın 2 3 farkı bu maçta kesinlikle kaybetmeyeceğiz :wink:
Çok inanıyorum,lakin Emre Belezoglu ilk 11 de olursa sözlerimi geri alacağım.
Medyada bu kadar sisirilen bir adam daha yok.Temposu bitmiş idare ederek oynuyor her 25.dakka beni çıkarın diyor.Ama 40 yaşında futbol oynadığı için romantizm sever medyamiz adamı ilah etti.Şu haliyle balondur

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 328 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], drinktilloblivionn, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye