Zaman: 15 Eki 2019, 23:16

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1388 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 135, 136, 137, 138, 139  Sonraki

Kim Kazanır?
Anket 28 May 2019, 17:41 tarihinde bitecek
Sakaryaspor 60%  60%  [ 94 ]
Karagümrük 40%  40%  [ 63 ]
Toplam oy : 157
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Lig Play-off Finali | Sakaryaspor 0 - Karagümrük 2
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 22:33 
Kullanıcı avatarı

Ben bu başlığa son yazımı yazmış olayım.

Bir arkadaşınız 9.000 kişiydik ve batı tribün protokol ve basın hariç full dü dedi bu yorumuna istinaden sayı konusu açıldı.

Tabelası bile olmayan 11.000 Kişilik semtiz diyorsunuz 9.000 kişi Bursa'ya tribün yaptık diyorsunuz.

Bakın yukarıdaki rakamlar tamamen sizin ağzınızdan çıkan rakamlar...

Ben de diyorum ki bu semtin 4 te 1 i maça gelmiş olsa aşağı yukarı 2750 kişi eder.

eee ? O zaman bu maça ya 8000 karşıyakalı geldi. Ya da semt dışında, başka tribünü kovalayan adamlar Bursa'ya size destek olmaya geldi. Gelsin zaten gelmesin diyen yok ama 9.000 safi Karagümrüklü ve Karşıyakalı geldi muhabbeti de göz göre göre sallamak kusura bakmayın.

Gelelim zarar verme konusuna. Arkadaşlar sizin kullandığınız tuvaletlerin son halini google da ufak bir araştırma sonucu görebilirsiniz.

Bir insan eğer zarar vermeye gelmediyse 2-0 kazanıp bir üst lige çıktığı maçta neden tuvaleti kırar döker ??? Demek ki bünyesinde ciddi rahatsızlıklar barındırıyor tuvalet kıran arkadaşlar.

Hadi koltukları eğdiniz okey anladım. Koltuğun arkasındaki tv ler de mi tribün yapmanıza engel oluyordu??? Bir çoğu paramparça ??????

Ama bana kalırsa bir kısım zarar vermeye gelmiş diye yorum yaptık. Yapmayalım mı arkadaşım bu da benim görüşüm. Bana göre tuvalete zarar vermenin başka bir mantığı yok. Bakın çok uzak değil 1 hafta önce sarıyer ile maç yaptık adamlar tuvaletlerin fayanslarını kırmış yahu... Biraz beyin fırtınası ile Bursada tuvalet kıran adam ile Sakaryada tuvalet kıran adamın aynı olduğunu anlarsın zaten.

Bir vatandaş her yorumun altına pale yazıp duruyor :) Yahu arkadaş sen kimsin ? elinde uzak mesafeli yaş ölçer mi var ? bir de adam ben 40 yaşındayım diyince beyin yaşın 15 yazmış ... kim pale belli oluyor.

Birkarasevda kral senin takımını destekleyen adamların her hareketine olumlu yorumlar mı yapmalıyız ? Her yazılanı koşulsuz şartsız kabul mü etmeliyiz ?

Tamam ben seni kırmayayım en çok zorlukla siz uğraştınız en büyük cefayı siz çektiniz. Sizin tribünde yapılan her hareket doğru. Arkadaşlarının her yazdığı doğru. Hatta elimizden kullanıcı olarak yazma yetkimizi de al biz hiç konuşmayalım.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 23:37 

TORCIDAVERDE yazdı:
Ben bu başlığa son yazımı yazmış olayım.

Bir arkadaşınız 9.000 kişiydik ve batı tribün protokol ve basın hariç full dü dedi bu yorumuna istinaden sayı konusu açıldı.

Tabelası bile olmayan 11.000 Kişilik semtiz diyorsunuz 9.000 kişi Bursa'ya tribün yaptık diyorsunuz.

Bakın yukarıdaki rakamlar tamamen sizin ağzınızdan çıkan rakamlar...

Ben de diyorum ki bu semtin 4 te 1 i maça gelmiş olsa aşağı yukarı 2750 kişi eder.

eee ? O zaman bu maça ya 8000 karşıyakalı geldi. Ya da semt dışında, başka tribünü kovalayan adamlar Bursa'ya size destek olmaya geldi. Gelsin zaten gelmesin diyen yok ama 9.000 safi Karagümrüklü ve Karşıyakalı geldi muhabbeti de göz göre göre sallamak kusura bakmayın.

Gelelim zarar verme konusuna. Arkadaşlar sizin kullandığınız tuvaletlerin son halini google da ufak bir araştırma sonucu görebilirsiniz.

Bir insan eğer zarar vermeye gelmediyse 2-0 kazanıp bir üst lige çıktığı maçta neden tuvaleti kırar döker ??? Demek ki bünyesinde ciddi rahatsızlıklar barındırıyor tuvalet kıran arkadaşlar.

Hadi koltukları eğdiniz okey anladım. Koltuğun arkasındaki tv ler de mi tribün yapmanıza engel oluyordu??? Bir çoğu paramparça ??????

Ama bana kalırsa bir kısım zarar vermeye gelmiş diye yorum yaptık. Yapmayalım mı arkadaşım bu da benim görüşüm. Bana göre tuvalete zarar vermenin başka bir mantığı yok. Bakın çok uzak değil 1 hafta önce sarıyer ile maç yaptık adamlar tuvaletlerin fayanslarını kırmış yahu... Biraz beyin fırtınası ile Bursada tuvalet kıran adam ile Sakaryada tuvalet kıran adamın aynı olduğunu anlarsın zaten.

Bir vatandaş her yorumun altına pale yazıp duruyor :) Yahu arkadaş sen kimsin ? elinde uzak mesafeli yaş ölçer mi var ? bir de adam ben 40 yaşındayım diyince beyin yaşın 15 yazmış ... kim pale belli oluyor.

Birkarasevda kral senin takımını destekleyen adamların her hareketine olumlu yorumlar mı yapmalıyız ? Her yazılanı koşulsuz şartsız kabul mü etmeliyiz ?

Tamam ben seni kırmayayım en çok zorlukla siz uğraştınız en büyük cefayı siz çektiniz. Sizin tribünde yapılan her hareket doğru. Arkadaşlarının her yazdığı doğru. Hatta elimizden kullanıcı olarak yazma yetkimizi de al biz hiç konuşmayalım.

bak guzel kardesim
mactan onceki haftada mac sonrasindada sayilara takilmadigimi soyledim. israrla 2000 kisiye oynarsiniz gibi kucuk gormeye calisanlarada sayilara takilmadigimi soyledim. 9000 seklinde bir rakam telafuz etmedim. 5000 6000 bandinda oluruz tahminimce dedim. bize ayrilan yeri fulledik demedim. buraya atilan fotonun bircogumuz disardayken oldugunu soyledim.
gelelim zarar konusuna... her iki tribundede hasarlar mevcut kaldiki buda medyaya yansidi. internetteki fotolara dikkat edersen ayni bolge farkli acilardan cekilmis genellikle. dikkat edersen 202 nolu blogun orasi fotolarin cogu. sizin tarafin koltuklar nasildi bilmiyorum ama bizim taraftaki koltuklarda ayakta dengede durmak gercekten cok zordu. tribun yaparken dengede kalmak icin bir ayagini on koltugun ustune atariz ya hep burada bu koltuklarda bunu yapinca senin diger ayagin kendi koltugunun ucunda durmazsa koltuk kapaniyordu. yada ayagin kayiyordu deri koltukta. tvler ise sadece siyah koltuklarda vardi oda koltugun baslik kisminin altinda. fotolarda gordugum kadriyla 10 tanesinde falaln bunbaslik kismindan kopmus. wc lerle ilgili kismi acikcasi gormedim hic. sadece devre arasinda gittim ondada herhangi bir olumsuzluk gormemistim.
bilerek zarar vereni gorsem kendim geregini yapardim.

fakat hickimsenin sanli tarihimize laf etmeye hor gormeye hakki yok.
bunu yapanada her zaman cevap veririm.

gelecek yillarda Sakaryaspor a basarilar dilerim.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 01:39 

Sen kalkıp ksk liler stadı kırıp dökmeye gelmiş dersen pale cevabını alırsın.
Neden ? Çünkü aklı selim bi insan böyle bişey yazmaz.

Diğer pale miroslave içmişler karılara salça olmuşlar esnafa saldırmışlar camiye ayakkabıyla girmişler türbanlı bacımın üstüne işemişler gibi gibi saçmalamış buda beyni olmayan bi insanın yazacağı bir yazı. İstersen 40 değil 70 yaşında olsun. Biraz bak postlarına anlarsın zaten.

Bunlar haricinde varsa yanlış yazılan bişey konuş yoksa sus.

Sakaryayı severim saygı duyarım uzamasın. Edebinizle yazın bizi ağzına alırken.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 01:54 
Kullanıcı avatarı

@Birkarasevda Zaten 9000 Muhabbetini sen değil bir renktaşın yaptı öncelikle onu söyleyeyim.

Açıkçası koltuk başındaki tv lerin kırılma olayın yapılan yanlıştı evet tarzında bir açıklama beklerdim senden fakat sen 10 tane falan kırıldı diyerek olayı minimalize etmeye çalışmışsın...

Bunun yanında size söylüyorum işte tuvaletlerde metal kapı kollarından tut kağıt havluluklar her şey kırılmış/sökülmüş. Bana inanmazsan da biraz araştır görürsün zaten fotoğrafları diyorum.

Az önce de dediğim gibi yapılamaması gerekiyordu diyememeniz ilginç.

@HeryerdeÇarşı Stadın tuvaletlerini kırıp dökmek koltuk başındaki tv leri sökmek aklı selimlik ama bunlar karşıyaka ve Karagümrüklü arkadaşlar tarafından yapıldı demek mi aklı selimlik değil ???

Ortada kırılan dökülen tuvaletler koltuk başı tv ler var. Adamlar kendilerine yanlış hareket yaptınız dedirtmiyor ya gerçekten ama gerçekten PES !

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 02:59 
Kullanıcı avatarı

2008 senesi, Ankaragücü-Beşiktaş maçı dönüşü,statta kalan istanbullu bir kardeşi stada yakın bir benzinlikte bekliyoruz...herkes otobüsün aşağısında,biz de iki kişi otobüste oturuyor sohbet ediyoruz arkadaşla..siyah bir şahin geçti ve bizim arka cama iki el ateş etti..o arabanın arkasına baya bir koşuldu hatta bazıları yoruldu durdu bazıları da koşmaya devam etti.. o yolculuktan dönerken düşünüyoruz birimize o mermi gelse bu işler nasıl olacak ya dedik.. istanbul'daki maçta ölü çıkacaktı...sonra ankaradaki maçta ölü çıkacaktı .. silah tribünü bozuyor biz dövüşme tarafı olup,bıçağı yadırgarken şimdi bir de silah çıktı... yazık vallahi yazık iyi ki isabet etmemiş, iyi ki o esnada durulmamış.. yazsın eksi yazsın.. + yazılan günlere sayılsın...boşverin

bu arada Bursa nazarında söylemedim bunu.. Bizim de 2011 de orhangaziden döndürüldüğümüz maçta asya'nın otobüsünde tuhaf makinalar vardı ..keza eskiden bir trabzon deplasmanında aynı şekilde. diğer tribünlerde de vardır .. Gebze'nin bir fotoğrafını hatırlıyorum Zeytinburnu deplasmanına giderken ellerde silahlar.. herkes yaptı bunu , ama artık bu tarz olaylarla hiçbir tribün grubunun adının duyulmaması dileğiyle..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 03:25 

TORCIDAVERDE yazdı:
@Birkarasevda Zaten 9000 Muhabbetini sen değil bir renktaşın yaptı öncelikle onu söyleyeyim.

Açıkçası koltuk başındaki tv lerin kırılma olayın yapılan yanlıştı evet tarzında bir açıklama beklerdim senden fakat sen 10 tane falan kırıldı diyerek olayı minimalize etmeye çalışmışsın...

Bunun yanında size söylüyorum işte tuvaletlerde metal kapı kollarından tut kağıt havluluklar her şey kırılmış/sökülmüş. Bana inanmazsan da biraz araştır görürsün zaten fotoğrafları diyorum.

Az önce de dediğim gibi yapılamaması gerekiyordu diyememeniz ilginç.

@HeryerdeÇarşı Stadın tuvaletlerini kırıp dökmek koltuk başındaki tv leri sökmek aklı selimlik ama bunlar karşıyaka ve Karagümrüklü arkadaşlar tarafından yapıldı demek mi aklı selimlik değil ???

Ortada kırılan dökülen tuvaletler koltuk başı tv ler var. Adamlar kendilerine yanlış hareket yaptınız dedirtmiyor ya gerçekten ama gerçekten PES !

bir daha oku yazdiklarimi. fotolarda gordugum kadari ile 10 tane falan dedim. neden kirilmis olabileceginide detaylica anlattim. kasti yapani gorsem kendim geregini yapacagimi soyledigime gore dogru bulmadigimida anlayamamissin.
kendi renktdasimda yuklu para cezasi gelebilecegini ifade etmis zaten.

9000 yazan kim ben gormedim. gozumden kacmista olabilir. burada benim disimda yazan 1 2 kisi daha var Karagumrukten.

yapilan yanlisti diyemiyoruz diye birsey sozkonusu degil. ama bu kadar duyar kasacaksan benim taraftarima camiama haysiyetsiz diyen, bukelamun diyen toplama diyen kendi renkdaslarina iki kelam ette gorelim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 03:30 

Manavkuyu yazdı:

Şu mevzu bize eksi yazıyorsa eğer yazsın. Biz Bursalılarla eşit şartlarda nerelerde denk geldiğimizi, neler yaşadığımızı, kimleri kimleri dağlara kaçırdığımızı biliyoruz. Zamanında silah olayını 2006'da bizim tribün yaptığında nasıl Bursa otobüsleri durmayıp devam etmekte haklılarsa, bizim otobüslerin durmaması da haktır.

.

Hiç bir zaman hiç bir yerde eşit şartlarda denk gelinmedi. Belki biz az belki siz az orda burda denk gelindi.Buna keza kimse on insan gücünde aslan veya kaplan değil. Biz gittiğimiz deplasmanlarda diğer liglerin fikstürlerine sizinkisi kadar detaylı bakmıyoruz.
2006 da da daha sonralarıda Susurluk'larda Afyon'larda telefonlara çıkmayanların kimler olduğunu da otobüslerini güzergahlarda saklayanları da
bizde iyi biliyoruz sizde iyi biliyorsunuz.
Lakin mevcut şartlar gereği konuşmanın uzatmanın bir anlamı yok.
Kalın sağlıcakla.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 03:38 
Kullanıcı avatarı

Görüş bildirdik hoşunuza gitmedi pale olduk.

Oturduk tane tane anlattık şimdi de duyar kasıcı olduk :lol:

Tamam sizsiniz...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 04:06 

@torcidaverde
Kim kırmışsa dökmüşse ayıp etmiş konu bu değil.
Çevirme ksk liler ve bjk liler maça kırıp dökmeye gelmişsin diyorsun iftira atıyorsun. Buna kızıyorum.

@setbaşı
Sende ortaya bi iddaa atıyorsan isim verde konuş herkes bilsin telefonları açmayanları güzergah saklayanları. Paket olmadığınız yer kalmadı hala konuşuyosunuz.
At yalanı s.keyim inanı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2019, 08:30 

Setbaşı,140 sayfa bişey yazmadım yalan söyleyince yazma gereği duydum,biz oftaş maçından siz osmanli maçından dönerken yolda 2.5 saat bekledik sizi telefonları açan taraf bizdik halbuki o maçın öncesinde de 2-3 kişi vurulmıştu sizden..Afyonda susurlukta gemlikte hep bize artı yazdı giden otobüse ateş ederek dengeleyemezsin durumu

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1388 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 135, 136, 137, 138, 139  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kuzeyinkrali, Pera, Samsunspor1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye