Zaman: 13 Ara 2019, 16:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 317 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Sonraki

Kupayı kim kazanır?
Anket 30 May 2019, 00:20 tarihinde bitecek
Hatayspor 70%  70%  [ 37 ]
Gazişehir 30%  30%  [ 16 ]
Toplam oy : 53
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 1.Lig | Play Off Final Maçı | Hatayspor 1- Gazişehir 1(3
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 09:06 

Moskov1925 yazdı:
Hattena denen heycanlı arkadaş acın büyük anlıyorum ama lütfen yarın seni bu başlığa bekliyoruz

Hataylı ve Hataysporlu nickli arkadaşı da :D

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 09:13 

Greenblack1966 yazdı:
Moskov1925 yazdı:
Hattena denen heycanlı arkadaş acın büyük anlıyorum ama lütfen yarın seni bu başlığa bekliyoruz

Hataylı ve Hataysporlu nickli arkadaşı da :D

Buradayız rahat ol. Bize koymaz bunlar. Son 10 senede kaybettiğimiz 4. final bu. Sen bizimle ilgileneceğine git başlığında yeni sezon için yaz çiz.

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 1.Lig | Play Off Final Maçı | Hatayspor - Gazişehir
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 09:33 

Hataysporlu yazdı:
ahmet20 yazdı:
Merak etmeyin iki tarafta kendine ayrılan yeri rahat doldurur, bi zahmetde doldursun çıkma final maçı 7-8 bin bilet lafı olmaz, Fedarasyonun bilinçli buraya verdiği belli amaç dolu gözüksün :) Demek istediğim maç Arena Kadıköy Vodafone gibi stadyumlarda
oynansaydı Hatay tarafında baya boşluklar olurdu, Hataylı 1 geliyorsa Antepli 2 gelir,bunu hepimiz biliyoruz İstanbulda yaşayanlarda dahil.

Güzel kıvırıyorsun. Şampiyonluk gecesinde dansöz diye seni çağıracağız.

Hataylı arkadaşlarla fazla uğraşmayın, şu an dansöz eşliğinde gönüllerin şampiyonluğunu kutluyorlar :lol:

En son ahmet20 tarafından 31 May 2019, 09:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 09:35 

heyecanlı final oldu. herkesin çıkar dediği hatay çıkamadı. oynadığı futbolla herkes çıkar diyordu. Antepede hayırlı olsun. proje takımlarıından yana değilim ama yinede tebrikler.

bu arada hattena nicli bir kardeşimiz vardı; siz elendiniz konuşmayın artık diyordu bize, bayıldı herhalde?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 09:46 

Herkese Merhabalar

Öncelikle şunu belirmek isterim. Gazişehir Gaziantep BŞB olmadan önce adı Sankospordu ve kuruluşu 1986. Konukoğlu Ailesi Takımı 3. ligden 2. lige çıkartıp bir sezon destekledikten sonra o zamanki belediye başkanı Celal Doğanla beraber alt yapı takımı oluşturulmak için belediyeye devredilip adı Gaziantep BŞB olarak değiştirildi. Yıllarca Gaziantepspor alt yapısından yetişen futbolcuların ilk durağı oldu. Gün geldi devran döndü 2. Sene önce şehrin dinamiklerinin ricası ile Konukoğlu ailesinden Adil Konukoğlu tekrar takıma sahip çıktı. Bir nevi kendi tarihine sahip çıktı. (Babası Merhum Sani Konukoğlu Gaziantepspor kurucularındandır ayrıca Amcası Saip Konukoğlu toplam 8 yıl olmak üzere 2 ve abisi Abdulkadir Konukoğlu 1990 lı yıllarda Gaziantepspor lige çıktığı yıllarda başkanlık yapmıştır.)

Son iki sezonda müthiş paralar harcadılar. Yalnız Büyük şehir zamanında bile hemen hemen aynı paralar harcandı ama nedense Konukoğlu ailesi olunca işin içine girince hemen daha medyatik oldu hem de takım ve şehir biraz daha ateşlendi. sonunda bu sene süper lige çıktılar.. Yani son 5-6 yılda harcanan paraya bakılırsa gelinen nokta içler acısı. (ne olursa olsunda süper lige çıkalım anlayışı devamında daha büyük bir yıkım getirecektir diye düşünüyorum) her neyse öyle yada böyle süperlige geldiler...

İsim değişikliği olacak gibi en azından şehirde beklenti bu yönde..

Bu arada tüm biletleri yönetim aldı, onun için pasolig sitesinde bilet yok görünüyor. ama ne hikmetse 6-7 bin taraftarı götürmek için organize olamadılar.. Burada Gaziantepliler doldurur dedikleri zaman çok gülmüştüm, haklılar tabi bilmedikleri için normal.

son bir şey söylemek istiyorum Gazişehir camiasında bir tane bile menfaati olmayan adam o kulübün kapısından bile geçmez.

Geçmiş olsun Hatayspor.. seneye çok zor bir süreç bekliyor. umarım her şey daha güzel olacak..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 10:08 
Kullanıcı avatarı

hatay bu sezon baştan sona haketti süper ligi. oynadıkları oyun izleyen herkese zevk verdi. umarım mevcut kadro dağılmaz. seneye 2-3 nokta takviyeyle çok rahat çıkar bu takım süper lige. yen sezonda başarılar dilerim hatay'a.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 10:26 
Kullanıcı avatarı

Gaziantep halkının kısa sürede Gazişehiri benimsemesi biraz enteresan geldi.
Antep şehrinin lobisi güçlüdür , yarın bir gün Gazişehir yerine başka bir takım şampiyon olsa o takım da destek görür , Antep bu konulara önem vermeyen , başarı gelsin de hangi takımla nasıl gelirse gelsin kafasında olan bir şehir.
Takım isminin çok da önemi yok onlar için.Burdan da tribün kültürünün olmadığını apaçık görebiliyoruz
Şehirde tribün kültürü olmaması ve başarının da Gazişehir üzerinden gelmesi şehirde yaşatan halkın anlaşılan işine geldi
Başka şehirlerde olsa kıyamet kopar , çarşı Pazar karışırdı.
Bir zamanlar bizimkiler de Denizli Büyükşehir Belediyespor’u bu şekilde düşünmüşler halktan gelen tepkiyi görünce R yapılmıştı , Allah korumuş bizi gerçekten o zamanlar.

Neyse artık bardağın dolu tarafında bakıyorum ,proje takımı da olsalar en azından süperlig heyecanının verdiği gaz ve şehrin tek takımı olması nedeni ile stada gelen giden birileri olur , Başakşehir gibi olacaklarını düşünmüyorum.

Her ne kadar bu sonuçtan ben de hoşnut olmasam da olan oldu.
Antep Deplasmanında yeme içme iyi gider , bizlere de eğlenceli bi deplasman olabilir, bakış açımızı değiştirmeli.

Hataysporun gelince oyununa lafımız yok , delikanlı gibi söylüyoruz zaten
Burda Ads ve bizim renkdaşların tepkisi Koca mazileri olan takımları küçük görüp bu sene kapasitelerinden fazla başarı göstermeleri sonucunda kendilerini bir anda dev aynalarında görmeleridir.tekrar diyorum keşke Gazişehir yerine siz gelseydiniz ama olmadı hakkınızda Hayırlısı olsun.
Son olarak Da Caner, Diallo , Mirkanı bizim yönetim bi yoklasa hiç fena olmaz :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 10:54 
Kullanıcı avatarı

Proje takımının süper lige çıkmasına bu kadar sevineceğimi tahmin etmezdim. Tebrikler Gazişehir. Bu kadro ile oynanabilecek en iyi oyunu oynadın. Hataya da geçmiş olsun. Bu ligin havasını biz 9 sene aldık. Bi zahmet sizde alın birkaç sene de olsa.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 11:00 

Laodikya yazdı:
Gaziantep halkının kısa sürede Gazişehiri benimsemesi biraz enteresan geldi.
Antep şehrinin lobisi güçlüdür , yarın bir gün Gazişehir yerine başka bir takım şampiyon olsa o takım da destek görür , Antep bu konulara önem vermeyen , başarı gelsin de hangi takımla nasıl gelirse gelsin kafasında olan bir şehir.
Takım isminin çok da önemi yok onlar için.Burdan da tribün kültürünün olmadığını apaçık görebiliyoruz
Şehirde tribün kültürü olmaması ve başarının da Gazişehir üzerinden gelmesi şehirde yaşatan halkın anlaşılan işine geldi
Başka şehirlerde olsa kıyamet kopar , çarşı Pazar karışırdı.
Bir zamanlar bizimkiler de Denizli Büyükşehir Belediyespor’u bu şekilde düşünmüşler halktan gelen tepkiyi görünce R yapılmıştı , Allah korumuş bizi gerçekten o zamanlar.

Neyse artık bardağın dolu tarafında bakıyorum ,proje takımı da olsalar en azından süperlig heyecanının verdiği gaz ve şehrin tek takımı olması nedeni ile stada gelen giden birileri olur , Başakşehir gibi olacaklarını düşünmüyorum.

Her ne kadar bu sonuçtan ben de hoşnut olmasam da olan oldu.
Antep Deplasmanında yeme içme iyi gider , bizlere de eğlenceli bi deplasman olabilir, bakış açımızı değiştirmeli.

Hataysporun gelince oyununa lafımız yok , delikanlı gibi söylüyoruz zaten
Burda Ads ve bizim renkdaşların tepkisi Koca mazileri olan takımları küçük görüp bu sene kapasitelerinden fazla başarı göstermeleri sonucunda kendilerini bir anda dev aynalarında görmeleridir.tekrar diyorum keşke Gazişehir yerine siz gelseydiniz ama olmadı hakkınızda Hayırlısı olsun.
Son olarak Da Caner, Diallo , Mirkanı bizim yönetim bi yoklasa hiç fena olmaz :)

Caner büyük ihtimal hırs yapıp takımda kalmazsa ayrılıp süper lige gidecek.Giderse yolu açık olsun.Diallo’yu alın hayrını görün Mirkan bize kalsın.Ama Caner sizin bir tık daha üstünüz bir takıma gider bence.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 11:03 

Gazişehir takımı son zamanlarda gördüğüm en iyi penaltı kullanan takım. Vuruşlar ip gibi, hiç sektirmiyorlar. Ama penaltılarda bu kadar iyi olan takımın başka da hiçbir esprisi yok. Dün maç boyunca oyunlarını değil faullerini seyrettik. Maç sonu istatistiklerine bakılırsa Hatayspor'un 17 faulüne karşılık Gazişehir 40 faulle maçı tamamladı. Buna karşılık Hatay 2, Gazişehir ise 3 sarı kart gördü. Böyle bir anti futbol anlayışının günün sonunda kazanmasını istemezdim doğrusu. Play-off'taki 4 takım arasında en zayıf olanı Süper Lig'e çıktı diyebilirim rahatlıkla. Gazişehir kulübünün mazisi, para kaynakları, şehrin bu takıma bakışı beni ilgilendirmez. Ama balık hafızalı olmayanlar bundan 2 sene önce Gazişehir yöneticisiyle Manisalı bazı futbolcuların Şanlıurfa'nın küme düşmesiyle sonuçlanan şike-teşvik pazarlıkları yaptığını, işin içinde birtakım siyasilerin de adının geçtiğini ve tıpkı diğer örneklerde olduğu gibi bunun da hasıraltı edildiğini hatırlar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 317 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, Bing [Bot], devrimciTS, Efe1912, Genç 1923, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, ibrahimfbL, Koçyegit, Larendon, Majestic-12 [Bot], manhatten34, NerdesinBeAbi, scarface3545, serdar1910, tombulşişe, çoto zeki

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye