Zaman: 08 Mar 2021, 21:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 77 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sonraki
Yazar Mesaj

 Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 15:58 
Çevrimdışı

Kayıt:
15 May 2019, 15:56
Mesajlar:
7
Abbasın prensleri, abbasın sözcüleri her kimse sosyal medyada birlik beraberlik adına yazı döşenmiş.Gebzesporun etrafına çöreklenen yapıyı göklere çıkarmış eleştirenlere tepki göstermiş.Hangi eleştiri hangi tepki,gebze gibi yerde eleştiren mi var tepki gösteren mi var.Aksine eleştiri olmadığından gebzespor bu hallerde

İsim isim methiyeler düzmüşler,güzellemeler yapmışlar.Saydığınız isimlerin çoğu son 15 yıldır gebzespor etrafında bir şekilde, gebze hangi mesafeyi aldı bu isimlerle beraber.Gebzespor bu isimlerin içinde olduğu yıllarda başarı üstüne başarı görmüşte ahali arızamı çıkarmış.Ankarda yiğiner takımı nerden aldı nereye getrdi,göztepede sepil neler yaptı.Aylardır neler söylüyolar ikisinide izaya getirdiler.Ya siz gebzede ki küçük olsun benim olsuncuların tetikçisi olmuşsunuz sözcüsü olmuşsunuz.

Gebzespor etrafındaki bu yapının içindeki isimleri ateşlice savunan onlar gibidir.Onların leş gibi zihniyetine ortak olmak demektir onları onaylamak demektir.Gebzesporu basamak olarak gören siyaset, iş adamları,çapsız yönetci takımının yıllarca kan emici gibi kulübü etrafında olmlarını örneklendirerek övemek acizliktir basiretsizliktir.

İnsanoğlu iki dakka düşün , öncesinden haberin yok son 10 yılı düşün ne oldu ; ibrahim pehlivanın kuklası petrolcu şevkiyle ,petrolcü şevkinin kuklası abbasla,gebzespor kulüb düzenini hallaç pamuğu gibi atan ilker çakırla,yıllardır görüntü vermek için,medyalarda yer almak için kulüb yönetcilği adına figüranlık rolü üstlenen çapsız aynı ismlerle,paranın kölesi olmuş medya ile gebzespor hangi mesafeyi katteti ey izansız,fikirsiz,düşüncesiz..

Bu yerleşik yapıyı savunanlar varda abbasın leş gibi politikasını savunanlar varda,bu yapıya leş gibisiniz defolun gidin gebzespor etrafından,gebzesporu oyuncak haline getirdiniz,gebzespor vizyonsuz,seviyesiz,çapsız idareciliğiniz yüzünden bu hallerde diyecek kimse yok.Yıkılsın bu yapı diyecek yok,gebzesporu siyesetin sermeyinin medycların kullanışlı malzemesi haline getirdiniz diyecek kimse yok.

Kulübün etrafını terkedin kulüb üstüne çöktünüz hitabı sadece zarar veren tarftara değil ; gebzespor etrafında olupta gebzespora gram mesafe yol aldıramaynalara.Gebzespor yol aldramayıpta kendine yol aldıranalara.Yıkılsın artık bu düzen bld,siayset,iş adamı denkleminde savrulan gebzespor bu kamburdan kurtulsuna artık.Sosyal medya tetikçileri hiç görmezsiniz.Pehlivan şampiyon yaptı kendi için, kulüb daha kötüye gitti,şevki yürüdü gittii dünyaları var,abbas yürüdü gitti dünayaları var,ilker çakır gebzespor olmasa gebze kamuoyunda hangi etksi olcaktı,medya, spor yayıncılığı yapanlar gebzespor olmasa ederleri ne olurdu gebze şehrinde.

Bunlar son 10 yılda olanlar, gebzespor etrafına çöreklenelere katkı yaptı , onlar gebzespora ne katkısı oldu.GörmüyomUsunuz hala aynı yerdeyiz daha beteriz nasıl bu isimlere övgü düzersiniz.Yok şampiyon yapmış yok bilem ne yapmış.Gebzesporun 15 senesini çaldılar.Bldclerin,siyasetin,sermayenin,gaztecilerinin çatışmalrı yüzünden ordan oraya savruldu takım.Nasıl bu simlere övgü düzersiniz yazıklar olsun.


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

 Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 16:12 
Çevrimdışı

Kayıt:
15 May 2019, 15:56
Mesajlar:
7
Abbas sırın ateşli savuncuları, abbas sırın militanları sosyal medya savunucları,kulüble iç içe olucaz diye,kulübten bağımız kopmasın diye abbas sırları ön plana çıkarma rezlliğine düşmeyin,abbas sırı aklamaya çalışmayın.Şampiyon yapmış kümede tutmuş bahaneleri hazır.

Şevki demirci ile yaşanan şampiyonluk senesinin bedeli ödeniyor yıllardır,kümede tutmuş ne büyük iş başarmış abbas olmsa takım yok hükmünde zaten.Baldan takımı güya o çıkarmış abbasın mehmet akdemir inadı yüzünden o sene takım da çıkmıyacaktı,transfere gerek yok inadı yüzünden takım çıkmaycaktı.Taraftar devreye girmese işler denk gitmese ne şampiyonluğu neden bahsediyosun ey izansız.

Bu sene çapsız oyuncu grubu oluşturdular,çapsız hocaları getirdiler,üstüne boyuna yenilen hocada ısrar ettiler küme düşmenin baş sorumlusu oldular ama bugün zeytinyağı gibi üstteler pes doğrusu.Hesap verin hesap kendinizi aklamayın,leş gibi düzeni savunmayın.Küme düşme sorumluluğunun ortakları,paydaşları gebzesporu gram seviyosanız çekilin gebzesporun etrafından

Yazık bu köhne sistemi savunanlara.Köhneleşmiş,leş gibi tipleri savunanlar varda bunlara karşı çıkan yok.Ne yaptınız,ne yaptı bu ismi geçenler,yok böyle bi şey arkadaş.Siz herkesi ahmak mı sanıyosunuz,insanların aklıyla dalgamı geçiyosunuz hangi yüzle çıkıp aklama yazıları yazıyosunuz pişkin herifler,kamuoyuna şirinlik yapıyosunuz.

Ne yaptılar ne,hadi saydınız bu isimleri ne yaptılar.Onların gebzesporla bağı olduğu yıllarda ne oldu ; Süper lige mi çıktın,ulusal arenada ses getricek işler mi yaptın,yeni stad mı yaptın,yeni tesis mi yaptın ne yaptın ? ; sormak isterim kulüp işleyişi,kulüp yapısı olan,kulüp disiplini olan bir yapı haline mi geldi ? gebzespor, yok koca bir hiç.Aksine köşkerin,ilker çakırın,nail çilerin,abbas sırın,üç beş tribüncünün oyuncağı,eğlenceliği,basamağı olan bir kulüp oldu yazıklar olsuun.Aksine,abbas gibi cıvık gevşek yönetcilik seviyesi,kukla yönetcilik seviyesi,kukla spor adamı,kukla gazteci,seviyesi ile tanıştı gebze yazıklr olsuun.

Sizde suç yok gebzedeki taraftar yapısında suç var,çok seslilik yok zaten.Bu yazıları sosyla medyada yazsak hemen mesaj hemen ararlar hemen silerler.Yapı kutlama bahanesi ile birbirine girecek seviyeye gelen yapıda.Hangi takım için galatasaray için yazıklaar olsun sizin gebzesporluluğunuza,olmaz olsun sizin gibi gebzesporlu.

Galatasayrın-fenerin,beşiktaşın gebzedeki kuklalarına bu kadar pirim verirseninz başınıza çıkarlar.Bu kadar içli dışlı olursanız başınıza çıkarlar.Utanç olucak hadiseler bu üç takım yüzünden kendi gebzesporlu arkdaşlarınla kötü oluyolar.Galatasaryın gebzedeki kukları ortalığı birbirine katmış,istanbuldan haber bile yollamış kuklaların abileri.Galtasaray tribünün çıkarcı,mefaatçi abileri gelelimmi demişler,müdahele edelimmi demişler,sahip çıkmışlar kuklalarına.Yazıklar olsun sizede sizin gebzesporluluğunuzda.

Ne şehrinize ne takımınıza ne arkadaşalarınıza saygınız kalmış.İnsan az milliyetçi olur s hangi takımı tutuyosanız tutun kime kuklalık yapcaksınız yapın,lakin gebzesporluluk kimliği ile yapmayın.Gebzespor kimliğine zarar verecek,saygısızlık yapıcak,küçük düşürücek işlerin içinde olmayın.İstanbululn uşağı olacaksanız olmasın sizin gebzesporluluğunuz.

Gebze şehrinin içinde olduğu sarmal gelde çık bu sarmaldan.Birileri yönetcilerin dizinin dibinde,birileri sermayenin dizinin dibinde,birileri düşmüş istanbul sevdasına....

Bütün bu sarmal yıkılmalı,bütün bu sarmaldan kurtulmalı gebze şehri bu çağda bütün bu olanları konuşmamalıydı.Üst ligler,Yeni stad,yeni tesis,disiplinli kulüp,prfosyonel iş bilen düzgün seviyeli yönetci grubu,ve sadece ve sadece gebzesporlular kavramlarının gebzespora hakim olan yapı olduğunu konuşcakken konuştuğmuz şeylere bakın...

Hala amatördeyiz kulüb değelerini hiçe sayan gevşek abbasın oyuncağı olmuş köhne sistemi öven tribüncünün yazıları,köşkerin,ilker çakırın,nail çilerin oyalamacaları,galatasarayın,fenerin beşikatşın esir aldığı taraftar yapsının hakim olduğu külüb düzenindeyiz..


Halbu ki nerden nereye demeliydik.Gebze nufüsu,gebze sanayisi,gebze potnasiyeli ile ; Üst liglerYeni stadlar,yeni tesisleri,sağlam kulüp yapısı ile sadce ve sadece gebzespor diyenlele geldiğimiz o yüksek seviyleri konuşmalıydık.. Nerden nereye gelmişiz demeleydik.

Yıkılsın köhne düzeniniz.Kulübü ben yönetiyimde bizimkiler yönetsin nerde olursa olsun anlayışınız yıkılsıınn.


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 21:44 
Kullanıcı avatarı
Çevrimiçi

Kayıt:
09 Mar 2005, 08:03
Mesajlar:
16953
Konum:
Körfez
Sanki daha önce bununla ilgili bir paylaşım görmüştüm. İlker çakır in olduğu bir fotoda tesis için arsa alındı falan deniliyordu.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_________________
Burası Basra değil İzmit Körfezi


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 01:43 
Çevrimdışı

Kayıt:
07 Oca 2013, 00:02
Mesajlar:
183
inadına_körfez yazdı:
Sanki daha önce bununla ilgili bir paylaşım görmüştüm. İlker çakır in olduğu bir fotoda tesis için arsa alındı falan deniliyordu.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İlker abi tesis projesi diye paylasti baya ama sonra bi ses cikmadi...

Gebzede deniz manzarali kulube tahsis edilmjs arazi yillardir bombos bekliyo...kimsenin bise yaptigi yok ..

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_________________
ben sana diyorum mutfak tipi bitmiş....


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 04:39 
Çevrimdışı

Kayıt:
28 Tem 2008, 20:05
Mesajlar:
1130
Konum:
Gebze
Bu adamı kim nerde eleştiriyor laf söylüyor da çıkıp facebookta sağa sola giydiriyor ? Sen bu takıma 1 verdiysen popülerliğin 3 kat arttı kim tanıyordu seni Gebze'de ? Gebzespor sayesinde tüm Kocaeli'de tanınır adam oldun hala daha yok öyle yok böyle. Harcadığın paranın yüzde 10una takım kuran adam pat pat şampşyon yaptı takımı! Bu işler parayla pulla olmuyor.Yemin ediyorum insanı tuttuğu sevdalandığı takıma küstürdü bunlar !Gerek belediye gerek başka her kimse ! bu yapıdan Gebzesporu kurtarmazsa bu kulupten hiç bir bok olmaz bi sene şampşyon olursun beş sene acı çekersin..

_________________
Düştüysek kalkarız daha ölmedik ya..


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 13:35 
Çevrimdışı

Kayıt:
24 Ara 2009, 23:31
Mesajlar:
991
inadına_körfez yazdı:
Sanki daha önce bununla ilgili bir paylaşım görmüştüm. İlker çakır in olduğu bir fotoda tesis için arsa alındı falan deniliyordu.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi


İlker Çakır bi rüzgar yapıyor, proje filan çizdiriyor.
Sonra gerçek hayata bir bakıyorsun. Ortada ne fol var ne yumurta.
Gebzespor'un biran önce Abbas SIR, İlker ÇAKIR ve onu yalayanlardan bir an önce kurtulması lazım.
İlker Çakır'ın yaptığı maddi yardımların hakkı ödenmez lakin kulübü yönetemiyor.
Ha biz bunu deyince hemen hain oluyoruz.

_________________
MOR BEYAZ bir sevda bizimkisi...


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 02:29 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
29 Oca 2015, 06:59
Mesajlar:
288
Gebze bu sene doğrudan geri çıkmalı , Abbas sır ı çayırovaspordan bilirim futbola ilgili bi insan , burda kendi hakkında olumsuz yorumlar gördüm bilmiyorum nedir durum
Baldan çıktığınız sezonki ilk yarı yapılanmanız Mehmet Akdemirle düşük maliyetli olmuştu , tekrar kullanılabilir , çünkü balda istanbul takımları ciddi bütçelerle başlıyor , devre arası gidişata göre çoğu takımlarını dağıtıyor

Başarılar gebze


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

 Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 18:47 
Çevrimdışı

Kayıt:
15 May 2019, 15:56
Mesajlar:
7
Öğretilmiş çaresizlik içinde kıvranıyor duruyor kulüp.Sanki gebze kulübü alt liglerin takımı,sanki daha fazlası yasakalnmış gebze kulübüne kentine.Başta zübük abbas olmak üzere üst liglerde takım yönetcek kapastesi olamayanlar ellerinde kıvranıyor kulüp.Koskoca gebzeyi temsil edecek kulbümüzde yönetcilik seviyesi üst düzey olacakken cıvığın gevşeğin biri kendini bulunmaz hint kumaşı kıvamında göstererek, kendi kıt anlayışına göre yönettği kulübün seviyesini yerlere indirdi.

Kurtaramadı gebzespor kendini bunlardan,kurtuluş yokmu gebzeye bunlardan.Kurtuluş ne zaman olcak bu isimlerden

Köklü değişim,yeni isimler,yeni anlayışlar diyecekken ; miadını doldurmuş isimlerden neden medet umulur.Kurtuluş bunlarla olmayacak hala anlamadnız mı ? bunların kurtuluş diye dertleri yok anlamdnız mı ?

Gebze kongresine 5 sene müddet verilsin yeni isimler gelecek mi bakılsın.Adana demir murat sancakı,göztepe mehmet sepili,ankaragücü yiğineri, bulduysa gebze gibi kent neden bulmasın neden sahip çıkmasınlar.Sancak grubu bir yandan demir spora bir yandan BMC eli ile sakaryaya yardım ediyor ,yılport samsuna destek veriyor.Bu kulüpler için kan değişikliği oldular,heyacan oldular,yeni bir arayış yeni bir sıçrayış oldular....

Gebzede neden olmasın neden birileri çıkmasın.Hep aynı yönetci isimler etrafında dönüyor duruyor kulüp hep aynı hep aynı.Gebze öyle bi hale geldiki bu isimler ekol oldu bunlar olmasa olmaz.

Kulübü kimse almazmış ; kimse almadımı devlete mi kaldı devlet alsın, devlet kimse almıyosa o zaman taraftar alsın mı dedi o zaman kimse yoksa ben varıp deyip taraftar alsın eyvallah....

Kokuşmuş sistem kulbün etrafından söklüp atılıcaksa gebzespor için çıkarsızca bedel ödeyenler alsın.Bldcilerin nazlanmasının elinde oyuncak olacağınca,sermayenin oyalamacası haline gelmesindense ; gebzespor kulübü onuruyla,duruşuyla herkese meydan okuyarak süper amatör liglerde olsun daha iyi..

Ne diye çağrı yaparsınız kokuşmuş sistemin paydaşlarına.Bırakın kulubü özgül ağırlığıyla başbaşa.Kurtuluş onurunla olmayacaksa ; varoluş mücadelesi verirsin onurunla...


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 23:50 
Çevrimdışı

Kayıt:
05 Nis 2010, 07:48
Mesajlar:
1444
Hiç ama hiç haketmediğimiz durumları yaşadık.Bu taraftar çok cefa çekti yıllardır hala çekiyor.ne zaman Sefa sürecek ne zaman gelicek o güzel günler özledik harbiden.Ne yapıp edip artık başarı gelmeli bir an önce.artık herkes birlik olmalı yada belediye desteği her neyse o birliktelik olduğu sürece başarı gelir yoksa her zaman üzülür dururuz ötesi yok.

_________________
Kimliği belirsiz şahıslar GEBZESPOR


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 22:44 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
29 Eyl 2018, 21:54
Mesajlar:
921
Konum:
Denizlispor
Gebzespor’u burlarda görmek beni bile üzüyor, taraftar desen az çok demeden peşinde..
Gazişehir Başakşehir gibi proje takımlarını süper ligde gördükçe insan daha da üzülüyor
En çok da cefakar taraftarı hakediyor , üst liglerde boy gösterin bunu canı gönülden istiyorum , yeni sezonda başarılar dilerim

_________________
Denizlispor


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 77 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: b10, Bing [Bot], Bizans1905, cepni, cotanak, endingcredits, faris87, Ftorres35, fuar, funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, ilrimed, inadına_körfez, KSKEverywhere, Malamadre61, markopasa, ozerctnky, roxrox, Stabil35, StrangerThings, taktikçi, TottiReiz


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  


2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye