Zaman: 27 Şub 2021, 21:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 77 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 09:20 
Kullanıcı avatarı

Bu sene seçim olmasaydı bu takım düşmeyecekti malasef bu takımı siyasete alet edip taraf gibi gösterip biz düşürdük , kurtuluş nasıl olur yolu basit önce gelecek için plan yaparsın bi planın olur bunun içinde Mücahit hoca nın çalıştay önerisini önemli buluyorum bu klüp artık ehline emanet edilmeli bi planı projesi olup geleceğe adım atmalı yoksa ali gelsin veli gitsinle bu işler yürümüyor .

Diğer bir yol ise klüp belediye destekli gitmeli alt liglerde hiç bir takım belediyeden destek almadan 1 metre gidemez biz en başında taraf olarak ayrıştık bu işlere girmeye gerek yoktu şimdi millet destek olsun diye bekliyoruz .

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 09:40 

TİMİ88 yazdı:
Bizim kulupten bu kafayla birsey olmaz..
Hangi kafayla herseyi herkesi elestiren...kimseyi begenmeyen bu kafayla birsey olmaz...

20 trilyon para harcayan ilker cakir da elestiriliyo...
Sampiyon yapan yusuf ozturkte elestiriliyo...

Ligin bitmesine 2 hafta kala sosyal medya uzerinden bi kampanya yapildi...

Takim kaptani oguz basaranin hesabi paylasildi...

Tribunculerin topladigi para 800 tl...

Para yollayan kisi sayisi 20...

Futbol parayla donuyo... Yok batmana gittik yok urfaya gittik... Yok 100 bin km yol yaptik...
Bunlar tabiki tribuncu adam icin onemli...

Ama takima katkisi 0 denecek kadar az...

Koca gebze devre arasi 200 bin lira tranalsfer yasagi var diye adam alamadi...

Maclara 10 20 lira bilet parasi verince herkes isyanda...

Yahu hani bu takim bizimdi...

Bu takim bizim falan degil... Kimin parasi varsa kimin mevkisi varsa bu takim onun...

O insanlarda nasil yonetirse oyle oluyo kulubun sonu...

Taraftar kimseye bok atma haddine sahip degil...

Gebzespor olunca herkes kafasini kuma gomuyo... Ama 3 istanbul takiminin maclarina 200 lira bilet 200 lira masraf bi ton para harciyo herkes...

Once kulup halka inecek... Bi altyapisi olacakki baskan olan yonetici olan ona gore davranacak...

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yahu sosyal medyada ismini vermek istemediğim bir arkadaş Oğuz'un hesabına 1000 tl gönderdiği fotosunu atmıştı. O damı dümen ?
İlker Çakır yalakalığı yap sonra belediyeden destek bekle. Yok öyle bir dünya.
Taraftar olarak kulüp başkanlarıyla bu kadar içli dışlı olursan sonuç bu olur.
Gerçekleri görüp eleştiri yapmaya çalıştığımızd hemen hain oluyoruz.
Laf söyletmediğiniz topçu ve başkan yüzünden düştük işte. Kına yakarsınız...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 May 2019, 18:24 

Gebzespor kulübü yönetcisiz kalacak yönetci anlamında aciz kalacak bir kulüp değildi.Hedefi olmayan hedefsiz bir kulüp değildi.Hep kafaya oynardı,her daim kulübü taşıyacak yönetici bulunurdu ne olduysa son yıllarda oldu.Kulubü arka bahçesi haline getirenler,kulbün etrafında kümelenen mevcut jenarasyon yüzünden kulübe yönetci bulmakta zorlanıyor şehir.

Kulubün etrafını meyhaneye,bara çeviren zihniyetin dar bakış açısı yüzünden hep geriye atıyoruz.Deplasman otobüsü,maç günü onlar için, gebzespordan çok başka şeyler ifade ediyor.Kontrollü tribüncüler ve tanımlanamayan tribüncüler ile kurdukları ittfakla onlar için gebzespor tasavvuru deplasman yapmak bayılana kadar içmek sarhoş olmaktır.Gebzespor adına ne akıl kokan fikirleri ne düşünceleri,ne vizyonları ne bakış açıları hiç bişey yok.İçmek,gezmek, parayı bulurlarsa kumara yatırmak.

İşte bu yapı gebzesporun üstüne kabus gibi çöktü,kendi vizyonszuluklarına ek olarak kulübü alacak olanlarında önünde setler adeta.Gebzesporu seviyoruz diyorlarsa gebzespor etrafından uzaklaşmalılardır.İşlerine güçlerine baksınlar,çoluklarına çocuklarına baksınlar hayatlarını idame ettirsinler.Zarar veriyolar zarar...

Kulüp yönetci bulamıyor öyle bi şehirki ülkeye,hatta dünyaya yön veren firmalar içinde,üniler kıyısnda,stratejik krum kurluşlar eşiğinde,medeniyetin göbeğinde olduğu halde ; ne para, ne nitelikli yönetici bulamıyor.Öyle bi şehir ki GTO toplanıtsında bahçesine dolaşan lux arabaları satsanız velimeşeyi satın alır,menemeni satın alır gel görki onların kurduğu takımı biz kuramıyoruz.Onların yönetcilik başarısını gerçekleştircek yönetciyi koca gebzeden çıkaramıyoruz...

Rol çatışmları, rol kapmalar, iç çatışmalar, aynı parti içinde bile olsa siyaseten taraf koymalar.Benim başkanım değilsen gebzesporu cl oynat umrumda değil diyerek altını oymalar.Her şey yer değiştirmiş herkes bir birinin rolünü üstlenmeye kalkıyor öyle olunca sonuç ortada.Oysaki yukarda saydık üniverste,tübitak,tüsside,teknoloji vadisi,sanayinin başkenti,istanbul etkileşimi üst seviyeleri oynamak için bilgi,arge,denetim,destek,sanayide para, bütün her şey hazır.Nitelikli üst düzey yönetcilik yapmış insan kaynağı şehirde mevcut bunları nasıl kulüble entegre ederiz derken,artık şehrin takımı yüksek seviyelerde boy göstermeli derken.10 tane içki düşkünü,kumarbaz 5 tane gazteci 4 fitneci yüzünden dahada geriye attı...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 May 2019, 15:15 

Birşeyler yapılmalı artık oturup konuşulmalı belediye başkanı felan açıklama yapmış.Kimler çıktı gitti üst liglere biz hala aynı yerde sayıyoruz maalesef.artık başarı istiyoruz hep aynı yerde saymaktan sıkıldık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 May 2019, 16:54 

Zinnur Başkan mealen diyorki;
Ben bu takıma para veririm takımı adam da ederim lakin parayı ben veripte başkalarının şov yapmasına müsade etmem!
Ayrıca Serap Çakır'ı alenen destekleyen grubada inceden lafı sokmuş. Siz siyaseti tribüne soktunuz ama ben sokmam demiş.
Bence gayet yerinde bir açıklama yapmış.
Mevcut yönetim, belediye başkanı, ticaret odası başkanı ve yönetimdekiler oturup biran önce karar almalı ve yeni sağlam bir takım kurulmalı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 May 2019, 01:53 

Suan ki belediye tavri cok net... İlker cakir biraksin biz gerekeni yapariz diyor belediye baskani...
Bizimde belediyenin destegine basariya artik ihtiyacimiz var...
Kulubun suan borcu yok denecek kadar az...yalandan kume dustugumuz senin ertesinde belediye destegiyle saglam adimlarla cikarsak ilerde rahat hareket ederiz...

Kocaeli sehrinin sansi bence tahir buyukakin ve ibrahim pehlivan...
Ne yaparlar ne ederler bilemem... Ama tahir baskanin paylasimlari kocaelispor ozelinde olsada kocaeli futbolu adina onemli bence....

Ve yine tekrarliyorum...kulubun siyasete sokulmasi her ne kadar yanlis olsa da ilker cakir bir parti degil... Ve suan gebzede ortada 17 bin oy var... Bunu kazanmak isteyeceklerdir...

Belediye takimi alsa...
Yillardir hayalini kurdugumuz tesisler yapilip engelleri birer birer assak...

Artik buna ciddi anlamda ihtiyacimiz var...
Ve gebzesporun her neferi buna yardimci olsa...
Kulup uzerinde. Degisik degisik inatlasmalara gidilmese...

Cok sey istemiyorum galiba...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 May 2019, 03:34 
Kullanıcı avatarı

TİMİ88 yazdı:

Ne yaparlar ne ederler bilemem... Ama tahir baskanin paylasimlari kocaelispor ozelinde olsada kocaeli futbolu adina onemli bence....

Umarım söylediklerinde haklı çıkarsın lakin ben artık icraat görmeden inanmıyorum belediye başkanlarına.
Körfez FK'nın tesislerini bize geçici süre ile tesis ettiler anca bu hiçbir şey.
Kayseri'nin, Bursa'nın elinde 5 yıldızlı 200 dönüm arazili tesisler varken bizim elimizde sıfır var. Projeler başlayıp takımlara hibe edilmediği sürece ben inanmıyorum bu adamlara.

Kafalarında ne kuruyorlar bilmiyorum ama Kocaelispor başkanlığına yeni bir isim öne çıkarmak yerine yerimizde saydıracak isimi destekliyorlar şuanda Haziran seçimlerinde.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 May 2019, 21:02 

saffet8 yazdı:
TİMİ88 yazdı:

Umarım söylediklerinde haklı çıkarsın lakin ben artık icraat görmeden inanmıyorum belediye başkanlarına.
Körfez FK'nın tesislerini bize geçici süre ile tesis ettiler anca bu hiçbir şey.
Kayseri'nin, Bursa'nın elinde 5 yıldızlı 200 dönüm arazili tesisler varken bizim elimizde sıfır var. Projeler başlayıp takımlara hibe edilmediği sürece ben inanmıyorum bu adamlara.

Kafalarında ne kuruyorlar bilmiyorum ama Kocaelispor başkanlığına yeni bir isim öne çıkarmak yerine yerimizde saydıracak isimi destekliyorlar şuanda Haziran seçimlerinde.
İzmit halki tahir buyukakini taniyor... Ama malesef ben cok fazla tanimiyorum...ama gordugum kadariyla duzgun bir kisilik...
Kocaelide ikinci adam olarak yasar cakmak baskani koydu... Kendisi lise yillarindan babamin ogrencisidir... Kendisiyle gorusuruz tanisiriz...oda cok duzgun birisidir...

Mesela hic davet talep olmadan bizim ic saha macina kalkti geldi...

Suan belediye baskanida soylemlerinde iliman konusuyor... İlker baskanla secim surecinde sikintilar yasadilar... Ondan dolayi onun birakmasini istiyolar... Geri kalani bize birakin diye soylemleri var...

Seninde dedigin gibi kocaelisporu artik transfer yasagi yukunden kurtarmalari lazim... Tesisleri kurup hem a takima hem altyapilara saglikli calisma ortamlarinin hazirlanmasi gerekiyo...

Daricanin tesis sorunu yok... Bildigim kadariyla golcukte de problem yok...korfez keza oyle...
Geriye kocaeli ile biz kaliyoruz...

Bunlar yapilirsa bu takimlarimiz buralarda surunmez...kocaeli coruma eleniyo... Kocaelinin corum kadar mahalleleri var...
Bizim grupta velimese sampiyon oluyo... Velimesenin nufusu 10 bin...

Gordukce uzuluyorum...
Acik ve net kocaelinin yeri super ligtir... Bizde ptt ligi kaldircak potansiyel var...

Bu potansiyellerin artik ortaya cikma zamanidir...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2019, 12:52 

Takımı siyasilerin eline bırakmakda Sıkıntı. Belki anlık başarı getirir ama sonu yine hüsran olur Tıpkı Darıca gibi.. O yüzden şu bıraksın bu bıraksın değil ortak hareket edip Gebzesporumuza kalıcı gelirler getirecek projeler üretilmesi lazım. Siyasetle işi biter Takım ortada kalır ya da Şahsın çıkarı biter Takım yine ortada kalır. Dediğim gibi önemli olan ileriye dönük kalıcı çözümler üretmek..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 05:24 

Bi müslüman çıksada şu takıma bi tesis yapsa ! Tesis yapılsın geleceğin temeli atılsın razıyım bi 3 5 sene daha şu bal liginde kalmaya.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 77 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 28BELA, Archers28, Bing [Bot], Bizans1905, DjeDjeDjeDje, endingcredits, fba, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, HashHead, kei, king10bucuk, Lusage, Mawrake, ozerctnky, Rime, visavis, yirmi8

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye