Zaman: 16 Haz 2019, 02:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 754 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 76  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Süper Lig şampiyon, ilk 2, uefa, son 3 adayları (2018-20
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 23:31 

göztepe kurtarmıştır artık..bu iş bitti bence

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 23:48 

biz göztepe den puan alsak bile bursa da galip gelecek ışığı göremedim ben.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 23:51 
Kullanıcı avatarı

3'lü Averaj durumunu yazayım bilmeyen arkadaşlar var.
35 Puanla bitirirse 3 takım puan durumları şu şekilde oluyor;
Erzurum 9
Bursa 5
Göztepe 2

Erzurum 2
Göztepe 1

Erzurum 2
Bursa 0

Göztepe 0
Erzurum 1

Bursa 2
Erzurum 1

Göztepe 0
Bursa 0

Bursa 0
Göztepe 0

3'lü averajda Göztepe ve Bursa düşüyor.
Erzurum ve Göztepe 2'li averaja kalırsa yine Bursa,Göztepe düşer.

Bursa'nın kurtarması Malatya galibiyeti ve Göztepe'nin puan kaybetmesine bağlı.
Göztepe kazanırsa Bursa ve Erzurum düşüyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 00:02 
Kullanıcı avatarı

Büyük ihtimalle ligte kaldık.
Bursa galibiyetine fazla ihtimal vermiyorum,belki Erzurum kazanabilir.
Dünkü Bursa - Göztepe beraberliği ile Erzurum dan çok büyük beklenti içine giren arkadaşlar olmuştu.
Ve ben de haftaya yenilsek bile kümede kalırız yazmıştım daha Erzurum maçına 1 günden fazla varken.
Yine büyük ölçüde yine karışık bir Ankaragücü yakalayacağız gibi.
İlk yarının son maçında da böyle olmuştu.
Böyle olursa kazanma ihtimalimiz dahada artar tabi.
Büyük bir mucize olmaz ise seneye de Süper ligteyiz gibi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 00:10 

Bekleyelim görelim Akhisar’ı kazansaydık alt taraf ile belki o gün bağlantıyı koparacaktık ama kesin gözüyle baktığımız maç 1 puanı zor kurtardık. Keza göztepeyi yeneriz diye düşünüyorduk bu hafta kazansak Malatya’ya 1 puana gidecektik o da aynı şekilde iptal edilen goller penaltı vs 1 puana dua ettik. Antalya’ya cenazeyi kaldırmaya gittik küme düştü diye galibiyetle geri döndük. Maçlar oynanmadan boşa konuşuyoruz çoğu zaman dediğimiz tutmuyor. Gidiyor dediğimiz Akhisar’a Erzurum’a İzmir’de yenilen Göztepe istanbulda başakşehiri yeniyor. Hayırlısı olsun bizim burdan dönme şansımız çok çok çok zor ama aynı ruh aynı oyuncu kadrosu olmasa da biz aynı ortamda aynı puan farkıyla son hafta şampiyonluk yaşadık insan umut ediyor işte.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 00:17 

TEKSAS1967 yazdı:
Bekleyelim görelim Akhisar’ı kazansaydık alt taraf ile belki o gün bağlantıyı koparacaktık ama kesin gözüyle baktığımız maç 1 puanı zor kurtardık. Keza göztepeyi yeneriz diye düşünüyorduk bu hafta kazansak Malatya’ya 1 puana gidecektik o da aynı şekilde iptal edilen goller penaltı vs 1 puana dua ettik. Antalya’ya cenazeyi kaldırmaya gittik küme düştü diye galibiyetle geri döndük. Maçlar oynanmadan boşa konuşuyoruz çoğu zaman dediğimiz tutmuyor. Gidiyor dediğimiz Akhisar’a Erzurum’a İzmir’de yenilen Göztepe istanbulda başakşehiri yeniyor. Hayırlısı olsun bizim burdan dönme şansımız çok çok çok zor ama aynı ruh aynı oyuncu kadrosu olmasa da biz aynı ortamda aynı puan farkıyla son hafta şampiyonluk yaşadık insan umut ediyor işte.

Dostum umudunu kırmak istemem ama Bursa'daki topçular kafada bitirmiş gibi defansta iki stoper yok
reaksiyon gösterecek herhangi bir topçu yok Malatya'dan üç puan bu eksikle ve bu topcularla oldukça imkansız dursa da Mac sahada kazanıyor topçular istemesi lazim..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 08:36 

Ligde kalma şansının son haftaya sarkmasıyla birlikte bizim tarafta hemen hemen herkesin aklına Tavşanlı maçı sendromu geliyor ancak bu sefer durum daha farklı.

Öncelikle düşme hattındaki rakiplerimizden biri Ankaragücü değil , bunun yanında herşey ters gidip bu maçı kaybetsek bile geçen hafta 90 dakika izlediğim Bursaspor'un 3 önemli eksikle, kazanmak zorunda olan Malatya karşısında işi çok zor. Kendi sahasında 40 bin taraftarı önünde 2 var iptali + 1 penaltı kurtarışına rağmen reaksiyon veremeyen futbolculardan zor bir deplasmanda birşey beklemek kolay değil.

Diğer rakip Erzurumspor'un futbolcu ve hocalarının Fenerbahçe maçı sonrası yaptıkları açıklamalara bakınca her ne kadar matematiksel şansımız var deseler de düştüklerini kabullendiklerini gördüm. Kabullenmekle birlikte oyun olarak da Erzurum dün çok kötüydü, Kayseri karşısında da kazanabileceklerini sanmıyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 10:40 

yalnız şu psikolojiyle malatya deplasmanında bursa'nın işi çok zor. dün malatya'nın hocası bizi kimse ilgilendirmez yenicez falan diye sallıyordu. bi de bizim maçta olası bi göztepe gol haberiyle moralleri iyice düşebilir.

göztepe ve bursa'yı zor 90 dakikalar bekliyor. sadece oyun değil, psikolojiyi de çok güçlü tutmaları lazım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 10:49 
Kullanıcı avatarı

Yıllar önce TFF'den düşerken yine takımın başında Mustafa Kaplan vardı. Ligde kalma umudumuz çok düşüktü ve Göztepe bize deplasmana geldi. O gün "Göztepe'yi yeneriz, tepe taklak olur düşerler" demiştim, öyle olmuştu ligin bitmesine de 3-4 hafta kalmıştı. Aynı senaryo olur mu acaba?

Ayrıca duka diye bir herif açıklama yapmış, atarlar giderler :) yahu devre arasında bile "Bifouma'yı biz alalım. Yabancıya gitmesi daha mı iyi?" falan diyorlardı. Sestak, Emre Taşdemir, Onur Atasayar... Biz hiç ses çıkartmadık, şimdi canı yanınca direkt ABİ dedikleri adam atar yapıyor. Neyse, seneye Keçiören'i de var bu işin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 11:03 

Sadaev yazdı:
Yıllar önce TFF'den düşerken yine takımın başında Mustafa Kaplan vardı. Ligde kalma umudumuz çok düşüktü ve Göztepe bize deplasmana geldi. O gün "Göztepe'yi yeneriz, tepe taklak olur düşerler" demiştim, öyle olmuştu ligin bitmesine de 3-4 hafta kalmıştı. Aynı senaryo olur mu acaba?

Ayrıca duka diye bir herif açıklama yapmış, atarlar giderler :) yahu devre arasında bile "Bifouma'yı biz alalım. Yabancıya gitmesi daha mı iyi?" falan diyorlardı. Sestak, Emre Taşdemir, Onur Atasayar... Biz hiç ses çıkartmadık, şimdi canı yanınca direkt ABİ dedikleri adam atar yapıyor. Neyse, seneye Keçiören'i de var bu işin.

Ne olacak Keçiörende ben anlamadım? Tribünler birbirine mi girecek bizi mi bekleyeceksiniz ? Ne çok seviyorsunuz şöyle her şeyi büyütmeyi iki laf söz insanların psikolojisi bozuk demiştir birşey bırak uzatma biz 2009 da siz kardeşin düşüyor gözün aydın bursa diyince atkıları yere atınca uzattık mı. Bu kardeşlik olmasa çok mevzulu olurdu zaten iki taraf ama Abdül abiyi severdim tanırdım rahmetlinin emaneti bu bizde sahip çıkıcaz iki şehir artık birbirine karışmış yumak olmuş kimsenin sözüyle de bu bağ çözülmez.Al kardeşim Ertuğrul’u şimdi ne farkeder ben kendi halime bakarım bu adam zaten bende durmaz kime gitmiş ne önemi var.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 754 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 76  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cordelia1912, drinktilloblivionn, Elessar, esgres, Gerrard87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KapkaraAşk, saffet8, Süleyman7AS, tribunde, vince1912

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye